Ақсу аудандық мәслихатының 2013 жылғы 21 желтоқсандағы "Ақсу ауданының 2014-2016 жылдарға арналған аудандық бюджеті туралы" N 26-165 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Алматы облысы Ақсу аудандық мәслихатының 2014 жылғы 04 сәуірдегі N 29-181 шешімі. Алматы облысының Әділет департаментінде 2014 жылы 15 сәуірде N 2662 болып тіркелді. Күші жойылды - Алматы облысы Ақсу аудандық мәслихатының 2017 жылғы 17 наурыздағы № 12-57 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды – Алматы облысы Ақсу аудандық мәслихатының 17.03.2017 № 12-57 шешімімен (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
РҚАО ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқасының пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
2008 жылғы 4 желтоқсандағы Қазақстан Республикасы Бюджет Кодексінің 106-бабы 2-тармағының 4) тармақшасына, 109-бабының 5-тармағына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" 2001 жылғы 23 қаңтардағы Қазақстан Республикасы Заңының 6-бабы 1-тармағының 1) тармақшасына сәйкес Ақсу аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Ақсу аудандық мәслихатының 2013 жылғы 21 желтоқсандағы "Ақсу ауданының 2014-2016 жылдарға арналған аудандық бюджеті туралы" N 26-165 шешіміне (2013 жылғы 30 желтоқсандағы нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде 2541 нөмірімен тіркелген, 2014 жылғы 11 қаңтардағы N 2(9687), 2014 жылғы 18 қаңтардағы N 3(9688) аудандық "Ақсу Өңірі" газетінде жарияланған), Ақсу аудандық мәслихатының 2014 жылғы 10 ақпандағы "Ақсу аудандық мәслихатының 2013 жылғы 21 желтоқсандағы "Ақсу ауданының 2014-2016 жылдарға арналған аудандық бюджеті туралы" N 26-165 шешіміне өзгерістер енгізу туралы" N 27-172 шешіміне (2014 жылғы 19 ақпандағы нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде 2586 нөмірімен тіркелген, 2014 жылғы 1 наурыздағы N 9(9694) аудандық "Ақсу Өңірі" газетінде жарияланған), келесі өзгерістер енгізілсін:
1- тармақтағы жолдар бойынша:
1) "Кірістер" "4254855" саны "4547680" санына ауыстырылсын, оның ішінде:
"трансферттер түсімі" "4131726" саны "4424551" санына ауыстырылсын, оның ішінде:
"ағымдағы нысаналы трансферттер" "656913" саны "895878" санына ауыстырылсын;
"нысаналы даму трансферттері" "1057423" саны "1111283" санына ауыстырылсын.
2) "Шығындар" "4163627" саны "4455859" санына ауыстырылсын.
2. Көрсетілген шешімнің 1 қосымшасы осы шешімнің 1 қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда баяндалсын.
3. Осы шешімнің орындалуын бақылау мәслихаттың "Бюджет, әлеуметтік-мәдениет салалары, жастар саясаты, заңдылық және құқық қорғау мәселелері жөніндегі тұрақты комиссиясына" жүктелсін.

О внесении изменений в решение Аксуского районного маслихата от 21 декабря 2013 года N 26-165 "О районном бюджете Аксуского района на 2014-2016 годы"
Решение Аксуского районного маслихата Алматинской области от 04 апреля 2014 года N 29-181. Зарегистрировано Департаментом юстиции Алматинской области 15 апреля 2014 года N 2662. Утратило силу решением Аксуского районного маслихата Алматинской области от 17 марта 2017 года № 12-57
Сноска. Утратило силу решением Аксуского районного маслихата Алматинской области от 17.03.2017 № 12-57 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
Примечание РЦПИ:
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии с подпунктом 4) пункта 2 статьи 106, пунктом 5 статьи 109 Бюджетного Кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" Аксуский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Аксуского районного маслихата от 21 декабря 2013 года N 26-165 "О районном бюджете Аксуского района на 2014-2016 годы" (зарегистрированного в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов 30 декабря 2013 года за N 2541, опубликованного в районной газете "Ақсу өңірі" от 11 января 2014 года N 2 (9687), от 18 января 2014 года N 3 (9688), в решение Аксуского районного маслихата от 10 февраля 2014 года N 27-172 "О внесении изменений в решение Аксуского районного маслихата от 21 декабря 2013 года N 26-165 "О районном бюджете Аксуского района на 2014-2016 годы" (зарегистрированного в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов 19 февраля 2014 года за N 2586, опубликованного в районной газете "Ақсу өңірі" от 1 марта 2014 года N 9 (9694) следующие изменения:
в пункте 1 по строкам:
1)"Доходы" цифру "4254855" заменить на цифру "4547680", в том числе:
"поступление трансфертов" цифру "4131726" заменить на цифру "4424551", в том числе:
"целевые текущие трансферты" цифру "656913" заменить на цифру "895878";
"целевые трансферты на развитие" цифру "1057423" заменить на цифру "1111283".
2) "Затраты" цифру "4163627" заменить на цифру "4455859".
2. Приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению 1 к настоящему решению.
3. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на постоянную комиссию районного маслихата "По вопросам бюджета, социально-культурной сферы, молодежной политики и права".