Талғар аудандық мәслихатының 2013 жылғы 20 желтоқсандағы "Талғар ауданының 2014-2016 жылдарға арналған аудандық бюджеті туралы" № 27-138 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Алматы облысы Талғар аудандық мәслихатының 2014 жылғы 05 тамыздағы № 34-192 шешімі. Алматы облысының Әділет департаментінде 2014 жылы 18 тамызда № 2830 болып тіркелді. Күші жойылды - Алматы облысы Талғар аудандық мәслихатының 2015 жылғы 15 мамырдағы № 43-263 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Алматы облысы Талғар аудандық мәслихатының 15.05.2015 № 43-263 шешімімен.
РҚАО ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
2008 жылғы 4 желтоқсандағы Қазақстан Республикасы Бюджет кодексінің 106-бабының 4-тармағына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" 2001 жылғы 23 қаңтардағы Қазақстан Республикасы Заңының 6-бабы 1-тармағының 1) тармақшасына сәйкес, Талғар аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1.Талғар аудандық мәслихатының 2013 жылғы 20 желтоқсандағы "Талғар ауданының 2014-2016 жылдарға арналған аудандық бюджеті туралы" № 27-138 шешіміне (2013 жылғы 30 желтоқсандағы нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 2545 тіркелген, 2014 жылғы 17 қаңтардағы аудандық "Талғар" газетінде № 03 (4090) жарияланған), Талғар аудандық мәслихаттың 2014 жылғы 10 ақпандағы "Талғар аудандық мәслихатының 2013 жылғы 20 желтоқсандағы "Талғар ауданының 2014-2016 жылдарға арналған аудандық бюджеті туралы" № 27-138 шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы" № 28-145 шешіміне (2014 жылғы 18 ақпандағы нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 2580 тіркелген, 2014 жылғы 28 ақпандағы аудандық "Талғар" газетінде № 09 (4096) жарияланған), Талғар аудандық мәслихаттың 2014 жылғы 4 сәуірдегі "Талғар аудандық мәслихатының 2013 жылғы 20 желтоқсандағы "Талғар ауданының 2014-2016 жылдарға арналған аудандық бюджеті туралы" №27-138 шешіміне өзгерістер енгізу туралы" № 30-164 шешіміне (2014 жылғы 15 сәуірдегі нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 2663 тіркелген, 2014 жылғы 18 сәуірдегі аудандық "Талғар" газетінде №16 (4102) жарияланған), Талғар аудандық мәслихаттың 2014 жылғы 6 мамырдағы "Талғар аудандық мәслихатының 2013 жылғы 20 желтоқсандағы "Талғар ауданының 2014-2016 жылдарға арналған аудандық бюджеті туралы" № 27-138 шешіміне өзгерістер енгізу туралы" № 32-174 шешіміне (2014 жылғы 19 мамырдағы нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 2716 тіркелген, 2014 жылғы 30 мамырдағы аудандық "Талғар" газетінде № 22 (4109) жарияланған) келесі өзгерістер енгізілсін:
көрсетілген шешімнің 1- тармағы жаңа редакцияда баяндалсын:
"1. 2014-2016 жылдарға арналған аудандық бюджет тиісінше 12 және 3-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2014 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:

О внесении изменений в решение Талгарского районного маслихата от 20 декабря 2013 года № 27-138 "О районном бюджете Талгарского района на 2014-2016 годы"
Решение Талгарского районного маслихата Алматинской области от 05 августа 2014 года № 34-192. Зарегистрировано Департаментом юстиции Алматинской области 18 августа 2014 года № 2830. Утратило силу решением Талгарского районного маслихата Алматинской области от 15 мая 2015 года № 43-263
Сноска. Утратило силу решением Талгарского районного маслихата Алматинской области от 15.05.2015 № 43-263.
Примечание РЦПИ:
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии с пунктом 4 статьи 106 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Талгарский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Талгарского районного маслихата от 20 декабря 2013 года № 27-138 "О районном бюджете Талгарского района на 2014-2016 годы" (зарегистрированного в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов 30 декабря 2013 года № 2545 опубликованного, в районной газете "Талгар" от 17 января 2014 года № 3(4090), в решение Талгарского районного маслихата от 10 февраля 2014 года № 28-14 "О внесении изменений и дополнений в решение Талгарского районного маслихата от 20 декабря 2013 года № 27-138 "О районном бюджете Талгарского района на 2014-2016 годы" (зарегистрированного в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов 18 февраля 2014 года за № 2580, опубликованного в районной газете "Талгар" от 28 февраля 2014 года № 09 (4096), в решение Талгарского районного маслихата от 4 апреля 2014 года № 30-164 "О внесении изменений и дополнений в решение Талгарского районного маслихата от 20 декабря 2013 года № 27-138 "О районном бюджете Талгарского района на 2014-2016 годы" (зарегистрированного в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов 15 апреля 2014 года за № 2663, опубликованного в районной газете "Талгар" от 18 апреля 2014 года № 16 (4102), в решение Талгарского районного маслихата от 6 мая 2014 года № 32-174 "О внесении изменений в решение Талгарского районного маслихата от 20 декабря 2013 года № 27-138 "О районном бюджете Талгарского района на 2014-2016 годы" (зарегистрированного в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов 19 мая 2014 года за № 2716, опубликованного в районной газете "Талгар" от 30 мая 2014 года № 22 (4109) следующие изменения:
пункт 1 указанного решения изложить в новой редакции:
"1.Утвердить районный бюджет на 2014-2016 годы, согласно приложениям 12 и 3 соответственно, в том числе на 2014 год в следующих объемах:

1) кірістер 14454270 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер 1862408 мың теңге;
салықтық емес түсімдер 154469 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер 1094206 мың теңге;
трансферттер түсімі 11343187 мың теңге, соның ішінде:
ағымдағы нысаналы трансферттер 4134310 мың теңге;
нысаналы даму трансферттері 5131055 мың теңге;
субвенциялар 2077822 мың теңге;
2) шығындар 14605546 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу 36078 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер 41670 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу 5592 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо 60525 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) (-) 36078 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) 36078 мың теңге".
2. Көрсетілген шешімнің 1 қосымшасы осы шешімнің 1 қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда баяндалсын.
3. Осы шешімнің орындалуын бақылау аудандық мәслихаттың "Әлеуметтік экономикалық дамыту және бюджет" жөніндегі тұрақты комиссиясына жүктелсін.
4. Осы шешім 2014 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Аудандық мәслихат
сессиясының төрағасы                       Е. Бегимбетов
Аудандық мәслихат
хатшысы                                    Д. Теберіков
"КЕЛІСІЛДІ"
"Талғар аудандық экономика
және бюджеттік жоспарлау
бөлімі" мемлекеттік
мекемесінің басшысы                        Кисибаева Айман Мұратқызы
5 тамыз 2014 жыл
Талғар аудандық мәслихатының
2014 жылғы 05 тамыздағы "Талғар
аудандық маслихатының 2013 жылғы
20 желтоқсандағы "Талғар ауданының
2014-2016 жылдарға арналған аудандық
бюджеті туралы" № 27-138 шешіміне
өзгерістер енгізу туралы"
№ 34-192 шешіміне 1 қосымша
Талғар аудандық мәслихатының
2013 жылғы 20 желтоқсандағы"
Талғар ауданының 2014-2016 жылдарға
арналған аудандық бюджеті туралы"
№ 27-138 шешімімен бекітілген 1 қосымша
Талғар ауданының 2014 жылға арналған аудандық бюджеті
Санаты
Сомасы
(мың
теңге)
Сыныбы
Ішкі сыныбы
Атауы

1) доходы 14454270 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления 1862408 тысяч тенге;
неналоговые поступления 154469 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала 1094206 тысяч тенге;
поступления трансфертов 11343187 тысяч тенге, в том числе:
целевые текущие трансферты 4134310 тысяч тенге;
целевые трансферты на развитие 5131055 тысяч тенге;
субвенции 2077822 тысяч тенге;
2) затраты 14605546 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование 36078 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты 41670 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов 5592 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами 60525 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета (-) 36078 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета 36078 тысяч тенге".
2. Приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению 1 к настоящему решению.
3. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на постоянную комиссию районного маслихата "По вопросам социально-экономического развития и бюджета".
4. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2014 года.
Председатель сессии
районного маслихата                        А. Бегимбетов
Секретарь районного
маслихата                                  Д.Тебериков
"СОГЛАСОВАНО"
Руководитель государственного
учреждения "Талгарский районный
отдел экономики и бюджетного
планирования"                              Кисибаева Айман Муратовна
5 августа 2014 года
Приложение 1
к решению маслихата Талгарского
района от 05 августа 2014 года
№ 34-192 "О внесений изменении
районного маслихата О районном
бюджете в решение Талгарского
районного маслихата от 20 декабря
2013 года № 27-138 "О районном бюджете"
Талгарского района на 2014-2016 годы"
Приложение 1
утвержденное решением маслихата
Талгарского района от 20 декабря
2013 года № 27-138 "О районном бюджете
Талгарского района на 2014-2016 годы"
Районный бюджет Талгарского района на 2014 год
Категория
Сумма
(тысяч
тенге)
Класс
Подкласс
Наименование