Аудандық мәслихаттың 2013 жылғы 25 желтоқсандағы № 99 "2014-2016 жылдарға арналған Байғанин ауданының бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Ақтөбе облысы Байғанин аудандық мәслихатының 2014 жылғы 19 ақпандағы № 107 шешімі. Ақтөбе облысының Әділет департаментінде 2014 жылғы 11 наурызда № 3803 болып тіркелді. Күші жойылды - Ақтөбе облысы Байғанин аудандық мәслихатының 2016 жылғы 7 шілдедегі № 28 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Ақтөбе облысы Байғанин аудандық мәслихатының 07.07.2016 № 28 шешімімен.
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы № 148 "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6 бабына, Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы № 95-IV Бюджеттік Кодексінің 104 бабының 5 тармағына және 109 бабына сәйкес, Байғанин аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. "2014-2016 жылдарға арналған Байғанин ауданының бюджеті туралы" аудандық мәслихаттың 2013 жылғы 25 желтоқсандағы № 99 шешіміне (нормативтік құқықтық кесімдерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3738 санымен тіркелген, 2014 жылғы 23, 30 қаңтарда № 3, 4 "Жем-Сағыз" газетінде жарияланған) мынадай өзгерістер енгізілсін:
1) 1 тармақта
1) тармақшасында
кірістер
"3 520 010" деген сандар "3 536 617" деген сандармен ауыстырылсын;
оның ішінде:
трансферттердің түсімдері
"863 010" деген сандар "879 617" деген сандармен ауыстырылсын;
2) тармақшасында
шығындар
"3 520 010" деген сандар "3 708 702,7" деген сандармен ауыстырылсын;
5) тармақшасында
бюджет тапшылығы (профициті)
"-18 077" деген сандар "-190 162,7" деген сандармен ауыстырылсын;
6) тармақшасында
бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану)
"18 077" деген сандар "190 162,7" деген сандармен ауыстырылсын.

О внесении изменений в решение районного маслихата от 25 декабря 2013 года № 99 "О бюджете Байганинского района на 2014-2016 годы"
Решение Байганинского районного маслихата Актюбинской области от 19 февраля 2014 года № 107. Зарегистрировано Департаментом юстиции Актюбинской области 11 марта 2014 года № 3803. Утратило силу решением маслихата Байганинского района Актюбинской области от 7 июля 2016 года № 28
Сноска. Утратило силу решением маслихата Байганинского района Актюбинской области от 07.07.2016 № 28.
В соответствии со статьей 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года № 148 "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", пунктом 5 статьи 104 и статьи 109 Бюджетного Кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года № 95-IV, Байганинский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение районного маслихата "О бюджете Байганинского района на 2014-2016 годы" от 25 декабря 2013 года № 99 (зарегистрированное в реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 3738, опубликованное 23, 30 января 2014 года в газете № 3, 4 "Жем-Сағыз") следующие изменения:
1) в пункте 1
в подпункте 1)
доходы
цифры "3 520 010" заменить цифрами "3 536 617";
в том числе:
поступление трансфертов
цифры "863 010" заменить цифрами "879 617";
в подпункте 2)
затраты
цифры "3 520 010" заменить цифрами "3 708 702,7";
в подпункте 5)
дефицит бюджета (профицит)
цифры "-18 077" заменить цифрами "-190 162,7"
в подпункте 6)
финансирование дефицита бюджета (использование профицита)
цифры "18 077" заменить цифрами "190 162,7".