Еңбекшіқазақ ауданының 2015-2017 жылдарға арналған бюджеті туралы
Алматы облысы Еңбекшіқазақ аудандық мәслихатының 2014 жылғы 19 желтоқсандағы № 41-1 шешімі. Алматы облысының Әділет департаментінде 2014 жылы 29 желтоқсанда № 2989 болып тіркелді. Күші жойылды - Алматы облысы Еңбекшіқазақ аудандық мәслихатының 2016 жылғы 23 мамырдағы № 4-4 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды – Алматы облысы Еңбекшіқазақ аудандық мәслихатының 23.05.2016 № 4-4 шешімімен.
РҚАО ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқасының пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
2008 жылғы 4 желтоқсандағы Қазақстан Республикасы Бюджет кодексінің 9-бабының 2-тармағына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" 2001 жылғы 23 қаңтардағы Қазақстан Республикасы Заңының 6-бабы 1-тармағының 1) тармақшасына сәйкес, Еңбекшіқазақ аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. 2015-2017 жылдарға арналған аудандық бюджеті тиісінше 1, 2 және 3 қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2015 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер 16789913 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер 3609488 мың теңге;
салықтық емес түсімдер 27365 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер 78317 мың теңге;
трансферттер түсімі 13074743 мың теңге, соның ішінде:
ағымдағы нысаналы трансферттер 3897541 мың теңге;
нысаналы даму трансферттері 3988708 мың теңге;
субвенциялар 5188494 мың теңге;
2) шығындар 16886446 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу 20312 мың теңге, соның ішінде:
бюджеттік кредиттер 44595 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу 24283 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо 0 мың тенге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) (-) 116845 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) 116845 мың теңге.
Ескерту. 1-тармақ жаңа редакцияда - Алматы облысы Еңбекшіқазақ аудандық мәслихатының 09.12.2015 № 54-1 (01.01.2015 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
2. Ауданның жергілікті атқарушы органының 2015 жылға арналған резерві 22257 мың теңге сомасында бекітілсін.
3. 2015 жылға арналған аудандық бюджетті атқару процесінде секвестрлеуге жатпайтын аудандық бюджеттік бағдарламалардың тізбесі 4- қосымшаға сәйкес бекітілсін.
3-1. 2015 жылға арналған аудандық бюджетте жергілікті өзін-өзі басқару органдарына 5-қосымшаға сәйкес, 12793 мың теңге сомасында трансферттер көзделгені ескерілсін.
Аудандық маңызы бар қала, ауылдық округтер әкімдері жергілікті өзін-өзі басқарудың қолма-қол ақшаны бақылау шотына түсетін бюджет қаражатының тиімді пайдаланылуын қамтамасыз етсін.

О бюджете Енбекшиказахского района на 2015- 2017 годы
Решение Енбекшиказахского районного маслихата Алматинской области от 19 октября 2014 года № 41-1. Зарегистрировано Департаментом юстиции Алматинской области 29 декабря 2014 года № 2989. Утратило силу решением Енбекшикахаского районного маслихата Алматинской области от 23 мая 2016 года № 4-4
Сноска. Утратило силу решением Енбекшиказахского районного маслихата Алматинской области от 23.05.2016 № 4-4.
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии с пунктом 2 статьи 9 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Енбекшиказахский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Утвердить районный бюджет на 2015-2017 годы, согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2015 год в следующих объемах:
1) доходы 16789913 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления 3609488 тысяч тенге;
неналоговые поступления 27365 тысяч тенге;
поступление от продажи основного капитала 78317 тысяч тенге;
поступление трансфертов 13074743 тысяч тенге, в том числе:
целевые текущие трансферты 3897541 тысяч тенге;
целевые трансферты на развитие 3988708 тысяч тенге;
субвенции 5188494 тысяч тенге;
2) затраты 16886446 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование 20312 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты 44595 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов 24283 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами 0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета (-) 116845 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета 116845 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 1 в редакции решения Енбекшиказахского районного маслихата Алматинской области от 09.12.2015 № 54-1 (вводится в действие с 01.01.2015).
2. Утвердить резерв местного исполнительного органа района на 2015 год в сумме 22257 тысяч тенге.
3. Утвердить перечень районных бюджетных программ, не подлежащих секвестру в процессе исполнения районного бюджета на 2015 год, согласно приложению 4.
3-1. Учесть, что в районном бюджете на 2015 год предусмотрены трансферты органам местного самоуправления в сумме 12793 тысяч тенге, согласно приложению 5.
Акимам города районного значения, сельских округов обеспечить эффективное использование бюджетных средств, поступающих на контрольный счет наличности местного самоуправления.

Ескерту. Шешім 3-1-тармақпен толықтырылды - Алматы облысы Еңбекшіқазақ аудандық мәслихатының 09.11.2015 № 53-1 (01.01.2015 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
4. Осы шешімнің орындалуын бақылау аудандық мәслихаттың "Заңдылықты сақтау және бюджет жөніндегі" тұрақты комиссиясына жүктелсін.
5. Осы шешім 2015 жылғы 01 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Аудандық мәслихат
сессиясының төрағасы А. Газиева
Аудандық мәслихат
хатшысы Ә. Талқамбаев

Сноска. Решение дополнено пунктом 3-1 в соответствии с решением Енбекшиказахского районного маслихата Алматинской области от 09.11.2015 № 53-1 (вводится в действие с 01.01.2015).
4. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на постоянную комиссию районного маслихата "По вопросам соблюдения законодательства и бюджету".
5. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2015 года.
Председатель сессии
районного маслихата Газиева А.
Секретарь районного маслихата Талкамбаев А.

Еңбекшіқазақ аудандық мәслихатының 2014 жылғы "19" желтоқсандағы "Еңбекшіқазақ ауданының 2015-2017 жылдарға арналған бюджеті туралы" № 41-1 шешімімен бекітілген 1 қосымша
Еңбекшіқазақ ауданының 2015 жылға арналған бюджеті
Ескерту. 1 қосымша жаңа редакцияда - Алматы облысы Еңбекшіқазақ аудандық мәслихатының 09.12.2015 № 54-1 (01.01.2015 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
Санаты
Сомасы, мың теңге
Сыныбы
Ішкі сыныбы
Атауы
I. Кірістер

Приложение 1 утвержденное решением Енбекшиказахского районного маслихата от 19 декабря 2014 года №41-1 "О бюджете Енбекшиказахского района на 2015-2017 годы"
Бюджет Енбекшиказахского района на 2015 год
Сноска. Приложение 1 в редакции решения Енбекшиказахского районного маслихата Алматинской области от 09.12.2015 № 54-1 (вводится в действие с 01.01.2015).
Категория
Сумма тысяч тенге
Класс
Подкласс
Наименование
I. Доходы

667075
001
Жергілікті деңгейде білім беру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
15563
004
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) мемлекеттік білім беру мекемелерінде білім беру жүйесін ақпараттандыру
22500
005
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) мемлекеттік білім беру мекемелер үшін оқулықтар мен оқу-әдістемелік кешендерді сатып алу және жеткізу
276408
012
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
900
015
Жетім баланы (жетім балаларды) және ата-аналарының қамқорынсыз қалған баланы (балаларды) күтіп-ұстауға қамқоршыларға (қорғаншыларға) ай сайынғы ақшалай қаражат төлемі
73121
022
Жетім баланы (жетім балаларды) және ата-анасының қамқорлығынсыз қалған баланы (балаларды) асырап алғаны үшін Қазақстан азаматтарына біржолғы ақша қаражатын төлеуге арналған төлемдер
4793
067
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелерінің және ұйымдарының күрделі шығыстары
273790
467
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) құрылыс бөлімі
741946
037
Білім беру объектілерін салу және реконструкциялау
741946
06
Әлеуметтік көмек және әлеуметтік қамсыздандыру
697203
2
Әлеуметтік көмек
642643
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
642643
002
Жұмыспен қамту бағдарламасы
66425
004
Ауылдық жерлерде тұратын денсаулық сақтау, білім беру, әлеуметтік қамтамасыз ету, мәдениет, спорт және ветеринар мамандарына отын сатып алуға Қазақстан Республикасының заңнамасына сәйкес әлеуметтік көмек көрсету
67644
005
Мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмек
48618
006
Тұрғын үйге көмек көрсету
117305
007
Жергілікті өкілетті органдардың шешімі бойынша мұқтаж азаматтардың жекелеген топтарына әлеуметтік көмек
91595
010
Үйден тәрбиеленіп оқытылатын мүгедек балаларды материалдық қамтамасыз ету
13015
014
Мұқтаж азаматтарға үйде әлеуметтік көмек көрсету
43164
016
18 жасқа дейінгі балаларға мемлекеттік жәрдемақылар
133662
017
Мүгедектерді оңалту жеке бағдарламасына сәйкес, мұқтаж мүгедектерді міндетті гигиеналық құралдармен және ымдау тілі мамандарының қызмет көрсетуін, жеке көмекшілермен қамтамасыз ету
61215
052
Ұлы Отан соғысындағы Жеңістің жетпіс жылдығына арналған іс-шараларды өткізу
0
9
Әлеуметтік көмек және әлеуметтік қамтамасыз ету салаларындағы өзге де қызметтер
54560
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
53522
001
Жергілікті деңгейде халық үшін әлеуметтік бағдарламаларды жұмыспен қамтуды қамтамасыз етуді іске асыру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
41748
011
Жәрдемақыларды және басқа да әлеуметтік төлемдерді есептеу, төлеу мен жеткізу бойынша қызметтерге ақы төлеу

667075
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области образования
15563
004
Информатизация системы образования в государственных учреждениях образования района (города областного значения)
22500
005
Приобретение и доставка учебников, учебно-методических комплексов для государственных учреждений образования района (города областного значения)
276408
012
Капитальные расходы государственного органа
900
015
Ежемесячная выплата денежных средств опекунам (попечителям) на содержание ребенка-сироты (детей-сирот), и ребенка (детей), оставшегося без попечения родителей
73121
022
Выплата единовременных денежных средств казахстанским гражданам, усыновившим (удочерившим) ребенка (детей)-сироту и ребенка (детей), оставшегося без попечения родителей
4793
067
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
273790
467
Отдел строительства района (города областного значения)
741946
037
Строительство и реконструкция объектов образования
741946
06
Социальная помощь и социальное обеспечение
697203
2
Социальная помощь
642643
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
642643
002
Программа занятости
66425
004
Оказание социальной помощи на приобретение топлива специалистам здравоохранения, образования, социального обеспечения, культуры, спорта и ветеринарии в сельской местности в соответствии с законодательством Республики Казахстан
67644
005
Государственная адресная социальная помощь
48618
006
Оказание жилищной помощи
117305
007
Социальная помощь отдельным категориям нуждающихся граждан по решениям местных представительных органов
91595
010
Материальное обеспечение детей-инвалидов, воспитывающихся и обучающихся на дому
13015
014
Оказание социальной помощи нуждающимся гражданам на дому
43164
016
Государственные пособия на детей до 18 лет
133662
017
Обеспечение нуждающихся инвалидов обязательными гигиеническими средствами и предоставление услуг специалистами жестового языка, индивидуальными помощниками в соответствии с индивидуальной программой реабилитации инвалида
61215
9
Прочие услуги в области социальной помощи и социального обеспечения
54560
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
53522
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области обеспечения занятости и реализации социальных программ для населения
41748
011
Оплата услуг по зачислению, выплате и доставке пособий и других социальных выплат