Алға ауданында мұқтаж азаматтардың жекелеген санаттарына өмірлік қиын жағдай туындаған кезде көрсететін әлеуметтік көмектің шекті мөлшерін бекіту және Ұлы Отан соғысының қатысушылары мен мүгедектеріне әлеуметтік көмектің көлемін белгілеу туралы
Ақтөбе облысы Алға аудандық мәслихатының 2014 жылғы 17 сәуірдегі № 152 шешімі. Ақтөбе облысының Әділет департаментінде 2014 жылғы 04 мамырда № 3877 болып тіркелді. Күші жойылды - Ақтөбе облысы Алға аудандық мәслихатының 2016 жылғы 12 ақпандағы № 258 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды – Ақтөбе облысы Алға аудандық мәслихатының 12.02.2016 № 258 шешімімен (алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі).
РҚАО ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" 6-бабының 2-3 тармағына, Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2013 жылғы 21 мамырдағы № 504 "Әлеуметтік көмек көрсетудің, оның мөлшерлерін белгілеудің және мұқтаж азаматтардың жекелеген санаттарының тізбесін айқындаудың Үлгілік қағидаларын бекіту туралы" қаулысына сәйкес, Алға аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Өрт немесе табиғи зілзаланың кесірінен болған өмірлік қиын жағдаймен байланысты әлеуметтік көмектің шекті мөлшері қосымшаға сәйкес бекітілсін.
2. Ұлы Отан соғысының қатысушылары мен мүгедектеріне коммуналдық қызметтерді төлеу үшін сегіз мың теңге көлемінде қаржылай әлеуметтік көмек белгіленсін.
3. Осы шешім алғаш ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Аудандық мәслихат сессиясының төрағасы Р. Кенжегарин
Аудандық мәслихат хатшысы А. Кайрушев
Алға аудандық мәслихатының 2014 жылғы 17 сәуірдегі № 152 шешіміне қосымша
Мұқтаж азаматтардың жекелеген санаттарына өмірлік қиын жағдай туындаған кезде көрсетілетін әлеуметтік көмектің шекті мөлшерлері
Ұлы Отан соғысының қатысушылары мен мүгедектеріне - 150 мың теңге мөлшерінде;
жеңілдіктер мен кепілдіктер бойынша Ұлы Отан соғысының қатысушыларына теңестірілген тұлғаларға - 100 мың теңге мөлшерінде;
жеңілдіктер мен кепілдіктер бойынша Ұлы Отан соғысының мүгедектеріне теңестірілген тұлғаларға - 100 мың теңге мөлшерінде;
жеңілдіктер мен кепілдіктер бойынша Ұлы Отан соғысына қатысушыларына теңестірілген тұлғалардың басқа да санаттарына - 80 мың теңге мөлшерінде;
зейнеткерлік жасқа жеткен тұлғаларға - 60 мың теңге мөлшерінде;
мүгедектерге және 18 жасқа дейінгі мүгедек баланы тәрбиелеп отырған тұлғаларға - 80 мың теңге мөлшерінде;
саяси қуғын-сүргін құрбандарына, саяси қуғын-сүргіндерден зардап шеккен тұлғаларға - 50 мың теңге мөлшерінде;
көп балалы отбасыларға, көп балалы аналарға – 60 мың теңге мөлшерінде;
жетім балаларға, ата-анасының қамқорлығынсыз қалған балаларға, балалар үйлерінің түлектеріне - 60 мың теңге мөлшерінде;
аз қамтылған отбасыларға (азаматтарға) - 20 мың теңге мөлшерінде.

Об утверждении предельных размеров социальной помощи, предоставляемой отдельным категориям нуждающихся граждан, при наступлении трудной жизненной ситуации и об установлении размера социальной помощи участникам и инвалидам Великой Отечественной войны в Алгинском районе
Решение маслихата Алгинского района Актюбинской области от 17 апреля 2014 года № 152. Зарегистрировано Департаментом юстиции Актюбинской области 04 мая 2014 года № 3877. Утратило силу решением маслихата Алгинского района Актюбинской области от 12 февраля 2016 года № 258
Сноска. Утратило силу решением маслихата Алгинского района Актюбинской области от 12.02.2016 № 258 (вводится в действие со дня его первого официального опубликования).
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии с пунктом 2-3 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", постановлением Правительства Республики Казахстан от 21 мая 2013 года № 504 "Об утверждении Типовых правил оказания социальной помощи, установления размеров и определения перечня отдельных категорий нуждающихся граждан" Алгинский районный маслихат РЕШИЛ:
1.Утвердить предельные размеры социальной помощи при наступлении трудной жизненной ситуации вследствии стихийного бедствия или пожара согласно приложению.
2. Установить участникам и инвалидам Великой Отечественной войны на оплату коммунальных услуг денежную социальную помощь в размере восьми тысяч тенге.
3. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Председатель сессии маслихата Р. Кенжегарин
Секретарь районного маслихата А. Кайрушев
Приложение к решению Алгинского районного маслихата от 17 апреля 2014 года № 152
Предельные размеры социальной помощи, предоставляемые отдельным категориям нуждающихся граждан, при наступлении трудной жизненной ситуации:
участникам и инвалидам Великой Отечественной войны, в сумме 150 тысяч тенге;
лицам, приравненным по льготам и гарантиям к участникам Великой Отечественной войны, в сумме 100 тысяч тенге;
лицам, приравненным по льготам и гарантиям к инвалидам Великой Отечественной войны, в сумме 100 тысяч тенге;
другим категориям лиц, приравненным по льготам и гарантиям к участникам Великой Отечественной войны, в сумме 80 тысяч тенге;
лицам, достигшим пенсионного возраста - в сумме 60 тысяч тенге;
инвалидам и лицам, воспитывающим ребенка-инвалида до 18 лет, в сумме 80 тысяч тенге;
жертвам политических репрессий, лицам, пострадавшим от политических репрессий - в сумме 50 тысяч тенге;
многодетным семьям, многодетным матерям в сумме 60 тысяч тенге;
детям-сиротам, детям, оставшиеся без попечения родителей, выпускникам детских домов в сумме 60 тысяч тенге;
малообеспеченным семьям (гражданам) в сумме 20 тысяч тенге;