Талдықорған қалалық мәслихатының 2013 жылғы 23 желтоқсандағы "Талдықорған қаласының 2014-2016 жылдарға арналған бюджеті туралы" № 193 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Алматы облысы Талдықорған қалалық мәслихатының 2014 жылғы 15 қазандағы № 266 шешімі. Алматы облысының Әділет департаментінде 2014 жылы 27 қазанда № 2892 болып тіркелді
РҚАО ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқасының пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
2008 жылғы 4 желтоқсандағы Қазақстан Республикасы Бюджет Кодексінің 106-бабының 4-тармағына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" 2001 жылғы 23 қаңтардағы Қазақстан Республикасы Заңының 6-бабы 1-тармағының 1) тармақшасына сәйкес Талдықорған қалалық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Талдықорған қалалық мәслихатының 2013 жылғы 23 желтоқсандағы "Талдықорған қаласының 2014-2016 жылдарға арналған бюджеті туралы" № 193 шешіміне (2013 жылғы 30 желтоқсанында нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 2540 тіркелген, 2014 жылғы 10 қаңтардағы № 1-2 "Талдықорған" газетінде жарияланған), Талдықорған қалалық мәслихатының 2014 жылғы 7 ақпандағы "2013 жылғы 23 желтоқсандағы "Талдықорған қаласының 2014-2016 жылдарға арналған бюджеті туралы" № 193 шешіміне өзгерістер енгізу туралы" № 199 шешіміне (2014 жылғы 14 ақпанында нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 2578 тіркелген, 2014 жылғы 21 ақпандағы № 8 "Талдықорған" газетінде жарияланған), Талдықорған қалалық мәслихатының 2014 жылғы 4 сәуірдегі "2013 жылғы 23 желтоқсандағы "Талдықорған қаласының 2014-2016 жылдарға арналған бюджеті туралы" № 193 шешіміне өзгерістер енгізу туралы" № 219 шешіміне (2014 жылғы 15 сәуірде нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 2666 тіркелген, 2014 жылғы 25 сәуірдегі № 17 "Талдықорған" газетінде жарияланған), Талдықорған қалалық мәслихатының 2014 жылғы 30 сәуірдегі "2013 жылғы 23 желтоқсандағы "Талдықорған қаласының 2014-2016 жылдарға арналған бюджеті туралы" № 193 шешіміне өзгерістер енгізу туралы" № 232 шешіміне (2014 жылғы 16 мамырда нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 2708 тіркелген, 2014 жылғы 23 мамырдағы № 21 "Талдықорған" газетінде жарияланған), Талдықорған қалалық мәслихатының 2014 жылғы 6 тамыздағы "2013 жылғы 23 желтоқсандағы "Талдықорған қаласының 2014-2016 жылдарға арналған бюджеті туралы" № 193 шешіміне өзгерістер енгізу туралы" № 251 шешіміне (2014 жылғы 15 тамыздағы нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 2824 тіркелген, 2014 жылғы 22 тамыздағы № 35 "Талдықорған" газетінде жарияланған) келесі өзгерістер енгізілсін:
көрсетілген шешімнің 1-тармағы жаңа редакцияда баяндалсын:

О внесении изменений в решение Талдыкорганского городского маслихата от 23 декабря 2013 года № 193 "О бюджете города Талдыкорган на 2014-2016 годы"
Решение Талдыкорганского городского маслихата от 15 октября 2014 года № 266. Зарегистрировано Департаментом юстиции Алматинской области 27 октября 2014 года № 2892
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии c пунктом 4 статьи 106 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" Талдыкорганский городской маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Талдыкорганского городского маслихата от 23 декабря 2013 года № 193 "О бюджете города Талдыкорган на 2014-2016 годы" (зарегистрированного в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов 30 декабря 2013 года № 2540, опубликованного в газете "Талдыкорган" № 1-2 от 10 января 2014 года), в решение Талдыкорганского городского маслихата от 7 февраля 2014 года № 199 "О внесении изменений в решение от 23 декабря 2013 года № 193 "О бюджете города Талдыкорган на 2014-2016 годы" (зарегистрированного в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов 14 февраля 2014 года № 2578, опубликованного в газете "Талдыкорган" от № 8 от 21 февраля 2014 года), в решение Талдыкорганского городского маслихата от 4 апреля 2014 года № 219 "О внесении изменений в решение от 23 декабря 2013 года № 193 "О бюджете города Талдыкорган на 2014-2016 годы" (зарегистрированного в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов 15 апреля 2014 года № 2666, опубликованного в газете "Талдыкорган" № 17 от 25 апреля 2014 года), в решение Талдыкорганского городского маслихата от 30 апреля 2014 года № 232 "О внесении изменений в решение от 23 декабря 2013 года № 193 "О бюджете города Талдыкорган на 2014-2016 годы" (зарегистрированного в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов 16 мая 2014 года № 2708, опубликованного в газете "Талдыкорган" № 21 от 23 мая 2014 года), в решение Талдыкорганского городского маслихата от 6 августа 2014 года № 251 "О внесении изменений в решение от 23 декабря 2013 года № 193 "О бюджете города Талдыкорган на 2014-2016 годы" (зарегистрированного в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов от 15 августа 2014 года № 2824, опубликованного в газете "Талдыкорган" № 35 от 22 августа 2014 года) следующие изменения:
пункт 1 указанного решения изложить в новой редакции:

"1. Талдықорған қаласының 2014-2016 жылдарға арналған бюджеті тиісінше 123 - қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2014 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер 31298676 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер 1271462 мың теңге;
салықтық емес түсімдер 166540 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер 237735 мың теңге;
трансферттер түсімі 29622939 мың теңге, оның ішінде:
ағымдағы нысаналы трансферттер 6450845 мың теңге;
нысаналы даму трансферттері 15590684 мың теңге;
субвенциялар 7581410 мың теңге;
2) шығындар 31341881 мың теңге;
3) Таза бюджеттік кредиттеу 6858 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер 8334 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу 1476 мың теңге.
4) Қаржы активтерімен жасалатын операциялар бойынша сальдо 351561 мың теңге.
5) Бюджеттің тапшылығы (профициті) (-) 401624 мың теңге.
6) Бюджеттің тапшылығын қаржыландыру (профицитті пайдалану) 401624 мың теңге".
2. Көрсетілген шешімнің 1 қосымшасы осы шешімнің 1 қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда баяндалсын.
3. Осы шешімнің орындалуын бақылау "Экономика, қаржы мәселелері және бюджет жөніндегі" тұрақты комиссиясына жүктелсін.
4. Осы шешім 2014 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Сессия төрағасы                            М. Оспаналиев
Қалалық мәслихаттың
хатшысы                                    М. Бопазов
Қалалық мәслихаттың 2014 жылғы
"___" қазандағы "2013 жылғы 23
желтоқсандағы "Талдықорған қаласының
2014-2016 жылдарға арналған бюджеті
туралы" № 193 шешіміне өзгерістер
енгізу туралы" № ____ шешіміне
1 қосымша
Қалалық мәслихаттың 2013 жылғы
"23" желтоқсандағы "Талдықорған
қаласының 2014-2016 жылдарға
арналған бюджеті туралы"
№ 193 шешімімен бекітілген
1 қосымша
Талдықорған қаласының 2014 жылға арналған бюджеті
Санаты
Сомасы
(мың теңге)
Сынып
Ішкі сынып
Атауы
I. Кірістер

"1. Утвердить бюджет города Талдыкорган на 2014-2016 годы в соответствии с приложениями 123, в том числе на 2014 год в следующих объемах:
1) Доходы 31298676 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления 1271462 тысячи тенге;
неналоговые поступления 166540 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала 237735 тысяч тенге;
поступления трансфертов 29622939 тысяч тенге, в том числе:
целевые текущие трансферты 6450845 тысяч тенге;
целевые трансферты на развитие 15590684 тысячи тенге;
субвенции 7581410 тысяч тенге.
2) Затраты 31341881 тысяча тенге.
3) Чистое бюджетное кредитование 6858 тысяч тенге:
бюджетные кредиты 8334 тысячи тенге;
погашение бюджетных кредитов 1476 тысяч тенге.
4) Сальдо по операциям с финансовыми активами 351561 тысяча тенге.
5) Дефицит (профицит) бюджета (-) 401624 тысячи тенге.
6) Финансирование дефицита (использование профицита) бюджета 401624 тысячи тенге".
2. Приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению 1 к настоящему решению.
3. Контроль за исполнением данного решения возложить на постоянную комиссию "По экономическим, финансовым вопросам и бюджету".
4. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2014 года.
Председатель сессии                        М. Оспаналиев
Секретарь городского
маслихата                                  М.Бопазов
Приложение 1
к решению Талдыкорганского
городского маслихата от "15"
октября 2014 года № 266 "О
внесении изменений в решение
от "23" декабря 2014 года № 193
"О бюджете города Талдыкорган
на 2014-2016 годы"
Приложение 1
утвержденное решением Талдыкорганского
городского маслихата от 23 декабря
2013 года № 193 "О бюджете города
Талдыкорган на 2014-2016 годы"
Бюджет города Талдыкорган на 2014 год
Категория
Сумма
(тысяч
тенге)
Класс
Подкласс
Наименование
I. Доходы