Аудандық мәслихаттың 2013 жылғы 28 желтоқсандағы № 166 "Темір ауданының 2014-2016 жылдарға арналған бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Ақтөбе облысы Темір аудандық мәслихатының 2014 жылғы 15 қазандағы № 211 шешімі. Ақтөбе облысының Әділет департаментінде 2014 жылғы 30 қазанда № 4052 болып тіркелді. Күші жойылды - (Ақтөбе облысы Темір аудандық мәслихатының 2015 жылғы 11 маусымдағы № 68 хаты)
Ескерту. Күші жойылды - (Ақтөбе облысы Темір аудандық мәслихатының 11.06.2015 № 68 хаты).
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 9, 106 баптарына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6 бабына сәйкес Темір аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Аудандық мәслихаттың 2013 жылғы 28 желтоқсандағы № 166 "Темір ауданының 2014-2016 жылдарға арналған бюджеті туралы" (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3735 тіркелген, 2014 жылғы 17 қаңтарда аудандық "Темір" газетінің № 3-4 жарияланған) шешіміне мынадай өзгерістер енгізілсін:
1) 1 тармақта:
1) тармақшада:
кірістер "4 330 751" сандары "4 326 926" сандарымен ауыстырылсын, оның ішінде:
трансферттер түсімдері бойынша "1 585 179" сандары "1 581 354" сандарымен ауыстырылсын;
2) тармақшада:
шығындар "4 319 549,3" сандары "4 319 743,8" сандарымен ауыстырылсын;
5) тармақшада:
бюджет тапшылығы "- 123 272,3" сандары "- 127 291,8" сандарымен ауыстырылсын;
6) тармақшада:
бюджет тапшылығын қаржыландыру "123 272,3" сандары "127 291,8" сандарымен ауыстырылсын.
2) 9 тармақта:
6 абзацтың бөлігінде:
"4 300" сандары "4 076" сандарымен ауыстырылсын;
7 абзацтың бөлігінде:
"3 356" сандары "4 288" сандарымен ауыстырылсын;
8 абзацтың бөлігінде:
"74 080" сандары "54 080" сандарымен ауыстырылсын;
3) 10 тармақта:
5 абзацтың бөлігінде:
"8 649" сандары "8 504" сандарымен ауыстырылсын;
8 абзацтың бөлігінде:
"3 359" сандары "2 998" сандарымен ауыстырылсын;
9 абзацтың бөлігінде:

О внесении изменений в решение районного маслихата от 28 декабря 2013 года № 166 "О бюджете Темирского района на 2014-2016 годы"
Решение маслихата Темирского района Актюбинской области от 15 октября 2014 года № 211. Зарегистрировано Департаментом юстиции Актюбинской области 30 октября 2014 года № 4052. Утратило силу - (письмо маслихата Темирского района Актюбинской области от 11 июня 2015 года № 68)
Сноска. Утратило силу - (письмо маслихата Темирского района Актюбинской области от 11.06.2015 № 68).
В соответствии со статьями 9, 106 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, статьей 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" Темирский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение районного маслихата от 28 декабря 2013 года № 166 "О бюджете Темирского района на 2014-2016 годы" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 3735, опубликованное 17 января 2014 года в районной газете "Темір" № 3-4) следующие изменения:
1) в пункте 1:
в подпункте 1):
доходы цифры "4 330 751" заменить цифрами "4 326 926", в том числе по:
поступлениям трансфертов цифры "1 585 179" заменить цифрами "1 581 354";
в подпункте 2):
затраты цифры "4 319 549,3" заменить цифрами "4 319 743,8";
в подпункте 5):
дефицит бюджета цифры "- 123 272,3" заменить цифрами "- 127 291,8";
в подпункте 6):
финансирование дефицита бюджета цифры "123 272,3" заменить
цифрами "127 291,8";
2) в пункте 9:
в части абзаца 6:
цифры "4 300" заменить цифрами "4 076";
в части абзаца 7:
цифры "3 356" заменить цифрами "4 288";
в части абзаца 8:
цифры "74 080" заменить цифрами "54 080";
3) в пункте 10:
в части абзаца 5:
цифры "8 649" заменить цифрами "8 504";
в части абзаца 8:
цифры "3 359" заменить цифрами "2 998";
в части абзаца 9: