Шектеу іс-шараларын белгілеу туралы
Ақтөбе облысы Қобда ауданының Құрсай ауылдық округінің әкімінің 2014 жылғы 24 сәуірдегі № 1 шешімі. Ақтөбе облысының Әділет департаментінде 2014 жылғы 30 сәуірде № 3869 болып тіркелді. Күші жойылды - Ақтөбе облысы Қобда ауданы Құрсай ауылдық округі әкімінің 2015 жылғы 31 наурыздағы № 1 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Ақтөбе облысы Қобда ауданы Құрсай ауылдық округі әкімінің 31.03.2015 № 1 шешімімен.
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 35 бабына, Қазақстан Республикасының 2002 жылғы 10 шілдедегі "Ветеринария туралы" Заңының 10-1 бабына сәйкес және Қобда аудандық аумақтық инспекциясының Бас мемлекеттік ветеринариялық – санитарлық инспекторының 2014 жылғы 14 сәуірдегі № 81 ұсынысының негізінде Құрсай ауылдық округінің әкімі ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Құрсай ауылдық округінің Құрсай ауылы аумағында ірі мүйізді мал арасында бруцеллез жұқпалы ауруының ошағы анықталуына байланысты, шектеу іс-шаралары белгіленсін.
2. Осы шешімнің орындалуын бақылауды өзіме қалдырамын.
3. Осы шешім оның алғаш ресми жарияланған күні қолданысқа енгізіледі.
Құрсай ауылдық округінің әкімі С.Елеусінов

Об установлении ограничительных мероприятий
Решение акима Курсайского сельского округа Хобдинского района Актюбинской области от 24 апреля 2014 года № 1. Зарегистрировано Департаментом юстиции Актюбинской области 30 апреля 2014 года № 3869. Утратило силу решением акима Курсайского сельского округа Хобдинского района Актюбинской области от 31 марта 2015 года № 1
Сноска. Утратило силу решением акима Курсайского сельского округа Хобдинского района Актюбинской области от 31.03.2015 № 1.
В соответствии со статьей 35 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", статьей 10-1 Закона Республики Казахстан от 10 июля 2002 года "О ветеринарии" и на основании представления главного государственного ветеринарно-санитарного инспектора Кобдинской районной территориальной инспекции от 14 апреля 2014 года № 81, аким Курсайского сельского округа РЕШИЛ:
1. Установить ограничительные мероприятия на территории села Курсай Курсайского сельского округа в связи с выявлением очага инфекционной болезни бруцеллез среди крупного рогатого скота.
2. Контроль за исполнением настоящего решения оставляю за собой.
3. Настоящее решение вводится в действие со дня его первого официального опубликования.
Аким сельского округа С.Елеусинов