Аудандық мәслихаттың 2013 жылғы 25 желтоқсандағы № 121 "Шалқар ауданының 2014-2016 жылдарға арналған бюджеті туралы" шешіміне өзгеріс енгізу туралы
Ақтөбе облысы Шалқар аудандық мәслихатының 2014 жылғы 27 мамырдағы № 159 шешімі. Ақтөбе облысының Әділет департаментінде 2014 жылғы 06 маусымда № 3926 болып тіркелді. Күші жойылды - Ақтөбе облысы Шалқар аудандық мәслихатының 24.12.2014 № 188 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Ақтөбе облысы Шалқар аудандық мәслихатының 24.12.2014 № 188 шешімімен.
РҚАО ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы «Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы» Заңының 6 бабына, Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 106 бабына сәйкес Шалқар аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ :
1. Шалқар аудандық мәслихатының 2013 жылғы 25 желтоқсандағы № 121 «Шалқар ауданының 2014-2016 жылдарға арналған бюджеті туралы» (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3742 санымен тіркелген, 2014 жылғы 30 қаңтардағы «Шалқар» газетінің № 4-5(8320) санында жарияланған) шешіміне мынадай өзгеріс енгізілсін:
1 тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
«1. Шалқар ауданының 2014-2016 жылдарға арналған бюджеті тиісінше 12 және 3 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2014 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер 6084823,2 мың теңге,
оның ішінде:
салықтық түсімдер 1663960,0 мың теңге,
салықтық емес түсімдер 48534,0 мың теңге,
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер 72506,0 мың теңге,
трансферттердің түсімдері 4299823,2 мың теңге;
2) шығындар 6109815,8 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу 17099,0 мың теңге,
оның ішінде:
бюджеттік кредиттер 19446,0 мың теңге,
бюджеттік кредиттерді өтеу 2347,0 мың теңге;
4) тапшылық -42091,6 мың теңге;
5) бюджет тапшылығын қаржыландыру
(профицитті пайдалану) 42091,6 мың теңге.»;
көрсетілген шешімнің 15 қосымшалары осы шешімнің 12 қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.

О внесении изменения в решение районного маслихата от 25 декабря 2013 года № 121 "О бюджете Шалкарского района на 2014-2016 годы"
Решение маслихата Шалкарского района Актюбинской области от 27 мая 2014 года № 159. Зарегистрировано Департаментом юстиции Актюбинской области 06 июня 2014 года № 3926. Утратило силу решением маслихата Шалкарского района Актюбинской области от 24.12.2014 № 188
Сноска. Утратило силу решением маслихата Шалкарского района Актюбинской области от 24.12.2014 № 188.
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии со статьей 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года «О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан», статьей 106 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года маслихат Шалкарского района РЕШИЛ:
1. Внести в решение маслихата Шалкарского района от 25 декабря 2013 года № 121 «О бюджете Шалкарского района на 2014-2016 годы» (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 3742, опубликованное от 30 января 2014 года в газете «Шалкар» за № 4-5(8320) следующее изменение:
пункт 1 изложить в новой редакции:
«1. Утвердить бюджет Шалкарского района на 2014-2016 годы согласно приложениям 12 и 3 соответственно, в том числе на 2014 год в следующих объемах:
доходы 6084823,2 тысяч тенге,
в том числе:
налоговые поступления 1663960,0 тысяч тенге;
неналоговые поступления 48534,0 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала 72506,0 тысяч тенге;
поступления трансфертов 4299823,2 тысяч тенге;
2) затраты 6109815,8 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование 17099,0 тысяч тенге,
в том числе:
бюджетные кредиты 19446,0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов 2347,0 тысяч тенге;
4) дефицит -42091,6 тысяч тенге;
5) финансирование дефицита бюджета
(использование профицита) 42091,6 тысяч тенге.»;
приложения 15 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложений 12 к настоящему решению.

006
Балаларға қосымша білім беру
229514,0
9
Білім беру саласындағы өзге де қызметтер
122648,0
464
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім бөлімі
117706,0
001
Жергілікті деңгейде білім беру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
27988,0
005
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) мемлекеттік білім беру мекемелер үшін оқулықтар мен оқу-әдістемелік кешендерді сатып алу және жеткізу
9417,0
007
Аудандық (қалалық) ауқымдағы мектеп олимпиадаларын, мектептен тыс іс-шараларды және конкурстарды өткізу
567,0
012
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
364,0
015
Жетім баланы (жетім балаларды) және ата-аналарының қамқорынсыз қалған баланы (балаларды) күтіп-ұстауға қамқоршыларға (қорғаншыларға) ай сайынға ақшалай қаражат төлемі
13008,0
067
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелерінің және ұйымдарының күрделі шығыстары
66362,0
466
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) сәулет, қала құрылысы және құрылыс бөлімі
4942,0
037
Білім беру объектілерін салу және реконструкциялау
4942,0
06
Әлеуметтік көмек және әлеуметтік қамсыздандыру
235499,0
2
Әлеуметтік көмек
211616,0
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
211616,0
002
Жұмыспен қамту бағдарламасы
75969,0
004
Ауылдық жерлерде тұратын денсаулық сақтау, білім беру, әлеуметтік қамтамасыз ету, мәдениет, спорт және ветеринар мамандарына отын сатып алуға Қазақстан Республикасының заңнамасына сәйкес әлеуметтік көмек көрсету
6945,0
005
Мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмек
1478,0
006
Тұрғын үй көмегін көрсету
5829,0
007
Жергілікті өкілетті органдардың шешімі бойынша мұқтаж азаматтардың жекелеген топтарына әлеуметтік көмек
62147,0
010
Үйден тәрбиеленіп оқытылатын мүгедек балаларды материалдық қамтамасыз ету
296,0
014
Мұқтаж азаматтарға үйде әлеуметтік көмек көрсету
32333,0
016
18 жасқа дейінгі балаларға мемлекеттік жәрдемақылар
20748,0
017
Мүгедектерді оңалту жеке бағдарламасына сәйкес, мұқтаж мүгедектерді міндетті гигиеналық құралдармен және ымдау тілі мамандарының қызмет көрсетуін, жеке көмекшілермен қамтамасыз ету
4296,0
023
Жұмыспен қамту орталықтарының қызметін қамтамасыз ету
1575,0
9
Әлеуметтік көмек және әлеуметтік қамтамасыз ету салаларындағы өзге де қызметтер
23883,0
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
23883,0
001
Жергілікті деңгейде халық үшін әлеуметтік бағдарламаларды жұмыспен қамтуды қамтамасыз етуді іске асыру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
22958,0
011
Жәрдемақыларды және басқа да әлеуметтік төлемдерді есептеу, төлеу мен жеткізу бойынша қызметтерге ақы төлеу

006
Дополнительное образование для детей
229514,0
9
Прочие услуги в области образования
122648,0
464
Отдел образования района (города областного значения)
117706,0
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области образования
27988,0
005
Приобретение и доставка учебников, учебно-методических комплексов для государственных учреждений образования района (города областного значения)
9417,0
007
Проведение школьных олимпиад, внешкольных мероприятий и конкурсов районного (городского) масштаба
567,0
012
Капитальные расходы государственного органа
364,0
015
Ежемесячная выплата денежных средств опекунам (попечителям) на содержание ребенка-сироты (детей-сирот), и ребенка (детей), оставшегося без попечения родителей
13008,0
067
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
66362,0
466
Отдел архитектуры, градостроительства и строительства района (города областного значения)
4942,0
037
Строительство и реконструкция объектов образования
4942,0
06
Социальная помощь и социальное обеспечение
235499,0
2
Социальная помощь
211616,0
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
211616,0
002
Программа занятости
75969,0
004
Оказание социальной помощи на приобретение топлива специалистам здравоохранения, образования, социального обеспечения, культуры, спорта и ветеринарии в сельской местности в соответствии с законодательством Республики Казахстан
6945,0
005
Государственая адресная социальная помощь
1478,0
006
Оказание жилищной помощи
5829,0
007
Социальная помощь отдельным категориям нуждающихся граждан по решениям местных представительных органов
62147,0
010
Материальное обеспечение детей-инвалидов, воспитывающихся и обучающихся на дому
296,0
014
Оказание социальной помощи нуждающимся гражданам на дому
32333,0
016
Государственные пособия на детей до 18 лет
20748,0
017
Обеспечение нуждающихся инвалидов обязательными гигиеническими средствами и предоставление услуг специалистами жестового языка, индивидуальными помощниками в соответствии с индивидуальной программой реабилитации инвалида
4296,0
023
Обеспечение деятельности центров занятости населения
1575,0
9
Прочие услуги в области социальной помощи и социального обеспечения
23883,0
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
23883,0
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области обеспечения занятости и реализации социальных программ для населения
22958,0
011
Оплата услуг по зачислению, выплате и доставке пособий и других социальных выплат

23340,0
001
Жергілікті деңгейде ауыл шаруашылығы және ветеринария саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
18350,0
003
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
280,0
005
Мал көмінділерінің (биотермиялық шұңқырлардың) жұмыс істеуін қамтамасыз ету
600,0
006
Ауру жануарларды санитарлық союды ұйымдастыру
765,0
007
Қаңғыбас иттер мен мысықтарды аулауды және жоюды ұйымдастыру
1500,0
008
Алып қойылатын және жойылатын ауру жануарлардың, жануарлардан алынатын өнімдер мен шикізаттың құнын иелеріне өтеу
1295,0
012
Ауыл шаруашылығы жануарларын сәйкестендіру жөніндегі іс-шараларды жүргізу
550,0
6
Жер қатынастары
12832,0
463
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жер қатынастары бөлімі
12832,0
001
Аудан (облыстық маңызы бар қала) аумағында жер қатынастарын реттеу саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
11332,0
006
Аудандардың, облыстық маңызы бар, аудандық маңызы бар қалалардың, кенттердің, ауылдардың, ауылдық округтердің шекарасын белгілеу кезінде жүргізілетін жерге орналастыру
1300,0
007
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
200,0
9
Ауыл, су, орман, балық шаруашылығы, қоршаған ортаны қорғау және жер қатынастары саласындағы басқа да қызметтер
56198,0
474
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) ауыл шаруашылығы және ветеринария бөлімі
56198,0
013
Эпизоотияға қарсы іс-шаралар жүргізу
56198,0
11
Өнеркәсіп, сәулет, қала құрылысы және құрылыс қызметі
50869,0
2
Сәулет, қала құрылысы және құрылыс қызметі
50869,0
466
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) сәулет, қала құрылысы және құрылыс бөлімі
50869,0
001
Құрылыс, облыс қалаларының, аудандарының және елді мекендерінің сәулеттік бейнесін жақсарту саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру және ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) аумағын оңтайлап және тиімді қала құрылыстық игеруді қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер
13910,0
013
Аудан аумағында қала құрылысын дамытудың кешенді схемаларын, аудандық (облыстық) маңызы бар қалалардың, кенттердің және өзге де ауылдық елді мекендердің бас жоспарларын әзірлеу
36631,0
015
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
328,0
12
Көлік және коммуникация
215208,2
1
Автомобиль көлігі
215208,2
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің аппараты
700,0
013
Аудандық маңызы бар қалаларда, кенттерде, ауылдарда, ауылдық округтерде автомобиль жолдарының жұмыс істеуін қамтамасыз ету
700,0
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
214508,2
023
Автомобиль жолдарының жұмыс істеуін қамтамасыз ету
22780,0

23340,0
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в сфере сельского хозяйства и ветеринарии
18350,0
003
Капитальные расходы государственного органа
280,0
005
Обеспечение функционирования скотомогильников (биотермических ям)
600,0
006
Организация санитарного убоя больных животных
765,0
007
Организация отлова и уничтожения бродячих собак и кошек
1500,0
008
Возмещение владельцам стоимости изымаемых и уничтожаемых больных животных, продуктов и сырья животного происхождения
1295,0
012
Проведение мероприятий по идентификации сельскохозяйственных животных
550,0
6
Земельные отношения
12832,0
463
Отдел земельных отношений района (города областного значения)
12832,0
001
Услуги по реализации государственной политики в области регулирования земельных отношений на территории района (города областного значения)
11332,0
006
Землеустройство, проводимое при установлении границ районов, городов областного значения, районного значения, сельских округов, поселков, сел
1300,0
007
Капитальные расходы государственного органа
200,0
9
Прочие услуги в области сельского, водного, лесного, рыбного хозяйства, охраны окружающей среды и земельных отношений
56198,0
474
Отдел сельского хозяйства и ветеринарии района (города областного значения)
56198,0
013
Проведение противоэпизоотических мероприятий
56198,0
11
Промышленность, архитектурная, градостроительная и строительная деятельность
50869,0
2
Архитектурная, градостроительная и строительная деятельность
50869,0
466
Отдел архитектуры, градостроительства и строительства района (города областного значения)
50869,0
001
Услуги по реализации государственной политики в области строительства, улучшения архитектурного облика городов, районов и населенных пунктов области и обеспечению рационального и эффективного градостроительного освоения территории района (города областного значения)
13910,0
013
Разработка схем градостроительного развития территории района, генеральных планов городов районного (областного) значения, поселков и иных сельских населенных пунктов
36631,0
015
Капитальные расходы государственного органа
328,0
12
Транспорт и коммуникация
215208,2
1
Автомобильный транспорт
215208,2
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
700,0
013
Обеспечение функционирования автомобильных дорог в городах районного значения, поселках, селах, сельских округах
700,0
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
214508,2
023
Обеспечение функционирования автомобильных дорог
22780,0