Субсидияланатын тыңайтқыштардың түрлерін және нормаларын белгілеу туралы
Алматы облысы әкімдігінің 2014 жылғы 30 шілдедегі № 279 қаулысы. Алматы облысының Әділет департаментінде 2014 жылы 28 тамызда № 2838 болып тіркелді. Күші жойылды - Алматы облысы әкімдігінің 2015 жылғы 25 мамырдағы № 227 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Алматы облысы әкімдігінің 25.05.2015 № 227 қаулысымен (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
РҚАО ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
"Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы
23 қаңтардағы Заңының 27-бабына, "Агроөнеркәсiптiк кешендi және ауылдық аумақтарды дамытуды мемлекеттiк реттеу туралы" Қазақстан Республикасының 2005 жылғы 8 шiлдедегi Заңының 11-бабына және Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2014 жылғы 29 мамырдағы № 574 қаулысымен бекітілген тыңайтқыштардың құнын (органикалық тыңайтқыштарды қоспағанда) субсидиялау қағидаларының 7-тармағына сәйкес облыс әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Мыналар:
субсидияланатын тыңайтқыштардың түрлері және отандық өндірушілер өткізген тыңайтқыштардың 1 тоннасына (литріне) арналған субсидиялардың нормалары осы қаулыға 1- қосымшаға сәйкес;
субсидияланатын тыңайтқыштардың түрлері және тыңайтқыш берушіден және (немесе) шетелдiк тыңайтқыш өндiрушiлерден сатып алынған тыңайтқыштардың 1 тоннасына (килограммына) арналған субсидиялардың нормалары осы қаулыға 2- қосымшаға сәйкес белгіленсін.
2. "Алматы облысының ауыл шаруашылығы басқармасы" мемлекеттік мекемесі (А.Көшкімбаев) субсидиялауды қаржыландыруды жергілікті бюджеттен жүзеге асырсын.
3. Осы қаулының орындалуын бақылау облыс әкімінің орынбасары Т.Досымбековке жүктелсін.
4. Осы қаулы әділет органдарында мемлекеттік тіркеуден өткен күннен бастап күшіне енеді және алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Облыс әкімі А. Мұсаханов
"КЕЛІСІЛДІ"
Қазақстан Республикасының
Ауыл шаруашылығы министрі Мамытбеков Асылжан Сарыбайұлы
2014 жылғы "30" 07
Облыс әкімдігінің 2014 жылғы "30" шілде
"Субсидияланатын тыңайтқыштардың
түрлерін және нормаларын белгілеу туралы"
№ 279 қаулысына 1 қосымша
Cубсидияланатын тыңайтқыштардың түрлері және отандық
өндірушілер өткізген тыңайтқыштардың 1 тоннасына (литріне)
арналған субсидиялардың нормалары
№ р/с
Субсидияланатын тыңайтқыш түрлері
Өлшем бірлігі
Бір өлшем бірлігін арзандату пайызы
Бір өлшем бірлігінің субсидия нормасы, теңге
1
Азотты-фосфорлы-калийлік минералды тыңайтқыш қоспалары (NPK құрғақ тыңайтқыш)
тонна
49

Об установлении видов и норм субсидируемых удобрений
Постановление акимата Алматинской области от 30 июля 2014 года № 279. Зарегистрировано Департаментом юстиции Алматинской области 28 августа 2014 года № 2838. Утратило силу постановлением акимата Алматинской области от 25 vfz 2015 года № 227
Сноска. Утратило силу постановлением акимата Алматинской области от 25.05.2015 № 227 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
Примечание РЦПИ:
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии со статьей 27 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", статьей 11 Закона Республики Казахстан от 8 июля 2005 года "О государственном регулировании развития агропромышленного комплекса и сельских территорий" и пунктом 7 Правил субсидирования стоимости удобрений (за исключением органических), утвержденных постановлением Правительства Республики Казахстан от 29 мая 2014 года № 574, акимат области ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Установить:
виды субсидируемых удобрений и нормы субсидий на 1 тонну (литр) удобрений, реализованных отечественными производителями удобрений согласно приложению 1 к настоящему постановлению;
виды субсидируемых удобрений и нормы субсидий на 1 тонну (килограмм) удобрений, приобретенных у поставщика удобрений и (или) иностранных производителей удобрений согласно приложению 2 к настоящему постановлению.
2. Государственному учреждению "Управление сельского хозяйства Алматинской области" (Кошкимбаев А.) осуществить финансирование субсидирования из местного бюджета.
3. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима области Досымбекова Т.
4. Настоящее постановление вступает в силу со дня государственной регистрации в органах юстиции и вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким Алматинской области А. Мусаханов
"СОГЛАСОВАНО"
Министр сельского хозяйства
Республики Казахстан Мамытбеков Асылжан Сарыбаевич
Приложение 1 к постановлению
акимата области "Об установлении
видов и норм субсидируемых
удобрений" "30" июля
2014 года № 279
Виды субсидируемых удобрений и нормы субсидий на 1 тонну (литр)
удобрений, реализованных отечественными производителями
удобрений
№ п/п
Виды субсидируемых удобрений
Единица измерения
Процент удешевления стоимости одной единицы,
Норма субсидий на одну единицу, тенге
1
Комплексное азотно-фосфорно-калийное минеральное удобрение (тукосмеси NPK)
тонна
49