Балатопар селолық округі Балатопар ауылының "Балқаш" көшесін қайта атау туралы
Алматы облысы Балқаш ауданы Балатопар селолық округ әкімінің 2014 жылғы 29 желтоқсандағы № 12-9 шешімі. Алматы облысының Әділет департаментінде 2015 жылы 29 қаңтарда № 3011 болып тіркелді
РҚАО ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқасының пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
"Қазақстан Республикасының әкімшілік-аумақтық құрылысы туралы" 1993 жылғы 8 желтоқсандағы Қазақстан Республикасы Заңының 14-бабының 4-тармақшасына сәйкес және Балқаш ауданы Балатопар селолық округі халқының пікірін ескере отырып, облыстық ономастика комиссиясының қорытындысы негізінде Балатопар селолық округінің әкімі ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Балатопар селолық округіндегі Балатопар ауылының "Балқаш" көшесі "Ыдырыс Аманжолұлы" көшесі болып қайта аталсын.
2. Осы шешімнің орындалуына бақылауды өзімде қалдырамын.
3. Осы шешім әділет органдарында мемлекеттік тіркелген күннен бастап күшіне енеді және алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Әкім Қ. Қамаубаев

О переименовании улицы "Балхаш" села Балатопар Балатопарского сельского округа
Решение акима Балатопарского округа Балхашского района Алматинской области от 29 декабря 2014 года № 12-9. Зарегистрировано Департаментом юстиции Алматинской области 29 января 2015 года № 3011
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии с подпунктом 4) статьи 14 Закона Республики Казахстан от 8 декабря 1993 года "Об административно-территориальном устройстве Республики Казахстан" и с учетом мнения населения Балатопарского сельского округа Балхашского района, на основании заключения областной ономастической комиссии, аким Балатопарского сельского округа РЕШИЛ:
1. Переименовать улицу "Балхаш" села Балатопар Балатопарского сельского округа на улицу "Ыдырыс Аманжолулы"
2. Контроль за исполнением настоящего решения оставляю за собой.
3. Настоящее решение вступает в силу со дня государственной регистрации в органах юстиции и вводится в действие по истечении десяти календарных дней последняего первого официального опубликования.
Аким К. Камаубаев