Аудандық мәслихаттың 2013 жылғы 20 желтоқсандағы № 170 "2014-2016 жылдарға арналған Қарғалы ауданының бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Ақтөбе облысы Қарғалы аудандық мәслихатының 2014 жылғы 6 тамыздағы № 234 шешімі. Ақтөбе облысының Әділет департаментінде 2014 жылғы 25 тамызда № 3992 болып тіркелді. Мерзімі өткендіктен қолданыс тоқтатылды
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджеттік кодексінің 9, 106, 109 баптарына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6 бабының 1 тармағына сәйкес, Қарғалы аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Аудандық мәслихаттың "2014-2016 жылдарға арналған Қарғалы ауданының бюджеті туралы" 2013 жылғы 20 желтоқсандағы № 170 (нормативтік құқықтық кесімдерді мемлекеттік тіркеу Тізіліміне 3749 нөмірімен тіркелген, 2014 жылдың 30 қаңтардағы аудандық "Қарғалы" газетінің № 5 санында жарияланған) шешіміне келесі өзгерістер мен толықтырулар енгізілсін:
1) 1 тармақтағы:
1) тармақшасындағы:
кірістер-
"2 702 383" саны "2 791 590" сандарымен ауыстырылсын,
оның ішінде:
трансферттер түсімдері бойынша-
"2 222 383" саны "2 311 590" сандарымен ауыстырылсын;
2) тармақшасындағы:
шығындар –
"2 712 143" саны "2 801 350" сандарымен ауыстырылсын;
7 тармақтағы:
2 азат жолы бөлігінде:
"19 825" саны "18 772" сандарымен ауыстырылсын;
келесі мазмұндағы 7-1 тармағымен толықтырылсын:
"7-1. 2014 жылға арналған аудандық бюджетте, республикалық бюджеттен келесі мөлшерде даму трансферттер түсімдері ескерілсін:
15 727,0 мың теңге – Қарғалы ауданы Бадамша ауылындағы үш бірпәтерлік тұрғын үйлердің (жалдамалы-коммуналдық) құрылысына;
5 242,0 мың теңге – Қарғалы ауданы Петропавловка ауылындағы бір бірпәтерлік тұрғын үйдің (жалдамалы-коммуналдық) құрылысына;"
8 тармақтағы:
3 азат жолы бөлігінде:
"8 131" саны "28 131" сандарымен ауыстырылсын;
4 азат жолы бөлігінде:
"2 800" саны "2 788" сандарымен ауыстырылсын;
6 азат жолы бөлігінде:
"12 228" саны "45 652" сандарымен ауыстырылсын;
7 азат жолы бөлігінде:
"3 172" саны "14 572" сандарымен ауыстырылсын;
9 тармақтағы:
4 азат жолы бөлігінде:
"172 182,0" саны "164 942" сандарымен ауыстырылсын;
5 азат жолы бөлігінде:
"10 870,0" саны "10 056" сандарымен ауыстырылсын;
8 азат жолы бөлігінде:
"4 200,0" саны "4 110" сандарымен ауыстырылсын;
9 азат жолы бөлігінде:
"4 900,0" саны "4 643" сандарымен ауыстырылсын және келесі мазмұндағы жолымен толықтырылсын:
8 870,0 мың теңге – Қарғалы ауданы Бадамша ауылындағы М.Әуезов және Ш.Уәлиханов көшелеріндегі электр беру желісін қайта жаңартуға.

О внесении изменений и дополнений в решение районного маслихата от 20 декабря 2013 года № 170 "О бюджете Каргалинского района на 2014-2016 годы"
Решение маслихата Каргалинского района Актюбинской области от 6 августа 2014 года № 234. Зарегистрировано Департаментом юстиции Актюбинской области 25 августа 2014 года № 3992. Прекращено действие в связи с истечением срока
В соответствии со статьями 9, 106, 109 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, с пунктом 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Каргалинский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение районного маслихата "О бюджете Каргалинского района на 2014-2016 годы" от 20 декабря 2013 года № 170 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 3749, опубликовано 30 января 2014 года в районной газете "Қарғалы" за №5) следующие изменения и дополнения:
1) в пункте 1:
в подпункте 1):
доходы –
цифры "2 702 383" заменить цифрами "2 791 590",
в том числе по:
поступлениям трансфертов -
цифры "2 222 383" заменить цифрами "2 311 590 ";
в подпункте 2):
затраты –
цифры "2 712 143" заменить цифрами "2 801 350";
пункте 7:
в части абзаца 2:
цифры "19 825" заменить цифрами "18 772";
дополнить пунктом 7-1 следующего содержания:
"7-1. Учесть в районном бюджете на 2014 год поступление трансфертов на развитие из республиканского бюджета в следующих размерах:
15 727,0 тысяч тенге – на строительство трех одноквартирных домов (арендно-коммунальных) в селе Бадамша Каргалинского района;
5 242,0 тысяч тенге – на строительство одного одноквартирного жилого дома (арендно-коммунального) в селе Петропавловка Каргалинского района"
пункте 8:
в части абзаца 3:
цифры "8 131" заменить цифрами "28 131";
в части абзаца 4:
цифры "2 800" заменить цифрами "2 788";
в части абзаца 6:
цифры "12 228" заменить цифрами "45 652";
в части абзаца 7:
цифры "3 172" заменить цифрами "14 572";
пункте 9:
в части абзаца 4:
цифры "172 182,0" заменить цифрами "164 942";
в части абзаца 5:
цифры "10 870,0" заменить цифрами "10 056";
в части абзаца 8:
цифры "4 200,0" заменить цифрами "4 110";
в части абзаца 9:
цифры "4 900,0" заменить цифрами "4 643" и дополнить абзацом следующего содержания:
8 870,0 тысяч тенге – на реконструкцию линии электропередачи по улицам М.Ауезова и Ш.Уалиханова в селе Бадамша Каргалинского района.

Келесі мазмұндағы 9-1 тармағымен толықтырылсын:
"9-1. 2014 жылға арналған аудандық бюджетте, облыстық бюджеттен Жұмыспен қамту 2020 жол картасы шеңберінде ауылдық елді мекендерді дамытуға келесі мөлшерде ағымдағы трансферттер түсімдері ескерілсін:
4 010,0 мың теңге - тұрғын үй - коммуналдық шаруашылық, инженерлік-көліктік инфрақұрылым объектілерін, әлеуметтік-мәдени объектілерді жөндеуге және елді мекендерді абаттандыруға".
2) Көрсетілген шешімдегі 1 және 5 қосымшалар осы шешімдегі 1және 2 қосымшаларға сәйкес редакцияда мазмұндалсын.
2.-Осы шешім 2014 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Аудандық мәслихат
сессиясының төрайымы
Аудандық мәслихатхатшысы
Ж.Мұстафина Х. Жылқыбеков
Аудандық мәслихаттың
2014 жылғы 6 тамыздағы
№ 234 шешіміне
1 ҚОСЫМША
Аудандық мәслихаттың
2013 жылғы 20 желтоқсандағы
№ 170 шешіміне
1 ҚОСЫМША
Қарғалы ауданының 2014 жылға арналған бюджеті
Санаты
Сомасы, мың теңге
Сыныбы
Iшкi сыныбы
Ерекшелігі
Атауы
1. Кірістер

Дополнить пунктом 9-1 следующего содержания:
"9-1. Учесть в районном бюджете на 2014 год поступление целевых текущих трансфертов из областного бюджета на развитие сельских населенных пунктов в рамках Дорожной карты занятости 2020 в следующих размерах:
4 010,0 тысяч тенге – на ремонт объектов жилищно-коммунального хозяйства, инженерно-транспортной инфраструктуры, социально-культурных объектов и благоустройство населенных пунктов".
2)-Приложение 1 и 5 к указанному решению изложить в редакции согласно приложению 1 и 2 к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2014 года.
Председатель
сессии районного маслихата
Секретарь районного маслихата
Ж.Мустафина Х.Жылкыбеков
Приложение 1
к решению районного маслихата
от 6 августа 2014 года № 234
Приложение 1
к решению районного маслихата
от 20 декабря 2013 года № 170
Бюджет Каргалинского района на 2014 год
Категория
Сумма, тыс.тенге
Класс
Подкласс
Специфика
Наименование
I.Доходы