Алматы облыстық мәслихатының 2013 жылғы 18 желтоқсандағы "Алматы облысының 2014-2016 жылдарға арналған облыстық бюджеті туралы" N 26-156 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Алматы облысы мәслихатының 2014 жылғы 30 қаңтардағы N 27-168 шешімі. Алматы облысының Әділет департаментімен 2014 жылы 11 ақпанда N 2570 болып тіркелді
РҚАО ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
Қазақстан Республикасы 2008 жылғы 04 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 104 – бабының 5–тармағына және 106 – бабының 4-тармағына, Қазақстан Республикасы 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6–бабы 1–тармағының 1)тармақшасына сәйкес, Алматы облыстық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Алматы облыстық мәслихатының 2013 жылғы 18 желтоқсандағы "Алматы облысының 2014-2016 жылдарға арналған облыстық бюджеті туралы" N 26-156 шешіміне (2013 жылғы 24 желтоқсандағы нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде 2534 нөмірімен енгізілген, 2014 жылғы 9 қаңтардағы N 3 "Огни Алатау" және 2014 жылғы 9 қаңтардағы N 3 "Жетісу" газеттерінде жарияланған), келесі өзгерістер енгізілсін:
1- тармақтағы жолдар бойынша:
1) "Кірістер" "273 791 535" саны "273 876 778" санына ауыстырылсын, соның ішінде:
"трансферттердің түсімдері бойынша" "271 212 757" саны "271 298 000" санына ауыстырылсын, соның ішінде:
"аудандық (қалалық) бюджеттерден трансферттер" "51 861 432" саны "51 946 675" санына ауыстырылсын.
2) "Шығындар" "265 369 317" саны "271 867 278" санына ауыстырылсын;
3) "таза бюджеттік несиелендірулер" "3 090 148" саны "2 425 864" санына ауыстырылсын, оның ішінде:
"бюджеттік кредиттерді өтеу" "181 991" саны "846 275" санына ауыстырылсын;
4) "қаржылық активтермен операциялар бойынша сальдо" "8 422 218" саны "8 491 706" санына ауыстырылсын, оның ішінде:
"қаржылық активтерді сатып алу" "8 422 218" саны "8 491 706" санына ауыстырылсын;
5) "тапшылық" "- 3 090 148" саны "- 8 908 070" санына ауыстырылсын;
6) "бюджет тапшылығын қаржыландыру" "3 090 148" саны "8 908 070" санына ауыстырылсын.
5 - тармақтағы:
"9 600 884" саны "9 153 493" санына ауыстырылсын;
"4 378 399" саны "3 931 008" санына ауыстырылсын;
"3 807 260" саны "3 786 468" санына ауыстырылсын;
"369 828" саны "67 270" санына ауыстырылсын;
"201 311" саны "77 270" санына ауыстырылсын;
9 - тармақтағы:
"772 480" саны "753 148" санына ауыстырылсын;
"42 989" саны "13 731" санына ауыстырылсын;
16 - тармақтағы:
"15 807 995" саны "16 410 488" санына ауыстырылсын;
17 - тармақтағы:

О внесении изменений в решение Алматинского областного маслихата от 18 декабря 2013 года N 26-156 "Об областном бюджете Алматинской области на 2014-2016 годы"
Решение маслихата Алматинской области от 30 января 2014 года N 27-168. Зарегистрировано Департаментом юстиции Алматинской области 11 февраля 2014 года N 2570
Примечание РЦПИ:
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала
В соответствии с пунктом 5 статьи 104 и пунктом 4 статьи 106 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, с подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" от 23 января 2001 года Алматинский областной Маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Алматинского областного маслихата от 18 декабря 2013 года N 26-156 "Об областном бюджете Алматинской области на 2014-2016 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов 24 декабря 2013 года за N 2534, опубликовано в газетах "Огни Алатау" от 9 января 2014 года N 3 и "Жетісу" от 9 января 2014 года N 3), следующие изменения:
в пункте 1 по строкам:
1) "Доходы" цифры "273 791 535" заменить на цифры "273 876 778", в том числе по:
"поступлением трансфертов" цифры "271 212 757" заменить на цифры "271 298 000", в том числе:
"трансферты из районных (городских) бюджетов" цифры "51 861 432" заменить на цифры "51 946 675".
2) "Затраты" цифры "265 369 317" заменить на цифры "271 867 278";
3) "чистое бюджетное кредитование" цифры "3 090 148" заменить на цифры "2 425 864", в том числе:
"погашение бюджетных кредитов" цифры "181 991" заменить на цифры "846 275";
4) "сальдо по операциям с финансовыми активами" цифры "8 422 218" заменить на цифры "8 491 706", в том числе:
"приобретение финансовых активов" цифры "8 422 218" заменить на цифры "8 491 706";
5) дефицит цифры "- 3 090 148" заменить на цифры "- 8 908 070";
6) финансирование дефицита бюджета цифры "3 090 148" заменить на цифры "8 908 070".
в пункте 5:
цифры "9 600 884" заменить на цифры "9 153 493";
цифры "4 378 399" заменить на цифры "3 931 008";
цифры "3 807 260" заменить на цифры "3 786 468";
цифры "369 828" заменить на цифры "67270";
цифры "201 311" заменить на цифры "77 270";
в пункте 9:
цифры "772 480" заменить на цифры "753 148";
цифры "42 989" заменить на цифры "13 731";
в пункте 16:
цифры "15 807 995" заменить на цифры "16 410 488";
в пункте 17:

"12 441 149" саны "12 909 600" санына ауыстырылсын;
"3 900 280" саны "4 589 518" санына ауыстырылсын;
18 - тармақтағы:
"9 166 600" саны "9 215 167" санына ауыстырылсын;
19 - тармақтағы:
"6 411 750" саны "6 938 513" санына ауыстырылсын;
20 - тармақтағы:
"320 077" саны "542 283" санына ауыстырылсын;
24 - тармақтағы:
"21 418" саны "44 430" санына ауыстырылсын;
25 - тармақтағы:
"647 566" саны "706 373" санына ауыстырылсын;
26 - тармақтағы:
"8 580 807" саны "8 865 361" санына ауыстырылсын;
30 - тармақ алып тасталсын.
2. Көрсетілген шешімнің 1 қосымшасы осы шешімнің 1 қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда баяндалсын.
3. Көрсетілген шешімнің 4 қосымшасы осы шешімнің 2 қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда баяндалсын.
4. Көрсетілген шешімнің 5 қосымшасы осы шешімнің 3 қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда баяндалсын.
5. Көрсетілген шешімнің 11 қосымшасы осы шешімнің 4 қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда баяндалсын.
6. Көрсетілген шешімнің 12 қосымшасы осы шешімнің 5 қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда баяндалсын.
7. Көрсетілген шешімнің 13 қосымшасы осы шешімнің 6 қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда баяндалсын.
8. Көрсетілген шешімнің 14 қосымшасы осы шешімнің 7 қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда баяндалсын.
9. Көрсетілген шешімнің 15 қосымшасы осы шешімнің 8 қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда баяндалсын.
10. Көрсетілген шешімнің 16 қосымшасы осы шешімнің 9 қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда баяндалсын.
11. Көрсетілген шешімнің 19 қосымшасы осы шешімнің 10 қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда баяндалсын.
12. Осы шешімнің орындалуын бақылау облыстық мәслихаттың "Бюджет, қаржы және тарифтік саясат жөніндегі" тұрақты комиссиясына жүктелсін.
13. Осы шешім 2014 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енеді.
Облыстық мәслихат
сессиясының төрағасы                       Қ. Нүсіпов
Облыстық мәслихаттың
хатшысы                                    Е. Келімсейіт
КЕЛІСІЛГЕН:
Облыстық экономика және
бюджеттік жоспарлау
басқармасының бастығы                      Нафиса Төлекқызы Сатыбалдина
30 қаңтар 2014 жыл
Алматы облыстық Мәслихатының
2012 жылғы 30 қаңтардағы "Алматы
облыстық мәслихатының 2013 жылғы
18 желтоқсандағы "Алматы облысының
2014-2016 жылдарға арналған
облыстық бюджеті туралы" N 26-156
шешіміне өзгерістер енгізу туралы"
N 27-168 шешіміне 1 қосымша
Алматы облыстық мәслихатының

цифры "12 441 149" заменить на цифры "12 909 600";
цифры "3 900 280" заменить на цифры "4 589 518";
в пункте 18:
цифры "9 166 600" заменить на цифры "9 215 167";
в пункте 19:
цифры "6 411 750" заменить на цифры "6 938 513";
в пункте 20:
цифры "320 077" заменить на цифры "542 283";
в пункте 24:
цифры "21 418" заменить на цифры "44 430";
в пункте 25:
цифры "647 566" заменить на цифры "706 373";
в пункте 26:
цифры "8 580 807" заменить на цифры "8 865 361";
пункт 30 исключить.
2. Приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению 1 к настоящему решению.
3. Приложение 4 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению 2 к настоящему решению.
4. Приложение 5 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению 3 к настоящему решению.
5. Приложение 11 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению 4 к настоящему решению.
6. Приложение 12 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению 5 к настоящему решению.
7. Приложение 13 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению 6 к настоящему решению.
8. Приложение 14 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению 7 к настоящему решению.
9. Приложение 15 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению 8 к настоящему решению.
10. Приложение 16 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению 9 к настоящему решению.
11. Приложение 19 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению 10 к настоящему решению.
12. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на постоянную комиссию областного маслихата "По вопросам бюджета, финансов и тарифной политики".
13. Настоящее решение вступает в силу с 1 января 2014 года.
Председатель сессии
областного Маслихата                       К. Нусипов
Секретарь областного
Маслихата                                  Е. Келемсейт
СОГЛАСОВАНО:
Начальник областного
управления экономики и
бюджетного планирования                    Сатыбалдина Нафиса Тулековна
30 января 2014 года
Приложение 1
к решению Маслихата Алматинской области
от 30 января 2014 года N 27-168
"О внесении изменений в решение
маслихата Алматинской области
от 18 декабря 2013 года N 26-156
"Об областном бюджете
Алматинской области на 2014-2016 годы"
Приложение 1
утвержденное решением
маслихата Алматинской области от

2013 жылғы "18" желтоқсандағы
"Алматы облысының 2014-2016 жылдарға
арналған облыстық бюджеті туралы"
N 26-156 шешімімен бекітілген
4 қосымша
Білім беруді дамыту үшін аудандық және қалалық бюджеттерге
республикалық бюджеттен берілетін ағымдағы нысаналы
трансферттердің сомасын бөлу
N
Аудан (облыстық мәні бар қала) атауы
Барлығы
республикалық бюджеттен алынатын трансферттер есебінен
мектепке дейінгі білім беру ұйымдарда мемлекеттік тапсырысты іске асыруға
биология, физика, химия кабинеттерін сатып алуға
Барлығы

18 декабря 2013 года
N 26-156 "Об областном бюджете
Алматинской области на 2014-2016 годы"
Распределение целевых текущих трансфертов бюджетам
районов и городов на развитие образования
N
Наименование
Всего
за счет средств республиканского бюджета
На реализацию государственного образовательного заказа в дошкольных организациях образования
Оснащение учебным оборудованием кабинетов химии государственных организаций образования
Всего