Сарқан ауданының ауылдық елді мекендеріне жұмыс істеуге және тұруға келген денсаулық сақтау, білім беру, әлеуметтік қамсыздандыру, мәдениет, спорт және агроөнеркәсіптік кешен саласындағы мамандарға көтерме жәрдемақы және тұрғын үй алу немесе салу үшін әлеуметтiк қолдау көрсету туралы
Алматы облысы Сарқан аудандық мәслихатының 2014 жылғы 05 мамырдағы № 35-186 шешімі. Алматы облысының Әділет департаментінде 2014 жылы 21 мамырда № 2728 болып тіркелді. Күші жойылды - Алматы облысы Сарқан аудандық мәслихатының 2015 жылғы 12 ақпандағы № 50-257 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Алматы облысы Сарқан аудандық мәслихатының 12.02.2015 № 50-257 (алғашкы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
РҚАО ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқасының пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
"Агроөнеркәсіптік кешенді және ауылдық аумақтарды дамытуды мемлекеттік реттеу туралы" 2005 жылғы 8 шілдедегі Қазақстан Республикасының Заңының 18-бабының 8-тармағына сәйкес Сарқан аудандық мәслихаты ШЕШIМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Сарқан ауданының ауылдық елді мекендеріне жұмыс істеуге және тұруға келген денсаулық сақтау, білім беру, әлеуметтік қамсыздандыру, мәдениет, спорт және агроөнеркәсіптік кешен саласындағы мамандарға көтерме жәрдемақы және тұрғын үй алу немесе салу үшін әлеуметтiк қолдау көрсетілсін.
2. Осы шешімнің орындалуын бақылау аудандық мәслихаттың "Депутаттар өкілеттігі, заңдылық, заң тәртібін сақтау, әлеуметтік саясат, жастар және қоғамдық ұйымдармен байланыс жөніндегі" тұрақты комиссиясына жүктелсін.
3. Осы шешім әділет органдарында мемлекеттік тіркелген күннен бастап күшіне енеді және алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Сессия төрағасы
Е. Алинов
Мәслихат хатшысы
Қ. Абдрахманов
"КЕЛІСІЛДІ"
"Сарқан аудандық экономика
және бюджеттік жоспарлау бөлімі"
мемлекеттік мекемесінің басшысы
Аязбаев Талғат Тоқтасынұлы

О предоставлении подъемного пособия и социальной поддержки для приобретения или строительства жилья специалистам в области здравоохранения, бразования, социального обеспечения, культуры, спорта и агропромышленного комплекса, прибывшим для работы и проживания в сельские населенные пункты Сарканского района
Решение Сарканского районного маслихата Алматинской области от 05 мая 2014 года № 35-186. Зарегистрировано Департаментом юстиции Алматинской области 21 мая 2014 года № 2728. Утратило силу решением Сарканского районного маслихата Алматинской области от 12 февраля 2015 года № 50-257
Сноска. Утратило силу решением Сарканского районного маслихата Алматинской области от 12.02.2015 № 50-257 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
Примечание РЦПИ:
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии с пунктом 8 статьи 18 Закона Республики Казахстан от 8 июля 2005 года "О государственном регулировании развития агропромышленного комплекса и сельских территорий" Сарканский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Предоставить подъемное пособие и социальную поддержку для приобретения или строительства жилья специалистам в области здравоохранения, образования, социального обеспечения, культуры, спорта и агропромышленного комплекса, прибывшим для работы и проживания в сельские населенные пункты Сарканского района.
2. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на постоянную комиссию по вопросам "Полномочия депутатов, законности, охраны правопорядка, социальной политики, взаимодействия с молодежными и общественными объединениями".
3. Настоящее решение вступает в силу со дня государственной регистрации в органах юстиции и вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Председатель сессии
Алинов Е.
Секретарь маслихата
Абдрахманов К.
СОГЛАСОВАНО
Руководитель государственного
учреждения "Отдел экономики
и бюджетного планирования
Сарканского района"
Аязбаев Талгат Токтасынович