Шектеу іс-шараларын белгілеу туралы
Алматы облысы Ақсу ауданы Қарашілік ауылдық округі әкімінің 2014 жылғы 12 маусымдағы № 1 шешімі. Алматы облысының Әділет департаментінде 2014 жылы 14 шілдеде № 2771 болып тіркелді
РҚАО ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқасының пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
"Ветеринария туралы" 2002 жылғы 10 шілдедегі Қазақстан Республикасы Заңының 10-1 бабының 7) тармақшасына сәйкес және Ақсу аудандық аумақтық инспекциясының бас мемлекеттік ветеринариялық–санитариялық инспекторының 2014 жылғы 22 сәуірдегі № 70 ұсынысы негізінде, Қарашілік ауылдық округінің әкімі ШЕШІМ ЕТЕДІ:
1. Қарашілік ауылдық округінің Сағабүйен ауылына ұсақ мүйізді малдар арасында жұқпалы бруцеллез ауруының анықталуына байланысты шектеу іс-шаралары белгіленсін.
2. Осы шешімнің орындалуына бақылау жасауды өзіме қалдырамын.
3. Осы шешім әділет органында мемлекеттік тіркелген күнінен бастап күшіне енеді және алғаш ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Округ әкімі                                Ы. Садуақасов
"КЕЛІСІЛДІ"
"Қазақстан Республикасының
Ауылшаруашылығы министрлігінің
ветеринарлық бақылау және
қадағалау комитетінің Ақсу
аудандық аумақтық инспекциясы
мемлекеттік мекемесінің басшысы"           Келгенбаев Мұрат Дауылбайұлы
"12" маусым 2014 ж
"Ақсу аудандық тұтынушылардың
құқықтарын қорғау басқармасының
басшысы"                                   Темірханов Берік Елемесұлы
"12" маусым 2014 ж

Об установлении ограничительных мероприятий
Решение акима Карашиликского сельского округа Аксуского района Алматинской области от 12 июня 2014 года № 1. Зарегистрировано Департаментом юстиции Алматинской области 14 июля 2014 года № 2771
Примечание РЦПИ:
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии с подпунктом 7) статьи 10-1 Закона Республики Казахстан от 10 июля 2002 года "О ветеринарии" и на основании представления главного государственного ветеринарно-санитарного инспектора Аксуской районной территориальной инспекции от 22 апреля 2014 года № 70, аким Карашиликского сельского округа РЕШИЛ:
1. Установить ограничительные мероприятий в селе Сагабуйен Карашиликского сельского округа в связи с возникновением заболевания бруцеллеза среди мелкого рогатого скота.
2. Контроль за исполнением настоящего решения оставляю за собой.
3. Настоящее решение вступает в силу со дня государственной регистрации в органах юстиции и вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким округа                                Ы. Садуакасов
"СОГЛАСОВАНО"
Руководитель государственного учреждения
"Аксуская районная территориальная
инспекция комитета ветеринарного контроля
и надзора Министерства сельского
хозяйства Республики Казахстан"            Келгенбаев Мурат Дауылбаевич
"12" июня 2014 г
Руководитель государственного учреждения
"Управление защиты прав потребителей
по Аксускому району"                       Темирханов Берик Елемесович
"12" июня 2014 г