Жамбыл ауданында дауыс беруді өткізу және дауыс санау үшін сайлау учаскелерін құру туралы
Алматы облысы Жамбыл ауданы әкімінің 2014 жылғы 16 сәуірдегі N 4-2 шешімі. Алматы облысының Әділет департаментінде 2014 жылы 24 сәуірде N 2680 болып тіркелді. Күші жойылды - Алматы облысы Жамбыл ауданы әкімінің 2015 жылғы 28 қаңтардағы № 1-4 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Алматы облысы Жамбыл ауданы әкімінің 28.01.2015 № 1-4 шешімімен.
РҚАО ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқасының пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
"Қазақстан Республикасындағы сайлау туралы" 1995 жылдың 28 қыркүйектегі Қазақстан Республикасының Конституциялық Заңының 23 – бабының 1 – тармағына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" 2001 жылдың 23 қаңтардағы Қазақстан Республикасының Заңының 33 – бабының 2 – тармағына сәйкес, аудан әкімі ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Жамбыл ауданында дауыс беруді өткізу және дауыс санау үшін сайлау учаскелері осы шешімнің қосымшасына сәйкес құрылсын.
2. Осы шешімнің орындалуын бақылау аудан әкімі аппаратының басшысы Мадияр Орынтайұлы Әмірғалиевке жүктелсін.
3. Осы шешім әділет органдарында мемлекеттік тіркелген күннен бастап күшіне енеді және алғаш ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Аудан әкімінің уақытша
міндетін атқарушы                          Қ. Отыншиев
"КЕЛІСІЛДІ"
Жамбыл аудандық аумақтық
сайлау комиссиясының төрағасы              Новаковский Владимир Петрович
"16" сәуір 2014 жыл
Жамбыл ауданы әкімінің
2014 жылғы "16" сәуірдегі
"Жамбыл ауданында дауыс беруді
өткізу және дауыс санау үшін сайлау
учаскелерін құру туралы"
N 4-2 шешіміне қосымша
Жамбыл ауданында дауыс беруді өткізу және дауыс санау үшін
құрылған сайлау учаскелері
N247 сайлау учаскесі.
Орталығы: Ұзынағаш ауылы, Сүйінбай көшесі, N27, Тұрар Рысқұлов атындағы орта мектебі мектепке дейінгі шағын орталығы және мектеп жанындағы интернатымен.
Шекарасы: Ұзынағаш ауылы, Жандыбаев көшесі: N1-ден 37-ге дейінгі үйлер; Тоққұлов көшесі: N1-ден 17-ге дейінгі, N17/1, 17/2 үйлер; Қастек батыр көшесі: N1-ден 16/2-ге дейінгі үйлер; Әубәкіров көшесі: 1-ден 58-ге дейінгі үйлер; Абай көшесі: N1-ден 35-ке дейінгі үйлер; Төле би көшесі: N1-ден 41-ге дейінгі (тақ жағы), N2-ден 34-ке дейінгі (жұп жағы) үйлер; Рысқұлов көшесі: N1-ден 55-ке дейінгі (тақ жағы), N2-ден 76-ға дейінгі (жұп жағы) үйлер; Мақатаев көшесі: N79-дан 125-ке дейінгі, N167-ден 259-ға дейінгі, N267-ден 341-ге дейінгі (тақ жағы) үйлер; Наурызбай батыр көшесі: N1-ден 123-ке дейінгі (тақ жағы), N2-ден 120-ға дейінгі (жұп жағы) үйлер; Саурық батыр көшесі: N71-ден 201-ке дейінгі (тақ жағы) үйлер; Спиваков көшесі: N1-ден 65-ке дейінгі (тақ жағы), N2-ден 64-ке дейінгі (жұп жағы) үйлер; Сұраншы батыр көшесі: N1-ден 137-ге дейінгі (тақ жағы), N2-ден 146-ға дейінгі (жұп жағы) үйлер; Сүйінбай көшесі: N1-ден 25-ке дейінгі (тақ жағы), N26-дан 76-ға дейінгі (жұп жағы) үйлер; Дүйсенбиев көшесі: N1-ден 97-ге дейінгі (тақ жағы), N2-ден 20-ға дейінгі (жұп жағы) үйлер; Боранбаев көшесі: N2-ден 22а-ға дейінгі (жұп жағы) үйлер, N1-ден 11б-ға дейінгі (тақ жағы) үйлер; Райымбек батыр көшесі: N118-ден 196-ға дейінгі (жұп жағы), N81-ден 171-ге дейінгі (тақ жағы) үйлер; Сайлыбаев көшесі: N1-ден 15-ке дейінгі үйлер; Зикринов көшесі: N1-ден 10-ға дейінгі үйлер; Бабажанов көшесі: N121-ден 175-ке дейінгі (тақ жағы), N116-ден 158-ге дейінгі (жұп жағы) үйлер.
N248 сайлау учаскесі.
Орталығы: Ұзынағаш ауылы, Мәжитов көшесі, N2, С.Бердіқұлов атындағы орта мектеп мектепке дейінгі шағын орталығымен.

Об образовании изберательных участков для проведения голосования и подсчета голосов в Жамбылском районе
Решение акима Жамбылского района Алматинской области от 16 апреля 2014 года N 4-2. Зарегистрировано Департаментом юстиции Алматинской области 24 апреля 2014 года N 2680. Утратило силу решением акима Жамбылского района Алматинской области от 28 января 2015 года № 1-4
Сноска. Утратило силу решением акима Жамбылского района Алматинской области от 28.01.2015 № 1-4.
Примечание РЦПИ:
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии с пунктом 1 статьи 23 Конституционного Закона Республики Казахстан от 28 сентября 1995 года "О выборах в Республике Казахстан", пунктом 2 статьи 33 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", аким района РЕШИЛ:
1. Для проведения голосования и подсчета голосов образовать в Жамбылском районе избирательные участки согласно приложению к настоящему решению.
2. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на руководителя аппарата акима района Амиргалиева Мадияра Орынтаевича.
3. Настоящее решение вступает в силу со дня государственной регистрации в органах юстиции и вводится в действие по истечению десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Временно исполняющий
обязанности акима района                   К. Отыншиев
"СОГЛАСОВАНО"
Председатель районной
избирательной комиссии                     Новаковский Владимир Петрович
"16" апреля 2014 год
Приложение к решению акима Жамбылского
района N 4-2 от 16 апреля 2014 года
"Об образовании избирательных участков для
проведения голосования и подсчета голосов
в Жамбылском районе"
Избирательные участки образованные для проведения голосования
и подсчета голосов в Жамбылском районе
Избирательный участок N247.
Центр: село Узынагаш, улица Суюнбая, N27, средняя школа имени Турара Рыскулова с дошкольным мини-центром и пришкольным интернатом.
В границах: село Узынагаш, улица Жандыбаева: дома с N1 по 37; улица Токкулова: дома с N1 по 17, N17/1, 17/2; улица Кастек батыра: дома с N1 по 16/2; улица Аубакирова: дома с N1 по 58; улица Абая: дома с N1 по 35; улица Толе би: дома с N1 по 41 (нечетная сторона), с N2 по 34 (четная сторона); улица Рыскулова: дома с N1 по 55 (нечетная сторона), с N2 по 76 (четная сторона); улица Макатаева: дома с N79 по 125, с N 167 по 259, с N267 по 341 (нечетная сторона); улица Наурызбай батыра: дома с N1 по 123 (нечетная сторона), с N2 по 120 (четная сторона); улица Саурык батыра: дома с N71 по 201 (нечетная сторона); улица Спивакова: дома с N1 по 65 (нечетная сторона), с N2 по 64 (четная сторона); улица Сураншы батыра: дома с N1 по 137 (нечетная сторона), с N2 по 146 (четная сторона); улица Суюнбая: дома с N1 по 25 (нечетная сторона), с N26 по 76 (четная сторона); улица Дюсенбиева: дома с N1 по 97 (нечетная сторона), с N2 по 20 (четная сторона); улица Боранбаева: дома с N2 по 22а (четная сторона), с N1 по 11б (нечетная сторона); улица Райымбек батыра: дома с N118 по 196 (четная сторона), с N81 по 171 (нечетная сторона); улица Сайлыбаева: дома с N1 по 15; улица Зикринова: дома с N1 по 10; улица Бабажанова: дома с N121 по 175 (нечетная сторона), с N116 по158 (четная сторона).
Избирательный участок N248.
Центр: село Узынагаш, улица Мажитова, N2, средняя школа имени С.Бердыкулова с дошкольным мини-центром.

Шекарасы: Ұзынағаш ауылы, Мақатаев көшесі: N84-ден 278-ге дейінгі (жұп жағы), N127-ден 165-ке дейінгі (тақ жағы) үйлер; Сәтпаев көшесі: N58-ден 342-ке дейінгі (жұп жағы), N101-ден 303а-ға дейінгі (тақ жағы) үйлер; Қараш батыр көшесі: N88-ден 272-ке дейінгі (жұп жағы), N85-тен 279-ға дейінгі (тақ жағы) үйлер; Бәйдібек би көшесі: N172-ден 322-ге дейінгі (жұп жағы), N153-тен 287-ге дейінгі (тақ жағы) үйлер; Абай көшесі: N35-тен 45-ке дейінгі (тақ жағы) үйлер; Төле би көшесі: N36-дан 50-ге дейінгі (жұп жағы), N45-тен 55-ке дейінгі (тақ жағы) үйлер; Мәжитов көшесі: N1-ден 11-ге дейінгі үйлер; Рысқұлов көшесі: N76-дан 92-ге дейінгі (жұп жағы), N57-ден 83-ке дейінгі (тақ жағы) үйлер; Спиваков көшесі: N 66-дан 80-ге дейінгі (жұп жағы), N67-ден 119-ға дейінгі (тақ жағы) үйлер; Сүйінбай көшесі: N78-ден 82-ге дейінгі (жұп жағы), N29-дан 39-ға дейінгі (тақ жағы) үйлер; Дүйсенбиев көшесі: N22-ден 76-ға дейінгі (жұп жағы), N99-дан 131-ге дейінгі (тақ жағы) үйлер; Боранбаев көшесі: N24-тен 90-ға дейінгі (жұп жағы), N13-тен 65-ке дейінгі (тақ жағы) үйлер; Білдебаев көшесі: N1-ден 29-ға дейінгі үйлер; Ақбарыс көшесі: N1-ден 7-ге дейінгі үйлер; Көкбастау көшесі: N1-ден 28-ге дейінгі үйлер; Қонаев көшесі: N1-ден 58-ге дейінгі үйлер; Баспана көшесі: N1-ден 29-ға дейінгі үйлер; Ақжар көшесі: N1-ден 32-ге дейінгі үйлер; Шаңырақ көшесі: N1-ден 38-ге дейінгі үйлер; Отан көшесі: N1-ден 42-ге дейінгі үйлер; Алтын ғасыр көшесі: N1-ден 33-ке дейінгі үйлер; Байқоңыр көшесі: N1-ден 34-ке дейінгі үйлер; Атамекен көшесі: N1-ден 37-ге дейінгі үйлер.
N 249 сайлау учаскесі.
Орталығы: Ұзынағаш ауылы, Бәйдібек би көшесі, N107, Ш.Уәлиханов атындағы орта мектебі мектепке дейінгі шағын орталығымен.
Шекарасы: Ұзынағаш ауылы, Абай көшесі: N2-ден 78-ге дейінгі (жұп жағы) үйлер; Өмірзақ ақын көшесі: N1-ден 80-ге дейінгі үйлер; Момышұлы көшесі: N1-ден 49-ға дейінгі үйлер; Домалақ ене көшесі: N1-ден 84-ке дейінгі үйлер; Кәндеков көшесі: N1-ден 102-ге дейінгі үйлер; Әуезов көшесі: N1-ден 38-ге дейінгі үйлер; Өтеген батыр көшесі: N102-ден 172-ге дейінгі (жұп жағы), N105-тен 177-ге дейінгі (тақ жағы) үйлер; Бәйдібек би көшесі: N94-тен 164-ке дейінгі (жұп жағы), N73-тен 143-ке дейінгі (тақ жағы) үйлер; Қараш батыр көшесі: N2-ден 86-ға дейінгі (жұп жағы), N1-ден 83-ке дейінгі (тақ жағы) үйлер; Сәтпаев көшесі: N2-ден 56-ға дейінгі (жұп жағы), N1-ден 97-ге дейінгі (тақ жағы) үйлер; Мақатаев көшесі: N2-ден 82-ге дейінгі (жұп жағы), N1-ден 77-ге дейінгі (тақ жағы) үйлер; Бабажанов көшесі: N1-ден 113-ке дейінгі (тақ жағы), N8-ден 116-ға дейінгі (жұп жағы) үйлер; Райымбек батыр көшесі: N1-ден 79ге дейінгі (тақ жағы), N2-ден 118-ге дейінгі (жұп жағы) үйлер; Бекболат көшесі: N54-тен 70-ке дейінгі (жұп жағы) үйлер; Саурық батыр көшесі: N1-ден 69-ға дейінгі үйлер; Тұрысбеков көшесі: N1-ден 28-ге дейінгі үйлер; Тәуелсіздік көшесі: N1-ден 89-ға дейінгі (тақ жағы), N2-ден 82-ге дейінгі (жұп жағы) үйлер; Әзербаев көшесі: N13-тен 213-ке дейінгі (тақ жағы), N42-ден 214-ке дейінгі (жұп жағы) үйлер; Тоққұлов көшесі: N1-ден 111-ге дейінгі (тақ жағы) үйлер, N2-ден 110-ға дейінгі (жұп жағы) үйлер; Есімхан көшесі: N1-ден 45-ке дейінгі (тақ жағы) үйлер, N2-ден 44-ке дейінгі (жұп жағы) үйлер.
N 250 сайлау учаскесі.
Орталығы: Ұзынағаш ауылы, Жандосов көшесі, N85, Абай атындағы гимназия мектебі мектепке дейінгі шағын орталығымен.

В границах: село Узынагаш, улица Макатаева: дома с N84 по 278 (четная сторона), с N127 по 165 (нечетная сторона); улица Сатпаева: дома с N58 по 342 (четная сторона), с N101 по 303а (нечетная сторона); улица Караш батыра: дома с N88 по 272 (четная сторона), с N85 по 279 (нечетная сторона); улица Байдибек би: дома с N172 по 322 (четная сторона), с N153 по 287 (нечетная сторона); улица Абая: дома с N35 по 45 (нечетная сторона); улица Толе би: дома с N36 по 50 (четная сторона), с N45 по 55 (нечетная сторона); улица Мажитова: дома с N1 по 11; улица Рыскулова: дома с N76 по 92 (четная сторона), с N57 по 83 (нечетная сторона); улица Спивакова: дома с N66 по 80 (четная сторона), с N67 по 119 (нечетная сторона); улица Суюнбая: дома с N78 по 82 (четная сторона), N29 по 39 (нечетная сторона); улица Дюсенбиева: дома с N22 по 76 (четная сторона), с N99 по 131 (нечетная сторона); улица Боранбаева: дома с N24 по 90 (четная сторона), с N13 по 65 (нечетная сторона); улица Билдебаева: дома с N1 по 29; улица Акбарыс: дома с N1 по 7; улица Кокбастау: дома с N.1 по 28; улица Конаева: дома с N1 по 58; улица Баспана: дома с N1 по 29; улица Акжар: дома с N1 по 32; улица Шанырак: дома с N1 по 38; улица Отан: дома 1 по 42; улица Алтын гасыр: дома N1 по 33; улица Байконур: дома с N1 по 34; улица Атамекен: дома с N1 по 37.
Избирательный участок N249.
Центр: село Узынагаш, улица Байдибек би, N107, средняя школа имени Ш.Уалиханова с дошкольным мини-центром.
В границах: село Узынагаш, улица Абая: дома с N2 по 78 (четная сторона); улица Омирзак акына: дома с N1 по 80; улица Момышулы: дома с N1 по 49; улица Домалак ене: дома с N1 по 84; улица Кандекова: дома с N1 по 102; улица Ауезова: дома с N1 по 38; улица Отеген батыра: дома с N102 по 172 (четная сторона), с N105 по 177 (нечетная сторона); улица Байдибек би: дома с N94 по 164 (четная сторона), с N73 по 143 (нечетная сторона); улица Караш батыра: дома с N2 по 86 (четная сторона), с N1 по 83 (нечетная сторона); улица Сатпаева: дома с N2 по 56 (четная сторона), с N1 по 97 (нечетная сторона); улица Макатаева: дома с N2 по 82 (четная сторона), с N1 по 77 (нечетная сторона); улица Бабажанова: дома с N1 по 113 (нечетная сторона), с N8 по 116 (четная сторона); улица Райымбек батыра: дома с N1 по 79 (нечетная сторона), с N2 по 118 (четная сторона); улица Бекболата: дома с N54 по 70 (четная сторона); улица Саурык батыра: дома с N1 по 69; улица Турысбекова: дома с N1 по 28; улица Тауелсиздик: дома с N1 по 89 (нечетная сторона), с N2 по 82 (четная сторона); улица Азербаева: дома с N13 по 213 (нечетная сторона), с N42 по 214 (четная сторона); улица Токкулова: дома с N1 по 111 (нечетная сторона), с N2 по 110 (четная сторона); улица Есимхана: дома с N 1 по 45 (нечетная сторона), с N2 по 44 (четная сторона).
Избирательный участок N250.
Центр: село Узынагаш, улица Жандосова, N85, школа-гимназия имени Абая с дошкольным мини-центром.

Шекарасы: Ұзынағаш ауылы, Жамбыл көшесі: N1-ден 201-ге дейінгі үйлер; Астана көшесі: N1-ден 60-қа дейінгі үйлер; Қарасай батыр көшесі: N88-ден 106-ға дейінгі (жұп жағы), N119-дан 283-ке дейінгі (тақ жағы) үйлер; Жандосов көшесі: N30-дан 82-ге дейінгі (жұп жағы), N61-ден 85-ке дейінгі (тақ жағы) үйлер; Сариев көшесі: N1-ден 70-ке дейінгі үйлер; Сарыбай би көшесі: N56-дан 92-ге дейінгі (жұп жағы), N77-ден 95-ке дейінгі (тақ жағы) үйлер; Молдағұлова көшесі: N1-ден 91-ге дейінгі үйлер; Розыбакиев көшесі: N61-ден 105-ке дейінгі үйлер; Кұстүтін көшесі: N1-ден 40-қа дейінгі үйлер; Шөпбаев көшесі: N1-ден 48-ге дейінгі үйлер; Уәлиханов көшесі: N1-ден 38-ге дейінгі үйлер; Елгезеров көшесі: N1-ден 13-ке дейінгі үйлер; Бокин көшесі: N1-ден 16-ға дейінгі үйлер; Мәметова көшесі: N1-ден 44-ке дейінгі үйлер.
N251 сайлау учаскесі.
Орталығы: Ұзынағаш ауылы, Қарасай батыр көшесі, нөмірсіз, Наурызбай батыр Құтпанбетұлы атындағы орта мектеп мектепке дейінгі шағын орталығымен.
Шекарасы: Ұзынағаш ауылы, Қарасай батыр көшесі: N2-ден 86-ға дейінгі (жұп жағы), N1-ден 119-ға дейінгі (тақ жағы) үйлер; Жандосов көшесі: N2-ден 28-ге дейінгі (жұп жағы) үйлер; Әзербаев көшесі: N1-ден 51-ге дейінгі үйлер; Қазыбек бек көшесі: N1-ден 42-ге дейінгі үйлер; Бекболат көшесі: N1-ден 29-ға дейінгі (тақ жағы) үйлер, N2-ден 38-ге дейінгі (жұп жағы) үйлер; Бәйдібек би көшесі: N1-ден 49-ға дейінгі (тақ жағы), N2-ден 70-ке дейінгі (жұп жағы) үйлер; Сыпатай батыр көшесі: N1-ден 54-ке дейінгі үйлер; Отау көшесі: N1-ден 95-ке дейінгі үйлер; Шапағат көшесі: N1-ден 69-ға дейінгі үйлер; Майқы би көшесі: N1-ден 20-ға дейінгі үйлер.
N252 сайлау учаскесі.
Орталығы: Жаңақұрылыс ауылы, Бәйдібек би көшесі, N23, Абдолла Қарсақбаев атындағы орта мектебі.
Шекарасы: Жаңақұрылыс ауылы; жаңа шағын аудан үйлері; N3 сүт - тауар фермасының үйлері.
N253 сайлау учаскесі.
Орталығы: Ынтымақ ауылы, Жексенбаев көшесі, N7, Ынтымақ орта мектебі.
Шекарасы: Ынтымақ ауылы; көшеттік үйлері.
N254 сайлау учаскесі.
Орталығы: Ұзынағаш ауылы, Бәйдібек би көшесі, нөмірсіз, N28237 әскери бөлімше штабы.
Шекарасы: N28237 әскери бөлімше.
N255 сайлау учаскесі.
Орталығы: Ұзынағаш ауылы, Қарасай батыр көшесі, нөмірсіз, N68303 әскери бөлімше штабы.
Шекарасы: N 68303 әскери бөлімше.
N256 сайлау учаскесі.
Орталығы: Қарғалы ауылы, Ә. Бейсеуов көшесі, N42, Қарғалы N1 орта мектеп мектепке дейінгі шағын орталығымен.
Шекарасы: Қарғалы ауылы, Жұрынов көшесі: N1-ден 63-ке дейінгі (тақ жағы), N2-ден 68-ге дейінгі (жұп жағы) үйлер; Ә.Бейсеуов көшесі: N1-ден 63-ке дейінгі (тақ жағы), N2-ден 64-ке дейінгі (жұп жағы) үйлер; Гагарин көшесі: N1-ден 29-ға дейінгі (тақ жағы), N2-ден 46-ға дейінгі (жұп жағы) үйлер; Победа көшесі: N1-ден 59-ға дейінгі (тақ жағы), N2-ден 94-ке дейінгі (жұп жағы) үйлер; Қайдауыл көшесі: N1-ден 91-ге дейінгі (тақ жағы), N2-ден 90-ға дейінгі (жұп жағы) үйлер; Қалқаман көшесі: N1-ден 87-ге дейінгі (тақ жағы), N2-ден 74-ке дейінгі (жұп жағы) үйлер; Сүйінбай көшесі: N1-ден 93-ке дейінгі (тақ жағы), N2-ден 76-ға дейінгі (жұп жағы) үйлер; Абай көшесі: N1-ден 61-ге дейінгі (тақ жағы), N2-ден 70-ке дейінгі (жұп жағы) үйлер; Кәрібаев көшесі: N1-ден 31-ге дейінгі үйлер; Подгорная көшесі: N1-ден 68-ге дейінгі үйлер; Садовая көшесі: N1-ден 79-ға дейінгі үйлер; Амангелді көшесі: N1-ден 56-ға дейінгі үйлер; Пушкин көшесі: N1-ден 15-ке дейінгі үйлер; Сейфуллин көшесі: N1-ден 18-ге дейінгі үйлер; Әлібеков көшесі: N7-ден 49-ға дейінгі үйлер; Жангелді көшесі: N1-ден 60-қа дейінгі үйлер.
N257 сайлау учаскесі.
Орталығы: Қарғалы ауылы, Досбергенов көшесі, N56, Әсет Бейсеуов атындағы орта мектеп мектепке дейінгі шағын орталығымен.

В границах: село Узынагаш, улица Жамбыла: дома с N1 по 201; улица Астана: дома с N1 по 60; улица Карасай батыра: дома с N88 по 106 (четная сторона), с N119 по 283 (нечетная сторона); улица Жандосова: дома с N30 по 82 (четная сторона), с N61 по 85 (нечетная сторона); улица Сариева: дома с N1 по 70; улица Сарыбай би: дома с N56 по 92 (четная сторона), с N77 по 95 (нечетная сторона); улица Молдагуловой: дома с N1 по 91; улица Розыбакиева: дома с N61 по 105; улица Кустутун: дома с N1 по 40; улица Шопбаева: дома с N1 по 48; улица Валиханова: дома с N1 по 38; улица Елгезерова: дома с N1 по 13; улица Бокина: дома с N1 по 16; улица Маметовой: дома с N1 по 44.
Избирательный участок N251.
Центр: село Узынагаш, улица Карасай батыра, без номера, средняя школа имени Наурызбай батыра Кутпанбетулы с дошкольным мини-центром.
В границах: село Узынагаш, улица Карасай батыра: дома с N2 по 86 (четная сторона), с N 1 по 119 (нечетная сторона); улица Жандосова: дома с N2 по 28 (четная сторона); улица Азербаева: дома с N1 по 51; улица Казыбек бека: дома с N1 по 42; улица Бекболата: дома с N1 по 29 (нечетная сторона), с N2 по 38 (четная сторона); улица Байдибек би: дома с N2 по 70 (четная сторона), с N1 по 49 (нечетная сторона); улица Сыпатай батыра: дома N1 по 54; улица Отау: дома с N1 по 95; улица Шапагат: дома с N1 по 69; улица Майкы би: дома с N1 по 20.
Избирательный участок N252.
Центр: село Жанакурылыс, улица Байдибек би, N23, средняя школа имени Абдоллы Карсакбаева.
В границах: село Жанакурылыс; дома нового микрорайона; дома молочно-товарной фермы N3.
Избирательный участок N253.
Центр: село Ынтымак, улица Жексенбаева, N7, Ынтымакская средняя школа.
В границах: село Ынтымак; дома питомника.
Избирательный участок N254.
Центр: село Узынагаш, улица Байдибек би, без номера, штаб войсковой части N28237.
В границах: войсковая часть N28237.
Избирательный участок N255.
Центр: село Узынагаш, улица Карасай батыра, без номера, штаб войсковой части N68303.
В границах: войсковая часть N68303.
Избирательный участок N256.
Центр: село Каргалы, улица А.Бейсеуова, N42, Каргалинская средняя школа N1 с дошкольным мини-центром.
В границах: село Каргалы, улица Журунова: дома с N1 по 63 (нечетная сторона), с N2 по 68 (четная сторона); улица А.Бейсеуова: дома с N1 по 63 (нечетная сторона), с N2 по 64 (четная сторона); улица Гагарина: дома с N1 по 29 (нечетная сторона), с N2 по 46 (четная сторона); улица Победы: дома с N1 по 59 (нечетная сторона), с N2 по 94 (четная сторона); улица Кайдауыла: дома с N1 по 91 (нечетная сторона), N2 по 90 (четная сторона); улица Калкамана: дома с N1 по 87 (нечетная сторона), с N2 по 74 (четная сторона); улица Суюнбая: дома с N1 по 93 (нечетная сторона), с N2 по 76 (четная сторона); улица Абая: дома с N1 по 61 (нечетная сторона), с N2 по 70 (четная сторона); улица Карибаева: дома с N1 по 31; улица Подгорная: дома с N1 по 68; улица Садовая: дома с N1 по 79; улица Амангельды: дома с N1 по 56; улица Пушкина: дома с N1 по 15; улица Сейфуллина: дома с N1 по 18; улица Алибекова: дома с N7 по 49; улица Жангельды: дома с N1 по 60.
Избирательный участок N257.
Центр: село Каргалы, улица Досбергенова, N56, средняя школа имени Асета Бейсеуова с дошкольным мини-центром.

Шекарасы: Қарғалы ауылы, Жұрынов көшесі: N65-тен 149-ға дейінгі (тақ жағы) үйлер; Победа көшесі: N61-ден 155-ке дейінгі (тақ жағы), N96-дан 152-ге дейінгі (жұп жағы) үйлер; Ә. Бейсеуов көшесі: N65-тен 143-ке дейінгі (тақ жағы), N66-дан 152-ге дейінгі (жұп жағы) үйлер; Гагарин көшесі: N31-ден 59-ға дейінгі (тақ жағы), N48-ден 62-ге дейінгі (жұп жағы) үйлер; Қайдауыл көшесі: N93-тен 153-ке дейінгі (тақ жағы), N92-ден 162-ге дейінгі (жұп жағы) үйлер; Қалқаман көшесі: N89-дан 129-ға дейінгі (тақ жағы), N76-дан 106-ға дейінгі (жұп жағы) үйлер; Сүйінбай көшесі: N95-тен 105-ке дейінгі (тақ жағы), N78-ден 114-ке дейінгі (жұп жағы) үйлер; Абай көшесі: N63-тен 147-ге дейінгі (тақ жағы), N72-ден 174-ке дейінгі (жұп жағы) үйлер; Кәрібаев көшесі: N31-ден 74-ке дейінгі үйлер; Райымжанов көшесі: N1-ден 32-ге дейінгі үйлер; Молдағұлова көшесі: N1-ден 19-ға дейінгі үйлер; Егізбаев көшесі: N1-ден 39-ға дейінгі үйлер; Мәметова көшесі: N1-ден 45-ке дейінгі үйлер; радио орталығы үйлері; Некрасов көшесі: N1-ден 12-ге дейінгі үйлер; Тоқтарбаев көшесі: N1-ден 20-ға дейінгі үйлер; сауықтыру кешендері үйлері; Досбергенов көшесі: N1-ден 22-ге дейінгі үйлер; Майбұлақ көшесі: N2, 4 үйлер.
N258 сайлау учаскесі.
Орталығы: Қарғалы ауылы, Досымбетов көшесі, N1, орта мектеп N3.
Шекарасы: Қарғалы ауылы, Ә.Бейсеуов көшесі: N3, 5 үйлер; Әлібеков көшесі: N3, 5, 6 үйлер; Жамбыл көшесі: N1-ден 15-ке дейінгі үйлер; Жармұхамбетов көшесі: N1-ден 40-қа дейінгі үйлер; Досымбетов көшесі: N1-ден 77-ке дейінгі (тақ жағы), N2-ден 74-ке дейінгі (жұп жағы) үйлер; Сәт көшесі: N2-ден 48-ге дейінгі (жұп жағы), N1-ден 47-ге дейінгі (тақ жағы) үйлер; Алатау көшесі: N1-ден 176-ға дейінгі үйлер; Бекетай көшесі: N1-ден 75-ке дейінгі үйлер; Чайковский көшесі: N1-ден 30-ға дейінгі үйлер; Октябрьская көшесі: N1-ден 30-ға дейінгі үйлер; Фурманов көшесі: N1-ден 44-ке дейінгі үйлер; Киров көшесі: N1-ден 32-ге дейінгі үйлер; Красин көшесі: N1-ден 93-ке дейінгі үйлер; Фрунзе көшесі: N1-ден 10-ға дейінгі үйлер; Мичурин көшесі: N1-ден 40-қа дейінгі үйлер; Тоқсейтов көшесі: N1-ден 152-ге дейінгі үйлер; Комаров көшесі: N1-ден 13-ке дейінгі үйлер; Южная көшесі: N1-ден 50-ге дейінгі үйлер; Әуезов көшесі: N1-ден 95-ке дейінгі үйлер.
N259 сайлау учаскесі.
Орталығы: Қарғалы ауылы, Геологическая көшесі, N18, орта мектеп N4.
Шекарасы: Қарғалы ауылы, Панфилов көшесі: N2-ден 114-ке дейінгі (жұп жағы), N25-тен 127-ге дейінгі (тақ жағы) үйлер; Сәт көшесі: N50-ден 266-ға дейінгі (жұп жағы), N49-дан 279-ға дейінгі (тақ жағы) үйлер; Сағиев көшесі: N1-ден 46-ға дейінгі үйлер; Қарасай көшесі: N1-ден 50-ге дейінгі үйлер; Әшекеев көшесі: N1-ден 83-ке дейінгі үйлер; Алматинская көшесі: N1-ден 57-ге дейінгі үйлер; Геологическая көшесі: N1-ден 63-ке дейінгі үйлер; Юбилейная көшесі: N1-ден 148-ге дейінгі үйлер; Байсеитов көшесі: N1-ден 3-ке дейінгі үйлер; ағаш отырғызу учаскесінің қосалқы шаруашылық үйлері.
N260 сайлау учаскесі.

В границах: село Каргалы, улица Журунова: дома с N65 по 149 (нечетная сторона); улица Победа: дома с N61 по 155 (нечетная сторона), с N96 по 152 (четная сторона); улица А.Бейсеуова: дома с N65 по 143 (нечетная сторона), с N66 по 152 (четная сторона); улица Гагарина: дома с N 31 по 59 (нечетная сторона), с N48 по 62 (четная сторона); улица Кайдауыла: дома с N93 по 153 (нечетная сторона), с N92 по 162 (четная сторона); улица Калкамана: дома с N89 по 129 (нечетная сторона), с N76 по 106 (четная сторона); улица Суюнбая: дома с N95 по 105 (нечетная), с N78 по 114 (четная сторона); улица Абая: дома с N63 по 147 (нечетная сторона), с N72 по 174 (четная сторона); улица Карибаева: дома с N31 по 74; улица Райымжанова: дома с N 1 по 32; улица Молдагуловой: дома с N1 по 19; улица Егизбаева: дома с N 1 по 39; улица Маметовой: дома с N1 по 45; дома радиоцентра; улица Некрасова: дома с N1 по 12; улица Токтарбаева: дома с N1 по 20; дома оздоровительных комплексов; улица Досбергенова: дома с N1 по 22; улица Майбулак: дома N2, 4.
Избирательный участок N258.
Центр: село Каргалы, улица Досымбетова, N1, средняя школа N3.
В границах: село Каргалы, улица А.Бейсеуова: дома N3, 5; улица Алибекова: дома N3, 5, 6; улица Жамбыла: дома с N1 по 15; улица Жармухамбетова: дома с N1 по 40; улица Досымбетова: дома с N1 по 77 (нечетная сторона), с N2 по 74 (четная сторона); улица Сат: дома с N2 по 48 (четная сторона), с N1 по 47 (нечетная сторона); улица Алатау: дома с N1 по 176; улица Бекетая: дома с N1 по 75; улица Чайковского: дома с N1 по 30; улица Октябрьская: дома с N1 по 30; улица Фурманова: дома с N1 по 44; улица Кирова: дома с N1 по 32; улица Красина: дома с N1 по 93; улица Фрунзе: дома с N1 по 10; улица Мичурина: дома с N1 по 40; улица Токсеитова: дома с N1 по 152; улица Комарова: дома с N1 по 13; улица Южная: дома с N1 по 50; улица Ауэзова: дома с N1 по 95.
Избирательный участок N259.
Центр: село Каргалы, улица Геологическая, N18, средняя школа N4.
В границах: село Каргалы, улица Панфилова: дома с N2 по 114 (четная сторона), с N25 по 127 (нечетная сторона); улица Сат: дома с N50 по 266 (четная сторона), с N49 по 279 (нечетная сторона); улица Сагеева: дома с N1 по 46; улица Карасая: дома с N 1 по 50; улица Ашекеева: дома с N1 по 83; улица Алматинская: дома с N1 по 57; улица Геологическая: дома с N1 по 63; улица Юбилейная: дома с N1 по 148; улица Байсеитова: дома с N1 по 3; дома подсобного хозяйства лесопосадочного участка.
Избирательный участок N260.

Орталығы: Қарғалы ауылы, Наурыз көшесі, N1д, Қарғалы N2 мектеп-гимназиясы.
Шекарасы: Қарғалы ауылы, Жұрынов көшесі: N70-тен 138-ге дейінгі (жұп жағы) үйлер; Уәлиханов көшесі: N1-ден 21-ге дейінгі үйлер, "Наурыз" шағын ауданы.
N261 сайлау учаскесі.
Орталығы: Ақсеңгір ауылы, Абай көшесі, N14, Ақсеңгір орта мектебі.
Шекарасы: Ақсеңгір ауылы.
N262 сайлау учаскесі.
Орталығы: Жайсан ауылы, Қосбасаров көшесі, нөмірсіз, Жайсан орта мектебі мектепке дейінгі шағын орталығымен.
Шекарасы: Жайсан ауылы; Төрегелді, Ақтам фермасы үйлері.
N 263 сайлау учаскесі.
Орталығы: Көкдала ауылы, Көкдала орталау мектебі.
Шекарасы: Көкдала ауылы; Жиренайғыр станциясы.
N264 сайлау учаскесі.
Орталығы: Қыдырбекұлы ауылы, Жамбыл көшесі, нөмірсіз, Б. Қыдырбекұлы атындағы орта мектеп.
Шекарасы: Қыдырбекұлы ауылы.
N265 сайлау учаскесі.
Орталығы: Жамбыл ауылы, Жамбыл көшесі, N59, Жамбыл атындағы орта мектеп мектепке дейінгі шағын орталығымен.
Шекарасы: Жамбыл ауылы.
N266 сайлау учаскесі.
Орталығы: Саурық батыр ауылы, Жамбыл көшесі, N15, Көкөзек орта мектебі.
Шекарасы: Саурық батыр ауылы.
N267 сайлау учаскесі.
Орталығы: Қызыләскер ауылы, Центральная көшесі, нөмірсіз, Әбдіразақ Мәмиев атындағы орталау мектеп.
Шекарасы: Қызыләскер ауылы.
N268 сайлау учаскесі.
Орталығы: Бірлік ауылы, Бірлік бастауыш мектебі.
Шекарасы: Бірлік ауылы.
N269 сайлау учаскесі.
Орталығы: Сарыбай би ауылы, Рахымбеков көшесі, N1, Қарасу орта мектебі.
Шекарасы: Сарыбай би ауылы.
N270 сайлау учаскесі.
Орталығы: Енбекшіарал ауылы, Мектеп көшесі, N23, Еңбекшіарал орталау мектебі.
Шекарасы: Еңбекшіарал ауылы.
N271 сайлау учаскесі.
Орталығы: Қайназар ауылы, Мектеп көшесі, N13, Қайназар орта мектебі.
Шекарасы: Қайназар ауылы.
N272 сайлау учаскесі.
Орталығы: Қарасай ауылы, Тәуелсіздік көшесі, нөмірсіз, Қарасай орталау мектебі мектепке дейінгі шағын орталығымен.
Шекарасы: Қарасай ауылы, Қызылсоқ ауылы.
N273 сайлау учаскесі.
Орталығы: Қарақыстақ ауылы, Меңдіқұлов көшесі, N4, Сүйінбай атындағы орта мектеп Үшбұлақ бастауыш мектебімен.
Шекарасы: Қарақыстақ ауылы, Бұрған ауылы, Үшбұлақ ауылы.
N274 сайлау учаскесі.
Орталығы: Сұраншы батыр ауылы, Жамбыл көшесі, нөмірсіз, Амангелді орта мектебі мектепке дейінгі шағын орталығымен.
Шекарасы: Сұраншы батыр ауылы; Ащысу фермасы.
N275 сайлау учаскесі.
Орталығы: Қастек ауылы, Қараш батыр көшесі, N57, Қастек орта мектебі мектепке дейінгі шағын орталығымен.
Шекарасы: Қастек ауылы; Бестамақ фермасы.
N 276 сайлау учаскесі.
Орталығы: Аққайнар ауылы, Жамбыл көшесі, N12, Тоқаш Бокин атындағы орта мектеп мектепке дейінгі шағын орталығымен.
Шекарасы: Аққайнар ауылы.
N277 сайлау учаскесі.
Орталығы: Шиен ауылы, Әбдіқайым көшесі, N2а, Шиен орта мектебі Қоғамшыл бастауыш мектебі және мектеп жанындағы интернатымен.
Шекарасы: Шиен ауылы, Қоғамшыл ауылы.
N278 сайлау учаскесі.
Орталығы: Бесмойнақ ауылы, Жангелдин атындағы орта мектеп Қараарша бастауыш мектебімен.
Шекарасы: Бесмойнақ ауылы, Қараарша ауылы.
N279 сайлау учаскесі.
Орталығы: Дегерес ауылы, Оспанхан Әубәкіров атындағы орта мектеп Бұлақ бастауыш мектебімен мектепке дейінгі шағын орталығымен.
Шекарасы: Дегерес ауылы, Бұлақ ауылы.
N280 сайлау учаскесі.
Орталығы: Сұңқар ауылы, Қарасай батыр көшесі, N73, Сұңқар орта мектебі.
Шекарасы: Сұңқар ауылы; Кеңсай фермасы.
N281 сайлау учаскесі.
Орталығы: Самсы ауылы, Сәрсенбеков көшесі, номерсіз, Телтай Сәрсенбеков атындағы орта мектебі мектепке дейінгі шағын орталығымен.
Шекарасы: Самсы ауылы, N3 бригада үйлері.
N282 сайлау учаскесі.
Орталығы: Тарғап ауылы, Алмабай көшесі, N27, Тарғап орта мектебі мектепке дейінгі шағын орталығымен.
Шекарасы: Тарғап ауылы; Қаттаубай атындағы кооперативтің N2 ферма үйлері.
N283 сайлау учаскесі.
Орталығы: Қопа станциясы, Қопа орталау мектебі.
Шекарасы: Қопа станциясы.
N284 сайлау учаскесі.
Орталығы: Үлгілі ауылы, Жамбыл көшесі, нөмірсіз, Үлгілі орта мектебі Ақдала бастауыш мектебімен.
Шекарасы: Үлгілі ауылы; Саз станциясы.
N285 сайлау учаскесі.
Орталығы: Беріктас ауылы, Қармысов көшесі, N25, Беріктас орта мектебі.
Шекарасы: Беріктас ауылы.
N286 сайлау учаскесі.
Орталығы: Ақтерек ауылы, Рыскелді көшесі, N19, Ақтерек орта мектеп мектепке дейінгі шағын орталығымен.
Шекарасы: Ақтерек ауылы.
N287 сайлау учаскесі.
Орталығы: Жаманты ауылы, Жаманты бастауыш мектебі.
Шекарасы: Жаманты ауылы.
N288 сайлау учаскесі.
Орталығы: Мәтібұлақ ауылы, Байтұрсынов көшесі, N7, Рославль орта мектебі мектепке дейінгі шағын орталығымен.
Шекарасы: Мәтібұлақ ауылы, Қарабастау ауылы.
N289 сайлау учаскесі.
Орталығы: Шилібастау станциясы, Абай көшесі, нөмірсіз, Шилібастау орта мектеп мектепке дейінгі шағын орталығымен.
Шекарасы: Шилібастау станциясы, Жайлау разъезді, Қызылтаң разъезді, Жартас ауылы, Еспе ауылы.
N290 сайлау учаскесі.
Орталығы: Таңбалытас ауылы, Еламан батыр көшесі, N14, Горный орта мектебі мектепке дейінгі шағын орталығымен.
Шекарасы: Таңбалытас ауылы.
N291 сайлау учаскесі.
Орталығы: Қасымбек ауылы, Тілеукеев көшесі, нөмірсіз, Қасымбек орта мектебі.
Шекарасы: Қасымбек ауылы.
N292 сайлау учаскесі.
Орталығы: Үмбетәлі ауылы, Мұсабаев көшесі, N44, Үмбетәлі атындағы орта мектеп мектепке дейінгі шағын орталығымен.
Шекарасы: Үмбетәлі ауылы.
N293 сайлау учаскесі.
Орталығы: Шолакқарғалы ауылы, Центральная көшесі, N6, Шолаққарғалы орталау мектебі.
Шекарасы: Шолаққарғалы ауылы.
N294 сайлау учаскесі.
Орталығы: Мыңбаев селосы, Ленин көшесі, N15, Мыңбаев ауылындағы орта мектеп мектепке дейінгі шағын орталығымен.
Шекарасы: Мыңбаев ауылы.
N295 сайлау учаскесі.
Орталығы: Үңгіртас ауылы, Шәріпов көшесі, N56, Үңгіртас орта мектебі мектепке дейінгі шағын орталығымен.
Шекарасы: Үңгіртас ауылы.
N296 сайлау учаскесі.
Орталығы: Көкқайнар ауылы, Көкқайнар орта мектебі.
Шекарасы: Көкқайнар ауылы; N1 ферма үйлері.
N297 сайлау учаскесі.
Орталығы: Сарыбастау ауылы, Школьная көшесі, нөмірсіз, Сарыбастау орта мектебі мектепке дейінгі шағын орталығымен.
Шекарасы: Сарыбастау ауылы, Ақдала ауылы; N2 ферма үйлері.
N298 сайлау учаскесі.
Орталығы: Үлкен ауылы, Үлкен орта мектебі мектепке дейінгі шағын орталығымен.
Шекарасы: Үлкен ауылы.
N299 сайлау учаскесі.
Орталығы: Айдарлы ауылы, Абай көшесі, N30, Айдарлы орта мектебі мектепке дейінгі шағын орталығымен.
Шекарасы: Айдарлы ауылы.
N300 сайлау учаскесі.
Орталығы: Бозой ауылы, Жетісу көшесі, N10, Бозой орта мектебі мектепке дейінгі шағын орталығымен.
Шекарасы: Бозой ауылы.
N301 сайлау учаскесі.
Орталығы: Ащысу ауылы, Бокин көшесі, N3, Сарытауқұм орта мектебі.
Шекарасы: Ащысу ауылы, Қаншеңгел ауылы.
N302 сайлау учаскесі.
Орталығы: Қазыбек бек станциясы, Мұсаев көшесі, N18, Ұзынағаш орта мектеп мектепке дейінгі шағын орталығымен.
Шекарасы: Қазыбек бек станциясы.

Центр: село Каргалы, улица Наурыз, N1д, Каргалинская школа-гимназия N2.
В границах: село Каргалы, улица Журунова: дома с N70 по 138 (четная сторона); улица Валиханова: дома с N1 по 21; микрорайон "Наурыз".
Избирательный участок N261.
Центр: село Аксенгир, улица Абая, N14, Аксенгирская средняя школа.
В границах: село Аксенгир.
Избирательный участок N262.
Центр: село Жайсан, улица Косбасарова, без номера, Жайсанская средняя школа с дошкольным мини-центром.
В границах: село Жайсан; дома ферм Торегелды, Актам.
Избирательный участок N263.
Центр: село Кокдала, Кокдалинская неполная средняя школа.
В границах: село Кокдала; станция Жиренайгыр.
Избирательный участок N264.
Центр: село Кыдырбекулы, улица Жамбыла, без номера, средняя школа имени Б. Кыдырбекулы.
В границах: село Кыдырбекулы.
Избирательный участок N265.
Центр: село Жамбыл, улица Жамбыла, N59, средняя школа имени Жамбыла с дошкольным мини-центром.
В границах: село Жамбыл.
Избирательный участок N266.
Центр: село Саурык батыр, улица Жамбыла, N15, Кокозекская средняя школа.
В границах: село Саурык батыр.
Избирательный участок N267.
Центр: село Кызыласкер, улица Центральная, без номера, неполная средняя школа имени Абдразака Мамиева.
В границах: село Кызыласкер.
Избирательный участок N268.
Центр: село Бирлик, Бирликская начальная школа.
В границах: село Бирлик.
Избирательный участок N269.
Центр: село Сарыбай би, улица Рахимбекова, N1, Карасусская средняя школа.
В границах: село Сарыбай би.
Избирательный участок N270.
Центр: село Енбекшиарал, улица Мектеп, N23, Енбекшиаральская неполная средняя школа.
В границах: село Енбекшиарал.
Избирательный участок N271.
Центр: село Кайназар, улица Мектеп, N13, Кайназарская средняя школа.
В границах: село Кайназар.
Избирательный участок N272.
Центр: село Карасай, улица Тауелсиздик, без номера, Карасайская неполная средняя школа с дошкольным мини-центром.
В границах: село Карасай; село Кызылсок.
Избирательный участок N273.
Центр: село Каракыстак, улица Мендыкулова, N4, средняя школа имени Суюнбая с Ушбулакской начальной школой.
В границах: село Каракыстак; село Бурган; село Ушбулак.
Избирательный участок N274.
Центр: село Сураншы батыр, улица Жамбыла, без номера, Амангельдинская средняя школа с дошкольным мини-центром.
В границах: село Сураншы батыр; ферма Ащысу.
Избирательный участок N275.
Центр: село Кастек, улица Караш батыра, N57, Кастекская средняя школа с дошкольным мини-центром.
В границах: село Кастек; ферма Бестамак.
Избирательный участок N276.
Центр: село Аккайнар, улица Жамбыла, N12, средняя школа имени Токаш Бокина с дошкольным мини-центром.
В границах: село Аккайнар.
Избирательный участок N277.
Центр: село Шиен, улица Абдикайыма, N2а, Шиенская средняя школа с Когамшылской начальной школой и пришкольным интернатом.
В границах: село Шиен; село Когамшыл.
Избирательный участок N278.
Центр: село Бесмойнак, средняя школа имени Жангельдина с начальной школой Караарша.
В границах: село Бесмойнак; село Караарша.
Избирательный участок N279.
Центр: село Дегерес, средняя школа имени Оспанхана Аубакирова с начальной школой Булак с дошкольным мини-центром.
В границах: село Дегерес; село Булак.
Избирательный участок N280.
Центр: село Сункар, улица Карасай батыра, N73, Сункарская средняя школа.
В границах: село Сункар; ферма Кенсай.
Избирательный участок N281.
Центр: село Самсы, улица Сарсенбекова, без номера, средняя школа имени Телтая Сарсенбекова с дошкольным мини-центром.
границах: село Самсы, дома бригады N3.
Избирательный участок N282.
Центр: село Таргап, улица Алмабая, N27, Таргапская средняя школа с дошкольным мини-центром.
В границах: село Таргап; дома фермы N2 кооператива имени Каттаубая.
Избирательный участок N283.
Центр: станция Копа, Копинская неполная средняя школа.
В границах: станция Копа.
Избирательный участок N284.
Центр: село Улгили, улица Жамбыла, без номера, Ульгулинская средняя школа с начальной школой Акдала.
В границах: село Улгили; станция Саз.
Избирательный участок N285.
Центр: село Бериктас, улица Кармысова, N25, Бериктасская средняя школа.
В границах: село Бериктас.
Избирательный участок N286.
Центр: село Актерек, улица Рыскельды, N19, Актерекская средняя школа с дошкольным мини-центром.
В границах: село Актерек.
Избирательный участок N287.
Центр: село Жаманты, Жамантинская начальная школа.
В границах: село Жаманты.
Избирательный участок N288.
Центр: село Матибулак, улица Байтурсынова, N7, Рославльская средняя школа с дошкольным мини-центром.
В границах: село Матибулак; село Карабастау.
Избирательный участок N289.
Центр: станция Шилибастау, улица Абая, без номера, Шилибастауская средняя школа с дошкольным мини-центром.
В границах: станция Шилибастау; разъезд Жайлау; разъезд Қызылтан; село Жартас; село Еспе.
Избирательный участок N290.
Центр: село Танбалытас, улица Еламан батыра, N14, Горненская средняя школа с дошкольным мини-центром.
В границах: село Танбалытас.
Избирательный участок N291.
Центр: село Касымбек, улица Тилеукеева, без номера, Касымбекская средняя школа.
В границах: село Касымбек.
Избирательный участок N292.
Центр: село Умбеталы, улица Мусабаева, N44, средняя школа имени Умбеталы с дошкольным мини-центром.
границах: село Умбеталы.
Избирательный участок N293.
Центр: село Шолаккаргалы, улица Центральная, N6, Шолаккаргалинская неполная средняя школа.
В границах: село Шолаккаргалы.
Избирательный участок N294.
Центр: село Мынбаев, улица Ленина, N15, средняя школа села Мынбаева с дошкольным мини-центром.
В границах: село Мынбаев.
Избирательный участок N295.
Центр: село Унгуртас, улица Шарипова, N56, Унгуртасская средняя школа с дошкольным мини-центром.
В границах: село Унгуртас.
Избирательный участок N296.
Центр: село Коккайнар, Коккайнарская средняя школа.
В границах: село Коккайнар; дома фермы N1.
Избирательный участок N297.
Центр: село Сарыбастау, улица Школьная, без номера, Сарыбастауская средняя школа с дошкольным мини-центром.
В границах: село Сарыбастау; село Акдала; дома фермы N2.
Избирательный участок N298.
Центр: село Улкен, Улькенская средняя школа с дошкольным мини-центром.
В границах: село Улкен.
Избирательный участок N299.
Центр: село Айдарлы, улица Абая, N30, Айдарлинская средняя школа с дошкольным мини-центром.
В границах: село Айдарлы.
Избирательный участок N300.
Центр: село Бозой, улица Жетису, N10, Бозойская средняя школа с дошкольным мини-центром.
В границах: село Бозой.
Избирательный участок N301.
Центр: село Ащысу, улица Бокина, N3, Сарытаукумская средняя школа.
В границах: село Ащысу; село Каншенгел.
Избирательный участок N302.
Центр: станция Казыбек бек, улица Мусаева, N18, Узынагашская средняя школа с дошкольным мини-центром.
В границах: станция Казыбек бек.