Байғанин аудандық әкімдігінің 2011 жылғы 26 сәуірдегі № 102 "Белгілі санаттардағы тұлғалар үшін жұмыс орындарының квоталарын белгілеу туралы" қаулысына өзгерістер енгізу туралы
Ақтөбе облысы Байғанин аудандық әкімдігінің 2014 жылғы 05 қарашадағы № 243 қаулысы. Ақтөбе облысының Әділет департаментінде 2014 жылғы 20 қарашада № 4076 болып тіркелді. Күші жойылды - Ақтөбе облысы Байғанин аудандық әкімдігінің 2015 жылғы 16 наурыздағы № 73 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Ақтөбе облысы Байғанин аудандық әкімдігінің 16.03.2015 № 73 қаулысымен.
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы № 148 "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 37 бабына, Қазақстан Республикасының 2013 жылғы 3 шілдедегі № 121-V "Қазақстан Республикасының Конституциялық заңына және Қазақстан Республикасының кейбір заңнамалық актілеріне әртүрлі заңнамалық актілердің құқық нормалары арасындағы қайшылықтарды, олқылықтарды, коллизияларды және сыбайлас жемқорлық құқық бұзушылықтар жасауға ықпал ететін нормаларды жою мәселелері бойынша өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы" Конституциялық Заңына, сәйкес, Байғанин аудандық әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
Байғанин аудандық әкімдігінің 2011 жылғы 26 сәуірдегі № 102 "Белгілі санаттардағы тұлғалар үшін жұмыс орындарының квоталарын белгілеу туралы" (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3-4-114 тіркелген, 2011 жылғы 26 мамырда аудандық "Жем-Сағыз" газетінде жарияланған) қаулысына келесідей өзгерістер енгізілсін:
көрсетілген қаулының 2 тармағы келесі мазмұндағы жаңа редакцияда жазылсын:
"2. Белгілі санаттардағы (қылмыстық-атқару инспекциясы пробация қызметінің есебінде тұрған, сондай-ақ бас бостандығынан айыру орындарынан босатылған және интернаттық ұйымдарды бітіруші кәмелетке толмаған) тұлғаларға әлеуметтік қолдау көрсету және оларды тіркелген мекен-жайына қарай жұмысқа орналастыруға ықпал ету, ауылдық округ әкімдеріне жүктелсін";
көрсетілген қаулының 3 тармағы келесі мазмұндағы жаңа редакцияда жазылсын:
"3. Осы қаулыдан туындайтын іс-шараларды ұйымдастыру "Байғанин аудандық жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі" мемлекеттік мекемесінің басшысына жүктелсін."
Осы қаулы оның алғаш ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Аудан әкімі:
М.Аққағазов

О внесении изменений в постановление акимата Байганинского района от 26 апреля 2011 года № 102 "Об установлении квоты рабочих мест для лиц определенных категорий"
Постановление Байганинского районного акимата Актюбинской области от 05 ноября 2014 года № 243. Зарегистрировано Департаментом юстиции Актюбинской области 20 ноября 2014 года № 4076. Утратило силу постановлением Байганинского районного акимата Актюбинской области от 16 марта 2015 года № 73
Сноска. Утратило силу постановлением Байганинского районного акимата Актюбинской области от 16.03.2015 № 73.
В соответствии со статьей 37 Закона Республики Казахстан от 23 января 2003 года № 148 "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Конституционного Закона Республики Казахстан от 3 июля 2013 года № 121-V "О внесении изменений и дополнений в Конституционный закон Республики Казахстан и в некоторые законодательные акты Республики Казахстан по вопросам исключения противоречий, пробелов, коллизий между нормами права различных законодательных актов и норм, способствующих совершению коррупционных правонарушений", акимат Байганинского района ПОСТАНОВИЛ:
Внести в постановление акимата Байганинского района от 26 апреля 2011 года № 102 "Об установлении квоты рабочих мест для лиц определенных категорий" (зарегистрированное в реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 3-4-114, опубликованное 26 мая 2011 года в районной газете "Жем-Сагыз") следующие изменения:
пункт 2 указанного постановления изложить в новой редакции следующего содержания:
"2. Оказание социальной поддержки и содействие в трудоустройстве по месту их прописки для определенных категорий (состоящих на учете службы пробации уголовно-исполнительной инспекции, а также лиц, освобожденных из мест лишения свободы и несовершеннолетним выпускникам интернатов) возложить на акимов сельских округов";
пункт 3 указанного постановления изложить в новой редакции следующего содержания:
"3. Организация мероприятий, вытекающий из данного постановления возложить на руководителя государственного учреждения "Байганинского районного отдела занятости и социальных программ."
Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после его первого официального опубликования.
Аким района
М.Аққағазов