Балқаш аудандық мәслихатының 2013 жылғы 25 желтоқсандағы "Балқаш ауданының 2014-2016 жылдарға арналған аудандық бюджеті туралы" N 27-111 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Алматы облысы Балқаш аудандық мәслихатының 2014 жылғы 10 ақпандағы N 28-116 шешімі. Алматы облысының Әділет департаментімен 2014 жылы 21 ақпанда N 2595 болып тіркелді. Күші жойылды - Алматы облысы Балқаш аудандық мәслихатының 2015 жылғы 29 сәуірдегі № 43-90 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Алматы облысы Балқаш аудандық мәслихатының 29.04.2015 № 34-90 шешімімен.
РҚАО ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет Кодексінің 106-бабы 4-тармағының 5) тармақшасына, 106-бабының 4-тармағына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6-бабы 1-тармағының 1) тармақшасына сәйкес Балқаш аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Балқаш аудандық мәслихатының 2013 жылғы 25 желтоқсандағы "Балқаш ауданының 2014-2016 жылдарға арналған аудандық бюджеті туралы" N 27-111 шешіміне (2013 жылғы 31 желтоқсандағы нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде 2553 нөмірімен тіркелген, 2014 жылғы 18 қаңтардағы N 2 "Балқаш өңірі" газетінде жарияланған), келесі өзгерістер енгізілсін:
1-тармақтағы жолдар бойынша:
1) "Кірістер" "3128977" саны "3164244" санына ауыстырылсын, соның ішінде:
"трансферттердің түсімі" "3039231" саны "3074498" санына ауыстырылсын;
"ағымдағы нысаналы трансферттер" "799673" саны "835043" санына ауыстырылсын;
"нысаналы даму трансферттері" "195913" саны "195810" санына ауыстырылсын.
2) "Шығындар" "3128977" саны "3175459" санына ауыстырылсын.
5) "Бюджет тапшылығы" (профициті) "-29452" саны "-40667" санына ауыстырылсын.
6) "Бюджет тапшылығын қаржыландыру" (профицитін пайдалану) "29452" саны "40667" санына ауыстырылсын.
2. Көрсетілген шешімнің 1 қосымшасы осы шешімнің 1 қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда баяндалсын.
3. Осы шешімнің орындалуын бақылау "Мәслихаттың экономикалық реформа, тарифтік саясат, шағын және орта кәсіпкерлікті дамыту жөніндегі" тұрақты комиссиясына жүктелсін.
4. Осы шешім 2014 жылдың 1 қаңтарынан қолданысқа енгізіледі.
Балқаш аудандық мәслихатының
сессия төрағасы
Қ. Рахимов
Балқаш аудандық
мәслихатының хатшысы
М. Қамаубаев
КЕЛІСІЛДІ:
"Балқаш ауданының экономика
және бюджеттік жоспарлау
бөлімі" мемлекеттік мекемесінің
басшысы
Нұрланбек Рахатұлы Рақышев
10 ақпан 2014 жыл
Балқаш аудандық мәслихаттың
2014 жылғы "10" ақпандағы
"Балқаш ауданының 2014-2016
жылдарға арналған аудандық
бюджеті туралы" N 28-116
шешіміне өзгерістер енгізу
туралы 1 қосымша
Балқаш аудандық мәслихаттың

О внесении изменений в решение Балхашского районного Маслихата от 25 декабря 2013 года N 27-111 "О районном бюджете Балхашского района на 2014-2016 годы"
Решение маслихата Балхашского района Алматинской области от 10 февраля 2014 года N 28-116. Зарегистрировано Департаментом юстиции Алматинской области 21 февраля 2014 года N 2595. Утратило силу решением Балхашского районного маслихата Алматинской области от 29 апреля 2015 года № 43-90
Сноска. Утратило силу решением Балхашского районного маслихата Алматинской области от 29.04.2015 № 43-90.
Примечание РЦПИ:
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии с подпунктом 5) пункта 4 статьи 104 и пунктом 4 статтьи 106 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" от 23 января 2001 года Балхашский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Балхашского районного Маслихата от 25 декабря 2013 года N 27-111 "О районном бюджете Балхашского района на 2014-2016 годы" (зарегистрированного в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов от 31 декабря 2013 года за N 2553, опубликованного в газете "Балқаш өңірі" от 18 января 2014 года N 2) следующие изменения:
в пункте 1 по строкам:
1) "Доходы" цифру "3128977" заменить на цифру "3164244", в том числе по строкам:
"поступлениям трансфертов" цифру "3039231" заменить на цифру "3074498";
"целевые текущие трансферты" цифру "799673" заменить на цифру "835043";
"целевые трансферты на развитие" цифру "195913" заменить на цифру "195810".
2) "Затраты" цифру "3128977" заменить на цифру "3175459".
5) "Дефицит (профицит) бюджета" цифру "-29452" заменить на цифру "-40667".
6) "Финансирование дефицита (использование профицита) бюджета" цифру "29452" заменить на цифру "40667".
2. Приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению 1 к настоящему решению.
3. Контроль за исполнением решения маслихата возложить на "Постоянную комиссию районного маслихата по экономической реформе, бюджету, тарифной политике, развитию малого и среднего предпринимательства".
4. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2014 года.
Председатель сессии Балхашского
районного маслихата
К. Рахимов
Секретарь Балхашского
районного маслихата
М. Камаубаев
СОГЛАСОВАНО:
Начальник отдела экономики
и бюджетного планирования
Балхашского района
Нурланбек Рахатулы Ракышев
10 фебраля 2014 года
Приложение 1 к решению
Балхашского районного маслихата
от 10 февраля 2014 года за
N 24-127 "О внесений изменений
в Решение Балхашского районного