Алакөл аудандық мәслихатының 2013 жылғы 21 желтоқсандағы "Алакөл ауданының 2014-2016 жылдарға арналған бюджеті туралы" N 25-1 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Алматы облысы Алакөл аудандық мәслихатының 2014 жылғы 04 сәуірдегі N 29-2 шешімі. Алматы облысының Әділет департаментінде 2014 жылы 14 сәуірде N 2652 болып тіркелді. Күші жойылды - Алматы облысы Алакөл аудандық мәслихатының 2015 жылғы 27 мамырдағы № 49-5 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды – Алматы облысы Алакөл аудандық мәслихатының 27.05.2015 № 49-5№ 49-5  шешімімен.
РҚАО ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқасының пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
2008 жылғы 4 желтоқсанындағы Қазақстан Республикасы Бюджет кодексінің 106-бабы 2-тармағының 4) тармақшасына және 109-бабының 5-тармағына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" 2001 жылғы 23 қаңтардағы Қазақстан Республикасы Заңының 6-бабы 1-тармағының 1) тармақшасына сәйкес, Алакөл аудандық мәслихаты ШЕШIМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Алакөл аудандық мәслихаттың 2013 жылғы 21 желтоқсандағы "Алакөл ауданының 2014-2016 жылдарға арналған бюджеті туралы" N 25-1 шешіміне (2013 жылғы 30 желтоқсандағы нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде 2536 нөмірімен тіркелген, 2013 жылғы 18 қаңтардағы N 3, "Алакөл" газетінде жарияланған), Алакөл аудандық мәслихатының 2014 жылғы 8 ақпандағы "Алакөл аудандық мәслихаттың 2013 жылғы 21 желтоқсандағы "Алакөл ауданының 2014-2016 жылдарға арналған бюджеті туралы" N 25-1 шешіміне өзгерістер енгізу туралы" N 26-1 шешіміне (2014 жылғы 14 ақпандағы нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде 2577 нөмірімен тіркелген, 2014 жылғы 1 наурыздағы N 9, "Алакөл" газетінде жарияланған), келесі өзгерістер енгізілсін:
1 тармақтағы жолдар бойынша:
1) Кiрiстер "6830088" саны "7070724" санына ауыстырылсын, соның iшiнде:
"трансферттер түсiмі" "5464137" саны "5704773" санына ауыстырылсын, оның iшiнде:
"ағымдағы нысаналы трансферттер" "1284615" саны "1494749" санына ауыстырылсын;
"нысаналы даму трансферттері" "1818992" саны "1849494" санына ауыстырылсын.
2) "Шығындар" "6889524" саны "7130160" санына ауыстырылсын.
2. Көрсетілген шешімнің 1 қосымшасы осы шешімнің 1 қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда баяндалсын.
3. Осы шешімнің орындалуын бақылау аудандық мәслихаттың "Экономика, заңдылықты сақтау және бюджет жөніндегі" тұрақты комиссиясына жүктелсін.
4. Осы шешiм 2014 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгiзiлсiн.
Сессияның төрағасы Жазылбеков А.Б.
Аудандық мәслихаттың хатшысы Сейрбаев Б.Т.
"КЕЛІСІЛДІ"
"Алакөл аудандық экономика
және бюджеттік жоспарлау
бөлімі" мемлекеттік
мекемесінің басшысы Бекболатов Сатай Нұрмұхашұлы
Алакөл аудандық мәслихатының

О внесении изменений в решение Алакольского районного маслихата от 21 декабря 2013 года N 25-1 "О бюджете Алакольского района на 2014-2016 годы"
Решение маслихата Алакольского района Алматинской области от 04 апреля 2014 года N 29-2. Зарегистрировано Департаментом юстиции Алматинской области 14 апреля 2014 года N 2652. Утратило силу решением Алакольского районного маслихата Алматинской области от 27 мая 2015 года № 49-5
Сноска. Утратило силу решением Алакольского районного маслихата Алматинской области от 27.05.2015 № 49-5.
Примечание РЦПИ:
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии с подпунктом 4) пункта 2 статьи 106 и пунктом 5 статьи 109 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" Алакольский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Алакольского районного маслихата от 21 декабря 2013 года N 25-1 "О районном бюджете Алакольского района на 2014-2016 годы" (зарегистрированного в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов 30 декабря 2013 года N 2536, опубликованного в газете "Алакол" от 18 января 2014 года N 3), в решение Алакольского районного маслихата от 8 февраля 2014 года N 26-1 "О внесении изменений в решение Алакольского районного маслихата от 21 декабря 2013 года N 25-1 "О районном бюджете Алакольского района на 2014-2016 годы" (зарегистрированного в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов 14 февраля 2014 года N 2577, опубликованного в газете "Алакол" от 1 марта 2014 года N 9), следующие изменения:
в пункте 1 по строкам:
1) "Доходы" цифры "6830088" заменить цифрами "7070724", в том числе по:
"поступлениям трансфертов" цифры "5464137" заменить цифрами "5704773", в том числе:
"целевые текущие трансферты" цифры "1284615" заменить цифрами "1494749";
"целевые трансферты на развитие" цифры "1818992" заменить цифрами "1849494".
2). "Затраты" цифру "6889524" заменить на цифру "7130160".
2. Приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению 1 к настоящему решению.
3. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на постоянную комиссию Алакольского районного маслихата "Об экономике, бюджета соблюдению законности".
4. Настоящее решение вводится действие с 1 января 2014 года.
Председатель сессии
районного маслихата Жазылбеков А.Б
Секретарь
районного маслихата Сейрбаев Б.Т.
СОГЛАСОВАНО:
Руководитель государственного
учреждения "Отдел экономики и
бюджетного планирования Алакольского
района Бекболатов Сатай Нурмухашевич
Приложение N 1
к решению маслихата Алакольского