Сарқан аудандық мәслихатының 2014 жылғы 07 ақпандағы "Сарқан аудандық мәслихатының Регламентін бекіту туралы" № 30-154 шешіміне толықтырулар енгізу туралы
Алматы облысы Сарқан аудандық мәслихатының 2014 жылғы 05 мамырдағы № 35-187 шешімі. Алматы облысының Әділет департаментінде 2014 жылы 21 мамырда № 2727 болып тіркелді. Күші жойылды - Алматы облысы Сарқан аудандық мәслихатының 2017 жылғы 30 қарашадағы № 27-120 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Алматы облысы Сарқан аудандық мәслихатының 30.11.2017 № 27-120 шешімімен (алғашқы ресми жарияланған күннен бастап қолданысқа енгізіледі).
РҚАО ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқасының пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
"Қазақстан Республикасындағы жергiлiктi мемлекеттiк басқару және өзiн-өзi басқару туралы" 2001 жылғы 23 қаңтардағы Қазақстан Республикасының Заңының 8-бабы 3-тармағының 5) тармақшасына, "Мәслихаттың үлгі регламентін бекіту туралы" 2013 жылғы 3 желтоқсандағы № 704 Қазақстан Республикасы Президентінің Жарлығына сәйкес Сарқан аудандық мәслихаты ШЕШIМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Сарқан аудандық мәслихатының 2014 жылғы 07 ақпандағы "Сарқан аудандық мәслихатының Регламентін бекіту туралы" № 30-154 шешіміне (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде 2014 жылғы 20 наурызда № 2632 тіркелген, 2014 жылы 5 сәуірдегі аудандық "Сарқан" газетінің № 14 (9058) жарияланған) келесі толықтырулар енгізілсін:
33-тармақ келесі мазмұндағы абзацпен толықтырылсын:
"Облыстың тексеру комиссиясының бюджеттің атқарылуы туралы есебін мәслихат жыл сайын қарайды".
2. Осы шешімнің орындалуын бақылау аудандық мәслихат аппаратының басшысы Бейсенбай Мерекебайұлы Разбековқа жүктелсін.
3. Осы шешім әділет органдарында мемлекеттік тіркелген күннен бастап күшіне енеді және алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Сессия төрағасы
Е. Алинов
Мәслихат хатшысы
Қ. Абдрахманов

О внесении дополнений в решение Сарканского районного маслихата от 07 февраля 2014 года № 30-154 "Об утверждении Регламента Сарканского районного маслихата"
Решение Сарканского районного маслихата Алматинской области от 05 мая 2014 года № 35-187. Зарегистрировано Департаментом юстиции Алматинской области 21 мая 2014 года № 2727. Утратило силу решением Сарканского районного маслихата Алматинской области от 30 ноября 2017 года № 27-120
Сноска. Утратило силу решением Сарканского районного маслихата Алматинской области 30.11.2017 № 27-120 (вводится в действие со дня его первого официального опубликования).
Примечание РЦПИ:
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии с подпунктом 5) пункта 3 статьи 8 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Указом Президента Республики Казахстан от 03 декабря 2013 года № 704 "Об утверждении Типового регламента маслихата" Сарканский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Сарканского районного маслихата от 07 февраля 2014 года № 30-154 "Об утверждении Регламента Сарканского районного маслихата" (зарегистрированного в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов от 20 марта 2014 года № 2632, опубликованного в районной газете "Саркан" № 14 (9053) от 05 апреля 2014 года) следующие дополнения:
пункт 33 дополнить абзацем следующего содержания:
"Отчет ревизионной комиссии области об исполнении бюджета рассматриваются маслихатом ежегодно".
2. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на руководителя аппарата маслихата района Разбекова Бейсенбай Мерекебаевича.
3. Настоящее решение вступает в силу со дня государственной регистрации в органах юстиции и вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Председатель сессии Алинов Е.
Cекретарь маслихата Абдрахманов К.