Қобда аудандық әкімдігінің және Қобда аудандық мәслихатының кейбір бірлескен қаулылары мен шешімдеріне өзгерістер енгізу туралы
Бірлескен Ақтөбе облысы Қобда аудандық мәслихатының 2014 жылғы 23 желтоқсандағы № 174 шешімі және Ақтөбе облысы Қобда аудандық әкімдігінің 2014 жылғы 23 желтоқсандағы № 284 қаулысы. Ақтөбе облысының Әділет департаментінде 2015 жылғы 21 қаңтарда № 4178 болып тіркелді
РҚАО ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қантардағы № 148 "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6 және 31 баптарына, Қазақстан Республикасының 2013 жылғы 3 шілдедегі № 121-V "Қазақстан Республикасының кейбір заңнамалық актілеріне әртүрлі заңнамалық актілердің құқық нормалары арасындағы қайшылықтарды, олқылықтарды, коллизияларды және сыбайлас жемқарлық құқық бұзушылықтар жасауға ықпал ететін нормаларды жою мәселелері бойынша өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы" Конституциялық Заңына сәйкес, Қобда аудандық әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ және Қобда аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Қобда аудандық әкімдігінің және Қобда аудандық мәслихатының кейбір бірлескен қаулылары мен шешімдеріне қосымшаға сәйкес өзгерістер енгізілсін.
2. Осы бірлескен қаулы мен шешім оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Аудан әкімі
А.Жүсібалиев
Аудандық мәслихат хатшысы
Л.Исмагамбетова
Аудандық мәслихат сессиясының
төрағасы
М.Шарипов
Қобда аудандық әкімдігінің
2014 жылғы 23 желтоқсандағы
№ 284 және Қобда аудандық
мәслихатының 2014 жылғы
23 желтоқсандағы № 174
бірлескен шешіміне қосымша
Қобда аудандық әкімдігінің және Қобда аудандық мәслихатының кейбір бірлескен қаулылар мен шешімдеріне енгізілетін өзгерістер
1) Қобда аудандық мәслихатының 2011 жылғы 30 қыркүйектегі № 229 және Қобда аудандық әкімдігінің 2011 жылғы 30 қыркүйектегі № 3 "Жарық, Жиренқопа, Исатай, Құрсай, Сарбұлақ және Сөгәлі ауылдық округтерінің жер телімдерінің шекарасын (шегін) және өзгерту туралы" (нормативтік құқықтық актілерді тіркеу тізілімінде № 3-7-130 санымен тіркелген, 2011 жылғы 17 қарашада аудандық "Қобда" газетінде жарияланған) бірлескен қаулысы мен шешімінде:
мемлекеттік тіліндегі атауы мынадай жаңа редакцияда жазылсын:
"Жарық, Жиренқопа, Исатай, Құрсай, Сарбұлақ және Сөгәлі ауылдық округтерінің жер телімдерінің шекарасын (шегін) өзгерту және белгілеу туралы";
1 тармағы мынадай жаңа редакцияда жазылсын:
"1. Қобда ауданының Жарық, Жиренқопа, Исатай, Құрсай, Сарбұлақ және Сөгәлі ауылдық округтерінің жер телімдерінің шекарасы (шегі) өзгертілсін және белгіленсін";
орыс тіліндегі атауы мен мәтінінде "Кобдинского", "Кобдинский", "аульных" сөздері "Хобдинского", "Хобдинский", "сельских" сөздерімен ауыстырылсын.

О внесении изменений в некоторые совместные постановления акимата Хобдинского района и решения маслихата Хобдинского района
Совместное решение Хобдинского районного маслихата Актюбинской области от 23 декабря 2014 года № 174 и постановление Хобдинского районного акимата Актюбинской области от 23 декабря 2014 года № 284. Зарегистрировано Департаментом юстиции Актюбинской области 21 января 2015 года № 4178
В соответствии со статьями 6 и 31 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года № 148 "О государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Конституционным Законом Республики Казахстан от 3 июля 2013 года № 121-V "О внесении изменений и дополнений в Конституционный закон Республики Казахстан и в некоторые законодательные акты Республики Казахстан по вопросам исключения противоречий, пробелов, коллизий между нормами права различных законодательных актов и норм, способствующих совершению коррупционных правонарушений". акимат Хобдинского района ПОСТАНОВЛЯЕТ и маслихат Хобдинского района РЕШИЛ:
1. Внести изменения в некоторые совместные постановления акимата Хобдинского района и решения маслихата Хобдинского района, согласно приложению.
2. Настоящее совместное постановление и решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким района
А.Джусибалиев
Секретарь районного маслихата
Л.Исмагамбетова
Председатель сессии районного
маслихата
М.Шарипов
Приложение к совместному
постановлению акимата
Хобдинского района
от 23 декабря 2014 года № 284
и решению маслихата
Хобдинского района
от 23 декабря 2014 года № 174
Изменения вносимые в некоторые совместные постановления акимата Хобдинского района и решения маслихата Хобдинского района
1) В совместном решении маслихата Кобдинского района от 30 сентября 2011 года № 229 и постановлении акимата Кобдинского района от 30 сентября 2011 года № 3 "Об изменении и установлении границ Жарыкского, Жиренкопинского, Исатайского, Курсайского, Сарбулакского и Сугалинского аульных округов" (зарегистрировано в реестре государственной регистрации нормативных за № 3-7-130, опубликовано 17 ноября 2011 года в районной газете "Қобда"):
заголовок на государственном языке изложить в следующей новой редакции:
"Жарық, Жиренқопа, Исатай, Құрсай, Сарбұлақ және Сөгәлі ауылдық округтерінің жер телімдерінің шекарасын (шегін) өзгерту және белгілеу туралы";
пункт 1 изложить в следующей новой редакции:
"1. Изменить и установить границы (черты) Жарыкского, Жиренкопинского, Исатайского, Курсайского, Сарбулакского и Сугалинского сельских округов";
в заголовке и тексте на русском языке слова "Кобдинского", "Кобдинский", "аульных" заменить словами "Хобдинского", "Хобдинский", "сельских";

2) Қобда аудандық мәслихатының 2011 жылғы 25 сәуірдегі № 22 және Қобда аудандық әкімдігінің 2011 жылғы 25 сәуірдегі № 7 "Бегалы ауылдық округі Калиновка ауылының жер телімдерінің шекарасын өзгерту туралы" (нормативтік құқықтық актілерді тіркеу тізілімінде № 3-7-144 санымен тіркелген, 2012 жылғы 24 мамырда аудандық "Қобда" газетінде жарияланған) бірлескен қаулысы мен шешімінде:
орыс тіліндегі атауы мен мәтінінде "Кобдинского", "Кобдинский", "аульного" сөздері "Хобдинского", "Хобдинский", "сельского" сөздерімен ауыстырылсын, мемлекеттік тілдегі атауы мен мәтіні өзгермейді.
3) Қобда аудандық мәслихатының 2011 жылғы 25 сәуірдегі № 21 және Қобда аудандық әкімдігінің 2011 жылғы 25 сәуірдегі № 5 "Бестау ауылдық округінің жер телімдерінің шекарасын өзгерту туралы" (нормативтік құқықтық актілерді тіркеу тізілімінде № 3-7-145 санымен тіркелген, 2012 жылғы 24 мамырда аудандық "Қобда" жарияланған) бірлескен қаулысы мен шешімінде:
орыс тіліндегі атауы мен мәтінінде "Кобдинского", "Кобдинский", "аульного" сөздері "Хобдинского", "Хобдинский", "сельского" сөздерімен ауыстырылсын, мемлекеттік тілдегі атауы мен мәтіні өзгермейді.
4) Қобда аудандық мәслихатының № 20 және Қобда аудандық әкімдігінің 2012 жылғы 25 сәуірдегі № 6 "Өтек ауылдық округінің жер телімдерінің шекарасын өзгерту туралы" (нормативтік құқықтық актілерді тіркеу тізілімінде № 3-7-146 санымен тіркелген, 2012 жылғы 24 мамырда аудандық "Қобда" газетінде жарияланған) бірлескен қаулысы мен шешімінде:
орыс тіліндегі атауы мен мәтінінде "Кобдинского", "Кобдинский", "аульного" сөздері "Хобдинского", "Хобдинский", "сельского" сөздерімен ауыстырылсын, мемлекеттік тілдегі атауы мен мәтіні өзгермейді.
5) Қобда аудандық мәслихатының 2012 жылғы 28 маусымдағы № 32 және Қобда аудандық әкімдігінің 2012 жылғы 28 маусымдағы № 8 "Жиренкопа ауыл округінің жер телімдерінің шекарасын өзгерту туралы" (нормативтік құқықтық актілерді тіркеу тізілімінде № 3-7-149 санымен тіркелген, 2012 жылғы 02 тамызда аудандық "Қобда" газетінде жарияланған) бірлескен қаулысы мен шешімінде:
орыс тіліндегі атауы мен мәтінінде "Кобдинского", "Кобдинский", "аульного" сөздері "Хобдинского", "Хобдинский", "сельского" сөздерімен ауыстырылсын, мемлекеттік тілдегі атауы мен мәтіні өзгермейді;
6. Қобда аудандық мәслихатының 2012 жылғы 27 қыркүйектегі № 45 және Қобда аудандық әкімдігінің 2012 жылғы 27 қыркүйектегі № 9 "Жанаталап ауыл округінің жер телімдерінің шекарасын өзгерту туралы" (нормативтік құқықтық актілерді тіркеу тізілімінде № 3423 санымен тіркелген, 2012 жылғы 25 қазанда аудандық "Қобда" газетінде) бірлескен қаулысы мен шешімінде:
орыс тіліндегі атауы мен мәтінінде "Кобдинского", "Кобдинский", "аульного" сөздері "Хобдинского", "Хобдинский", "сельского" сөздерімен ауыстырылсын, мемлекеттік тілдегі атауы мен мәтіні өзгермейді.

2) В совместном решении маслихата Хобдинского района от 25 апреля 2012 года № 22 и постановлении акимата Хобдинского района от 25 апреля 2012 года № 7 "Об изменении границ земельных участков села Калиновка Бегалинского аульного округа" (зарегистрировано в реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 3-7-144, опубликовано 24 мая 2012 года в районной газете "Қобда") :
в заголовке и тексте на русском языке слова "Кобдинского", "Кобдинский", "аульного" заменить словами "Хобдинского", "Хобдинский", "сельского", заголовок и текст на государственном языке не меняются;
3) В совместном решении маслихата Хобдинского района от 25 апреля 2012 года № 21 и постановлении акимата Хобдинского района от 25 апреля 2012 года № 5 "Об изменении границ земельных участков Бестауского аульного округа" (зарегистрировано в реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 3-7-145, опубликовано 24 мая 2012 года в районной газете "Қобда"):
в заголовке и тексте на русском языке слова "Кобдинского", "Кобдинский", "аульного" заменить словами "Хобдинского", "Хобдинский", "сельского", заголовок и текст на государственном языке не меняются;
4) В совместном решении маслихата Хобдинского района от 25 апреля 2012 года № 20 и постановлении акимата Хобдинского района от 25 апреля 2012 года № 6 "Об изменении границ земельных участков Отекского аульного округа" (зарегистрировано в реестре государственной регистрации нормативных правовых актовза № 3-7-146, опубликовано 24 мая 2012 года в районной газете "Қобда"):
в заголовке и тексте на русском языке слова "Кобдинского", "Кобдинский", "аульного" заменить словами "Хобдинского", "Хобдинский", "сельского", заголовок и текст на государственном языке не меняются.
5) В совместном решении маслихата Хобдинского района от 28 июня 2012 года № 32 и постановлении акимата Хобдинского района № 8 "Об изменении границ земельных участков Жиренкопинского аульного округа" (зарегистрировано в реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 3-7-149, опубликовано 02 августа 2012 года в районной газете "Қобда"):
в заголовке и тексте на русском языке слова "Кобдинского", "Кобдинский", "аульного" заменить словами "Хобдинского", "Хобдинский", "сельского", заголовок и текст на государственном языке не меняются.
6) В совместном решение маслихата Хобдинского района от 27 сентября 2012 года № 45 и постановлении акимата Хобдинского района от 27 сентября 2012 года № 9 "Об изменении границ земельных участков Жанаталапского аульного округа" (зарегистрировано в реестре государственной регистрации нормативных правовых актовза № 3423, опубликовано 25 октября 2012 года в районной газете "Қобда"):
в заголовке и тексте на русском языке слова "Кобдинского", "Кобдинский", "аульного" заменить словами "Хобдинского", "Хобдинский", "сельского", заголовок и текст на государственном языке не меняется.