Құрсай ауылдық округі әкімінің 2011 жылғы 13 шілдедегі № 3 "Құрсай ауылының көшелері мен құрамдас бөліктеріне атау беру және атауларын өзгерту туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Ақтөбе облысы Қобда ауданы Құрсай ауылдық округі әкімінің 2014 жылғы 10 желтоқсандағы № 03 шешімі. Ақтөбе облысының Әділет департаментінде 2014 жылғы 29 желтоқсанда № 4133 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы № 148 «Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы» Заңының 35 бабына және Қазақстан Республикасының 2013 жылғы 3 шілдедегі № 121-V «Қазақстан Республикасының кейбір заңнамалық актілеріне әртүрлі заңнамалық актілердің құқық нормалары арасындағы қайшылықтарды, олқылықтарды, коллизияларды және сыбайлас жемқорлық құқық бұзушылықтар жасауға ықпал ететін нормаларды жою мәселелері бойынша өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы» Конституциялық Заңына сәйкес, Құрсай ауылдық округінің әкімі ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Құрсай ауылдық округі әкімінің 2011 жылғы 13 шілдедегі № 3 «Құрсай ауылының көшелері мен құрамдас бөліктеріне атау беру және атауларын өзгерту туралы» (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3-7-120 санымен тіркелген, 2011 жылғы 25 қыркүйектегі аудандық «Қобда» газетінде жарияланған) шешіміне келесідей өзгерістер енгізілсін:
көрсетілген шешімнің орыс тіліндегі атауы мен бүкіл мәтіні бойынша «аульного», «аула» сөздері тиісінше «сельского», «села» сөздерімен ауыстырылсын, мемлекеттік тіліндегі атауы мен мәтіні өзгермейді.
2. Осы шешім оның алғаш ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа еңгізіледі.
Ауылдық округ әкімі
С.Елеусінов

О внесении изменений в решение акима Курсайского аульного округа от 13 июля 2011 года № 3 "О наименовании и переименовании улиц и составных частей аула Курсай"
Решение акима Курсайского сельского округа Кобдинского района Актюбинской области от 10 декабря 2014 года № 03. Зарегистрировано Департаментом юстиции Актюбинской области 29 декабря 2014 года № 4133
В соответствии со статьей 35 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года № 148 «О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан» и Конституционным Законом Республики Казахстан от 3 июля 2013 года № 121-V «О внесении изменений и дополнений в Конституционный закон Республики Казахстан и в некоторые законодательные акты Республики Казахстан по вопросам исключения противоречий, пробелов, коллизий между нормами права различных законодательных актов и норм, способствующих совершению коррупционных правонарушений», аким Курсайского сельского округа РЕШИЛ:
1. Внести в решение акима Курсайского аульного округа от 13 июля 2011 года № 3 «О наименовании и переименовании улиц и составных частей аула Курсай» (зарегистрированное в реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 3-7-120, опубликованное от 25 сентября 2011 года в районной газете «Қобда») следующие изменения:
в заголовке и по всему тексту указанного решения на русском языке слова «аульного», «аула» заменить соответственно словами «сельского», «села», заголовок и текст решения на государственном языке не меняются.
2. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким сельского округа
С.Елеусинов