Ақрап ауылдық округі әкімінің 2011 жылғы 20 шілдедегі № 6 "Ақрап ауылдық округінің елді мекендердің көшелеріне атау беру және атауларын өзгерту туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Ақтөбе облысы Қобда ауданы Ақрап ауылдық округі әкімінің 2014 жылғы 26 желтоқсандағы № 7 шешімі. Ақтөбе облысының Әділет департаментінде 2015 жылғы 14 қаңтардағы № 4150 болып тіркелді
РҚАО ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы № 148 "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 35 бабына және Қазақстан Республикасының 2013 жылғы 3 шілдедегі № 121-V "Қазақстан Республикасының кейбір заңнамалық актілеріне әртүрлі заңнамалық актілердің құқық нормалары арасындағы қайшылықтарды, олқылықтарды, коллизияларды және сыбайлас жемқарлық құқық бұзушылықтар жасауға ықпал ететін нормаларды жою мәселелері бойынша өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы" Конституциялық Заңына сәйкес, Ақрап ауылдық округінің әкімі шешім қабылдады:
1. Ақрап ауылдық округі әкімінің 2011 жылғы 20 шілдедегі № 6 "Ақрап ауылдық округінің елді мекендердің көшелеріне атау беру және атауларын өзгерту туралы" (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3-7-125 тіркелген, 2011 жылғы 18 тамыздағы аудандық "Қобда" газетінде жарияланған) шешіміне келесідей өзгерістер енгізілсін:
көрсетілген шешімнің мемлекеттік тілдегі атауы мынадай жаңа редакцияда жазылсын:
"Ақрап ауылдық округінің елді мекендердің көшелеріне атау беру және атауларын өзгерту туралы";
шешімнің орыс тіліндегі бүкіл мәтіні бойынша "аульного", "аула" сөздері тиісінше "сельского", "села" сөздерімен ауыстырылсын.
2. Осы шешім оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа еңгізіледі.
Ауылдық округінің әкімі Т. Омарғалиев

О внесении изменений в решение акима Акрапского аульного округа от 20 июля 2011 года № 6 "О наименовании и переименовании улиц населенных пунктов Акрапского аульного округа"
Решение акима Акрапского сельского округа Хобдинского района Актюбинской области от 26 декабря 2014 года № 7. Зарегистрировано Департаментом юстиции Актюбинской области 14 января 2015 года № 4150
В соответствии со статьей 35 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года № 148 "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" и Конституционным Законом Республики Казахстан от 3 июля 2013 года № 121-V "О внесении изменений и дополнений в Конституционный закон Республики Казахстан и в некоторые законодательные акты Республики Казахстан по вопросам исключения противоречий, пробелов, коллизий между нормами права различных законодательных актов и норм, способствующих совершению коррупционных правонарушений", аким Акрапского сельского округа РЕШИЛ:
1. Внести в решение акима Акрапского аульного округа от 20 июля 2011 года № 6 "О наименовании и переименовании улиц населенных пунктов Акрапского аульного округа" (зарегистрированное в реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 3-7-125, опубликованное 18 августа 2011 года в районной газете "Қобда") следующие изменения:
заголовок указанного решения на государственном языке изложить в следующей новой редакции:
"Ақрап ауылдық округінің елді мекендердің көшелеріне атау беру және атауларын өзгерту туралы";
по всему тексту решения на русском языке слова "аульного", "аула" заменить соответственно словами "сельского", "села".
2. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким сельского округа Т. Омаргалиев