Аудан әкімдігінің 2014 жылғы 08 қаңтардағы № 25 "Қарғалы ауданында қоғамдық жұмыстарды ұйымдастыру және қаржыландыру туралы" қаулысына өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Ақтөбе облысы Қарғалы аудандық әкімдігінің 2014 жылғы 02 желтоқсандағы № 405 қаулысы. Ақтөбе облысының Әділет департаментінде 2014 жылғы 23 желтоқсанда № 4103 болып тіркелді. Күші жойылды - Ақтөбе облысы Қарғалы ауданының әкімдігінің 2017 жылғы 21 сәуірдегі № 120 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Ақтөбе облысы Қарғалы ауданының әкімдігінің 21.04.2017 № 120 қаулысымен (алғашқы ресми жарияланған күннен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 31 бабына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Халықты жұмыспен қамту туралы" Заңының 7, 20 баптарына, Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2001 жылғы 19 маусымдағы № 836 "Халықты жұмыспен қамту туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңын іске асыру жөніндегі шаралар туралы" қаулысына сәйкес, Қарғалы ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Аудан әкімдігінің 2014 жылғы 08 қаңтардағы № 25 "Қарғалы ауданында қоғамдық жұмыстарды ұйымдастыру және қаржыландыру туралы" (Ақтөбе облысы Әділет департаментінде № 3769 болып тіркелген, 2014 жылғы 13 ақпандағы № 7 аудандық "Қарғалы" газетінде жарияланған) қаулысына мынадай өзгерістер енгізілсін:
аталған қаулының қосымшасы осы қаулының қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда мазмұндалсын.
2. Осы қаулының орындалуын бақылау аудан әкімінің орынбасары І.Тынымгереевке жүктелсін.
3. Осы қаулы ол алғаш ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Аудан әкімінің м.а. І.Тынымгереев
Аудан әкімдігінің
2014 жылғы 02 желтоқсандағы
№ 405 қаулысына
ҚОСЫМША
Қоғамдық жұмыстарды, қоғамдық жұмыстардың түрлері мен көлемін, оларды қаржыландыру көздерін іске асыратын кәсіпорындардың, ұйымдар мен мекемелердің тізімі
Кәсіпорындар мен
ұйымдардың
атауы
Қоғамдық
жұмыс түрлері
/жобалар/
1 адамға
келісім
шарт
бойынша
жұмыс
көлемі
/болжам/
/теңге/
Берілген сұраныс
Жоспар бойынша
Қаржылан дыру көздері
Жұмыс
орындары ның саны,
(адам)
Жұмыс
орындарының саны,
(адам)
Аудан
бойынша

О внесении изменений и дополнений в постановление акимата района от 08 января 2014 года № 25 "Об организации и финансировании общественных работ в Каргалинском районе"
Постановление акимата Каргалинского района Актюбинской области от 02 декабря 2014 года № 405. Зарегистрировано Департаментом юстиции Актюбинской области 23 декабря 2014 года № 4103. Утратило силу постановлением акимата Каргалинского района Актюбинской области от 21 апреля 2017 года № 120
Сноска. Утратило силу постановлением акимата Каргалинского района Актюбинской области от 21.04.2017 № 120 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
В соответствии со статьей 31 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", статьями 7, 20 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О занятости населения", постановлением Правительства Республики Казахстан от 19 июня 2001 года № 836 "О мерах по реализации Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О занятости населения", акимат Каргалинского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в постановление акимата района от 08 января 2014 года № 25 "Об организации и финансировании общественных работ в Каргалинском районе" (зарегистрированное в департаменте юстиции Актюбинской области за № 3769, опубликованное в районной газете "Қарғалы" 13 февраля 2014 года № 7) следующие изменения:
приложение постановления изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему постановлению.
2. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима района Тынымгереева И.
3. Настоящее постановление вводится в действие со дня его первого официального опубликования.
И.о.акима района И.Тынымгереев
ПРИЛОЖЕНИЕ
к постановлению акимата района
№ 405 от 02 декабря 2014 года
Перечень предприятий, организаций и учреждений осуществляющих общественные работы, виды, объемы общественных работ, источники их финансирования
Наименование
организаций и
предприятий
Виды общественных
работ /проекты/
Объем работ по договору на 1 человека /прогноз/ /тенге/
Заявленная потреб ность
По плану
Источники
финансирования
Количество рабочих мест (человек)
Количество рабочих мест (человек)
По району