Шектеу іс-шараларын белгілеу туралы
Ақтөбе облысы Қобда ауданының Сарбұлақ ауылдық округі әкімінің 2014 жылғы 5 мамырдағы № 2 шешімі. Ақтөбе облысының Әділет департаментінде 2014 жылғы 11 мамырда № 3891 болып тіркелді. Күші жойылды - Ақтөбе облысы Қобда ауданы Сарбұлақ ауылдық округі әкімінің 2014 жылғы 25 желтоқсандағы № 08 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Ақтөбе облысы Қобда ауданы Сарбұлақ ауылдық округі әкімінің 25.12.2014 № 08 шешімімен.
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы «Қазақстан Республикасындағы жергiлiктi мемлекеттiк басқару және өзiн – өзi басқару туралы» Заңының 35 бабына, Қазақстан Республикасының 2002 жылғы 10 шiлдедегi «Ветеринария туралы» Заңының 10-1 бабына сәйкес және Қобда аудандық аумақтық инспекциясының Бас мемлекеттiк ветеринариялық-санитарлық инспекторының 2014 жылғы 23 сәуірдегі ұсынысының негiзiнде Сарбұлақ ауылдық округiнiң әкiмi ШЕШIМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Сарбұлақ ауылдық округiнің Сарбұлақ ауылы аумағында ірі мүйізді мал арасында бруцеллез жұқпалы ауруының ошағы анықталуына байланысты, шектеу іс-шаралары белгiленсiн.
2. Осы шешімнің орындалуын бақылауды өзіме қалдырамын.
3. Осы шешiм оның алғаш ресми жарияланған күні қолданысқа енгiзiледi.
Ауылдық округ әкiмiЕ. Утегенов

Об установлении ограничительных мероприятий
Решение акима Сарбулакского сельского округа Хобдинского района Актюбинской области от 5 мая 2014 года № 2. Зарегистрировано Департаментом юстиции Актюбинской области 11 мая 2014 года № 3891. Утратило силу решением акима Сарбулакского сельского округа Хобдинского района Актюбинской области от 25 декабря 2014 года № 08
Сноска. Утратило силу решением акима Сарбулакского сельского округа Хобдинского района Актюбинской области от 25.12.2014 № 08.
В соответствии со статьей 35 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года «О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан», статьей 10–1 Закона Республике Казахстан от 10 июля 2002 года «О ветеринарии» и на основании представления главного государственного ветеринарно-санитарного инспектора Кобдинской районной территориальной инспекции от 23 апреля 2014 года № 93, аким Сарбулакского сельского округа РЕШИЛ:
1. Установить ограничительные мероприятия на территории села Сарбулак Сарбулакского сельского округа, в связи с выявлением очага инфекционной болезни бруцеллез среди крупного рогатого скота.
2. Контроль за выполнением настоящего решения оставляю за собой.
3. Настоящее решение вводится в действие со дня его первого официального опубликования.
Аким сельского округаЕ. Утегенов