Талғар қаласының жаңа көшелеріне атаулар беру туралы
Алматы облысы Талғар аудандық мәслихатының 2014 жылғы 24 қарашадағы № 38-220 шешімі және Алматы облысы Талғар ауданы әкімдігінің 2014 жылғы 24 қарашадағы № 11-23-10 қаулысы. Алматы облысының Әділет департаментінде 2014 жылы 31 желтоқсанда № 2991 болып тіркелді
РҚАО ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқасының пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
"Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" 2001 жылғы 23 қаңтардағы Қазақстан Республикасы Заңының 6-бабының 1-тармағының 4) тармақшасына, "Қазақстан Республикасының 5-1) тармақшасына құрылысы туралы" 1993 жылғы 8 желтоқсандағы Қазақстан Республикасы Заңының 12-бабының 5-1) тармақшасына сәйкес және Талғар қаласы халқының пікірін ескере отырып, облыстық ономастика комиссиясының қорытындысы негізінде, Талғар аудандық әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ және Талғар аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Талғар қаласындағы "Мұхтар Әуезов" шағын ауданының солтүстік- батысында орналасқан жаңа көшелерге келесі атаулар берілсін:
бірінші көшеге "Бәйтерек", екінші көшеге "Ынтымақ", үшінші көшеге "Тәуелсіздік".
2. Талғар қаласының солтүстік-батысында орналасқан жаңа көшеге - "Еділ Бақытұлы Әділжан" атауы берілсін.
3. Осы бірлескен қаулы мен шешімнің орындалуын бақылау аудан әкімінің орынбасары Қыдырбек-ұлы Дәрменияр Алғатбекұлына (келісім бойынша) жүктелсін.
4. Осы бірлескен қаулы мен шешім әділет органдарында мемлекеттік тіркелген күннен бастап күшіне енеді және алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Аудан әкімі Р. Садықова
Аудандық мәслихат
сессиясының төрағасы М. Бекбосынов
Аудандық мәслихат
хатшысы Д.Теберіков

О присвоении наименований новым улицам города Талгар
Решение Талгарского районного маслихата Алматинской области от 24 ноября 2014 года № 38-220 и постановление акимата Талгарского района Алматинской области от 24 ноября 2014 года № 11-23-10. Зарегистрировано Департаментом юстиции Алматинской области 31 декабря 2014 года № 2991
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии с подпунктом 4) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", подпунктом 5-1) статьи 12 Закона Республики Казахстан от 8 декабря 1993 года "Об административно-территориальном устройстве Республики Казахстан" и учитывая мнение населения города Талгар, на основании заключения областной ономастической комиссии, акимат Талгарского района ПОСТАНОВЛЯЕТ и Талгарский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Присвоить новым улицам расположенным на северо-западе микрорайона "Мухтар Ауэзов" города Талгар следующие наименования:
первой улице "Байтерек", второй улице "Ынтымак", третьей улице "Тауелсиздик".
2. Присвоить наименование новой улице расположенной на северо-западе города Талгар - "Едил Бакытулы Адилжан".
3. Контроль за исполнением настоящего совместного постановления и решения возложить на заместителя акима района Кыдырбек-улы Дарменияра Алгатбековича (по согласованию).
4. Настоящее совместное постановление и решение вступает в силу со дня государственной регистрации в органах юстиции и вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким района Р. Садыкова
Председатель сессии
районного маслихата М. Бекбосынов
Секретарь маслихата Тебериков