Мәртөк аудандық мәслихаттың 2013 жылғы 25 желтоқсандағы № 99 "2014-2016 жылдарға арналған Мәртөк ауданының бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Ақтөбе облысы Мәртөк аудандық мәслихатының 2014 жылғы 5 тамыздағы № 138 шешімі. Ақтөбе облысының Әділет департаментінде 2014 жылғы 25 тамызда № 3993 болып тіркелді. Мерзімі өткендіктен қолданыс тоқтатылды
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы № 148 "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6 бабының 1 тармағының 1) тармақшасына, Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы № 95 Бюджет кодексінің 9 бабының 2 тармағына, 106 бабының 2 тармағының 4) тармақшасына және 3 тармағына сәйкес Мәртөк аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Мәртөк аудандық мәслихаттың 2013 жылғы 25 желтоқсандағы № 99 "2014-2016 жылдарға арналған Мәртөк ауданының бюджеті туралы" шешіміне (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде тіркелген № 3743, 2014 жылғы 6 ақпанда "Мәртөк тынысы" газетінің № 7-9 жарияланған) мынадай өзгерістер мен толықтырулар енгізілсін:
1 тармақта:
1) тармақшасында:
кірістер
"3 169 247,0" деген цифрлар "3 249 090,0" деген цифрлармен ауыстырылсын, оның ішінде:
трансферттер түсімдер бойынша
"2 699 247,0" деген цифрлар "2 779 090,0" деген цифрлармен ауыстырылсын;
2) тармақшасында:
шығындар
"3 216 986,9" деген цифрлар "3 296 829,9" деген цифрлармен ауыстырылсын;
3) тармақшасында:
таза бюджеттік кредит беру
"40 587" деген цифрлар "53 785" деген цифрлармен ауыстырылсын, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер
"50 004" деген цифрлар "63 894" деген цифрлармен ауыстырылсын;
бюджеттік кредиттерді өтеу
"9 417" деген цифрлар "10 109" деген цифрлармен ауыстырылсын;
5) тармақшасында:
бюджет тапшылығы (профициті)
"- 88 326,9" деген цифрлар "- 101 524,9" деген цифрлармен ауыстырылсын;
6) тармақшасында:
бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану)
"88 326,9" деген цифрлар "101 524,9" деген цифрлармен ауыстырылсын;
7 тармақта 4 абзацтың бөлігінде:
"37 663" деген цифрлар "32 001" деген цифрлармен ауыстырылсын;
8 тармақ келесідей мазмұндағы абзацпен толықтырылсын:
"мемлекеттік коммуналдық тұрғын үй қорының тұрғын үйін жобалау, салу және (немесе) сатып алуға – 31 750 мың теңге.";
9 тармақ келесідей мазмұндағы абзацтармен толықтырылсын:
"Мәртөк ауданының Родниковка, Қаратоғай, Хазірет, Жайсан ауылдарының бас жоспарларын әзірлеуге – 23 581 мың теңге;";
"мемлекеттік органның күрделі шығыстарына – 27 000 мың теңге.";
осы шешімнің 1, 2, 3 қосымшаларына сәйкес көрсетілген шешімдегі 1, 2, 3 қосымшалары жаңа редакцияда жазылсын.

О внесении изменений и дополнений в решение Мартукского районного маслихата от 25 декабря 2013 года № 99 "О бюджете Мартукского района на 2014-2016 годы"
Решение маслихата Мартукского района Актюбинской области от 5 августа 2014 года № 138. Зарегистрировано Департаментом юстиции Актюбинской области 25 августа 2014 года № 3993. Прекращено действие в связи с истечением срока
В соответствии с подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года № 148 "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", пунктом 2 статьи 9, подпунктом 4) пункта 2 и пунктом 3 статьи 106 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года № 95 Мартукский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Мартукского районного маслихата от 25 декабря 2013 года № 99 "О бюджете Мартукского района на 2014-2016 годы" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 3743, опубликованное 6 февраля 2014 года в газете "Мәртөк тынысы" № 7-9) следующие изменения и дополнения:
в пункте 1:
в подпункте 1):
доходы
цифры "3 169 247,0" заменить цифрами "3 249 090,0", в том числе:
по поступлениям трансфертов
цифры "2 699 247,0" заменить цифрами "2 779 090,0";
в подпункте 2):
затраты
цифры "3 216 986,9" заменить цифрами "3 296 829,9";
в подпункте 3):
чистое бюджетное кредитование
цифры "40 587" заменить цифрами "53 785", в том числе:
бюджетные кредиты
цифры "50 004" заменить цифрами "63 894";
погашение бюджетных кредитов
цифры "9 417" заменить цифрами "10 109";
в подпункте 5):
дефицит (профицит) бюджета
цифры "- 88 326,9" заменить цифрами "- 101 524,9";
в подпункте 6):
финансирование дефицита (использование профицита) бюджета
цифры "88 326,9" заменить цифрами "101 524,9";
в пункте 7 в части абзаца 4:
цифры "37 663" заменить цифрами "32 001";
пункт 8 дополнить абзацем следующего содержания:
"на проектирование, строительство и (или) приобретение жилья государственного коммунального жилищного фонда – 31 750 тысяч тенге.";
пункт 9 дополнить абзацами следующего содержания:
"на разработку генеральных планов в селах Родниковка, Каратогай, Хазрет, Жайсан Мартукского района – 23 581 тысяч тенге;";
"на капитальные расходы государственного органа – 27 000 тысяч тенге.";
приложения 1, 2, 3 указанного решения изложить в новой редакции согласно приложениям 1, 2, 3 к настоящему решению.

10 800,0
005
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) мемлекеттік білім беру мекемелер үшін оқулықтар мен оқу-әдістемелік кешендерді сатып алу және жеткізу
8 409,0
007
Аудандық (қалалалық) ауқымдағы мектеп олимпиадаларын және мектептен тыс іс-шараларды өткiзу
213,0
015
Жетім баланы (жетім балаларды) және ата-аналарының қамқорынсыз қалған баланы (балаларды) күтіп-ұстауға қамқоршыларға (қорғаншыларға) ай сайынғы ақшалай қаражат төлемі
14 969,0
067
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелерінің және ұйымдарының күрделі шығыстары
35 597,5
466
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) сәулет, қала құрылысы және құрылыс бөлімі
16 472,0
037
Білім беру объектілерін салу және реконструкциялау
16 472,0
06
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамсыздандыру
118 234,0
2
Әлеуметтiк көмек
104 141,0
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
104 141,0
002
Жұмыспен қамту бағдарламасы
28 557,0
004
Ауылдық жерлерде тұратын денсаулық сақтау, білім беру, әлеуметтік қамтамасыз ету, мәдениет, спорт және ветеринар мамандарына отын сатып алуға Қазақстан Республикасының заңнамасына сәйкес әлеуметтік көмек көрсету
4 572,0
005
Мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмек
770,0
007
Жергілікті өкілетті органдардың шешімі бойынша мұқтаж азаматтардың жекелеген топтарына әлеуметтік көмек
33 384,0
010
Үйден тәрбиеленіп оқытылатын мүгедек балаларды материалдық қамтамасыз ету
300,0
014
Мұқтаж азаматтарға үйде әлеуметтік көмек көрсету
17 350,0
016
18 жасқа дейінгі балаларға мемлекеттік жәрдемақылар
17 226,0
017
Мүгедектерді оңалту жеке бағдарламасына сәйкес, мұқтаж мүгедектерді міндетті гигиеналық құралдармен және ымдау тілі мамандарының қызмет көрсетуін, жеке көмекшілермен қамтамасыз ету
1 982,0
9
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамтамасыз ету салаларындағы өзге де қызметтер
14 093,0
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
14 093,0
001
Жергілікті деңгейде халық үшін әлеуметтік бағдарламаларды жұмыспен қамтуды қамтамасыз етуді іске асыру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
13 797,0
011
Жәрдемақыларды және басқа да әлеуметтік төлемдерді есептеу, төлеу мен жеткізу бойынша қызметтерге ақы төлеу
296,0
07
Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық
321 651,4
1
Тұрғын үй шаруашылығы
55 056,0
455
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) мәдениет және тілдерді дамыту бөлімі
228,0
024
Жұмыспен қамту 2020 жол картасы бойынша қалаларды және ауылдық елді мекендерді дамыту шеңберінде объектілерді жөндеу
228,0
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі

10 800,0
005
Приобретение и доставка учебников, учебно-методических комплексов для государственных учреждений образования района (города областного значения)
8 409,0
007
Проведение школьных олимпиад, внешкольных мероприятий и конкурсов районного (городского) масштаба
213,0
015
Ежемесячная выплата денежных средств опекунам (попечителям) на содержание ребенка-сироты (детей-сирот), и ребенка (детей), оставшегося без попечения родителей
14 969,0
067
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
35 597,5
466
Отдел архитектуры, градостроительства и строительства района (города областного значения)
16 472,0
037
Строительство и реконструкция объектов образования
16 472,0
06
Социальная помощь и социальное обеспечение
118 234,0
2
Социальная помощь
104 141,0
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
104 141,0
002
Программа занятости
28 557,0
004
Оказание социальной помощи на приобретение топлива специалистам здравоохранения, образования, социального обеспечения, культуры, спорта и ветеринарии в сельской местности в соответствии с законодательством Республики Казахстан
4 572,0
005
Государственная адресная социальная помощь
770,0
007
Социальная помощь отдельным категориям нуждающихся граждан по решениям местных представительных органов
33 384,0
010
Материальное обеспечение детей-инвалидов, воспитывающихся и обучающихся на дому
300,0
014
Оказание социальной помощи нуждающимся гражданам на дому
17 350,0
016
Государственные пособия на детей до 18 лет
17 226,0
017
Обеспечение нуждающихся инвалидов обязательными гигиеническими средствами и предоставление услуг специалистами жестового языка, индивидуальными помощниками в соответствии с индивидуальной программой реабилитации инвалида
1 982,0
9
Прочие услуги в области социальной помощи и социального обеспечения
14 093,0
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
14 093,0
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области обеспечения занятости и реализации социальных программ для населения
13 797,0
011
Оплата услуг по зачислению, выплате и доставке пособий и других социальных выплат
296,0
07
Жилищно-коммунальное хозяйство
321 651,4
1
Жилищное хозяйство
55 056,0
455
Отдел культуры и развития языков района (города областного значения)
228,0
024
Ремонт объектов в рамках развития городов и сельских населенных пунктов по Дорожной карте занятости 2020
228,0
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)