Жиренқопа ауылдық округі әкімінің 2011 жылғы 7 шілдедегі № 2 "Жиренқопа ауыл округіне қарасты елді мекендердің көшелеріне және құрамдас бөліктеріне атау беру және атауларын өзгерту туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Ақтөбе облысы Қобда ауданы Жиренқопа ауылдық округі әкімінің 2014 жылғы 12 желтоқсандағы № 6 шешімі. Ақтөбе облысының Әділет департаментінде 2014 жылғы 26 желтоқсанда № 4129 болып тіркелді
РҚАО ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы № 148 «Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы» Заңының 35 бабына және Қазақстан Республикасының 2013 жылғы 3 шілдедегі № 121-V «Қазақстан Республикасының кейбір заңнамалық актілеріне әртүрлі заңнамалық актілердің құқық нормалары арасындағы қайшылықтарды, олқылықтарды, коллизияларды және сыбайлас жемқарлық құқық бұзушылықтар жасауға ықпал ететін нормаларды жою мәселелері бойынша өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы» Конституциялық Заңына сәйкес, Жиренқопа ауылдық округінің әкімі ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Жиренқопа ауылдық округі әкімінің 2011 жылғы 7 шілдедегі № 2 «Жиренқопа ауыл округіне қарасты елді мекендердің көшелеріне және құрамдас бөліктеріне атау беру және атауларын өзгерту туралы» (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3-7-115 тіркелген, 2011 жылғы 9 тамызда аудандық «Қобда» газетінде жарияланған) шешіміне келесідей өзгерістер енгізілсін:
көрсетілген шешімнің мемлекеттік тілдегі атауы мынадай жаңа редакцияда жазылсын:
«Жиренқопа ауылдық округінің елді мекендерінің көшелері мен құрамдас бөліктеріне атау беру және атауларын өзгерту туралы»;
шешімнің орыс тіліндегі атауы мен бүкіл мәтіні бойынша «аульного», «аула» сөздері тиісінше «сельского», «села» сөздерімен ауыстырылсын.
2. Осы шешім оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа еңгізіледі.
Ауылдық округ әкімі
Б.Айдосов

О внесении изменений в решение акима Жиренкопинского аульного округа от 7 июля 2011 года № 2 "О наименовании и переименовании улиц и составных частей населенных пунктов Жиренкопинского аульного округа"
Решение акима Жиренкопинского сельского округа Кобдинского района Актюбинской области от 12 декабря 2014 года № 6. Зарегистрировано Департаментом юстиции Актюбинской области 26 декабря 2014 года № 4129
В соответствии со статьей 35 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года № 148 «О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан» и Конституционным Законом Республики Казахстан от 3 июля 2013 года № 121-V «О внесении изменений и дополнений в Конституционный закон Республики Казахстан и в некоторые законодательные акты Республики Казахстан по вопросам исключения противоречий, пробелов, коллизий между нормами права различных законодательных актов и норм, способствующих совершению коррупционных правонарушений», аким Жиренкопинского сельского округа РЕШИЛ:
1. Внести в решение акима Жиренкопинского аульного округа от 7 июля 2011 года № 2 «О наименовании и переименовании улиц и составных частей населенных пунктов Жиренкопинского аульного округа» (зарегистрированное в реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 3-7-115, опубликованное 9 августа 2011 года в районной газете «Кобда») следующие изменения:
заголовок указанного решения на государственном языке изложить в следующей новой редакции:
«Жиренқопа ауылдық округінің елді мекендерінің көшелері мен құрамдас бөліктеріне атау беру және атауларын өзгерту туралы»;
по всему тексту решения на русском языке слова «аульного», «аула» заменить соответственно словами «сельского», «села».
2. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким сельского округа
Б.Айдосов