Мәртөк ауданында көшпелі сауданы жүзеге асыру үшін орындарды анықтау туралы
Ақтөбе облысы Мәртөк аудандық әкімдігінің 2014 жылғы 28 қаңтардағы № 42 қаулысы. Ақтөбе облысының Әділет департаментінде 2014 жылғы 28 ақпанда № 3783 болып тіркелді. Күші жойылды - Ақтөбе облысы Мәртөк ауданының әкімдігінің 2016 жылғы 26 қаңтардағы № 26 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды – Ақтөбе облысы Мәртөк ауданының әкімдігінің 26.01.2016 № 26 қаулысымен (қол қойылған кезінен бастап қолданысқа енгізіледі).

Об определении мест для осуществления выездной торговли в Мартукском районе
Постановление акимата Мартукского района Актюбинской области от 28 января 2014 года № 42. Зарегистрировано Департаментом юстиции Актюбинской области 28 февраля 2014 года № 3783. Утратило силу постановлением акимата Мартукского района Актюбинской области от 26 января 2016 года № 26
Сноска. Утратило силу постановлением акимата Мартукского района Актюбинской области от 26.01.2016 № 26 (вводится в действие со дня подписания).

Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 31 бабына, Қазақстан Республикасының 2004 жылғы 12 сәуірдегі "Сауда қызметін реттеу туралы" Заңының 8 және 27 баптарына, Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2005 жылғы 21 сәуірдегі № 371 "Ішкі сауда Ережесін бекіту туралы" қаулысына сәйкес Мәртөк аудандық әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:

В соответствии со статьей 31 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", статьями 8 и 27 Закона Республики Казахстан от 12 апреля 2004 года "О регулировании торговой деятельности", постановлением Правительства Республики Казахстан от 21 апреля 2005 года № 371 "Об утверждении Правил внутренней торговли" акимат Мартукского района ПОСТАНОВЛЯЕТ: