Әйтеке би ауданы бойынша азаматтық қызметші болып табылатын және ауылдық жерде жұмыс істейтін денсаулық сақтау, әлеуметтік қамсыздандыру, білім беру, мәдениет, спорт және ветеринария саласындағы мамандарына жиырма бес пайызға жоғарылатылған лауазымдық айлықақылар мен тарифтік ставкаларды белгілеу туралы
Ақтөбе облысы Әйтеке би аудандық мәслихатының 2014 жылғы 28 мамырдағы № 164 шешімі. Ақтөбе облысының Әділет департаментінде 2014 жылғы 13 маусымда № 3946 болып тіркелді. Күші жойылды - Ақтөбе облысы Әйтеке би аудандық мәслихатының 2017 жылғы 17 ақпандағы № 102 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Ақтөбе облысы Әйтеке би аудандық мәслихатының 17.02.2017 № 102 шешімімен (алғаш рет ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы № 148 "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6 бабына, Қазақстан Республикасының 2007 жылғы 15 мамырдағы № 251 Еңбек Кодексінің 238 бабының 2 тармағына және Қазақстан Республикасының 2005 жылғы 8 шілдедегі № 66 "Агроөнеркәсіптік кешенді және ауылдық аумақтарды дамытуды мемлекеттік реттеу туралы" Заңының 18 бабының 4 тармағына сәйкес Әйтеке би аудандық маслихат ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Әйтеке би ауданында ауылдық жерде жұмыс істейтін денсаулық сақтау, әлеуметтік қамсыздандыру, білім беру, мәдениет, спорт және ветеринария саласы мамандарына аудандық бюджет қаражаты есебінен қызметтің осы түрімен қалалық жағдайда айналысатын мамандардың жалақыларымен салыстырғанда жиырма бес процентке жоғары лауазымдық жалақылар мен тарифтік ставкалар белгіленсін.
2. Осы шешім алғаш рет ресми жарияланған күнінен бастап он күнтізбелік күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Аудандық мәслихаттың Аудандық мәслихаттың
сессия төрайымы: хатшысы:
М. КӨПТЛЕУОВА А. ЕРМАҒАМБЕТ

Об установлении повышенных на двадцать пять процентов должностных окладов и тарифных ставок специалистам здравоохранения, социального обеспечения, образования, культуры, спорта и ветеринарии, работающим в сельской местности Айтекебийского района
Решение маслихата Айтекебийского района Актюбинской области от 28 мая 2014 года № 164. Зарегистрировано Департаментом юстиции Актюбинской области 13 июня 2014 года № 3946. Утратило силу решением маслихата Айтекебийского района Актюбинской области от 17 февраля 2017 года № 102
Сноска. Утратило силу решением маслихата Айтекебийского района Актюбинской области от 17.02.2017 № 102 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
В соответствии с статьей 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года № 148 "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", пунктом 2 статьи 238 Трудового кодекса Республики Казахстан от 15 мая 2007 года № 251 и пунктом 4 статьи 18 Закона Республики Казахстан от 8 июля 2005 года № 66 "О государственном регулировании развития агропромышленного комплекса и сельских территорий", Айтекебийский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Установить повышенные на двадцать пять процентов должностные оклады и тарифные ставки специалистам здравоохранения, социального обеспечения, образования, культуры, спорта и ветеринарии, работающим в сельской местности Айтекебийского района по сравнению с окладами и ставками специалистов, занимающихся этими видами деятельности в городских условиях за счет средств районного бюджета.
2. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней со дня его первого официального опубликования.
Председатель сессии Секретарь районного
районного маслихата: маслихата:
М.КОПТЛЕУОВА А.ЕРМАГАМБЕТ