Жамбыл аудандық мәслихатының 2013 жылғы 20 желтоқсандағы "Жамбыл ауданының 2014-2016 жылдарға арналған аудандық бюджеті туралы" N 28-183 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Алматы облысы Жамбыл аудандық мәслихатының 2014 жылғы 10 ақпандағы N 29-187 шешімі. Алматы облысының Әділет департаментімен 2014 жылы 18 ақпанда N 2582 болып тіркелді. Күші жойылды - Алматы облысы Жамбыл аудандық мәслихатының 2014 жылғы 19 желтоқсандағы № 41-284 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Алматы облысы Жамбыл аудандық мәслихатының 19.12.2014 № 41-284 шешімімен.
РҚАО ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқасының пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет Кодексiнің 104-бабы 4-тармағының 5) тармақшасына және 106-бабы 4-тармағына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6-бабы 1-тармағының 1) тармақшасына сәйкес, Жамбыл аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Жамбыл аудандық мәслихатының 2013 жылғы 20 желтоқсандағы "Жамбыл ауданының 2014-2016 жылдарға арналған бюджеті туралы" N 28-183 шешіміне (2013 жылдың 31 желтоқсандағы нормативтiк құқықтық актiлердi мемлекеттiк тіркеу Тізілiмінде 2548 нөмірімен тіркелген, 2013 жылы 11 қаңтардағы N 2 (5682), 18 қаңтардағы N 3 (5683), 25 қаңтардағы N 4 (5684), "Атамекен" газетіне жарияланған), келесі өзгерістер енгізілсін:
1- тармақтағы жолдар бойынша:
1) "Кiрiстер" "8994460" саны "9872744" санына ауыстырылсын, соның ішінде:
"трансферттердің түсiмдері" "7235110" саны "8113394" санына ауыстырылсын, оның ішінде:
"ағымдағы нысаналы трансферттер" "1642110" саны "2255509" санына ауыстырылсын;
"нысаналы даму трансферттері" "2236859" саны "2501744" санына ауыстырылсын.
2) "Шығындар" "8994460" саны "9909696" санына ауыстырылсын.
5) "Тапшылық (профицит)" – "-65435" саны "-102387" санына ауыстырылсын.
6) "Бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану)" "65435" саны "102387" санына ауыстырылсын, оның ішінде:
"бюджет қаражаттарының пайдаланылатын қалдықтары" "0" саны "36952" санына ауыстырылсын.
2. Көрсетілген шешімнің 1 қосымшасы осы шешімнің 1 қосымшасына сәйкес жаңа редакцияға баяндалсын.
3.Осы шешімнің орындалуын бақылау аудандық мәслихаттың "Экономикалық реформа, бюджет, тарифтік саясат, шағын және орта кәсіпкерлікті дамыту жөніндегі тұрақты комиссиясына" жүктелсін.
4. Осы шешiм 2014 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгiзiлсiн.
Сессия төрағасы                            Олжабеков С.Е
Мәслихат хатшысы                           Жұрын С.М.
КЕЛІСІЛДІ:
Жамбыл ауданының экономика
және бюджеттік жоспарлау
бөлімі мемлекеттік мекемесі
басшысы                                    Келдібекова Ләйлә Қаракүшікқызы
10 ақпан 2014 жыл
Жамбыл аудандық Мәслихатының
2014 жылғы 10 ақпандағы
"2013 жылғы 20 желтоқсандағы
"Жамбыл ауданының 2014-2016
жылдарға арналған бюджеті
туралы" 28-183 шешіміне
өзгерістер енгізу туралы"
29-187 шешіміне
1 қосымша
Жамбыл аудандық мәслихатының
2013 жылғы 20 желтоқсандағы
"Жамбыл ауданының 2014-2016
жылдарға арналған бюджеті туралы"
N 28-183 шешімімен бекітілген
1-қосымша
Жамбыл ауданының 2014 жылға арналған бюджетi
Санаты
Сомасы
(мың теңге)
Сынып
Ішкі сынып
Ерекшелігі
Аталуы
1 Кірістер

О внесении изменений в решение Жамбылского районного маслихата от 20 декабря 2013 года N 28-183 "О районном бюджете Жамбылского района на 2014-2016 годы"
Решение маслихата Жамбылского района Алматинской области от 10 февраля 2014 года N 29-187. Зарегистрировано Департаментом юстиции Алматинской области 18 февраля 2014 года N 2582. Утратило силу решением Жамбылского районного маслихата Алматинской области от 19 декабря 2014 года № 41-284
Ескерту. Күші жойылды - Алматы облысы Жамбыл аудандық мәслихатының 19.12.2014 № 41-284 шешімімен.
Примечание РЦПИ:
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии с подпунктом 5) пункта 4 статьи 104 и пунктом 4 статьи 106 Бюджетного Кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" от 23 января 2001 года Жамбылский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Жамбылского районного маслихата от 20 декабря 2013 года N 28-183 "О районном бюджете Жамбылского района на 2014-2016 годы" (зарегистрированого в государственном Реестре нормативных правовых актов от 31 декабря 2013 года за N 2548, опубликовано в газете "Атамекен" N 2 (5682) от 11 января 2014 года, N 3 (5683) от 18 января 2014 года, N 4 (5684) от 25 января 2014 года), следующие изменения:
в пункте 1 по строкам:
1) "Доходы" цифру "8994460" заменить на цифру "9872744", в том числе по:
"поступлениям трансфертов" цифру "7235110" заменить на цифру "8113394", в том числе:
"целевые текущие трансферты" цифру "1642110" заменить на цифру "2255509";
"целевые трансферты на развитие" цифру "2236859" заменить на цифру "2501744".
2) "Затраты" цифру "8994460" заменить на цифру "9909696".
5) "Дефицит (профицит)" цифру "-65435" заменить на цифру "-102387".
6) "Финансирование дефицита (использование профицита)" цифру "65435" заменить на цифру "102387", в том числе:
"используемые остатки бюджетных средств" цифру "0" заменить на цифру "36952".
2. Приложение 1 к указанному решению, изложить в новой редакции согласно приложению 1 к настоящему решению.
3. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на постоянную комиссию районного маслихата "По экономической реформе, бюджету, тарифной политике, развитию малого и среднего предпринимательства".
4. Настоящее решение вступает в силу с 1 января 2014 года.
Председатель сессии                        Олжабеков С.Е.
Секретарь маслихата                        Журын С.М.
СОГЛАСОВАНО:
Руководитель государственного
учреждения отдела экономики и
бюджетного планирования
Жамбылского района                         Кельдибекова Ляйля Каракучуковна
10 февраля 2014 года
Приложение 1 к решению
Жамбылского районного маслихата
от 10 февраля 2014 года N 29-187
"О внесении изменений в решение
Жамбылского районного маслихата
от 20 декабря 2013 года N 28-183
"О районном бюджете Жамбылского
района на 2014-2016 годы"
Приложение 1
утвержденное решение Жамбылского
районного маслихата от 20 декабря
2013 года N 28-183 "О районном
бюджете Жамбылского района на
2014-2016 годы"
Районный бюджет Жамбылского района на 2014 год
Категория
Сумма
(тысяч
тенге)
Класс
Подкласс
Специфика
Наименование
1 Доходы