Сарыбұлақ ауылдық округі әкімінің 2011 жылғы 4 шілдедегі № 6 "Сарыбұлақ көшелері мен құрамдас және бөліктеріне атау беру атауларын өзгерту туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Ақтөбе облысы Қобда ауданы Сарыбұлақ ауылдық округі әкімінің 2014 жылғы 11 желтоқсандағы № 07 шешімі. Ақтөбе облысының Әділет департаментінде 2014 жылғы 29 желтоқсанда № 4134 болып тіркелді
РҚАО ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы № 148 «Қазақстан Республикасындағыжергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы» Заңының 35 бабына және Қазақстан Республикасының 2013 жылғы 3 шілдедегі № 121-V «Қазақстан Республикасының Конституциялық заңына және Қазақстан Республикасының кейбір заңнамалық актілеріне әртүрлі заңнамалық актілердің құқық нормалары арасындағы қайшылықтарды, олқылықтарды, коллизияларды және сыбайлас жемқарлық құқық бұзушылықтар жасауға ықпал ететін нормаларды жою мәселелері бойынша өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы» Конституциялық Заңына сәйкес, Сарбұлақ ауылдық округінің әкімі ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Сарыбұлақ ауылдық округі әкімінің 2011 жылғы 4 шілдедегі № 6 «Сарбұлақ көшелері мен құрамдас және бөліктеріне атау беру атауларын өзгерту туралы» (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3-7-116 санымен тіркелген, 2011жылғы 18тамыздағы аудандық «Қобда» газетінде жарияланған) шешіміне келесідей өзгерістер енгізілсін:
көрсетілген шешімнің мемлекеттік тілдегі атауы келесідей жаңа редакцияда жазылсын:
«Сарбұлақ ауылының көшелері мен құрамдас бөліктеріне атау беру және атауларын өзгерту туралы»;
шешімнің бүкіл мәтіні бойынша «Сарыбұлақ» сөзі тиісінше «Сарбұлақ» сөзімен ауыстырылсын;
шешімнің орыс тіліндегі атауы мен бүкіл мәтіні бойынша «аульного», «аула» сөздері тиісінше «сельского», «села» сөздерімен ауыстырылсын.
2. Осы шешім оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа еңгізіледі.
Ауылдық округ әкімі
Е. Утегенов

О внесении изменений в решение акима Сарыбулакского аульного округа от 4 июля 2011 года № 6 "О наименовании и переименовании улиц и составных частей аула Сарыбулак"
Решение акима Сарбулакского сельского округа Кобдинского района Актюбинской области от 11 декабря 2014 года № 07. Зарегистрировано Департаментом юстиции Актюбинской области 29 декабря 2014 года № 4134
В соответствии со статьей 35 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года № 148 «О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан» и Конституционным Законом Республики Казахстан от 3 июля 2013 года № 121-V «О внесении изменений и дополнений в Конституционный закон Республики Казахстан и в некоторые законодательные акты Республики Казахстан по вопросам исключения противоречий, пробелов, коллизий между нормами права различных законодательных актов и норм, способствующих совершению коррупционных правонарушений», аким Сарбулакского сельского округа РЕШИЛ:
1. Внести в решение акима Сарыбулакского аульного округа от 4 июля 2011 года № 6 «О наименовании и переименовании улиц и составных частей аула Сарыбулак» (зарегистрированное в реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 3-7-116, опубликованное 18 августа 2011 года в районной газете «Қобда») следующие изменения:
заголовок указанного решения на государственном языке изложить в следующей новой редакции:
«Сарбұлақ ауылының көшелері мен құрамдас бөліктеріне атау беру және атауларын өзгерту туралы»;
по всему тексту решения слово «Сарыбулак» заменить словом «Сарбулак»;
в заголовке и по всему тексту решения на русском языке слова «аульного», «аула» заменить соответственно словами «сельского», «села».
2. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким сельского округа
Е. Утегенов