Шетырғыз селолық округі әкімінің 2011 жылғы 16 тамыздағы № 4 "Қаратоғай селосындағы көшеге Молдағазы Айтасов есімін беру туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Ақтөбе облысы Шалқар ауданы Шетырғыз ауылдық округі әкімінің 2014 жылғы 24 қарашадағы № 07 шешімі. Ақтөбе облысының Әділет департаментінде 2014 жылғы 22 желтоқсанда № 4101 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы «Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы» Заңы 35 бабына және Қазақстан Республикасының 2013 жылғы 3 шілдедегі «Қазақстан Республикасының Конституциялық заңына және Қазақстан Республикасының кейбір заңнамалық актілеріне әртүрлі заңнамалық актілердің құқық нормалары арасындағы қайшылықтарды, олқылықтарды, коллизияларды және сыбайлас жемқорлық құқық бұзушылықтар жасауға ықпал ететін нормаларды жою мәселелері бойынша өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы» Конституциялық Заңына сәйкес, Шетырғыз ауылдық округінің әкімі ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Шетырғыз ауылдық округі әкімінің 2011 жылғы 16 тамыздағы № 4 «Қаратоғай селосындағы көшеге Молдағазы Айтасов есімін беру туралы» (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3-13-157 тіркелген, 2011 жылғы 12 қазанында «Шалқар» аудандық газетінде жарияланған) шешіміне келесі өзгерістер енгізілсін:
көрсетілген шешімнің орыс тіліндегі атауы келесідей жаңа редакцияда жазылсын:
«О присвоении улице имени Молдагазы Айтасова в селе Каратогай», шешімнің мемлекеттік тілдегі атауы өзгермейді.
көрсетілген шешімнің мемлекеттік тілдегі атауында және бүкіл мәтіні бойынша «селолық», «селосындағы» сөздері «ауылдық», «ауылындағы» сөздерімен ауыстырылсын, шешімнің орыс тіліндегі мәтінінде өзгермейді.
2. Осы шешімнің орындалуын бақылауды өзіме қалдырамын.
3. Осы шешім оның алғаш ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Шетырғыз ауылдық округінің әкімі
Ж.С. Табынбеков

О внесении изменений в решение акима Шетиргизского сельского округа № 4 от 16 августа 2011 года "О присвоении имя Молдагазы Айтасова улице в селе Каратогай"
Решение акима Шетиргизского сельского округа Шалкарского района Актюбинской области от 24 ноября 2014 года № 07. Зарегистрировано Департаментом юстиции Актюбинской области 22 декабря 2014 года № 4101
В соответствии статьей 35 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года «О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан» и Конституционным Законом Республики Казахстан от 3 июля 2013 года «О внесении изменений и дополнений в Конституционный закон Республики Казахстан и в некоторые законодательные акты Республики Казахстан по вопросам исключения противоречий, пробелов, коллизий между нормами права различных законодательных актов и норм, способствующих совершению коррупционных правонарушений, аким Шетиргизского сельского округа РЕШИЛ:
1. Внести в решение акима Шетиргизского сельского округа от 16 августа 2011 года № 4 «О присвоении имя Молдагазы Айтасова улице в селе Каратогай» (зарегистрировано в реестре государственной регистрации нормативно-правовых актов за № 3-13-157, опубликованное 12 октября 2011 года в районной газете «Шалқар») следующие изменения:
заголовок указаного решения на русском языке изложить в следующей новой редакции:
«О присвоении улице имени Молдагазы Айтасова в селе Каратогай», заголовок на государственном языке не меняется.
в заголовке решения и по всему тексту на государственном языке слова «селолық», «селосындағы» заменить соответственно словами «ауылдық», «ауылындағы» текст на русском языке не меняется.
2. Контроль за исполнением настоящего решения оставляю за собой.
3. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после его первого официального опубликования.
Аким Шетиргизского сельского
округа
Ж.С. Табынбеков