"Субсидияланатын гербицидтердің түрлерін және нормаларын белгілеу туралы" облыс әкімдігінің 2014 жылғы 30 шілдедегі № 278 қаулысына толықтырулар енгізу туралы
Алматы облысы әкімдігінің 2014 жылғы 18 қарашадағы № 401 қаулысы. Алматы облысының Әділет департаментінде 2014 жылы 09 желтоқсанда № 2957 болып тіркелді. Күші жойылды - Алматы облысы әкімдігінің 2015 жылғы 25 тамыздағы № 378 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Алматы облысы әкімдігінің 25.08.2015 № 378 қаулысымен (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
РҚАО ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқасының пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.

О внесении дополнений в постановление акимата области от 30 июля 2014 года № 278 "Об установлении видов и норм субсидируемых гербицидов"
Постановление акимата Алматинской области от 18 ноября 2014 года № 401. Зарегистрировано Департаментом юстиции Алматинской области 09 декабря 2014 года № 2957. Утратило силу постановлением акимата Алматинской области от 25 августа 2015 года № 378
Сноска. Утратило силу постановлением акимата Алматинской области от 25.08.2015 № 378 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).

"Нормативтік құқықтық актілер туралы" 1998 жылғы 24 наурыздағы Қазақстан Республикасы Заңының 21-бабына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" 2001 жылғы 23 қаңтардағы Қазақстан Республикасы Заңының 27-бабы 1-тармағының 5) тармақшасына және "Өсімдіктерді қорғау мақсатында ауылшаруашылық дақылдарын өңдеуге арналған гербицидтердің, биоагенттердің (энтомофагтардың) және биопрепараттардың құнын субсидиялау қағидаларын бекіту туралы" 2014 жылғы 29 мамырдағы № 573 Қазақстан Республикасы Үкіметінің қаулысымен бекітілген Қағидаларының 8–тармағының 1) тармақшасына сәйкес, облыс әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:

В соответствии со статьей 21 Закона Республики Казахстан от 24 марта 1998 года "О нормативных правовых актах", подпунктом 5) пункта 1 статьи 27 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" и подпунктом 1) пункта 8 Правил утвержденных постановлением Правительства Республики Казахстан от 29 мая 2014 года № 573 "Об утверждении Правил субсидирования стоимости гербицидов, биоагентов (энтомофагов) и биопрепаратов, предназначенных для обработки сельскохозяйственных культур в целях защиты растений", акимат области ПОСТАНОВЛЯЕТ:

1. Облыс әкімдігінің 2014 жылғы 30 шілдедегі "Субсидияланатын гербицидтердің түрлерін және нормаларын белгілеу туралы" № 278 қаулысына (2014 жылғы 12 тамызда нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 2803 тіркелген және 2014 жылғы 14 тамызда № 94 "Жетісу" және "Огни Алатау" газеттерінде жарияланған) мынадай толықтырулар енгізілсін:
көрсетілген қаулының қосымшасы осы қаулының қосымшасына сәйкес 112, 113, 114, 115, 116 жолдармен толықтырылсын.

1. Внести в постановление акимата области от 30 июля 2014 года № 278 "Об установлении видов и норм субсидируемых гербицидов" (зарегистрированного в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов 12 августа 2014 года № 2803 и опубликованного в газетах "Жетысу" и "Огни Алатау" 14 августа 2014 года № 94) следующие дополнения:
приложение к указанному постановлению дополнить строками 112, 113, 114, 115, 116 согласно приложению к настоящему постановлению.

2. Осы қаулының орындалуын бақылау облыс әкімінің орынбасары Тынышбай Досымбекұлы Досымбековке жүктелсін.
3. Осы қаулы әділет органдарында мемлекеттік тіркелген күннен бастап күшіне енеді және алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Облыс әкімі А. Баталов
"Облыс әкімдігінің 2014 жылғы 30 шілдедегі "Субсидияланатын гербицидтердің түрлерін және нормаларын белгілеу туралы № 278 қаулысына толықтырулар енгізу туралы" облыс әкімдігінің 2014 жылғы "18" қарашадағы № 401 қаулысына қосымша

2. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима области Досымбекова Тынышбая Досымбековича.
3. Настоящее постановление вступает в силу со дня государственной регистрации в органах юстиции и вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким области А. Баталов
Приложение к постановлению акимата области от "18" ноября 2014 года № 401 "О внесении дополнений в постановление акимата области от 30 июля 2014 года № 278 "Об установлении видов и норм субсидируемых гербицидов"