Қоғамдық жұмыстарға тарту түрінде жазаны өтеуге сотталған адамдар үшін қоғамдық жұмыстардың түрлерін белгілеу туралы
Ақтөбе облысы Мұғалжар аудандық әкімдігінің 2014 жылғы 28 ақпандағы № 66 қаулысы. Ақтөбе облысының Әділет департаментінде 2014 жылғы 09 сәуірде № 3838 болып тіркелді. Күші жойылды - Ақтөбе облысы Мұғалжар аудандық әкімдігінің 2015 жылғы 30 қаңтардағы № 42 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Ақтөбе облысы Мұғалжар аудандық әкімдігінің 30.01.2015 № 42 қаулысымен.
Қазақстан Республикасының 1997 жылғы 16 шілдедегі Қылмыстық кодексінің 42 бабына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қантардағы «Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы» Заңының 31 бабына сәйкес Мұғалжар ауданы әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Қоғамдық жұмыстарға тарту түрінде жазаны өтеуге сотталған адамдар үшін қоғамдық жұмыстардың түрлері қосымшаға сәйкес белгіленсін.
2. Осы қаулының орындалуын бақылау аудан әкімінің орынбасары Қ. Назаровқа жүктелсін.
3. Осы қаулы алғашқы ресми жарияланғаннан кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданылады.
Аудан әкімі С. Шаңғұтов
Мұғалжар ауданы әкімдігінің
2014 жылғы 28 ақпандағы
№ 66 қаулысына
ҚОСЫМША
Қоғамдық жұмыстарға тарту түрінде жазаны өтеуге сотталған адамдар үшін қоғамдық жұмыстардың түрлері
1. Тұрмыстық қоқыстарды жинау.
2. Аумақты мұздан тазалау.
3. Аумақты қардан тазалау.
4. Аумақты қоқыстан тазалау.
5. Аумақты тұрмыстық қоқыстан тазалау.
6. Аумақты арамшөптен тазалау.
7. Қоқысты жинау және шығару.
8. Бұтақтарды кесу.
9. Ағаштарды кесу.
10. Ағаштарды әктеу.
11. Ағаштарды отырғызу.
12. Гүл клумбаларын сиректету.
13. Көгалды қолмен қазу.
14. Шөп шабу.
15. Ғимараттарды әктеу.
16. Ғимараттарды бояу және өзге де жөндеу жұмыстары.

Об определении видов общественных работ для лиц, осужденных к отбыванию наказания в виде привлечения к общественным работам
Постановление акимата Мугалжарского района Актюбинской области от 28 февраля 2014 года № 66. Зарегистрировано Департаментом юстиции Актюбинской области 09 апреля 2014 года № 3838. Утратило силу постановлением акимата Мугалжарского района Актюбинской области от 30 января 2015 года № 42
Сноска. Утратило силу постановлением акимата Мугалжарского района Актюбинской области от 30.01.2015 № 42.
В соотвествии со статьей 42 Уголовного кодекса Республики Казахстан от 16 июля 1997 года, статьей 31 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года «О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан» акимат Мугалжарского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Определить виды общественных работ для лиц, осужденных к отбыванию наказания в виде привлечения к общественным работам согласно приложению.
2. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима района Назарова К.
3. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после его первого официального опубликования.
Аким района Шангутов С.
Приложение
к постановлению акимата
Мугалжарского района
от 28 февраля 2014 года № 66
Виды общественных работ для лиц, осужденных к отбыванию наказания, в виде привлечения к общественным работам
1. Уборка бытовых отходов.
2. Очистка территории от наледи.
3. Очистка территории от снега.
4. Очистка территории от мусора.
5. Очистка территории от бытовых отходов.
6. Очистка территории от сорняка.
7. Сбор и вывоз мусора.
8. Обрезка порослей.
9. Обрезка деревьев.
10. Побелка деревьев.
11. Посадка деревьев.
12. Разбивка цветочных клумб.
13. Перекопка газонов вручную.
14. Скашивание травы.
15. Побелка зданий.
16. Покраска зданий и иные ремонтные работы.