Аудандық мәслихаттың 2013 жылғы 25 желтоқсандағы № 121 "Шалқар ауданының 2014-2016 жылдарға арналған бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер мен толықтыру енгізу туралы
Ақтөбе облысы Шалқар аудандық мәслихатының 2014 жылғы 21 қазандағы № 173 шешімі. Ақтөбе облысының Әділет департаментінде 2014 жылғы 06 қарашада № 4061 болып тіркелді. Күші жойылды - Ақтөбе облысы Шалқар аудандық мәслихатының 24.12.2014 № 188 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Ақтөбе облысы Шалқар аудандық мәслихатының 24.12.2014 № 188 шешімімен.
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы «Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы» Заңының 6 бабына және Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 9106 баптарына сәйкес Шалқар аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Шалқар аудандық мәслихатының 2013 жылғы 25 желтоқсандағы № 121 «Шалқар ауданының 2014-2016 жылдарға арналған бюджеті туралы» (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3742 санымен тіркелген, 2014 жылғы 30 қаңтардағы «Шалқар» газетінің № 4-5(8320) санында жарияланған) шешіміне мынадай өзгерістер мен толықтыру енгізілсін:
1 тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
«1.Шалқар ауданының 2014-2016 жылдарға арналған бюджеті тиісінше 12 және 3 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2014 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер                          6111282,7 мың теңге,
оның ішінде:
салықтық түсімдер                               1755667,0 мың теңге,
салықтық емес түсімдер                         10236,8 мың теңге,
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер       19099,0 мың теңге,
трансферттердің түсімдері                         4326279,9 мың теңге;
2) шығындар                                     6136854,3 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу                    12621,0 мың теңге,
оның ішінде:
бюджеттік кредиттер                         14968,0 мың теңге,
бюджеттік кредиттерді өтеу                         2347,0 мың теңге;
4) тапшылық                                     -38192,6 мың теңге;
5) бюджет тапшылығын қаржыландыру
(профицитті пайдалану)                         38192,6 мың теңге.»;
8 тармақта:
екінші абзацта:
«19446,0» сандары «14968,0» сандарымен ауыстырылсын;
10 тармақта:
екінші абзацта:
«4942,0» сандары «4895,0» сандарымен ауыстырылсын;
төмендегі мазмұндағы 10-2 тармағымен толықтырылсын:
«10-2.Ауданның 2014 жылға арналған бюджетінде облыстық бюджеттен нысаналы даму трансферттері түскені ескерілсін:
Шалқар ауданы Біршоғыр ауылындағы бір пәтерлік жалдамалы коммуналдық тұрғын үйінің сыртқы инженерлік-коммуникациялық желілерінің құрылысына - 678,0 мың теңге;

О внесении изменений и дополнения в решение районного маслихата от 25 декабря 2013 года № 121 "О бюджете Шалкарского района на 2014-2016 годы"
Решение маслихата Шалкарского района Актюбинской области от 21 октября 2014 года № 173. Зарегистрировано Департаментом юстиции Актюбинской области 06 ноября 2014 года № 4061. Утратило силу решением маслихата Шалкарского района Актюбинской области от 24.12.2014 № 188
Сноска. Утратило силу решением маслихата Шалкарского района Актюбинской области от 24.12.2014 № 188.
В соответствии со статьей 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года «О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан» и статьями 9106 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года маслихат Шалкарского района РЕШИЛ:
1. Внести в решение маслихата Шалкарского района от 25 декабря 2013 года № 121 «О бюджете Шалкарского района на 2014-2016 годы» (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 3742, опубликованное от 30 января 2014 года в газете «Шалқар» за № 4-5(8320) следующие изменения и дополнение:
пункт 1 изложить в новой редакции:
«1. Утвердить бюджет Шалкарского района на 2014-2016 годы согласно приложениям 12 и 3 соответственно, в том числе на 2014 год в следующих объемах:
доходы                               6111282,7 тысяч тенге,
в том числе:
налоговые поступления                   1755667,0 тысяч тенге;
неналоговые поступления                        10236,8 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала      19099,0 тысяч тенге;
поступления трансфертов                   4326279,9 тысяч тенге;
1) затраты                               6136854,3 тысяч тенге;
2) чистое бюджетное кредитование            12621 ,0 тысяч тенге,
в том числе:
бюджетные кредиты                              14968,0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов                   2347,0 тысяч тенге;
3) дефицит                                    -38192,6 тысяч тенге;
4) финансирование дефицита бюджета
(использование профицита)                        38192,6 тысяч тенге.»;
в пункте 8:
во втором абзаце:
цифры «19446,0» заменить цифрами «14968,0»;
в пункте 10:
во втором абзаце:
цифры «4942,0» заменить цифрами «4895,0»;
дополнить пунктом 10-2 следующего содержания:
«10-2. Учесть в бюджете района на 2014 год поступление целевых трансфертов на развитие из областного бюджета:
на строительство наружных инженерно-коммуникационных сетей одноквартирного арендно-коммунального жилого дома в селе Биршогыр Шалкарского района - 678,0 тысяч тенге;

Шалқар ауданы Бозой ауылындағы екі пәтерлік жалдамалы коммуналдық тұрғын үйінің сыртқы инженерлік-коммуникациялық желілерінің құрылысына - 1145,0 мың теңге.
Нысаналы даму трансферттердің сомаларын бөлу аудан әкімдігі қаулысы негізінде айқындалады.»;
көрсетілген шешімнің 15 қосымшалары осы шешімнің 12 қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы шешім 2014 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Аудандық мәслихаттың сессия төрағасы,
аудандық мәслихаттың хатшысы
С. Тулемисов

на строительство наружных инженерно-коммуникационных сетей двухквартирного арендно-коммунального жилого дома в селе Бозой Шалкарского района - 1145,0 тысяч тенге.
Распределение сумм целевых трансфертов на развитие определяется на основании постановления акимата района.»;
приложения 15 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложений 12 к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2014 года.
Председатель сессии районного маслихата,
секретарь районного маслихата
С.Тулемисов