Техникалық және кәсіптік, орта білімнен кейінгі білімі бар мамандарды даярлаудың 2013-2014 оқу жылына арналған мемлекеттік білім беру тапсырысын бекіту туралы
Алматы облысы әкімдігінің 2014 жылғы 19 ақпандағы N 28 қаулысы. Алматы облысының Әділет департаментінде 2014 жылы 20 наурызда N 2628 болып тіркелді. Күші жойылды - Алматы облысы әкімдігінің 2014 жылғы 31 желтоқсандағы № 484 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Алматы облысы әкімдігінің 31.12.2014 № 484 қаулысымен.
РҚАО ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 27 бабына, Қазақстан Республикасының 2007 жылғы 27 шілдедегі "Білім туралы" Заңының 6 бабы 2 тармағының 8) тармақшасына сәйкес облыс әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Облыстық бюджет есебінен қаржыландыратын техникалық және кәсіптік, орта білімнен кейінгі білімі бар мамандарды даярлаудың 2013-2014 оқу жылына арналған мемлекеттік білім беру тапсырысы 1 қосымшаға сәйкес бекітілсін.
2. "Жұмыспен қамту жол картасы – 2020" мемлекеттік бағдарламаның үшінші бағыты бойынша республикалық ағымдағы нысаналы трансферттер есебінен қаржыландыратын техникалық және кәсіптік, орта білімнен кейінгі білімі бар мамандарды даярлаудың 2013-2014 оқу жылына арналған мемлекеттік білім беру тапсырысы 2 қосымшаға сәйкес бекітілсін.
3. 2013 жылғы 18 қаңтардағы "2013 жылға облыстық бюджеттерге, Астана және Алматы қалаларының бюджеттеріне техникалық және кәсіптік білім беру ұйымдарында мамандарды даярлауға арналған мемлекеттік білім беру тапсырысын ұлғайтуға берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер жөніндегі нәтижелер туралы" N 3-085 Келісімнің 2.4.1 тармағына сәйкес республикалық ағымдағы нысаналы трансферттер есебінен қаржыландыратын техникалық және кәсіптік, орта білімнен кейінгі білімі бар мамандарды даярлаудың 2013-2014 оқу жылына арналған мемлекеттік білім беру тапсырысы 3 қосымшаға сәйкес бекітілсін.
4. "Алматы облысының білім басқармасы" (Ж.Далабаев) және "Алматы облысының экономика және бюджеттік жоспарлау басқармасы" (Н.Сатыбалдина) мемлекеттік мекемелері техникалық және кәсіптік білім беру оқу орындарында мамандарды даярлаудың мемлекеттік білім беру. тапсырысын орналастыру мен 12 және 3 қосымшаларға сәйкес қаржыландыруды қамтамасыз етсін.
5. "Алматы облысының білім басқармасы" мемлекеттік мекемесі (Ж.Далабаев) техникалық және кәсіптік, орта білімнен кейінгі білім беретін оқу орындарында мамандарды даярлаудың 2013-2014 оқу жылына арналған мемлекеттік білім беру тапсырысының орындалуын қамтамасыз етсін.

Об утверждении государственного образовательного заказа на подготовку специалистов с техническим и профессиональным, послесредним образованием на 2013-2014 учебный год
Постановление акимата Алматинской области от 19 февраля 2014 года N 28. Зарегистрировано Департаментом юстиции Алматинской области 20 марта 2014 года N 2628. Утратило силу постановлением акимата Алматинской области от 31 декабря 2014 года № 484
Сноска. Утратило силу постановлением акимата Алматинской области от 31.12.2014 № 484.
Примечание РЦПИ:
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии со статьей 27 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", подпунктом 8) пункта 2 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 27 июля 2007 года "Об образовании", акимат области ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Утвердить государственный образовательный заказ на подготовку специалистов с техническим и профессиональным, послесредним образованием на 2013-2014 учебный год, финансируемый за счет областного бюджета согласно приложению 1.
2. Утвердить государственный образовательный заказ на подготовку специалистов с техническим и профессиональным, послесредним образованием на 2013-2014 учебный год по третьему направлению государственной Программы "Дорожная карта занятости – 2020", финансируемый за счет республиканских целевых текущих трансфертов согласно приложению 2.
3. Утвердить государственный образовательный заказ на подготовку специалистов с техническим и профессиональным, послесредним образованием на 2013-2014 учебный год, финансируемый в соответствии с подпунктом 2.4.1 Соглашения "О результатах по целевому трансферту, областным бюджетам, бюджетам городов Астаны и Алматы на увеличение государственного образовательного заказа на подготовку специалистов в организациях технического и профессионального образования на 2013 год" N 3-085 от 18 января 2013 года за счет республиканских целевых трансфертов согласно приложению 3.
4. Государственным учреждениям "Управление образования Алматинской области" (Далабаев Ж.) и "Управление экономики и бюджетного планирования Алматинской области" (Сатыбалдина Н.) обеспечить размещение утвержденного государственного образовательного заказа в организациях образования и их финансирование в соответствии с пунктами 12 и 3 настоящего постановления.
5. Государственному учреждению "Управление образования Алматинской области" (Далабаев Ж.) обеспечить исполнение государственного образовательного заказа на подготовку специалистов в учебных заведениях технического и профессионального, послесреднего образования на 2013-2014 учебный год.

6. Облыс әкiмдiгiнiң 2012 жылғы 14 желтоқсандағы "Техникалық және кәсіптік, орта білімнен кейінгі білімі бар мамандарды даярлаудың 2012-2013 оқу жылына арналған мемлекеттік білім беру тапсырысын бекіту туралы" N 399 қаулысының күші жойылды деп танылсын (нормативтік құқықтық актілерінің мемлекеттік тіркеу Тізбесінде 2013 жылдың 24 қаңтардағы N 2286 тіркелген, 2013 жылдың 14 наурызда "Жетісу" газетінің N 32 және 2013 жылғы 14 наурызда "Огни Алатау" газетінің N 31 жарияланған).
7. Осы қаулының орындалуын бақылау облыс әкімінің орынбасары Серік Мейірханұлы Мұқановқа жүктелсін.
8. Осы қаулы әділет органдарында мемлекеттік тіркеуден өткен күннен бастап күшіне енеді және алғашқы ресми жарияланғаннан кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Алматы облысының әкімі                     А. Мұсаханов
Облыс әкімдігінің 2014 жылғы
19 ақпандағы "Техникалық және
кәсіптік, орта білімнен кейінгі
білімі бар мамандарды даярлаудың
2013-2014 оқу жылына арналған
мемлекеттік білім беру тапсырысын
бекіту туралы" N 28 қаулысына
1 қосымша
Облыстық бюджет есебінен қаржыландыратын техникалық және
кәсіптік, орта білімнен кейінгі білімі бар мамандарды
даярлаудың 2013-2014 оқу жылына арналған мемлекеттік білім беру
тапсырысы
N р/с
Оқу орындары, кодтар, кәсібі мен мамандықтары
Оқушылар саны
Оқыту тілі
Оқыту мерзімі
Талдықорған сервис және технология колледжі
1.
0502000 "Телекоммуникациялық құралдармен тұрмыстық техникаларды жөндеу және қызмет көрсету"
25
орысша
2 жыл 10 ай
2.
0506000 "Шаштараз өнері және сәндік косметика"
75
орысша
2 жыл 10 ай,
10 ай
3.
0508000 "Тамақтандыруды ұйымдастыру"
75
орысша
2 жыл 10 ай,
10 ай
4.
1211000 "Тігін өндірісі және киімдерді моделдеу"
25
орысша
2 жыл 10 ай
5.
1304000 "Есептеу техникасы және бағдарламалық қамтамасыздандыру"
50

6. Признать утратившим силу постановление акимата области от 14 декабря 2012 года N 399 "Об утверждении государственного образовательного заказа на подготовку специалистов с техническим и профессиональным, послесредним образованием на 2012-2013 учебный год" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов 24 января 2013 года N 2286 и опубликованого 14 марта 2013 года в газете "Жетісу" N 32 и 14 марта 2012 года в газете "Огни Алатау" N 31).
7. Контроль за исполнением данного постановления возложить на заместителя акима области Муканова Серика Мейрхановича.
8. Настоящее постановление вступает в силу со дня государственной регистрации в органах юстиции и вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким Алматинской области А. Мусаханов
Приложение 1 к постановлению
акимата области "Об утверждении
государственного образовательного
заказа на подготовку специалистов
с техническим и профессиональным,
послесредним образованием на
2013-2014 учебный год" от
19 февраля 2014 года N 28
Государственный образовательный заказ на подготовку
специалистов с техническим и профессиональным, послесредним
образованием на 2013-2014 учебный год, финансируемый за счет
областного бюджета
N п/п
Учебные заведения, коды, профессии и специальности
Количество учащихся
Язык обучения
Срок обучения
Талдыкорганский колледж сервиса и технологий
1.
0502000 "Обслуживание и ремонт телекоммуникационного оборудования и бытовой техники"
25
русский
2 года 10 месяцев
2.
0506000 "Парикмахерское искусство и декоративная косметика"
75
русский
2 года 10 месяцев,
10 месяцев
3.
0508000 "Организация питания"
75
русский
2 года 10 месяцев,
10 месяцев
4.
1211000 "Швейное производство и моделирование одежды"
25
русский
2 года
10 месяцев
5.
1304000 "Вычислительная техника и программное обеспечение"
50

300
Облыс әкімдігінің 2014 жылғы
19 ақпандағы "Техникалық және
кәсіптік, орта білімнен кейінгі
білімі бар мамандарды даярлаудың
2013-2014 оқу жылына арналған
мемлекеттік білім беру тапсырысын
бекіту туралы" N 28 қаулысына
3 қосымша
2013 жылғы 18 қаңтардағы "2013 жылға облыстық бюджеттерге,
Астана және Алматы қалаларының бюджеттеріне техникалық және
кәсіптік білім беру ұйымдарында мамандарды даярлауға арналған
мемлекеттік білім беру тапсырысын ұлғайтуға берілетін ағымдағы
нысаналы трансферттер жөніндегі нәтижелер туралы" N 3-085
Келісімнің 2.4.1 тармағына сәйкес республикалық ағымдағы
нысаналы трансферттер есебінен қаржыландыратын техникалық және
кәсіптік, орта білімнен кейінгі білімі бар мамандарды
даярлаудың 2013-2014 оқу жылына арналған мемлекеттік білім беру
тапсырысы
N р/с
Оқу орындары, кодтар, кәсібі мен мамандықтары
Оқушылар саны
Оқыту тілі
Оқыту мерзімі
Талдықорған өнеркәсіптік индустрия және жаңа технологиялар колледжі
1.
1013000 "Механоөңдеу, өлшеуіш-бақылау приборлары және машина жасау автоматикасы"
25
қазақша
3 жыл 10 ай
2.
1114000 "Пісіру ісі"
25
орысша
2 жыл 10 ай
2.
1401000 "Үйлер мен ғимараттарды салу және пайдалану"
25
қазақша
2 жыл 10 ай
3.
1405000 "Газ жабдықтау жүйесі мен жабдықтарды монтаждау және пайдалану"
25
орысша
3 жыл 10 ай
4.
1414000 "Жиһаз өндірісі"
25
қазақша

300
Приложение 3 к постановлению
акимата области "Об утверждении
государственного образовательного
заказа на подготовку специалистов
с техническим и профессиональным,
послесредним образованием на
2013-2014 учебный год" от
19 февраля 2014 года N 28
Государственный образовательный заказ на подготовку
специалистов с техническим и профессиональным, послесредним
образованием на 2013-2014 учебный год, финансируемый в
соответствии с подпунктом 2.4.1 Соглашения "О результатах по
целевому трансферту, областным бюджетам, бюджетам городов
Астаны и Алматы на увеличение государственного образовательного
заказа на подготовку специалистов в организациях технического и
профессионального образования на 2013 год" N 3-085 от 18 января
2013 года за счет республиканских целевых трансфертов
N п/п
Учебные заведения, коды, профессии и специальности
Количество учащихся
Язык обучения
Срок обучения
Талдыкорганский колледж промышленной индустрии и новых технологий
1.
1013000 "Механообработка, контрольно-измерительные приборы и автоматика в машиностроении"
25
казахский
3 года 10 месяцев
2.
1114000 "Сварочное дело"
25
русский
2 года 10 месяцев
3.
1401000 "Строительство и эксплуатация зданий и сооружений"
25
казахский
2 года 10 месяцев
4.
1405000 "Монтаж и эксплуатация оборудования и систем газоснабжения"
25
русский
3 года 10 месяцев
5.
1414000 "Мебельное производство"
25
казахский