Кербұлақ аудандық мәслихатының 2013 жылғы 21 желтоқсанындағы "Кербұлақ ауданының 2014-2016 жылдарға арналған аудандық бюджеті туралы" N 25-151 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Алматы облысы Кербұлақ аудандық мәслихатының 2014 жылғы 10 ақпандағы N 26-158 шешімі. Алматы облысының Әділет департаментімен 2014 жылғы 19 ақпанда N 2583 болып тіркелді. Күші жойылды - Алматы облысы Кербұлақ аудандық мәслихатының 2015 жылғы 13 мамырдағы № 43-253 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Алматы облысы Кербұлақ аудандық мәслихатының 13.05.2015 № 43-253 шешімімен.
РҚАО ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқасының пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
Қазақстан Республикасы 2008 жылғы 4 желтоқсанындағы Бюджет Кодексінің 104–бабы 4-тармағының 5) тармақшасына және 106-бабының 4-тармағына, Қазақстан Республикасының "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 6-бабы 1-тармағының 1) тармақшасына сәйкес Кербұлақ аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Кербұлақ аудандық мәслихатының 2013 жылғы 21 желтоқсанындағы "Кербұлақ ауданының 2014-2016 жылдарға арналған аудандық бюджеті туралы" N 25-151 шешіміне (2013 жылдың 30 желтоқсанында нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде N 2546 енгізілген, 2014 жылдың 10,17 қаңтарындағы аудандық "Кербұлақ жұлдызы" газетінің N 2 (3699), N 3 (3700) жарияланған), келесі өзгерістер енгізілсін:
1-тармақтағы жолдар бойынша:
1) "Кірістер" "4440904" саны "4606661" санына ауыстырылсын, соның ішінде:
"трансферттер түсімдері" "4277403" саны "4443160" санына ауыстырылсын, соның ішінде:
"ағымдағы нысаналы трансферттер" "692222" саны "751948" санына ауыстырылсын;
"нысаналы даму трансферттері" "491791" саны "597822" санына ауыстырылсын.
2) "Шығындар" "4440904" саны "4619023" санына ауыстырылсын.
5) "Бюджет тапшылығы (профициті)" "-55547" саны "-67910" санына ауыстырылсын.
6) "Бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану)" "55547" саны "67910" санына ауыстырылсын.
2. Көрсетілген шешімнің 1 қосымшасы осы шешімнің 1 қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда баяндалсын.
3. Осы шешімнің орындалуын бақылау аудандық мәслихаттың "Аудан экономикасы мен бюджеті, салық, орта және кіші кәсіпкерлікті қолдау, коммуналдық шаруашылық, көріктендіру және халыққа қызмет көрсету" тұрақты комиссиясына жүктелсін.
4. Осы шешім 2014 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Аудандық мәслихатының
сессия төрағасы                            Еркебұлан Амантайұлы Самылтыров
Кербұлақ аудандық
мәслихатының хатшысы                       Есенбай Әбдірахманұлы Сұраншынов
КЕЛІСІЛДІ:
Кербұлақ ауданының экономика
және бюджеттік жоспарлау
бөлімі мемлекеттік
мекемесінің басшысы                        Шалқыбай Молдахметұлы Төлегенов
10 ақпан 2014 жыл
Кербұлақ аудандық мәслихатының
2014 жылғы " 10 " ақпанындағы
"Кербұлақ аудандық мәслихатының
2013 жылғы " 21 " желтоқсанындағы
"Кербұлақ ауданының 2014-2016
жылдарға арналған аудандық
бюджеті туралы" N 25-151 шешіміне
өзгерістер енгізу туралы"
N 26-158 шешіміне 1 қосымша
Кербұлақ аудандық мәслихатының
2013 жылғы 21 желтоқсанындағы
"Кербұлақ ауданының 2014-2016
жылдарға арналған аудандық
бюджеті туралы" N 25-151
шешімімен бекітілген
1-қосымша
Кербұлақ ауданының 2014 жылға арналған аудандық бюджеті
Санаты
Сомасы
(мың теңге)
Сыныбы
Атауы
Iшкi сыныбы
Ерекшелiгi
1
2
3
4
5
6

О внесении изменений в решение Кербулакского районного маслихата от 21 декабря 2013 года N 25-151 "О районом бюджете Кербулакского района на 2014-2016 годы"
Решение маслихата Кербулакского района Алматинской области от 10 февраля 2014 года N 26-158. Зарегистрировано Департаментом юстиции Алматинской области 19 февраля 2014 года N 2583. Утратило силу решением Кербулакского районного маслихата Алматинской области от 13 мая 2015 года № 43-253
Сноска. Утратило силу решением Кербулакского районного маслихата Алматинской области от 13.05.2015 № 43-253.
Примечание РЦПИ:
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии с подпунктом 5) пункта 4 статьи 104, пунктом 4 статьи 106 Бюджетного Кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" Кербулакский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Кербулакского районного маслихата от 21 декабря 2013 года N 25-151 "О районном бюджете Кербулакского района на 2014-2016 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов 30 декабря 2013 года за N 2546, опубликовано в районной газете "Кербулак жулдызы" от 10,17 января 2014 года N 2 (3699), N 3 (3700)), следующие изменения:
в пункте 1 по строкам:
1) "Доходы" "4440904" заменить на цифру "4606661", в том числе:
"поступление трансфертов" "4277403" заменить на цифру "4443160", в том числе:
"целевые текущие трансферты" "692222" заменить на цифру "751948";
"целевые трансферты на развитие" "491791" заменить на цифру "597822".
2) "Затраты" "4440904" заменить на цифру "4619023".
5) "Дефицит (профицит) бюджета" "-55547" заменить на цифру "-67910".
6) "Финансирование дефицита (использование профицит) бюджета" "55547" заменить на цифру "67910".
2. Приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению 1 к настоящему решению.
3. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на постоянную комиссию районного маслихата "По вопросам экономики бюджета, налога, по поддержке малого и среднего бизнеса, коммунального хозяйства, озеленения оказания помощи населению".
4. Настоящее решение вводится в действие с 01 января 2014 года.
Председатель сессии
районного маслихата                        Самылтыров Еркебулан Амантаевич
Секретарь Кербулакского
районного маслихата                        Суранчинов Есенбай Абдрахманович
СОГЛАСОВАНО:
Руководитель государственного
учреждения "Отдел экономики
и бюджетного планирования
Кербулакского района"                      Тулегенов Шалхибай Молдахметович
10 февраля 2014 года
Приложение 1 к решению
Кербулакского районного маслихата
от 10 февраля 2014 года N 26-158
"О внесении изменений в решение
Кербулакского районного маслихата
от 21 декабря 2013 года N 25-151
"О районном бюджете Кербулакского
района на 2014 -2016 годы"
Приложение N 1
Утвержден решением маслихата
от 21 декабря 2013 года N 25-151
Бюджет Кербулакского района
на 2014-2016 годы
Бюджет Кербулакского района на 2014 год
Категория
Сумма
(тысяч
тенге)
Класс
Подкласс
Специфика
Наименование