Ырғыз аудандық мәслихатының 2013 жылғы 24 желтоқсандағы № 109 "2014-2016 жылдарға арналған Ырғыз ауданының бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Ақтөбе облысы Ырғыз аудандық мәслихатының 2014 жылғы 20 қазандағы № 156 шешімі. Ақтөбе облысының Әділет департаментінде 2014 жылғы 29 қазанда № 4046 болып тіркелді. Қолданылу мерзiмiнің аяқталуына байланысты күші жойылды (Ақтөбе облысы Ырғыз аудандық мәслихатының 2015 жылғы 9 қаңтардағы № 4 хаты). Қолданылу мерзiмiнің аяқталуына байланысты күші жойылды (Ақтөбе облысы Ырғыз аудандық мәслихатының 2015 жылғы 9 қаңтардағы № 4 хаты)
Ескерту. Қолданылу мерзiмiнің аяқталуына байланысты күші жойылды – (Ақтөбе облысы Ырғыз аудандық мәслихатының 09.01.2015 № 4 хаты).
РҚАО ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет Кодексінің 9106 баптарына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6 бабына сәйкес Ырғыз аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Ырғыз аудандық мәслихатының 2013 жылғы 24 желтоқсандағы № 109 "2014 – 2016 жылдарға арналған Ырғыз ауданының бюджеті туралы" (Нормативтік құқықтық актілердің мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3731 тіркелген, 2014 жылғы 21 қаңтарда "Ырғыз" газетінің № 3 – 6 санында жарияланған) шешіміне мынадай өзгерістер енгізілсін:
1) 1-тармақта:
тармақшасында:
кірістер "4 074 536" саны "3 899 406,5" санымен ауыстырылсын;
оның ішінде:
салықтық түсімдер бойынша "212 864" саны "223 949" санымен ауыстырылсын;
салықтық емес түсімдер бойынша "14 286" саны "4 691,7" санымен ауыстырылсын;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер бойынша "2 850" саны "1 365" санымен ауыстырылсын;
трансферттердің түсімдері бойынша "3 844 536" саны "3 669 400,8" санымен ауыстырылсын;
2) тармақшасында:
шығындар "4 102 224,2" саны "3 927 553,7" санымен ауыстырылсын;
5) тармақшасында:
бюджет тапшылығы бойынша "-42 948,2" саны "-43 407,2" санымен ауыстырылсын;
6) тармақшасында:
бюджет тапшылығын қаржыландыру бойынша "42 948,2" саны "43 407,2" санымен ауыстырылсын;
2) 9-тармақ:
2-абзацтың бөлігінде:
"10 698" саны "15 854" санымен ауыстырылсын;
3-абзацтың бөлігінде:
"259 274" саны "257 134,2" санымен ауыстырылсын;
5-абзацтың бөлігінде:
"242 620" саны "84 990,6" санымен ауыстырылсын;
9-абзацтың бөлігінде:
"8 800" саны "8 425" санымен ауыстырылсын;
10-абзацтың бөлігінде:
"5 450" саны "5 033" санымен ауыстырылсын;
11-абзацтың бөлігінде:
"2 710" саны "1 702" санымен ауыстырылсын;
12-абзацтың бөлігінде:

О внесении изменений в решение Иргизского районного маслихата от 24 декабря 2013 года № 109 "О бюджете Иргизского района на 2014-2016 годы"
Решение маслихата Иргизского района Актюбинской области от 20 октября 2014 года № 156. Зарегистрировано Департаментом юстиции Актюбинской области 29 октября 2014 года № 4046. Утратило силу в связи с истечением срока применения (письмо Иргизского районного маслихата Актюбинской области от 9 января 2015 года № 4)
Сноска. Утратило силу в связи с истечением срока применения – (письмо Иргизского районного маслихата Актюбинской области от 09.01.2015 № 4).
В соответствии статьями 9106 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, статьей 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года «О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан» маслихат Иргизского района РЕШИЛ:
1. Внести в решение Иргизского районного маслихата от 24 декабря 2013 года № 109 «О бюджете Иргизского района на 2014 – 2016 годы» (зарегистрированное в реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 3731, опубликованное 21 января 2014 года в газете «Иргиз» № 3 – 6) следующие изменения:
1) в пункте 1:
в подпункте 1):
доходы цифры «4 074 536» заменить цифрами «3 899 406,5»;
в том числе по:
налоговым поступлениям цифры «212 864» заменить цифрами «223 949»;
неналоговым поступлениям цифры «14 286» заменить цифрами «4 691,7»;
поступлениям от продажи основного капитала цифры «2 850» заменить цифрами «1 365»;
поступление трансфертов цифры «3 844 536» заменить цифрами « 3 669 400,8»;
в подпункте 2):
затраты цифры «4 102 224,2» заменить цифрами «3 927 553,7»;
в подпункте 5):
дефицит бюджета цифры «-42 948,2» заменить цифрами «-43 407,2»;
в подпункте 6):
финансирование дефицита бюджета цифры «42 948,2» заменить цифрами «43 407,2»;
2) в пункте 9:
в части абзаца 2:
цифры «10 698» заменить цифрами «15 854»;
в части абзаца 3:
цифры «259 274» заменить цифрами «257134,2»;
в части абзаца 5:
цифры «242 620» заменить цифрами «84 990,6»;
в части абзаца 9:
цифры «8 800» заменить цифрами «8 425»;
в части абзаца 10:
цифры «5 450» заменить цифрами «5 033»;
в части абзаца 11:
цифры «2 710» заменить цифрами «1 702»;
в части абзац 12:

12 562
001
Жергілікті деңгейде ақпарат, мемлекеттілікті нығайту және азаматтардың әлеуметтік сенімділігін қалыптастыру саласында мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
6 822
003
Жастар саясаты саласында іс-шараларды iске асыру
4 740
032
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелерінің және ұйымдарының күрделі шығыстары
1 000
10
Ауыл, су, орман, балық шаруашылығы, ерекше қорғалатын табиғи аумақтар, қоршаған ортаны және жануарлар дүниесін қорғау, жер қатынастары
80 761,5
1
Ауыл шаруашылығы
26 399,5
453
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономика және бюджеттік жоспарлау бөлімі
7 120,4
099
Мамандардың әлеуметтік көмек көрсетуі жөніндегі шараларды іске асыру
7 120,4
474
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) ауыл шаруашылығы және ветеринария бөлімі
19 279,1
001
Жергілікті деңгейде ауыл шаруашылығы және ветеринария саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
12 283,6
003
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
175
005
Мал көмінділерінің (биотермиялық шұңқырлардың) жұмыс істеуін қамтамасыз ету
394,4
007
Қаңғыбас иттер мен мысықтарды аулауды және жоюды ұйымдастыру
1664
008
Алып қойылатын және жойылатын ауру жануарлардың , жануарлардан алынатын өнімдер мен шикізаттың құнын иелеріне өтеу
4 286
012
Ауыл шаруашылығы жануарларын сәйкестендіру жөніндегі іс-шараларды өткізу
476,1
6
Жер қатынастары
6 953
463
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жер қатынастары бөлімі
6 953
001
Аудан (облыстық маңызы бар қала) аумағында жер қатынастарын реттеу саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
6 753
007
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
200
9
Ауыл, су, орман, балық шаруашылығы және қоршаған ортаны қорғау мен жер қатынастары саласындағы өзге де қызметтер
47 409
474
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) ауыл шаруашылығы және ветеринария бөлімі
47 409
013
Эпизоотияға қарсы іс-шаралар жүргізу
47 409
11
Өнеркәсіп, сәулет, қала құрылысы және құрылыс қызметі
12 144,3
2
Сәулет, қала құрылысы және құрылыс қызметі
12 144,3
466
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) сәулет, қала құрылысы және құрылыс бөлімі
12 144,3
001
Құрылыс, облыс қалаларының, аудандарының және елді мекендерінің сәулеттік бейнесін жақсарту саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру және ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) аумағын ұтымды және тиімді қала құрылыстық игеруді қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер
7 208
013
Аудан аумағында қала құрылысын дамытудың кешенді схемаларын, аудандық (облыстық) маңызы бар қалалардың, кенттердің және өзге де ауылдық елді мекендердің бас жоспарларын әзірлеу
4766,3
015
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары

12 562
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области информации, укрепления государственности и формирования социального оптимизма граждан
6 822
003
Реализация мероприятий в сфере молодежной политики
4 740
032
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
1 000
10
Сельское, водное, лесное, рыбное хозяйство, особо охраняемые природные территории, охрана окружающей среды и животного мира, земельные отношения
80 761,5
1
Сельское хозяйство
26 399,5
453
Отдел экономики и бюджетного планирования района (города областного значения)
7 120,4
099
Реализация мер по оказанию социальной поддержки специалистов
7 120,4
474
Отдел сельского хозяйства и ветеринарии района (города областного значения)
19 279,1
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в сфере сельского хозяйства и ветеринарии
12 283,6
003
Капитальные расходы государственного органа
175
005
Обеспечение функционирования скотомогильников (биотермических ям)
394,4
007
Организация отлова и уничтожения бродячих собак и кошек
1 664
008
Возмещение владельцам стоимости изымаемых и уничтожаемых больных животных, продуктов и сырья животного происхождения
4 286
012
Проведение мероприятий по идентификации сельскохозяйственных животных
476,1
6
Земельные отношения
6 953
463
Отдел земельных отношений района (города областного значения)
6 953
001
Услуги по реализации государственной политики в области регулирования земельных отношений на территории района (города областного значения)
6 753
007
Капитальные расходы государственного органа
200
9
Прочие услуги в области сельского, водного, лесного, рыбного хозяйства, охраны окружающей среды и земельных отношений
47 409
474
Отдел сельского хозяйства и ветеринарии района (города областного значения)
47 409
013
Проведение противоэпизоотических мероприятий
47 409
11
Промышленность, архитектурная, градостроительная и строительная деятельность
12 144,3
2
Архитектурная, градостроительная и строительная деятельность
12 144,3
466
Отдел архитектуры, градостроительства и строительства района (города областного значения)
12 144,3
001
Услуги по реализации государственной политики в области строительства, улучшения архитектурного облика городов, районов и населенных пунктов области и обеспечению рационального и эффективного градостроительного освоения территории района (города областного значения)
7 208
013
Разработка схем градостроительного развития территории района, генеральных планов городов районного (областного) значения, поселков и иных сельских населенных пунктов
4 766,3
015
Капитальные расходы государственного органа