Панфилов аудандық мәслихатының 2013 жылңы 19 желтоқсандағы "Панфилов ауданының 2014-2016 жылдарға арналған аудандық бюджеті туралы" N 5-25-170 шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Алматы облысы Панфилов аудандық мәслихатының 2014 жылғы 10 ақпандағы N 5-26-185 шешімі. Алматы облысының Әділет департаментімен 2014 жылы 14 ақпанда N 2576 болып тіркелді
РҚАО ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқасының пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
Қазақстан Республикасының 2008 жылдың 04 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 104-бабы 4-тармағының 5) тармақшасына және 106-бабының 4-тармағына, Қазақстан Республикасының 2001 жылдың 23 қаңтарындағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6-бабы 1-тармағының 1) тармақшасына сәйкес, Панфилов аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Панфилов аудандық мәслихатының 2013 жылғы 19 желтоқсандағы "Панфилов ауданының 2014-2016 жылдарға арналған аудандық бюджеті туралы" N 5-25-170 шешіміне (2013 жылғы 31 желтоқсандағы нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде 2549 нөмірімен тіркелген, 2014 жылғы 18 қаңтардағы аудандық "Жаркент өңірі" газетінің 3 нөмірінде жарияланған) келесі өзгерістер мен толықтырулар енгізілсін:
1- тармақтағы жолдар бойынша:
1) "Кірістер" "8628884" саны "8642319" санына ауыстырылсын, оның ішінде:
"трансферттердің түсімдері" "7337177" саны "7350612" санына ауыстырылсын, соның ішінде:
"ағымдағы нысаналы трансферттер" "1042406" саны "1020973" санына ауыстырылсын;
"нысаналы даму трансферттер" "2762390" саны "2797258" санына ауыстырылсын.
2) "Шығындар" "8628884" саны "8728365" санына ауыстырылсын.
5) "Бюджет тапшылығы (профициті)" "-34726" саны "-120772" санына ауыстырылсын.
6) "Бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану)" "34726" саны "120772" санына ауыстырылсын.
"Бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) 120772 мың теңге" деген жолдан кейін "Бюджет қаражаттарының пайдаланылатын қалдықтары - 86209 мың теңге" жолымен толықтырылсын.
2. Көрсетілген шешімнің 1 қосымшасы осы шешімнің 1 қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда баяндалсын.
3. Осы шешімнің орындалуын бюджет, экономика, аграрлық, кәсіпкерлік, өндіріс, автокөлік жолдары және құрылыс мәселелері жөніндегі Панфилов аудандық мәслихатының тұрақты комиссиясына жүктелсін.
4. Осы шешім 2014 жылдың 01 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Аудандық мәслихаты
сессиясының төрағасы                       М.Оңласынов
Аудандық мәслихатының
хатшысы                                    Т. Оспанов
"КЕЛІСІЛДІ"
"Панфилов ауданының экономика
және бюджеттік жоспарлау бөлімі"
мемлекеттік мекемесінің басшысы            Рамазанова Сауле Қасымқанқызы
10 ақпан 2014 жыл
Панфилов аудандық мәслихаттың
2014 жылғы "10" ақпандағы бекітілген
"Панфилов аудандық мәслихаттың 2013 жылғы
"19" желтоқсандағы "Панфилов ауданының
2014-2016 жылдарға арналған аудандық
бюджеті туралы" N 5-25-170 шешіміне
өзгерістер мен толықтырулар енгізу
туралы" N 5-26-185 шешіміне 1 қосымша
Панфилов аудандық мәслихаттың
2013 жылғы "19" желтоқсандағы
"Панфилов ауданының 2014-2016
жылдарға арналған аудандық
бюджеті туралы" N 5-25-170
шешімімен бекітілген 1 қосымша
Панфилов ауданының 2014 жылға арналған аудандық бюджеті
Санаты
Сомасы
(мың теңге)
Сынып
Ішкі сынып
АТАУЫ
1.Кірістер

О внесении изменений и дополнений в решение Панфиловского районного маслихата от 19 декабря 2013 года N 5-25-170 "О районном бюджете Панфиловского района на 2014-2016 годы"
Решение маслихата Панфиловского района Алматинской области от 10 февраля 2014 года N 5-26-185. Зарегистрировано Департаментом юстиции Алматинской области 14 февраля 2014 года N 2576
Примечание РЦПИ:
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии с подпунктом 5) пункта 4 статьи 104 и пунктом 4 статьи 106 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 04 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" от 23 января 2001 года, Панфиловский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Панфиловского районного маслихата от 19 декабря 2013 года N 5-25-170 "О районном бюджете Панфиловского района на 2014-2016 годы" (зарегистрировано в государственном Реестре нормативных правовых актов от 31 декабря 2013 года за N 2549, опубликованного в районной газете "Жаркент өңірі" от 18 января 2013 года за N 3) следующие изменения и дополнения:
в пункте 1 по строкам:
1) "Доходы" цифру "8628884" заменить на цифру "8642319", в том числе:
"поступления трансфертов" цифру "7337177" заменить на цифру "7350612", в том числе:
"целевые текущие трансферты" цифру "1042406" заменить на цифру "1020973";
"целевые трансферты на развитие" цифру "2762390" заменить на цифру "2797258".
2) "Затраты" цифру "8628884" заменить на цифру "8728365".
5) "Дефицит (профицит) бюджета" цифру "-34726" заменить на цифру "-120772".
6) "Финансирование дефицита (использование профицита) бюджета" цифру "34726" заменить на цифру "120772".
После строки "Финансирование дефицита (использование профицита) бюджета 120772 тысяч тенге" дополнить строкой "Используемые остатки бюджетных средств - 86209 тысяч тенге".
2. Приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению 1 к настоящему решению.
3. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на постоянную комиссию Панфиловского районного маслихата по вопросам бюджета, экономики, аграрной, предпринимательства, производства, автомобильной дороги и строительства.
4. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2014 года.
Председатель сессии
районного маслихата                        М. Онласынов
Секретарь районного
маслихата                                  Т. Оспанов
"СОГЛАСОВАНО"
Руководитель государственного
учереждения "Отдел экономики
и бюджетного планирования
Панфиловского района"                      Рамазанова Сауле Касымкановна
10 февраля 2014 года
Приложение 1
к решению утвержденного маслихата
Панфиловского района от "10" февраля
2014 года N 5-26-185 "О внесении
изменений и дополнений в решение
Панфиловского районного маслихата от
19 декабря 2013 года N 5-25-170 "О
районном бюджете Панфиловского района
на 2014-2016 годы"
Приложение 1
утвержденное решением маслихата
Панфиловского района от "19"
декабря 2013 года N 5-25-170
"О районном бюджете Панфиловского
района на 2014-2016 годы"
Районный бюджет Панфиловского района на 2014 год
Категория
Сумма
(тысяч
тенге)
Класс
Подкласс
Наименование
1.Доходы