Ұйғыр ауданы бойынша бірыңғай тіркелген салық ставкаларын 2014-2016 жылдарға белгілеу туралы
Алматы облысы Ұйғыр аудандық мәслихатының 2014 жылғы 15 сәуірдегі N 32-6 шешімі. Алматы облысының Әділет департаментінде 2014 жылы 15 мамырда N 2700 болып тіркелді. Күші жойылды - Алматы облысы Ұйғыр аудандық мәслихатының 2015 жылғы 22 маусымдағы № 48-3 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Алматы облысы Ұйғыр аудандық мәслихатының 22.06.2015 № 48-3 шешімімен.
РҚАО ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқасының пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
"Салық және бюджетке төленетін басқа да міндетті төлемдер туралы" (Салық кодексі) 2008 жылғы 10 желтоқсандағы Қазақстан Республикасы кодексінің 422-бабының 2-тармағына және "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" 2001 жылғы 23 қаңтардағы Қазақстан Республикасы Заңының 6-бабының 1-тармағының 15) тармақшасына сәйкес Ұйғыр аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. 2014-2016 жылдарға қызметін Ұйғыр ауданы аумағында жүзеге асыратын барлық салық төлеушілер үшін бекітілген базалық ставкалар шегінде бірыңғай тіркелген салық ставкалары қосымшаға сәйкес белгіленсін.
2. Осы шешімнің орындалуын бақылау аудандық мәслихаттың "Бюджет, әлеуметтік және экономикалық даму, өнеркәсіп, транспорт, құрылыс, байланыс, экология және табиғат ресурстарын тиімді пайдалану мәселелері" жөніндегі тұрақты комиссиясына жүктелсін.
3. Осы шешім әділет органында мемлекеттік тіркелген күннен бастап күшіне енеді және алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Аудандық мәслихат
сессиясының төрағасы
Қ. Алимходжаев
Аудандық мәслихаттың
хатшысы
Н. Есжанов
"КЕЛІСІЛДІ"
"Ұйғыр ауданы бойынша салық
басқармасы" мемлекеттік
мекемесінің басшысы
Курмашев Бакыт Нурматович
"15" сәуір 2014 жыл
"Ұйғыр ауданының кәсіпкерлік
бөлімі" мемлекеттік
мекемесінің басшысы
Садыкбекова Бинара Шарипбаевна
"15" сәуір 2014 жыл
Ұйғыр аудандық мәслихаттың
2014 жылғы 15 сәуірдегі
"Ұйғыр ауданы бойынша бірыңғай
тіркелген салық ставкаларын
2014-2016 жылдарға белгілеу туралы"

Об установлении единых ставок фиксированного налога по Уйгурскому району на 2014-2016 годы
Решение Уйгурского районного маслихата Алматинской области от 15 апреля 2014 года N 32-6. Зарегистрировано Департаментом юстиции Алматинской области 16 мая 2014 года N 2700. Утратило силу решением Уйгурского районного маслихата Алматинской области от 22 июня 2015 года № 48-3
Сноска. Утратило силу решением Уйгурского районного маслихата Алматинской области от 22.06.2015 № 48-3.
Примечание РЦПИ:
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии с пунктом 2 статьи 422 Кодекса Республики Казахстан от 10 декабря 2008 года "О налогах и других обязательных платежах в бюджет" (Налоговый кодекс) и подпункта 15) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" Уйгурский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Установить в пределах утвержденных базовых ставок единные ставки фиксированного налога для всех налогоплательщиков, осуществляющих деятельность на территории Уйгурского района на 2014-2016 годы согласно приложения.
2. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на постоянную комиссию районного маслихата "По бюджету, социально-экономическому развитию, промышленности, транспорта, строительству, связи, экологии и эффективному использованию природных ресурсов".
3. Настоящее решение вступает в силу со дня государственной регистрации в органах юстиции и вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Председатель сессии
районного маслихата
К. Алимходжаев
Секретарь районного
маслихата
Н. Есжанов
"СОГЛАСОВАНО"
Руководитель государственного
учреждения "Налоговое управление
по Уйгурскому району"
Курмашев Бакыт Нурматович
"15" апреля 2014 года
Руководитель государственного
учреждения "Отдел
предпринимательства
Уйгурского района"
Садыкбекова Бинара Шарипбаева
"15" апреля 2014 года
Приложение к решению
Уйгурского районного маслихата
от 15 апреля 2014 года