Ырғыз аудандық мәслихатының 2013 жылғы 24 желтоқсандағы № 109 "2014-2016 жылдарға арналған Ырғыз ауданының бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Ақтөбе облысы Ырғыз аудандық мәслихатының 2014 жылғы 8 тамыздағы № 153 шешімі. Ақтөбе облысының Әділет департаментінде 2014 жылғы 25 тамызда № 3991 болып тіркелді. Қолданылу мерзiмiнің аяқталуына байланысты күші жойылды (Ақтөбе облысы Ырғыз аудандық мәслихатының 2015 жылғы 9 қаңтардағы № 4 хаты)
Ескерту. Қолданылу мерзiмiнің аяқталуына байланысты күші жойылды – (Ақтөбе облысы Ырғыз аудандық мәслихатының 09.01.2015 № 4 хаты).
РҚАО ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет Кодексінің 9 бабының 2 тармағына, 106 бабының 2-тармағының 4) тармақшасына, «Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы» Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 6-бабының 1-тармағының 1) тармақшасына сәйкес Ырғыз аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. «2014-2016 жылдарға арналған Ырғыз ауданының бюджеті туралы» Ырғыз аудандық мәслихаттың 2013 жылғы 24 желтоқсандағы № 109 шешіміне (Нормативтік құқықтық актілердің мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3731 тіркелген, 2014 жылғы 21 қаңтарда «Ырғыз» газетінің № 3-6 санында жарияланған) мынадай өзгерістер мен толықтырулар енгізілсін:
1) 1-тармақта:
1) тармақшасында:
кірістер «4 029 447» саны «4 074 536» санымен ауыстырылсын;
оның ішінде:
трансферттердің түсімдері бойынша «3 799 447» саны «3 844 536» санымен ауыстырылсын;
2) тармақшасында:
шығындар «4 057 135,2» саны «4 102 224,2» санымен ауыстырылсын;
2) 8-тармақ:
мынадай мазмұндағы абзацпен толықтырылсын:
«коммуналдық тұрғын үй қорының тұрғын үйін жобалау, салу және (немесе) сатып алуға - 27 168 мың теңге.».
3) 9-тармақ:
3-абзацтың бөлігінде:
«263 284» саны «259 274» санымен ауыстырылсын;
және мынадай мазмұндағы абзацтармен толықтырылсын:

О внесении изменений и дополнений в решение Иргизского районного маслихата от 24 декабря 2013 года № 109 "О бюджете Иргизского района на 2014-2016 годы"
Решение маслихата Иргизского района Актюбинской области от 8 августа 2014 года № 153. Зарегистрировано Департаментом юстиции Актюбинской области 25 августа 2014 года № 3991. Утратило силу в связи с истечением срока применения (письмо Иргизского районного маслихата Актюбинской области от 9 января 2015 года № 4)
Сноска. Утратило силу в связи с истечением срока применения – (письмо Иргизского районного маслихата Актюбинской области от 09.01.2015 № 4).
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии с пунктом 2 статьи 9, подпунктом 4) пункта 2 статьи 106 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года «О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан» маслихат Иргизского района РЕШИЛ:
1. Внести в решение Иргизского районного маслихата от 24 декабря 2013 года № 109 «О бюджете Иргизского района на 2014-2016 годы» (зарегистрированное в реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 3731, опубликованное 21 января 2014 года в газете «Иргиз» № 3-6) следующие изменения и дополнения:
1) в пункте 1:
в подпункте 1):
доходы цифры «4 029 447» заменить цифрами «4 074 536»;
в том числе по:
поступление трансфертов цифры «3 799 447» заменить цифрами « 3 844 536»;
в подпункте 2):
затраты цифры «4 057 135,2» заменить цифрами «4 102 224,2»;
2) в пункте 8:
дополнить абзацем следующего содержания:
«на проектирование, строительство и (или) приобретение жилья коммунального жилищного фонда –27 168 тысяч тенге;
3) в пункте 9:
в части абзаца 3:
цифры «263 284» заменить цифрами «259 274»;
и дополнить абзацами следующего содержания:

«елді мекендерге бас жоспарларын әзірлеуге – 3 000 мың теңге;
«Жұмыспен қамту 2020» жол картасы шеңберінде ауылдық елді мекендерді дамытуға – 18 931 мың теңге.».
4) көрсетілген шешімнің 1 және 5 қосымшалары осы шешімнің 1және 2 қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы шешім 2014 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Аудандық мәслихат
сессиясының төрағасы
Аудандық мәслихат хатшысы:
А. АЛДАНОВ
К. ҚОСАЯҚОВ

«на разработку генеральных планов населенных пунктов- 3 000 тысяч тенге;
на развитие сельских населенных пунктов в рамках «Дорожной карты занятости 2020» - 18 931 тысяч тенге.».
4) приложение 1 и 5 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложениям 1 и 2 к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2014 года.
Председатель сессии
районного маслихата
Секретарь районного маслихата
А. АЛДАНОВ
К. КОСАЯКОВ