Қобда ауданы аумағында сайлау учаскелерін құру туралы
Ақтөбе облысы Қобда ауданының әкімінің 2014 жылғы 31 қаңтардағы № 5 шешімі. Ақтөбе облысының Әділет департаментінде 2014 жылғы 14 ақпанда № 3781 болып тіркелді. Күші жойылды - Ақтөбе облысы Қобда ауданының әкімінің 2018 жылғы 18 шілдедегі № 3 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Ақтөбе облысы Қобда ауданының әкімінің 18.07.2018 № 3 шешімімен (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
Республикасының 1995 жылғы 28 қыркүйектегі "Қазақстан Республикасындағы сайлау туралы" Конституциялық Заңының 23 бабына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін – өзі басқару туралы" 33 бабына сәйкес Қобда ауданының әкімі ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Қобда ауданы аумағында сайлау учаскелері қосымшаға сәйкес құрылсын.
2. Осы шешімнің орындалуын бақылау аудан әкімі аппаратының басшысы Ж. Ерғалиевке жүктелсін.
3. Осы шешім алғаш ресми жарияланған күннен бастап қолданысқа енгізіледі.
Аудан әкімі А. Жүсібалиев
Келісілді:
Қобда аудандық аумақтық сайлау
комиссиясының төрайымы
Р. Жолдыбаева
Қобда ауданы әкiмiнiң
2014 жылғы "31" қаңтардағы
№ 5 шешiмiне қосымша
ҚОБДА АУДАНЫ АУМАҒЫНДАҒЫ САЙЛАУ УЧАСКЕЛЕРІ
Ескерту. Қосымша жаңа редакцияда – Ақтөбе облысы Қобда ауданының әкімінің 22.01.2016 № 3 шешімімен (алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі).
№ 414 сайлау учаскесі
Қобда ауылы, Астана көшесі, 70, "Қобда орта мектебі" мемлекеттік мекемесінің ғимараты, телефон: 21-0-22
Абай көшесі, № 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 36, 36 а, 38, 40, 42, 44, 46, 50/1, 50/2;
Тайманов көшесі, № 1/1, 1/2, 2, 3, 4, 5/1, 5/2, 6, 7/1, 7/2, 7/3, 7/4, 7/5, 7/6, 7/7, 7/8, 8, 10, 11/1, 11/2, 11/3, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 23, 24, 25, 26, 28, 30, 32, 34, 36, 38; Колесников көшесі, № 2/1, 2/2, 4, 5/1, 5/2, 6, 7/1, 7/2, 8/1, 8/2, 9/1, 9/2, 10/1, 10/2, 11/1, 11/2, 11/3, 11/4, 12/1, 12/2, 13/1, 13/2, 13/3, 14/1, 14/2, 15, 16, 18, 19, 20, 22, 26, 28, 34;
Байтақ тұйық көшесі, № 1/1, 1/2, 1/3, 1/4, 2, 3/1, 4, 5/1, 5/2;
Орынбаев тұйығы, № 9, 11, 12, 14, 16, 18, 20;
Нұрымжанов тұйық көшесі, № 1/1, 1/2, 3/1, 3/2, 3/3, 5/1, 5/2, 5/3, 7/1, 7/2, 7/3, 7/4, 8/1, 8/2, 9/1, 9/2, 10/1, 10/2, 11/1, 11/2, 13,/1, 13/2, 15/1, 15/2, 17/1, 17/2, 19;
Мунайтпасова тұйық көшесі, № 3/1, 3/2, 4/1, 4/2, 5/1, 5/2 ,6/1, 6/2, 7, 8/1 ,8/2, 10/1, 10/2, 12, 14;
Әбілқайырхан көшесі, № 96, 98, 99, 100, 101/1, 101/2, 102, 103/1, 103/2, 104/1, 104/2, 105; Астана көшесі, № 61, 63, 65, 66, 67, 69, 71, 72 , 73, 74, 75, 76, 77/1, 77/2, 78, 79, 80, 81, 83, 84, 85, 86, 87, 88/1, 88/2, 88/3, 88/4, 88/5, 88/6, 88/7, 88/8, 88/9, 88/10, 88/11, 88/12, 88/13, 88/14, 88/15, 88/16, 89, 92, 94, 96 , 97/1, 97/2, 98/1, 99, 101/1, 101/2, 103/1, 103/2, 105/1, 105/2, 107, 109, 111, 113;

Об образовании избирательных участков на территории Кобдинского района
Решение акима Кобдинского района Актюбинской области от 31 января 2014 года № 5. Зарегистрировано Департаментом юстиции Актюбинской области 14 февраля 2014 года № 3781. Утратило силу решением акима Кобдинского района Актюбинской области от 18 июля 2018 года № 3
Сноска. Утратило силу решением акима Кобдинского района Актюбинской области от 18.07.2018 № 3 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после его первого официального опубликования).
Сноска. По всему тексту решения слово "Кобдинского" заменено словом "Хобдинского" решением акима Хобдинского района Актюбинской области от 26.02.2015 № 3 (вводится в действие со дня его первого официального опубликования).
В соответствии со статьей 23 Конституционного Закона Республики Казахстан от 28 сентября 1995 года "О выборах в Республике Казахстан", статьей 33 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" аким Хобдинского района РЕШИЛ:
1. Образовать избирательные участки на территории Хобдинского района согласно приложению.
2. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на руководителя аппарата акима района Ергалиева Ж.
3. Настоящее решение вводится в действие со дня его первого официального опубликования.
Аким района А. Джусибалиев
Согласовано:
Председатель Кобдинской районной
территориальной избирательной
комиссии
Р. Жолдыбаева
Приложение
акима Кобдинского района
№ 5 от 31 января 2014 года
ИЗБИРАТЕЛЬНЫЕ УЧАСТКИ НА ТЕРРИТОРИИ ХОБДИНСКОГО РАЙОНА
Сноска. Приложение – в редакции решения акима Хобдинского района Актюбинской области от 22.01.2016 № 3 (вводится в действие со дня его первого официального опубликования).
Избирательный участок № 414
село Кобда, улица Астана, 70, здание государственного учреждения
"Хобдинская средняя школа, телефон: 21-0-22
Улица Абая, № 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 36, 36 а, 38, 40, 42, 44, 46, 50/1, 50/2;
улица И.Тайманова, № 1/1, 1/2, 2, 3, 4, 5/1, 5/2, 6, 7/1, 7/2, 7/3, 7/4, 7/5, 7/6, 7/7, 7/8, 8, 10, 11/1, 11/2, 11/3, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 23, 24, 25, 26, 28, 30, 32, 34, 36, 38;
улица Колесникова, № 2/1, 2/2, 4, 5/1, 5/2, 6, 7/1, 7/2, 8/1, 8/2, 9/1, 9/2, 10/1, 10/2, 11/1, 11/2, 11/3, 11/4, 12/1, 12/2, 13/1, 13/2, 13/3, 14/1, 14/2, 15, 16, 18, 19, 20, 22, 26, 28, 34;
переулок Байтак, № 1/1, 1/2, 1/3, 1/4, 2, 3/1, 4, 5/1, 5/2;
переулок Орынбаева, № 9, 11, 12, 14, 16, 18, 20;
переулок Нурымжанова, № 1/1, 1/2, 3/1, 3/2, 3/3, 5/1, 5/2, 5/3, 7/1, 7/2, 7/3, 7/4, 8/1, 8/2, 9/1, 9/2, 10/1, 10/2, 11/1, 11/2, 13,/1, 13/2, 15/1, 15/2, 17/1, 17/2, 19;
переулок Мунайтпасова, № 3/1, 3/2, 4/1, 4/2, 5/1, 5/2, 6/1, 6/2, 7, 8/1, 8/2, 10/1, 10/2, 12, 14; улица Абилхайырхана, № 96, 98, 99, 100, 101/1, 101/2, 102, 103/1, 103/2, 104/1, 104/2, 105; улица Астана, № 61, 63, 65, 66, 67, 69, 71, 72 , 73, 74, 75, 76, 77/1, 77/2, 78, 79, 80, 81, 83, 84, 85, 86, 87, 88/1, 88/2, 88/3, 88/4, 88/5, 88/6, 88/7, 88/8, 88/9, 88/10, 88/11, 88/12, 88/13, 88/14, 88/15, 88/16, 89, 92, 94, 96 , 97/1, 97/2, 98/1, 99, 101/1, 101/2, 103/1, 103/2, 105/1, 105/2, 107, 109, 111, 113;

Алматы көшесі, № 50,51, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59/1, 59/2, 61, 62,63, 65, 68, 66, 60, 64, 67, 69/1, 69/2, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 80, 81, 82/1, 82/2, 83, 84/1, 84/2 , 85, 86/1, 86/2, 87, 88/2, 89/1, 89/2, 90/1, 90/2, 92/1, 92/2, 93/1, 93/2, 93/3, 94/1, 94/2, 95/1, 95/2, 96/1, 96/2, 97, 98/1, 98/2, 99, 100/1, 100/2, 100/3, 101, 102/1, 102/2, 103, 104/1, 104/2, 104/3, 105, 106/1, 106/2, 108/1, 108/2, 110/1, 110/2 ,112;
Иманов көшесі, № 27, 29/1, 29/2, 30, 31, 32/1, 32/2, 34, 36, 37, 38/1, 38/2, 40/1, 40/2, 42/1, 42/2, 44/1, 44/2, 46, 48, 50, 52, 54/1, 54/2, 56, 58, 60, 62;
Жеңіс тұйық көшесі, № 1/1, 1/2, 2, 3/1, 3/2, 4, 6, 8/1, 8/2, 10/1, 10/2, 12 ,14 ,16;
Щербак көшесі, № 11/1, 11/2, 13/1, 13/2, 23/1, 23/2, 25, 27/1, 27/2;
Мұқанов тұйық көшесі, № 2, 4, 6, 8,10,12, 14.
№ 415 сайлау учаскесі
Қобда ауылы, Әбілқайырхан көшесі, 38, "Қобда аудандық Мәдениет үйі" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорнының ғимараты,
телефон: 21-3-15
Абая көшесі, № 1, 2, 2а, 3, 5, 6, 8, 8а, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19;
Әкімжанов көшесі, № 1, 3, 4, 5, 6, 8, 9, 10, 12, 13, 14, 15, 16, 16а, 17, 18, 18а, 19, 19а, 20, 20а, 21, 21/2, 21/1, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 47, 48, 49, 51, 53, 55, 57;
Қобда тұйық көшесі, № 1/1, 1/2, 1/3, 2/1, 2/2, 3/1, 3/2, 5/1, 5/2 ,5/3, 6, 7/1, 7/2, 8, 9/1 ,9/2, 8а, 10, 11/1, 11/2, 13, 15/1, 15/2, 16/1, 16/2, 17, 19/1, 19/2, 19/3;
Сейфуллин көшесі, № 1, 2, 3а, 3б, 5/1, 5/2, 16, 17/1, 17/2, 17/3, 17/4, 18, 19, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 32, 33, 34, 35, 36, 38, 39, 40, 40а, 41, 43, 45,
Білтабанов көшесі, № 17, 19, 22, 23, 24, 25, 26, 28, 29, 30, 30а, 31, 32, 33, 34, 35, 36/1, 36/2, 37, 38, 39/1, 39/2, 40, 41, 42, 43 ,44, 45, 46, 47, 48, 49, 50,51, 51/1, 52, 53, 54, 55/1, 55/2, 56, 57/1, 57/2, 58, 60;
Әбілқайырхан көшесі, № 1, 1а, 2, 4, 5, 7, 9, 10, 10а, 11, 12, 13, 14, 16, 17, 19/1, 19/2, 19/3, 20, 21, 22, 23, 25, 27, 28, 29, 30, 31, 32/1, 32/2, 35, 36, 37, 39/1, 39/2, 40/1, 40/3, 41, 41а, 43, 43а, 43б, 45, 45а, 47/1, 47/2, 48, 50/1, 50/3, 50/4, 52, 54, 55, 56, 57 , 58, 60, 61, 62, 63, 63 а, 65/1, 65/2, 65/3, 66, 67, 68/1, 68/2, 69/1, 69/2, 70, 71, 72 ,73, 75, 77, 80, 81, 82, 83, 84, 85, 86, 87, 88, 89, 90, 91, 92, 93, 94, 95;
Астана көшесі, № 35/1, 35/2, 36, 47/1, 49, 50, 51, 53, 56, 55, 57, 58, 59, 60, 62, 64/1, 64/2, 64/3, 64/4;
Алматы көшесі, № 24, 25, 26, 27, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38 ,39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 47, 48, 49;
Орынбаев тұйық көшесі, № 1, 2, 3/1, 3/2, 4/1 ,4/2, 5/1, 5/2, 6, 7, 8/2;

улица Алматы, № 50, 51, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59/1, 59/2, 61, 62, 63, 65, 68, 66, 60, 64, 67, 69/1, 69/2, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 80, 81, 82/1, 82/2, 83, 84/1, 84/2, 85, 86/1, 86/2, 87, 88/2, 89/1, 89/2, 90/1, 90/2, 92/1, 92/2, 93/1, 93/2, 93/3, 94/1, 94/2, 95/1, 95/2, 96/1, 96/2, 97, 98/1, 98/2, 99, 100/1, 100/2, 100/3, 101, 102/1, 102/2, 103, 104/1, 104/2, 104/3, 105, 106/1, 106/2, 108/1, 108/2, 110/1, 110/2 , 112;
улица А.Иманова, № 7, 29/1, 29/2, 30, 31, 32/1, 32/2, 34, 36, 37, 38/1, 38/2, 40/1, 40/2, 42/1, 42/2, 44/1, 44/2, 46, 48, 50, 52, 54/1, 54/2, 56, 58, 60, 62;
переулок Женис, № 1, 1/2, 2, 3/1, 3/2, 4, 6, 8/1, 8/2, 10/1, 10/2, 12, 14 ,16;
улица Щербака, № 11/1, 11/2, 13/1, 13/2, 23/1, 23/2, 25, 27/1, 27/2;
переулок С.Муканова, № 2, 4, 6, 8,10,12, 14.
Избирательный участок № 415
село Кобда, улица Абылкаирхана 38, здание государственного коммунального казенного предприятия "Хобдинский районный Дом культуры", телефон: 21-3-15
Улица Абая, № 1, 2, 2а, 3, 5, 6, 8, 8а, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19;
улица Акимжанова, № 1, 3, 4, 5, 6, 8, 9, 10, 12, 13, 14, 15, 16, 16а, 17, 18, 18а, 19, 19 а, 20, 20 а, 21, 21/2, 21/1, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 47, 48, 49, 51, 53, 55, 57;
переулок Кобда, № 1/1, 1/2, 1/3, 2/1, 2/2, 3/1, 3/2, 5/1, 5/2, 5/3, 6, 7/1, 7/2, 8, 9/1, 9/2, 8 а, 10, 11/1, 11/2, 13, 15/1, 15/2, 16/1, 16/2, 17, 19/1, 19/2, 19/3;
улица С.Сейфуллина, № 1, 2, 3 а, 3б, 5/1, 5/2, 16, 17/1, 17/2, 17/3, 17/4, 18, 19, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 32, 33, 34, 35, 36, 38, 39, 40, 40 а, 41, 43, 45;
улица И.Билтабанова, № 17, 19, 22, 23, 24, 25, 26, 28, 29, 30, 30а, 31, 32, 33, 34, 35, 36/1, 36/2, 37, 38, 39/1, 39/2, 40, 41, 42, 43 ,44, 45, 46, 47, 48, 49, 50,51, 51/1, 52, 53, 54, 55/1, 55/2, 56, 57/1, 57/2, 58, 60;
улица Абылкайырхана, № 1, 1а, 2, 4, 5, 7, 9, 10, 10а, 11, 12, 13, 14, 16, 17, 19/1, 19/2, 19/3, 20, 21, 22, 23, 25, 27, 28, 29, 30, 31, 32/1, 32/2, 35, 36, 37, 39/1, 39/2, 40/1, 40/3, 41, 41а, 43, 43а, 43б, 45, 45а, 47/1, 47/2, 48, 50/1, 50/3, 50/4, 52, 54, 55, 56, 57, 58, 60, 61, 62, 63, 63 а, 65/1, 65/2, 65/3, 66, 67, 68/1, 68/2, 69/1, 69/2, 70, 71, 72 ,73, 75, 77, 80, 81, 82, 83, 84, 85, 86, 87, 88, 89, 90, 91, 92, 93, 94, 95;
улица Астана, № 35/1, 35/2, 36, 47/1, 49, 50, 51, 53, 56, 55, 57, 58, 59, 60, 62, 64/1, 64/2, 64/3, 64/4;
улица Алматы, № 24, 25, 26, 27, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38 ,39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 47, 48, 49;
переулок Орынбаева, № 1, 2, 3/1, 3/2, 4/1 ,4/2, 5/1, 5/2, 6, 7, 8/2;

Пятковский тұйық көшесі, № 1, 2, 3, 5/1 ,5/2, 6, 8, 10/1, 10/2, 12, 14, 16;
Прохоров тұйық көшесі, № 1, 2, 3, 4, 6, 8;
ағ.Көпжасаровтар көшесі, № 1, 3, 5, 9, 11, 13/1, 13/2, 15/1, 15/2, 17, 19, 21, 23, 25, 27, 29, 31/1, 31/2, 35, 37, 39, 43, 45;
№ 416 сайлау учаскесі
Қобда ауылы, Алтынсарин көшесі 4, "Қобда көпсалалы колледжі" мемлекеттік коммуналдық кәсіпорны ғимараты,
телефон 22-2-12
Ә.Молдағұлова көшесі, № 1, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 66, 68, 69, 70, 71/1, 71/2, 72, 73/1, 73/2, 74, 75/1 ,75/2, 76, 77/1, 77/2, 78, 80, 81, 82/1 ,82/2, 83, 84, 85, 86, 87, 88/1, 88/2, 89, 90, 91, 92, 93, 94/1, 94/2, 94а, 94б, 95, 96/1, 96/2, 96/3, 96/4, 96/5, 96/6, 96/7, 96/8, 96/9 ,96/10, 96/11, 96/12, 96/13, 96/14, 96/15, 96/16, 96/17, 96/18, 98, 100;
Құрманов көшесі, № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8 , 9, 10, 11, 12 ,13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27,28, 29, 30, 32, 31/1, 31/2, 33/1, 33/2, 34, 35, 36, 37, 38/1, 38/2, 39, 40/1, 40/2,41, 42,43,47, 61, 63, 65, 49, 53, 57, 25, 45;
Кирпичный көшесі, № 1, 2;
Алтынсарин көшесі, № 1/1, 1/2, 3/1, 3/2, 4/1, 4/2 ,4/3, 4/4, 4/5, 4/6, 4/7, 4/8, 4/9, 4/10, 4/11, 4/12, 4/13, 4/14, 4/15, 4/16, 4/17, 4/18, 5/1, 5/2 ,7/1, 7/2, 8/1, 8/2, 9, 10, 11, 12;
Астана көшесі, № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 8, 9, 10, 11,12 ,12 а, 13 ,14, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30;
Алматы көшесі, 1/1, 1/2, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 22, 23; Иманов көшесі, 3, 4/1, 4/2, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11;
ағ.Көпжасаровтар көшесі, № 2, 4, 6, 8, 12, 14, 16, 18, 22, 30, 32, 38, 40, 42, 44, 46, 48, 49, 50, 52, 54, 56;
Білтабанов көшесі, № 1, 1а, 2, 2а, 2в, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 18, 20;
Батыс тұйық көшесі, № 1/1, 1/2, 2, 3, 4 , 5 ,6, 7, 8, 9, 10, 11/1, 11/2, 12 ,13, 14, 15, 16;
Ақтөбе тұйық көшесі, № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 10;
Жанзақов тұйық көшесі, № 1/1, 1/2 ,2, 3/1, 3/2, 4, 5/1, 5/2, 6, 7/1, 7/2, 8, 9/1, 9/2, 10, 11, 12, 13, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 22;
Терещенко тұйық көшесі, № 1, 2, 3 ,4, 5, 6/1, 6/2, 7, 8/1, 8/2, 9, 11;
Тәуелсіздік көшесі, № 1, 3, 5, 7, 9, 11, 21, 23, 25, 27, 29, 31, 33, 35;
Әжібай би көшесі, № 1, 3, 5, 7, 9, 10, 14, 16;
Дербісәлі әулие көшесі, № 1, 3, 5, 14, 16;
Қобда- 80 жыл көшесі, № 5,
М.Өтемісұлы көшесі, № 5, 7, 9, 11, 13;
Жер учаскелері, № 487, 491, 475;
№ 417 сайлау учаскесі
Қобда ауылы, Сейфуллина көшесі, 44, "Қобда қазақ орта мектебі" мемлекеттік мекемесінің ғимараты, телефон 22-0-94

переулок М.Пятковского, № 1, 2, 3, 5/1 ,5/2, 6, 8, 10/1, 10/2, 12, 14, 16;
переулок Прохорова, № 1, 2, 3, 4, 6, 8;
улица бр.Копжасаровых, № 1, 3, 5, 9, 11, 13/1, 13/2, 15/1, 15/2, 17, 19, 21, 23, 25, 27, 29, 31/1, 31/2, 35, 37, 39, 43, 45;
Избирательный участок № 416
село Кобда, улица Ы.Алтынсарина, 4, здание государственного коммунального казенного предприятия "Хобдинский многопрофильный колледж", телефон: 22-2-12
Улица, А.Молдагуловой, № 1, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 66, 68, 69, 70, 71/1, 71/2, 72, 73/1, 73/2, 74, 75/1 ,75/2, 76, 77/1, 77/2, 78, 80, 81, 82/1, 82/2, 83, 84, 85, 86, 87, 88/1, 88/2, 89, 90, 91, 92, 93, 94/1, 94/2, 94а, 94б, 95, 96/1, 96/2, 96/3, 96/4, 96/5, 96/6, 96/7, 96/8, 96/9, 96/10, 96/11, 96/12, 96/13, 96/14, 96/15, 96/16, 96/17, 96/18, 98, 100;
улица И.Курманова, № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 32, 31/1, 31/2, 33/1, 33/2, 34, 35, 36, 37, 38/1, 38/2, 39, 40/1, 40/2, 41, 42, 43, 47, 61, 63, 65, 49, 53, 57, 25, 45;
улица Кирпичная № 1, 2;
улица Алтынсарина, № 1/1, 1/2, 3/1, 3/2, 4/1, 4/2, 4/3, 4/4, 4/5, 4/6, 4/7, 4/8, 4/9, 4/10, 4/11, 4/12, 4/13, 4/14, 4/15, 4/16, 4/17, 4/18, 5/1, 5/2, 7/1, 7/2, 8/1, 8/2, 9, 10, 11, 12;
улица Астана, № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 8, 9, 10, 11, 12, 12 а, 13 ,14, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30;
улица Алматы, № 1/1, 1/2, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 22, 23;
улица Иманова, № 3, 4/1, 4/2, 5 ,6 ,7 ,8, 9, 10, 11;
улица бр.Копжасаровых, № 2, 4, 6, 8, 12, 14, 16, 18, 22, 30, 32, 38, 40, 42, 44, 46, 48, 49, 50, 52, 54, 56,
улица И.Билтабанова, № 1, 1а, 2, 2 а, 2в, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 18, 20;
переулок Батыс, № 1/1, 1/2, 2, 3, 4 , 5 ,6, 7, 8, 9, 10, 11/1 ,11/2, 12, 13, 14, 15, 16;
переулок Актобе, № 1, 2 , 3 ,4, 5, 6, 7, 8, 10;
переулок Жанзакова, № 1/1, 1/2, 2, 3/1, 3/2, 4, 5/1, 5/2, 6, 7/1, 7/2 , 8, 9/1, 9/2, 10, 11, 12, 13, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 22;
переулок Терещенко, № 1, 2, 3, 4, 5, 6/1, 6/2, 7, 8/1, 8/2, 9, 11;
улица Тауелсиздик, № 1, 3, 5, 7, 9, 11, 21, 23, 25, 27, 29, 31, 33, 35;
улица Ажибай би, № 1, 3, 5, 7, 9, 10, 14, 16,
улица Дербисали аулие, № 1, 3, 5, 14, 16;
улица Қобда - 80 жыл, № 5,
улица М.Отемисулы, № 5, 7, 9, 11, 13;
земельные участки, № 487, 491, 475;
Избирательный участок № 417
село Кобда, улица С.Сейфуллина 44, здание государственного учреждения
"Хобдинская казахская средняя школа, телефон: 22-0-94

Щербак көшесі, № 1, 2, 3, 4, 4а, 5, 6а, 7, 8, 9, 10/1 ,10/2, 12/1, 12/2, 14/1, 14/2, 16/1, 16/2, 18/1, 18/2, 20/1, 20/2;
Әкімжанов көшесі, № 46, 50, 54, 56, 58, 59, 60, 69, 64, 72, 79;
Сейфуллин көшесі, № 46/1 , 46/2, 48/1, 48/2, 50, 51/1, 51/2, 52, 53, 54, 56, 57, 58, 59, 60, 62, 62/1, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 71, 72, 73, 75,76, 77, 78, 79, 83;
Алтынсарин көшесі, № 13, 14/1, 14/2, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 24;
Ауэзов тұйығы, № 1, 2/1, 2/2, 3, 4/1, 4/2, 5, 6, 7, 8, 9, 10;
Иманов көшесі, № 13, 14, 15, 16, 17/1, 17/3, 17/4, 18, 20, 21 а, 22, 23, 24, 25, 26, 28; Прохоров тұйығы, № 10, 12 ,14;
Кошелев көшесі, № 2/1, 2/2, 3/1, 3/2, 4/1, 4/2, 5/1, 5/2, 6, 7/1, 7/2, 8, 9/1, 9/2, 10, 11/1, 11/2, 12, 13/1, 13/2, 14/1, 14/2, 16/1, 16/2, 17/1, 17/2, 18/1, 18/2, 19/1, 19/2, 20/1, 20/2, 22/1, 22/2, 23, 24, 26, 25, 27, 28, 21, 30;
Көпжасаровтар көшесі, № 47/1, 47/2, 49, 51/1, 51/2, 51/3, 53/1, 53/2, 55/1, 55/2, 57/1, 57/2, 58/1, 58/2, 59, 60/1, 60/2, 61, 62/1, 62/2, 63/1, 63/2, 64, 66, 68/1, 68/2, 70, 71, 73, 69, 75/1, 75/2, 78, 80, 81, 88, 86, 84, 82, 88/1, 88/2, 89, 90;
Есибулатов тұйығы, № 1, 2, 3, 4 , 5 , 6 , 7 , 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14/1, 14/2, 15/1, 15/2, 16/1, 16/2, 17/1, 17/2, 18/1, 18/2, 19/1, 19/2, 20/1, 20/2, 20/3, 22/1, 22/2, 23, 24, 25, 26, 27/1, 27/2, 28, 30/1, 30/2, 32/1, 32/2, 34/1, 34/2;
№ 418 сайлау учаскесі
Ақрап ауылы, Тәуелсіздік көшесі, 35, Ақырап ауылдық Мәдениет үйі ғимараты,
телефон: 72-1-00
Ақрап ауылының шекарасында
№ 419 сайлау учаскесі
Калиновка ауылы, Қазақстан көшесі, 82, Калиновка ауылдық клуб ғимараты,
телефон: 73-5-91
Калиновка ауылының шекарасында
№ 420 сайлау учаскесі
Әлия ауылы, Жастар көшесі,1, Әлия ауылдық Мәдениет үйі ғимараты, телефон: 24-5-90
Әлия ауылының шекарасында
№ 421 сайлау учаскесі
Талдысай ауылы, Ә. Молдағұлова көшесі, 5, "Талдысай орта мектебі" мемлекеттік мекемесінің ғимараты, телефон: 24-4-09
Талдысай ауылының шекарасында
№ 422 сайлау учаскесі
Бұлақ ауылы, Бұлақ ауылдық клуб ғимараты, телефон: 73-2-50
Бұлақ ауылының шекарасында
№ 423 сайлау учаскесі
Бестау ауылы, Бестау ауылдық клуб ғимараты,
телефон: 8 /713-59/ 25-6-18
Бестау ауылының шекарасында
№ 424 сайлау учаскесі
И.Білтабанов атындағы ауыл, Астана көшесі, 40, И. Білтабанов атындағы ауылдық клуб ғимараты, телефон: 24-2-09
Білтабанов атындағы ауылының шекарасында
№ 425 сайлау учаскесі
Байтақ ауылы, Бейбітшілік көшесі, 6, "Ропповка бастауыш мектебі" мемлекеттік мекемесінің ғимараты, телефон: 73-2-16
Байтақ ауылының шекарасында
№ 426 сайлау учаскесі
Қосөткел ауылы, Абай көшесі, 32, "Қосөткел негізгі мектебі" мемлекеттік мекемесінің ғимараты, телефон: 73-3-63
Қосөткел ауылының шекарасында
№ 427 сайлау учаскесі
Жарсай ауылы, "Жарсай орта мектебі" мемлекеттік мекемесінің ғимараты,

улица Щербака, № 1, 2, 3, 4, 4а, 5, 6а, 7, 8, 9, 10/1 ,10/2, 12/1, 12/2, 14/1, 14/2, 16/1, 16/2, 18/1, 18/2, 20/1, 20/2;
улица Акимжанова, № 46, 50, 54, 56, 58, 59, 60, 69, 64, 72, 79;
улица Сейфуллина, № 46/1 , 46/2, 48/1, 48/2, 50, 51/1, 51/2, 52, 53, 54, 56, 57, 58, 59, 60, 62, 62/1,63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 71, 72, 73, 75,76, 77, 78, 79, 83;
улица Алтынсарина, № 13, 14/1, 14/2, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 24;
переулок Ауэзова, № 1, 2/1, 2/2, 3, 4/1, 4/2, 5, 6, 7, 8, 9, 10;
улица Иманова, № 13, 14, 15, 16, 17/1, 17/3, 17/4, 18, 20, 21 а, 22, 23, 24, 25, 26, 28;
переулок Прохорова, № 10, 12, 14;
улица Кошелева, № 2/1, 2/2, 3/1, 3/2, 4/1, 4/2, 5/1, 5/2, 6, 7/1, 7/2, 8, 9/1, 9/2, 10, 11/1, 11/2, 12, 13/1, 13/2, 14/1, 14/2, 16/1, 16/2, 17/1, 17/2, 18/1, 18/2, 19/1, 19/2, 20/1, 20/2, 22/1, 22/2, 23, 24, 26, 25, 27, 28, 21, 30;
улица бр.Копжасаровых, № 47/1, 47/2, 49, 51/1, 51/2, 51/3, 53/1, 53/2, 55/1, 55/2, 57/1, 57/2, 58/1, 58/2, 59, 60/1, 60/2, 61, 62/1, 62/2, 63/1, 63/2, 64, 66, 68/1, 68/2, 70, 71, 73, 69, 75/1, 75/2, 78, 80, 81, 88, 86, 84, 82, 88/1, 88/2, 89, 90;
переулок Есибулатова, № 1, 2, 3, 4 , 5 , 6 , 7 , 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14/1, 14/2, 15/1, 15/2, 16/1, 16/2, 17/1, 17/2, 18/1, 18/2, 19/1, 19/2, 20/1, 20/2, 20/3, 22/1, 22/2, 23, 24, 25, 26, 27/1, 27/2, 28, 30/1, 30/2, 32/1, 32/2, 34/1, 34/2;
Избирательный участок № 418
село Акрап, улица Тауелсиздик, 35, здание Акрапского сельского Дома культуры, телефон: 72-1-00
В границах села Акрап
Избирательный участок № 419
село Калиновка, улица Казахстан, 82, здание Калиновского сельского клуба,
телефон: 23-2-82
В границах села Калиновка
Избирательный участок № 420
село Алия, улица Жастар, 1, здание Алиинского сельского Дома культуры,
телефон: 24-5-90
В границах села Алия
Избирательный участок № 421
село Талдысай, улица А.Молдагуловой, 5, здание государственного учреждения "Талдысайская средняя школа", телефон: 24-4-09
В границах села Талдысай
Избирательный участок № 422
село Булак, здание Булакского сельского клуба, телефон: 73-2-50
В границах села Булак
Избирательный участок № 423
село Бестау, здание Бестауского сельского клуба, телефон: 8 /713-59/ 25-6-18
В границах села Бестау
Избирательный участок № 424
село им.И.Бильтабанова, улица Астана, 40, здание сельского клуба имени И.Билтабанова, телефон: 24-2-09
В границах села им Бильтабанова
Избирательный участок № 425
село Байтак, улица Бейбитшилик, 6, здание государственного учреждения "Ропповская начальная школа", телефон: 73-2-16
В границах села Байтак
Избирательный участок № 426
село Кусуткуль, улица Абая, 32, здание государственного учреждения "Кусуткульская основная школа", телефон: 73-3-63
В границах села Кусуткуль
Избирательный участок № 427

телефон: 73-8-48
Жарсай ауылының шекарасында
№ 428 сайлау учаскесі
Ақсай ауылы, "Ақсай негізгі мектебі" мемлекеттік мекемесінің ғимараты,
телефон: 73-0-94
Ақсай ауылының шекарасында
№ 429 сайлау учаскесі
Қарағанды ауылы, Желтоқсан көшесі, 19, Қарағанды ауылдық клуб ғимараты,
телефон: 73-8-59
Қарағанды ауылының шекарасында
№ 430 сайлау учаскесі
Жарық ауылы, Т.Әубәкіров көшесі, "Жарық орта мектебі" мемлекеттік мекемесінің ғимараты, телефон: 72-1-61
Жарық, Жаманкөл ауылдарының шекарасында
№ 431 сайлау учаскесі
Ортақ ауылы, "Ортақ бастауыш мектебі" мемлекеттік мекемесінің ғимараты,
телефон: 72-4-06
Ортақ ауылының шекарасында
№ 432 сайлау учаскесі
Қанай ауылы, К.Бекеев көшесі, 12, "Қанай негізгі мектебі" мемлекеттік мекемесінің ғимараты, телефон: 72-3-48
Қанай ауылының шекарасында
№ 433 сайлау учаскесі
Жаңаталап ауылы, М.Пятковский көшесі,19, "Жаңаталап орта мектебі" мемлекеттік мекемесінің ғимараты, телефон: 73-7-68
Жаңаталап ауылының шекарасында.
№ 434 сайлау учаскесі
Жиренқопа ауылы, Ардагер көшесі, 2, Жиренқопа ауылдық клуб ғимараты,
телефон: 8 /713-59/ 36-5-22
Жиренқопа ауылының шекарасында
№ 435 сайлау учаскесі
Құрсай ауылы, Ә.Молдағұлова көшесі, 40, "Құрсай негізгі мектебі" мемлекеттік мекемесінің ғимараты, телефон: 73-3-64
Құрсай ауылының шекарасында
№ 436 сайлау учаскесі
Қызылжар ауылы, "Қызылжар орта мектебі" мемлекеттік мекемесінің ғимараты,
телефон: 72-1-64
Қызылжар ауылының шекарасында
№ 437 сайлау учаскесі
Қаракемер ауылы, "Қаракемер негізгі мектебі" мемлекеттік мекемесінің ғимараты, телефон: 36-5-02
Қаракемер ауылының шекарасында
№ 438 сайлау учаскесі
Сарбұлақ ауылы, Астана көшесі, 38, Сарбұлақ ауылдық клуб ғимараты,
телефон: 8 /713-59/ 23-1-21
Сарбұлақ ауылының шекарасында
№ 439 сайлау учаскесі
Көк үй ауылы, Абылайхан көшесі, 21, "15 жылдық Қазақстан атындағы орта мектебі" мемлекеттік мекемесінің ғимараты, телефон: 8 /713-40/ 35-2-80
Көк үй ауылының шекарасында
№ 440 сайлау учаскесі
Сөгәлі ауылы, "Сөгәлі бастауыш мектебі" мемлекеттік мекемесінің ғимараты,
телефон: 41-3-10
Сөгәлі ауылының шекарасында
№ 441 сайлау учаскесі
Коғалы ауылы, Қобланды батыр көшесі, 15, "Қоғалы негізгі мектебі" мемлекеттік мекемесінің ғимараты, телефон: 49-1-10
Коғалы ауылының шекарасында
№ 442 сайлау учаскесі
Терісаққан ауылы, "Терісаққан орта мектебі" мемлекеттік мекемесінің ғимараты,
телефон: 73-9-61
Терісаққан ауылының шекарасында
№ 443 сайлау учаскесі
Егіндібұлақ ауылы, Егіндібұлақ Жастар үйі ғимараты, телефон: 8 /713-59/ 74-0-03
Егіндібұлақ ауылының шекарасында
№ 444 сайлау учаскесі

село Жарсай, здание государственного учреждения "Жарсайская средняя школа", телефон: 73-8-48
В границах села Жарсай
Избирательный участок № 428
село Аксай, здание государственного учреждения "Аксайская основная школа",
телефон: 73-0-94
В границах села Аксай
Избирательный участок № 429
село Караганда, улица Желтоксан, 19, здание Карагандинского сельского клуба,
телефон: 73-8-59
В границах села Караганда
Избирательный участок № 430
село Жарық, улица Т.Аубакирова, здание государственного учреждения "Жарыкская средняя школа", телефон: 72-1-61
В границах села Жарык, Жаманкол
Избирательный участок № 431
село Ортак, здание государственного учреждения "Ортакская начальная школа", телефон: 72-4-06
В границах села Ортак
Избирательный участок № 432
село Канай, улица К.Бекеева, 12, здание государственного учреждения "Канайская основная школа", телефон: 72-3-48
В границах села Канай
Избирательный участок № 433
село Жанаталап, улица М.Пятковского, 19, здание государственного учреждения "Жанаталапская средняя школа", телефон: 73-7-68
В границах села Жанаталап.
Избирательный участок № 434
село Жиренкопа, улица Ардагер, 2, здание Жиренкопинского сельского клуба,
телефон: 8 /713-59/ 36-5-22
В границах села Жиренкопа
Избирательный участок № 435
село Курсай, улица А.Молдагуловой, 40, здание государственного учреждения "Курсайская основная школа", телефон: 73-3-64
В границах села Курсай
Избирательный участок № 436
село Кызылжар, здание государственного учреждения "Кызылжарская средняя школа", телефон: 72-1-64
В границах села Кызылжар
Избирательный участок № 437
село Каракемир, здание государственного учреждения "Каракемирская основная школа", телефон: 36-5-02
В границах села Каракемир
Избирательный участок № 438
село Сарбулак, улица Астана,38, здание Сарбулакского сельского клуба,
телефон: 8 /713 59/ 23-1-21
В границах села Сарбулак
Избирательный участок № 439
село Кок уй, улица Абылайхана, 21, здание государственного учреждения "Средняя школа им. 15 лет Казахстана", телефон: 8 /713-40/ 35-2-80
В границах села Кок уй
Избирательный участок № 440
село Сугала, здание государственного учреждения "Сугалинская начальная школа", телефон: 41-3-10
В границах села Сугала
Избирательный участок № 441
село Кугала, улица Кобланды батыра, 15, здание государственного учреждения "Основная школа Кобланды" телефон: 49-1-10
В границах села Кугала
Избирательный участок № 442
село Терисаккан, здание государственного учреждения "Терисакканская средняя школа", телефон: 73-9-61
В границах села Терисаккан
Избирательный участок № 443
село Егиндибулак, здание Егиндибулакского Дома молодежи, телефон: 8 /713 59/ 74-0-03
В границах села Егиндибулак
Избирательный участок № 444

Бегалы ауылы, Бегалы ауылдық клуб ғимараты, телефон: 74-1-95
Бегалы ауылының шекарасында
№ 445 сайлау учаскесі
Өтек ауылы, "Өтек орта мектебі" мемлекеттік мекемесінің ғимараты, телефон: 73-3-53
Өтек ауылының шекарасында
№ 446 сайлау учаскесі
Жарсай ауылы, "Қиыл бастауыш мектебі" мемлекеттік мекемесінің ғимараты,
телефон: 25-3-37
Жарсай ауылының шекарасында

село Бегалы, здание Бегалинского сельского клуба, телефон: 74-1-95
В границах села Бегалы
Избирательный участок № 445
село Отек, здание государственного учреждения "Отекская средняя школа",
телефон: 73-3-53
В границах села Отек
Избирательный участок № 446
село Жарсай, здание государственного учреждения "Киилская начальная школа", телефон: 25-3-37
В границах села Жарсай