"Субсидияланатын тыңайтқыштардың түрлерін және нормаларын белгілеу туралы" облыс әкімдігінің 2014 жылғы 30 шілдедегі № 279 қаулысына толықтырулар енгізу туралы
Алматы облысы әкімдігінің 2014 жылғы 18 қарашадағы № 402 қаулысы. Алматы облысының Әділет департаментінде 2014 жылы 08 желтоқсанда № 2955 болып тіркелді. Күші жойылды - Алматы облысы әкімдігінің 2015 жылғы 25 мамырдағы № 227 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Алматы облысы әкімдігінің 25.05.2015 № 227 қаулысымен (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
РҚАО ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқасының пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
"Нормативтік құқықтық актілер туралы" 1998 жылғы 24 наурыздағы Қазақстан Республикасы Заңының 21-бабына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" 2001 жылғы 23 қаңтардағы Қазақстан Республикасы Заңының 27-бабы 1-тармағының 5) тармақшасына және "Тыңайтқыштардың құнын (органикалық тыңайтқыштарды қоспағанда) субсидиялау қағидаларын бекіту туралы" 2014 жылғы 29 мамырдағы № 574 Қазақстан Республикасы Үкіметінің қаулысымен бекітілген Қағидаларының 7 - тармағына сәйкес, облыс әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Облыс әкімдігінің 2014 жылғы 30 шілдедегі "Субсидияланатын тыңайтқыштардың түрлерін және нормаларын белгілеу туралы" № 279 қаулысына (2014 жылғы 28 тамызда нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 2838 тіркелген және 2014 жылғы 4 қыркүйекте № 102 "Жетісу" және "Огни Алатау" газеттерінде жарияланған) мынадай толықтырулар енгізілсін:
көрсетілген қаулының 2 – қосымшасы осы қаулының қосымшасына сәйкес 23, 24, 25, 26, 27 жолдармен толықтырылсын.
2. Осы қаулының орындалуын бақылау облыс әкімінің орынбасары Тынышбай Досымбекұлы Досымбековке жүктелсін.
3. Осы қаулы әділет органдарында мемлекеттік тіркелген күннен бастап күшіне енеді және алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Облыс әкімі А. Баталов
"Облыс әкімдігінің 2014 жылғы
30 шілдедегі "Субсидияланатын
тыңайтқыштардың түрлерін және
нормаларын белгілеу туралы
№ 279 қаулысына толықтырулар
енгізу туралы" облыс әкімдігінің
2014 жылғы "18" 11 № 402
қаулысына қосымша
"Субсидияланатын тыңайтқыштардың
түрлерін және нормаларын белгілеу
туралы" облыс әкімдігінің 2014
жылғы 30 шілдедегі № 279 қаулысына
2 қосымша
23

О внесении дополнений в постановление акимата области от 30 июля 2014 года № 279 "Об установлении видов и норм субсидируемых удобрений"
Постановление акимата Алматинской области от 18 ноября 2014 года № 402. Зарегистрировано Департаментом юстиции Алматинской области 08 декабря 2014 года № 2955. Утратило силу постановлением акимата Алматинской области от 25 мая 2015 года № 227
Сноска. Утратило силу постановлением акимата Алматинской области от 25.05.2015 № 227 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии со статьей 21 Закона Республики Казахстан от 24 марта 1998 года "О нормативных правовых актах", подпунктом 5) пункта 1 статьи 27 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" и пункта 7 Правил утвержденных постановлением Правительства Республики Казахстан от 29 мая 2014 года № 574 "Об утверждении Правил субсидирования стоимости удобрений (за исключением органических)", акимат области ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в постановление акимата области от 30 июля 2014 года № 279 "Об установлении видов и норм субсидируемых удобрений" (зарегистрированного в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов 28 августа 2014 года № 2838 и опубликованного в газетах "Жетысу" и "Огни Алатау" от 4 сентября 2014 года № 102) следующие дополнения:
приложение 2 к указанному постановлению дополнить строками 23, 24, 25, 26, 27 согласно приложению к настоящему постановлению.
2. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима области Досымбекова Тынышбая Досымбековича.
3. Настоящее постановление вступает в силу со дня государственной регистрации в органах юстиции и вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким области А. Баталов
Приложение к постановлению
акимата области от "18" ноября
2014 года № 402 "О внесении
дополнений в постановление
акимата области от 30 июля
2014 года № 279 "Об установлении
видов и норм субсидируемых удобрений"
Приложение 2 к постановлению
акимата области от 30 июля
2014 года № 279 "Об установлении
видов и норм субсидируемых удобрений"
23