"Жеке қосалқы шаруашылықтарда ірі қара малдың аналық мал басын қолдан ұрықтандыру жөніндегі шығындарды 100 %-ға дейін өтеуге арналған субсидиялар нормативтерін, қолдан ұрықтандыру қызметін жеткізушілерге қойылатын өлшемдер мен талаптарды, сондай-ақ асыл тұқымды мал шаруашылығын дамытуды және мал шаруашылығы өнiмiнiң өнiмдiлiгi мен сапасын арттыруды субсидиялау бағыттары бойынша субсидиялар көлемдерін бекіту туралы" облыс әкімдігінің 2014 жылғы 26 наурыздағы 83 қаулысына өзгерістер енгізу туралы
Алматы облысы әкімдігінің 2014 жылғы 30 шілдедегі № 281 қаулысы. Алматы облысының Әділет департаментінде 2014 жылы 12 тамызда № 2804 болып тіркелді. Күші жойылды - Алматы облысы әкімдігінің 2024 жылғы 30 қыркүйектегі № 301 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Алматы облысы әкімдігінің 30.09.2024 № 301 қаулысымен (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
РҚАО ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқасының пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
"Нормативтік құқықтық актілер туралы" 1998 жылғы 24 наурыздағы Қазақстан Республикасы Заңының 21-бабына және "Асыл тұқымды мал шаруашылығын дамытуды, мал шаруашылығы өнiмiнiң өнiмдiлiгi мен сапасын арттыруды жергілікті бюджеттерден субсидиялау қағидаларын бекіту туралы" 2014 жылғы 18 ақпандағы №103 Қазақстан Республикасы Үкіметі қаулысына сәйкес облыс әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Облыс әкімдігінің 2014 жылғы 26 наурыздағы "Жеке қосалқы шаруашылықтарда ірі қара малдың аналық мал басын қолдан ұрықтандыру жөніндегі шығындарды 100 %-ға дейін өтеуге арналған субсидиялар нормативтерін, қолдан ұрықтандыру қызметін жеткізушілерге қойылатын өлшемдер мен талаптарды, сондай-ақ асыл тұқымды мал шаруашылығын дамытуды және мал шаруашылығы өнiмiнiң өнiмдiлiгi мен сапасын арттыруды субсидиялау бағыттары бойынша субсидиялар көлемдерін бекіту туралы" №83 қаулысына (нормативтік құқықтық актілерді тіркеу мемлекеттік Тізілімінде № 2639 тіркелген, облыстық "Жетісу" газетінің 2014 жылғы 1 сәуірдегі № 36 және "Огни Алатау" газетінің 2014 жылғы 1 сәуірдегі № 36 жарияланған) төмендегідей өзгерту енгізілсін:
көрсетілген қаулының 3 және 4 қосымшалары осы қаулының 1 және 2 қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда баяндалсын.
2. Осы қаулы әділет органдарында мемлекеттік тіркелген күннен бастап күшіне енеді және алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі
Алматы
облысының әкімі
"КЕЛІСІЛДІ"
Қазақстан Республикасының
Ауыл шаруашылығы министрі
А. Мұсаханов
А. Мамытбеков
Облыс әкімдігінің 2014 жылғы "30" "07" № 281 қаулысына 1-қосымша "жеке қосалқы шаруашылықтарда ірі қара малды аналық мал басын қолдан ұрықтандыру жөніндегі шығындарды 100%-ға дейін өтеуге арналған субсидиялар нормативтерін қолдан ұрықтандыру қызметін жеткізушілерге қойылатын өлшемдер мен талаптарды, сондай-ақ асыл тұқымды мал шаруашылығын дамытуды және мал шаруашылығы өнімінің өнімділігі мен сапасын арттыруды субсидиялау бағыттары бойынша субсидиялар көлемдерін бекіту туралы" облыс әкімдігінің 2014 жылғы 26 наурыздағы № 83 қаулысына өзгерістер енгізу туралы
Облыс әкімдігінің 2014 жылғы 26 наурыздағы "Жеке қосалқы шаруашылықтарда ірі қара малды аналық мал басын қолдан ұрықтандыру жөніндегі шығындарды 100%-ға дейін өтеуге арналған субсидиялар нормативтерін қолдан ұрықтандыру қызметін жеткізушілерге қойылатын өлшемдер мен талаптарды, сондай-ақ асыл тұқымды мал шаруашылығын дамытуды және мал шаруашылығы өнімінің өнімділігі мен сапасын арттыруды субсидиялау бағыттары бойынша субсидиялар көлемдерін бекіту туралы" №83 қаулысына 3-қосымша
Асыл тұқымды мал шаруашылығын дамытуды субсидиялау бағыттары бойынша субсидиялар көлемдері
Сала атауы
Субсидиялау бағыты
өлшем бірлігі
1 бірлікке арналған субсидиялар нормативтері, теңге
субсидияланатын өнім көлемі
төленетін субсидия көлемі, мың теңге
Етті бағыттағы ірі қара малы
Асыл тұқымды ірі қара мал басын селекциялық асылдандыру жұмысын жүргізу
бас

О внесении изменений в постановление акимата области от 26 марта 2014 года № 83 "Об утверждении нормативов субсидий на возмещение до 100 % затрат по искусственному осеменению маточного поголовья крупного рогатого скота в личных подсобных хозяйствах, критериев и требований к поставщикам услуг по искусственному осеменению, а также объемов субсидий по направлениям субсидирования развития племенного животноводства и повышения продуктивности и качества продукции животноводства"
Постановление акимата Алматинской области от 30 июля 2014 года № 281. Зарегистрировано Департаментом юстиции Алматинской области 12 августа 2014 года № 2804. Утратило силу постановлением акимата Алматинской области от 30 сентября 2024 года № 301
Сноска. Утратило силу постановлением акимата Алматинской области от 30.09.2024 № 301 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
Примечание РЦПИ:
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии со статьей 21 Закона Республики Казахстан от 24 марта 1998 года "О нормативных правовых актах" и постановлением Правительства Республики Казахстан от 18 февраля 2014 года № 103 "Об утверждении Правил субсидирования из местных бюджетов на развитие племенного животноводства, повышение продуктивности и качества продукции животноводства", акимат области ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в постановление акимата области от 26 марта 2014 года № 83 "Об утверждении нормативов субсидий на возмещение до 100 % затрат по искусственному осеменению маточного поголовья крупного рогатого скота в личных подсобных хозяйствах, критериев и требований к поставщикам услуг по искусственному осеменению, а также объемов субсидий по направлениям субсидирования развития племенного животноводства и повышения продуктивности и качества продукции животноводства" (зарегистрированного в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 2639, опубликованного в газете "Жетысу" от 1 апреля 2014 года № 36 и в газете "Огни Алатау" от 1 апреля 2014 года № 36) следующее изменение:
приложение 3 и 4 к указанному постановлению изложить в новой редакции согласно приложениям 1 и 2 к настоящему постановлению.
2. Настоящее постановление вступает в силу со дня государственной регистрации в органах юстиции и вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким
Алматинской области
"СОГЛАСОВАНО"
Министр сельского хозяйства
Республики Казахстан
А. Мусаханов
А. Мамытбеков
Приложение 1
к постановлению
акимата области от
"30" "07" 2014 года
№ 281 "О внесении
изменения в
постановление акимата
области от 26 марта
2014 года № 83 "Об
утверждении нормативы
субсидий на возмещение
до 100 % затрат по
искусственному
осеменению маточного
поголовья крупного
рогатого скота в
личных подсобных
хозяйствах, критерии и
требования к
поставщикам услуг по
искусственному
осеменению, а также
объемы субсидий по
направлениям субсидирования
развития племенного
животноводства и повышения
продуктивности и качества продукции
животноводства"
Приложение 3
к утвержденному
постановлению акимата
области от 26 марта
2014 года № 83 "Об
утверждении нормативы
субсидий на возмещение
до 100 % затрат по
искусственному осеменению маточного
поголовья крупного
рогатого скота в
личных подсобных
хозяйствах, критерии и
требования к
поставщикам услуг по
искусственному осеменению,
а также объемы субсидий по
направлениям субсидирования
развития племенного
животноводства и повышения
продуктивности и качества
продукции животноводства"
Объемы субсидий по направлениям субсидирования на развитие племенного животноводства
Наименование отрасли
Направление субсидирования
Единица измерения
Норматив субсидирования, тенге
Субсидируемый объем
Сумма субсидий,
тысяч. тенге
мясное
скотоводство
Ведение селекционной и племенной работы с маточным поголовьем крупного рогатого скота
голов