Аудандық мәслихаттың 2013 жылғы 20 желтоқсандағы № 145 "Хромтау ауданының 2014-2016 жылдарға арналған бюджетін бекіту туралы" шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Ақтөбе облысы Хромтау аудандық мәслихатының 2014 жылғы 5 тамыздағы № 197 шешімі. Ақтөбе облысының Әділет департаментінде 2014 жылғы 25 тамызда № 3994 болып тіркелді. 2015 жылдың 1 қаңтарына дейін қолданыста болды
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6 бабына, Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджеттік Кодексінің 9, 106 баптарына сәйкес, Хромтау аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Аудандық мәслихаттың 2013 жылғы 20 желтоқсандағы № 145 "Хромтау ауданының 2014-2016 жылдарға арналған бюджетін бекіту туралы" шешіміне (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3748 болып тіркелген, аудандық "Хромтау" газетінің 2014 жылдың 23 қаңтарындағы № 4-7 сандарында жарияланған) мынадай өзгерістер мен толықтырулар енгізілсін:
1) 1 тармақта:
1) тармақшасында:
кірістер
"4 400 250,8" деген цифрлар "4 638 745,8" деген цифрлармен ауыстырылсын;
оның ішінде:
трансферттер түсімдері бойынша
"1 676 427,8" деген цифрлар "1 914 922,8" деген цифрлармен ауыстырылсын;
2) тармақшасында:
шығындар
"4 421 796,5" деген цифрлар "4 660 291,5" деген цифрлармен ауыстырылсын.
2) 7 тармақ:
мынадай мазмұндағы абзацпен толықтырылсын:
"аудан аумағында қала құрылысын дамытудың кешенді схемаларын, аудандық (облыстық) маңызы бар қалалардың, кенттердің және өзге де ауылдық елді мекендердің бас жоспарларын әзірлеуге – 7 156 мың теңге.".
3) 8 тармақта:
3 абзац бөлігінде:
"14 534" деген цифрлар "19 865" деген цифрлармен ауыстырылсын.
4) 10 тармақ:
мынадай мазмұндағы абзацпен толықтырылсын:
"Хромтау қаласының "22 квартал" мөлтек ауданындағы №№ 755,756 10 пәтерлік екі қабатты екі тұрғын үйдің құрылысына – 48 815 мың теңге.".
2. 2014 жылға арналған аудандық бюджетке республикалық бюджеттен "Моноқалаларды дамыту" бағдарламасы бойынша нысаналы даму трансферттері түскені ескерілсін, оның ішінде:
моноқалаларды дамытудың 2012 - 2020 жылдарға арналған бағдарламасы шеңберінде жобаларды іске асыру үшін берілетін кредиттер бойынша пайыздық мөлшерлемені субсидиялауға – 70 000 мың теңге;
моноқалаларды дамытудың 2012 - 2020 жылдарға арналған бағдарламасы шеңберінде жаңа өндірістерді дамытуға гранттар беруге – 6 000 мың теңге;
моноқалаларды дамытудың 2012 - 2020 жылдарға арналған бағдарламасы шеңберінде моноқалаларды ағымдағы жайластыруға – 101 193 мың теңге, оның ішінде: білім саласы бойынша – 60 588 мың теңге және тұрғын үй - коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдарына – 40 605 мың теңге.

О внесении изменений и дополнений в решение районного маслихата от 20 декабря 2013 года № 145 "Об утверждении бюджета Хромтауского района на 2014-2016 годы"
Решение Хромтауского районного маслихата Актюбинской области от 5 августа 2014 года № 197. Зарегистрировано Департаментом юстиции Актюбинской области 25 августа 2014 года № 3994. Срок действия решения - до 1 января 2015 года
В соответствии со статьей 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", статьями 9, 106 Бюджетного Кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, Хромтауский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение районного маслихата от 20 декабря 2013 года № 145 "Об утверждении бюджета Хромтауского района на 2014-2016 годы" (зарегистрированное в реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 3748, опубликованное в районной газете "Хромтау" от 23 января 2014 года № 4-7) следующее изменения и дополнения:
1) в пункте 1:
в подпункте 1):
доходы
цифры "4 400 250,8" заменить цифрами "4 638 745,8";
в том числе:
по поступлениям трансфертов
цифры "1 676 427,8" заменить цифрами "1 914 922,8";
в подпункте 2):
затраты
цифры "4 421 796,5" заменить цифрами "4 660 291,5".
2) пункт 7:
дополнить абзацем следующего содержания:
"на разработку схем градостроительного развития территории района, генеральных планов городов районного (областного) значения, поселков и иных сельских населенных пунктов – 7156 тысяч тенге.".
3) в пункте 8:
в части абзаца 3:
цифры "14 534" заменить цифрами "19 865".
4) пункт 10:
дополнить абзацем следующего содержания:
"на строительство двух двухэтажных 10-ти квартирных жилых домов №№ 755,756 в микрорайоне "22 квартал" в городе Хромтау - 48 815 тысяч тенге.".
2. Учесть в районном бюджете на 2014 год поступление целевых трансфертов на развитие из республиканского бюджета по программе "Развитие моногородов" в том числе:
субсидирование процентной ставки по кредитам для реализации проектов в рамках Программы развития моногородов на 2012-2020 годы – 70 000 тысяч тенге;
предоставление грантов на развитие новых производств в рамках Программы развития моногородов на 2012-2020 годы – 6 000 тысяч тенге;
текущее обустройство моногородов в рамках Программы развития моногородов на 2012-2020 годы – 101 193 тысяч тенге, в том числе: в сфере образования – 60 588 тысяч тенге и жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог – 40 605 тысяч тенге.

1) көрсетілген шешімдегі 1 қосымша осы шешімдегі қосымшаға сәйкес редакцияда жазылсын.
3. Осы шешім 2014 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Аудандық мәслихаттың
Аудандық мәслихаттың
сессия төрағасы
хатшысы
А.Садықов
Д.Молдашев
Аудандық мәслихаттың
2014 жылдың 5 тамыздағы
№ 197 шешіміне қосымша
Аудандық мәслихаттың
2013 жылғы 20 желтоқсандағы
№ 145 шешіміне
№ 1 қосымша
2014 жылға арналған аудандық бюджет
Санаты
Сомасы (мың теңге)
Сыныбы
Ішкі сыныбы
АТАУЫ
1
2
3
4
5
I. Кірістер

1) приложение 1 к указанному решению изложить в редакции согласно приложению к настоящему решению.
3. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2014 года.
Председатель сессии
Секретарь районного
районного маслихата
маслихата
А.Садыков
Д.Мулдашев
Приложение к решению районного маслихата
от 5 августа 2014 года № 197
Приложение № 1
к решению № 145 районного
маслихата от 20 декабря 2013 года
Районный бюджет на 2014 год
Категория
Сумма (тысяч тенге)
Класс
Подкласс
Наименование
1
2
3
4
5
I. Доходы

4 638 745,8
1
Салықтық түсiмдер
2 388 638
01
Табыс салығы
299 000
2
Жеке табыс салығы
299 000
Төлем көзінен салық салынатын табыстардан ұсталатын жеке табыс салығы
243 000
Төлем көзінен салық салынбайтын табыстардан ұсталатын жеке табыс салығы
32 000
Төлем көзінен салық салынатын шетелдік азаматтар табыстарынан ұсталатын жеке табыс салығы
24 000
03
Әлеуметтік салық
208 548
1
Әлеуметтік салық
208 548
Әлеуметтік салық
208 548
04
Меншікке салынатын салықтар
1 844 873
1
Мүлікке салынатын салықтар
1 754 600
Заңды тұлғалар мен жеке кәсіпкерлердің мүлкіне салынатын салық
1 750 000
Жеке тұлғалардың мүлкіне салынатын салық
4 600
3
Жер салығы
23 273
Ауыл шаруашылық маңызы бар жерлерге жеке тұлғаларға салынатын жер салығы
100
Елді мекендердің жерлеріне жеке тұлғалардан алынатын жер салығы
1 400
Өнеркәсіп, көлік, байланыс, қорғаныс жеріне және ауыл шаруашылығына арналмаған өзге де жерге салынатын жер салығы
8 230
Ауыл шаруашылығы маңыздағы жерлерге заңды тұлғалар мен жеке кәсіпкерлерден, жеке нотариустар мен адвокаттардан алынатын жер салығы
43
Елді мекендер жерлеріне заңды тұлғалардан жеке кәсіпкерлерден, жеке нотариустар мен адвокаттардан алынатын жер салығы
13 500
4
Көлік құралдарына салынатын салық
62 000
Заңды тұлғалардан көлік құралдарына салынатын салық
14 000
Жеке тұлғалардың көлік құралдарына салынатын салық
48 000
5
Бірыңғай жер салығы
5 000
Бірыңғай жер салығы
5 000
05
Тауарларға, жұмыстарға және қызметтерге салынатын ішкі салықтар
27 150
2
Акциздер
4 750
Заңды және жеке тұлғалар бөлшек саудада өткізетін, сондай-ақ өзінің өндірістік мұқтаждарына пайдаланылатын бензин (авиациялықты қоспағанда)
3 000
Заңды және жеке тұлғаларға бөлшек саудада өткізетін, сондай-ақ өз өндірістік мұқтаждарына пайдаланылатын дизель отыны
1 750
3
Табиғи және басқа да ресурстарды пайдаланғаны үшін түсетін түсімдер
10 000
Жер учаскелерін пайдаланғаны үшін төлем
10 000
4
Кәсіпкерлік және кәсіби қызметті жүзеге асырғаны үшін алынатын алымдар
11 850
Жеке кәсіпкерлерді мемлекеттік тіркегені үшін алынатын алым
1 100
Жекелеген қызмет түрлерімен айналысу құқығы үшін алынатын лицензиялық алым
2 000
Заңды тұлғаларды мемлекеттік тіркегені және филиалдар мен өкілдіктерді есептік тіркегені, сондай-ақ оларды қайта тіркегені үшін алым
100
Жылжымалы мүлікті кепілдікке салуды мемлекеттік тіркегені үшін алынатын алым
400
Көлік құралдарын мемлекеттік тіркегені, сондай-ақ оларды қайта тіркегені үшін алынатын алым
750
Жылжымайтын мүлікке және олармен келісім жасау құқығын мемлекеттік тіркегені үшін алым
7 500
5
Тіркелген салық
550
08
1
Мемлекеттік баж
9 067
Мемлекеттік мекемелерге сотқа берілетін талап арыздарынан алынатын мемлекеттік бажды қоспағанда, мемлекеттік баж сотқа берілетін талап арыздардан, ерекше талап ету істері арыздарынан, ерекше жүргізілетін істер бойынша арыздардан (шағымдардан), сот бұйрығын шығару туралы өтініштерден, атқару парағының дубликатын беру туралы шағымдардан, аралық (төрелік) соттардың және шетелдік соттардың шешімдерін мәжбүрлеп орындауға атқару парағын беру туралы шағымдардың, сот актілерінің атқару парағының және өзге де құжаттардың көшірмелерін қайта беру туралы шағымдардан алынатын баж

4 638 745,8
1
Налоговые поступления
2 388 638
01
Подоходный налог
299 000
2
Индивидуальный подоходный налог
299 000
Индивидуальный подоходный налог с доходов, облагаемых у источника выплаты
243 000
Индивидуальный подоходный налог с доходов не облагаемых у источника выплаты
32 000
Индивидуальный подоходный налог с доходов иностранных граждан, облагаемых у источника выплат
24 000
03
Социальный налог
208 548
1
Социальный налог
208 548
Социальный налог
208 548
04
Налог на собственность
1 844 873
1
Налог на имущество
1 754 600
Налог на имущество юридических лиц и индивидуальных предпринимателей
1 750 000
Налог на имущество физических лиц
4 600
3
Земельный налог
23 273
Земельный налог с физических лиц на земли сельскохозяйственного назначения
100
Земельный налог с физических лиц на земли населенных пунктов
1 400
Земельный налог на земли промышленности, транспорта, связи, обороны и иного несельскохозяйственного назначения
8 230
Земельный налог с юридических лиц и индивидуальных предпринимателей, частных нотариусов и адвокатов на земли сельскохозяйственного назначения
43
Земельный налог с юридических лиц, индивидуальных предпринимателей, частных нотариусов и адвокатов на земли населенных пунктов
13 500
4
Налог на транспортные средства
62 000
Налог на транспортные средства с юридических лиц
14 000
Налог на транспортные средства с физических лиц
48 000
5
Единый земельный налог
5 000
Единый земельный налог
5 000
05
Внутренние налоги на товары, работы и услуги
27 150
2
Акцизы
4 750
Бензин (за исключением авиационного) реализуемый юридическими и физическими лицами в розницу, а также используемый на собственные производственные нужды
3 000
Дизельное топливо, реализуемое юридическими и физическими лицами в розницу а также используемое на собственные производственные нужды
1 750
3
Поступления за использование природных и других ресурсов
10 000
Плата за пользование земельными участками
10 000
4
Сборы за ведение предпринимательской и профессиональной деятельности
11 850
Сбор за государственную регистрацию индивидуальных предпринимателей
1 100
Лицензионный сбор за право занятия отдельными видами деятельности
2 000
Сбор за государственную регистрацию юридических лиц и учетную регистрацию филиалов и представительств, а также их перерегистрацию
100
Сбор за государственную регистрацию залога движимого имущества
400
Сбор за государственную регистрацию транспортных средств, а также их перерегистрацию
750
Сбор за государственную регистрацию прав на недвижимое имущество и сделок с ним
7 500
5
Фиксированный налог
550
08
1
Государственная пошлина
9 067
Государственная пошлина, взимаемая с подаваемых в суд исковых заявлений, заявлений особого искового производства, заявлений (жалоб) по делам особого производства, заявлений о вынесении судебного приказа, заявлений о выдаче дубликата исполнительного листа, заявлений о выдаче исполнительных листов на принудительное исполнение решений третейских (арбитражных) судов и иностранных судов, заявлений о повторной выдаче копий судебных актов, исполнительных листов и иных документов, за исключением государственной пошлины с подаваемых в суд исковых заявлений к государственным учреждениям

5 000
Азаматтық хал актiлерiн тiркегенi үшiн, сондай-ақ азаматтарға азаматтық хал актiлерiн тiркеу туралы куәлiктердi және азаматтық хал актiлерi жазбаларын өзгертуге, толықтыруға және қалпына келтiруге байланысты куәлiктердi қайтадан бергенi үшiн мемлекеттік баж
2 500
Шетелге баруға және Қазақстан Республикасына басқа мемлекеттерден адамдарды шақыруға құқық беретін құжаттарды рәсімдегені үшін, сондай-ақ осы құжаттарға өзгерістер енгізгені үшін мемлекеттік баж
210
Шетелдіктердің паспорттарына немесе оларды ауыстыратын құжаттарына Қазақстан Республикасынан кету және Қазақстан Республикасына келу құқығына виза бергені үшін мемлекеттік баж
20
Қазақстан Республикасының азаматтығын алу, Қазақстан Республикасының азаматтығын қалпына келтіру және Қазақстан Республикасының азаматтығын тоқтату туралы құжаттарды ресімдегені үшін мемлекеттік баж
30
Тұрғылықты жерiн тiркегенi үшiн мемлекеттік баж
1 000
Аңшы куәлігін бергені және оны жыл сайын тіркегені үшін мемлекеттік баж
42
Жеке және заңды тұлғалардың азаматтық, қызметтік қаруының (аңшылық суық қаруды, белгі беретін қаруды, ұңғысыз атыс қаруын, механикалық шашыратқыштарды, көзден жас ағызатын немесе тітіркендіретін заттар толтырылған аэрозольді және басқа құрылғыларды, үрлемелі қуаты 7,5 Дж-дан аспайтын пневматикалық қаруды қоспағанда және калибрі 4,5 мм-ге дейінгілерін қоспағанда) әрбір бірлігін тіркегені және қайта тіркегені үшін алынатын мемлекеттік баж
30
Қаруды және оның патрондарын сақтауға немесе сақтау мен алып жүруге, тасымалдауға, Қазақстан Республикасының аумағына әкелуге және Қазақстан Республикасынан әкетуге рұқсат бергені үшін алынатын мемлекеттік баж
145
Тракторшы – машинистің куәлігі берілгені үшін алынатын мемлекеттік баж
90
2
Салықтық емес түсiмдер
319 685
01
Мемлекеттік меншіктен түсетін кірістер
9 300
5
Мемлекет меншігіндегі мүлікті жалға беруден түсетін кірістер
9 300
Аудандық маңызы бар қала, ауыл, кент, ауылдық округ әкімдерінің басқаруындағы мемлекеттік мүлікті жалға беруден түсетін кірістерді қоспағанда ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) коммуналдық меншігіндегі мүлікті жалға беруден түсетін кірістер
300
Аудандық маңызы бар қала, ауыл, кент, ауылдық округ әкімдерінің басқаруындағы мемлекеттік мүлікті жалға беруден түсетін кірістерді қоспағанда ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) коммуналдық меншігіндегі тұрғын үй қорынан үйлердi жалға беруден түсетін кірістер
9 000
06
Басқа да салықтық емес түсімдер
310 385
1
Басқа да салықтық емес түсімдер
310 385
Жергілікті бюджетке түсетін салықтық емес басқа да түсімдер
310 385
3
Негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер
15 500
03
Жерді және материалдық емес активтерді сату
15 500
1
Жерді сату
15 500
Жер учаскелерін сатудан түсетін түсімдер
15 500
4
Трансферттердің түсімдері
1 914 922,8
02
Мемлекеттiк басқарудың жоғары тұрған органдарынан түсетін трансферттер
1 914 922,8
2
Облыстық бюджеттен түсетін трансферттер
1 914 922,8
Ағымдағы нысаналы трансферттер

5 000
Государственная пошлина, взимаемая за регистрацию актов гражданского состояния, а также за выдачу гражданам справок и повторных свидетельств о регистрации актов гражданского состояния и свидетельств в связи с изменением, дополнением и восстановлением записей актов гражданского состояния
2 500
Государственная пошлина, взимаемая за оформление документов на право выезда за границу и приглашение в Республику Казахстан лиц из других государств, а также за внесение изменений в эти документы
210
Государственная пошлина, взимаемая за выдачу визы к паспортам иностранцев или заменяющим их документам на право выезда из Республики Казахстан и въезда в Республику Казахстан
20
Государственная пошлина, взимаемая за оформление документов о приобретении гражданства Республики Казахстан, восстановлении гражданства Республики Казахстан и прекращении гражданства Республики Казахстан
30
Государственная пошлина, взимаемая за регистрацию места жительства
1 000
Государственная пошлина, взимаемая за выдачу удостоверения охотника и его ежегодную регистрацию
42
Государственная пошлина, взимаемая за регистрацию и перерегистрацию каждой единицы гражданского, служебного оружия физических и юридических лиц (за исключением холодного охотничьего, сигнального, огнестрельного бесствольного, механических распылителей, аэрозольных и других устройств, снаряженных слезоточивыми или раздражающими веществами, пневматического оружия с дульной энергией не более 7,5 Дж и калибра до 4,5 мм включительно)
30
Государственная пошлина за выдачу разрешений на хранение или хранение и ношение, транспортировку, ввоз на территорию Республики Казахстан и вывоз из Республики Казахстан оружия и патронов к нему
145
Государственная пошлина, взимаемая за выдачу удостоверений тракториста -машиниста
90
2
Неналоговые поступления
319 685
01
Доходы от государственной собственности
9 300
5
Доходы от аренды имущества, находящегося в государственной собственности
9 300
Доходы от аренды имущества, находящегося в коммунальной собственности района (города областного значения), за исключением доходов от аренды государственного имущества, находящегося в управлении акимов города районного значения, села, поселка, сельского округа
300
Доходы от аренды жилищ из жилищного фонда, находящегося в коммунальной собственности района (города областного значения), за исключением доходов от аренды государственного имущества, находящегося в управлении акимов города районного значения, села, поселка, сельского округа
9 000
06
Прочие неналоговые поступления
310 385
1
Прочие неналоговые поступления
310 385
Прочие неналоговые поступления в местный бюджет
310 385
3
Поступления от продажи основного капитала
15 500
03
Продажа земли и нематериальных активов
15 500
1
Продажа земли
15 500
Поступления от продажи земельных участков
15 500
4
Поступления трансфертов
1 914 922,8
02
Трансферты из вышестоящих органов государственного управления
1 914 922,8
2
Трансферты из областного бюджета
1 914 922,8
Целевые текущие трансферты

42 889
474
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) ауыл шаруашылығы және ветеринария бөлімі
42 889
013
Эпизоотияға қарсы іс-шаралар жүргізу
42 889
11
Өнеркәсіп, сәулет, қала құрылысы және құрылыс қызметі
15 041
02
Сәулет, қала құрылысы және құрылыс қызметі
15 041
466
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) сәулет, қала құрылысы және құрылыс бөлімі
15 041
001
Құрылыс, облыс қалаларының, аудандарының және елді мекендерінің сәулеттік бейнесін жақсарту саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру және ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) аумағын оңтайла және тиімді қала құрылыстық игеруді қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер
7 885
013
Аудан аумағында қала құрылысын дамытудың кешенді схемаларын, аудандық (облыстық) маңызы бар қалалардың, кенттердің және өзге де ауылдық елді мекендердің бас жоспарларын әзірлеу
7 156
12
Көлiк және коммуникация
107 264,8
01
Автомобиль көлiгi
107 264,8
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй- коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
107 264,8
023
Автомобиль жолдарының жұмыс істеуін қамтамасыз ету
41 373
045
Аудандық маңызы бар автомобиль жолдарын және елді-мекендердің көшелерін күрделі және орташа жөндеу
65 891,8
13
Басқалар
877 430,7
03
Кәсіпкерлік қызметті қолдау және бәсекелестікті қорғау
5 268,9
469
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) кәсіпкерлік бөлімі
5 268,9
001
Жергілікті деңгейде кәсіпкерлік пен өнеркәсіпті дамыту саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
4 768,9
003
Кәсіпкерлік қызметті қолдау
500
09
Басқалар
872 161,8
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің аппараты
14 896
040
"Өңірлерді дамыту" Бағдарламасы шеңберінде өңірлерді экономикалық дамытуға жәрдемдесу бойынша шараларды іске асыру
14 896
452
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) қаржы бөлімі
54 392
012
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жергілікті атқарушы органының резерві
54 392
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
280 024,8
001
Жергілікті деңгейде тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
6 066,8
044
Моноқалаларды дамытудың 2012 - 2020 жылдарға арналған бағдарламасы шеңберінде моноқалаларды ағымдағы жайластыру
40 605
085
Моноқалаларды дамытудың 2012-2020 жылдарға арналған бағдарламасы шеңберінде бюджеттік инвестициялық жобаларды іске асыру
233 353
464
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім бөлімі
60 588
042
Моноқалаларды дамытудың 2012 - 2020 жылдарға арналған бағдарламасы шеңберінде моноқалаларды ағымдағы жайластыру

42 889
474
Отдел сельского хозяйства и ветеринарии района (города областного значения)
42 889
013
Проведение противоэпизоотических мероприятий
42 889
11
Промышленность, архитектурная, градостроительная и строительная деятельность
15 041
02
Архитектурная, градостроительная и строительная деятельность
15 041
466
Отдел архитектуры, градостроительства и строительства района (города областного значения)
15 041
001
Услуги по реализации государственной политики в области строительства, улучшения архитектурного облика городов, районов и населенных пунктов области и обеспечению рационального и эффективного градостроительного освоения территории района (города областного значения)
7 885
013
Разработка схем градостроительного развития территории района, генеральных планов городов районного (областного) значения, поселков и иных сельских населенных пунктов
7 156
12
Транспорт и коммуникации
107 264,8
01
Автомобильный транспорт
107 264,8
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
107 264,8
023
Обеспечение функционирования автомобильных дорог
41 373
045
Капитальный и средний ремонт автомобильных дорог районного значения и улиц населенных пунктов
65 891,8
13
Прочие
877 430,7
03
Поддержка предпринимательской деятельности и защита конкуренции
5 268,9
469
Отдел предпринимательства района (города областного значения)
5 268,9
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области развития предпринимательства и промышленности
4 768,9
003
Поддержка предпринимательской деятельности
500
09
Прочие
872 161,8
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
14 896
040
Реализация мер по содействию экономическому развитию регионов в рамках Программы "Развитие регионов"
14 896
452
Отдел финансов района (города областного значения)
54 392
012
Резерв местного исполнительного органа района (города областного значения)
54 392
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
280 024,8
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог
6 066,8
044
Текущее обустройство моногородов в рамках Программы развития моногородов на 2012-2020 годы
40 605
085
Реализация бюджетных инвестиционных проектов в рамках Программы развития моногородов на 2012-2020 годы
233 353
464
Отдел образования района (города областного значения)
60 588
042
Текущее обустройство моногородов в рамках Программы развития моногородов на 2012-2020 годы