Банкроттық рәсімін және оңалту рәсімін жүргізуде тексеру парақтары нысандарын бекіту туралы
Қазақстан Республикасы Қаржы министрінің 2014 жылғы 10 қарашадағы № 487 және Қазақстан Республикасы Ұлттық экономика министрінің 2014 жылғы 17 қарашадағы № 93 бірлескен бұйрығы. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2014 жылы 19 желтоқсанда № 9983 тіркелді. Күші жойылды - Қазақстан Республикасы Қаржы министрінің 2017 жылғы 26 маусымдағы № 399 және Қазақстан Республикасы Ұлттық экономика министрінің 2017 жылғы 17 шілдедегі № 283 бірлескен бұйрығымен
Ескерту. Күші жойылды – ҚР Қаржы министрінің 26.06.2017 № 399 және ҚР Ұлттық экономика министрінің 17.07.2017 № 283 бірлескен бұйрығымен
"Қазақстан Республикасындағы мемлекеттік бақылау және қадағалау туралы" Қазақстан Республикасының 2011 жылғы 6 қаңтардағы Заңының 15-бабы 1-тармағы мен "Оңалту және банкроттық туралы" Қазақстан Республикасының 2014 жылғы 7 наурыздағы Заңының 15-бабының 20) тармақшасына сәйкес БҰЙЫРАМЫЗ:
1. Мыналар:
1) осы бұйрықтың 1-қосымшасына сәйкес оңалту рәсімдерін жүргізуде уақытша әкімшінің қызметін;
2) осы бұйрықтың 2-қосымшасына сәйкес оңалту рәсімдерін жүргізуде оңалтуды басқарушысының қызметін;
3) осы бұйрықтың 3-қосымшасына сәйкес банкроттық рәсімдерін жүргізуде уақытша басқарушы қызметін;
4) осы бұйрықтың 4-қосымшасына сәйкес банкроттық рәсімдерін жүргізуде банкроттықты басқарушы қызметін тексеру парақтарының нысандары бекітілсін.
2. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігінің Мемлекеттік кірістер комитеті (Д.Е. Ерғожин) заңнамада белгіленген тәртіппен:
1) осы бұйрықты Қазақстан Республикасы Әділет министрлігінде мемлекеттік тіркеуді;
2) осы бұйрықты мемлекеттік тіркелгеннен кейін күнтізбелік он күн ішінде оны интернет-ресурсында орналастыруды және бұқаралық ақпарат құралдарында және "Әділет" ақпараттық-құқықтық жүйесінде ресми жариялауға жіберуді;
3) осы бұйрықтың Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігінің интернет-ресурсында орналастыруды қамтамасыз етсін.
3. Осы бұйрық оның алғашқы ресми жарияланған күннен кейін он күнтізбелік күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Қаржы министрі
_________________ Б. Сұлтанов
Қазақстан Республикасының
Ұлттық экономика министрі
______________ Е. Досаев
Қазақстан Республикасы
Қаржы министрінің

Об утверждении форм проверочных листов за проведением процедуры банкротства и реабилитационной процедуры
Совместный приказ Министра финансов Республики Казахстан от 10 ноября 2014 года № 487 и Министра национальной экономики Республики Казахстан от 17 ноября 2014 года № 93. Зарегистрирован в Министерстве юстиции Республики Казахстан 19 декабря 2014 года № 9983. Утратил силу совместным приказом Министра финансов Республики Казахстан от 26 июня 2017 года № 399 и Министра национальной экономики Республики Казахстан от 17 июля 2017 года № 283 (вводится в действие со дня его первого официального опубликования)
Сноска. Утратил силу совместным приказом Министра финансов РК от 26.06.2017 № 399 и Министра национальной экономики РК от 17.07.2017 № 283 (вводится в действие со дня его первого официального опубликования).
В соответствии с пунктом 1 статьи 15 Закона Республики Казахстан от 6 января 2011 года "О государственном контроле и надзоре в Республике Казахстан" и подпунктом 20) статьи 15 Закона Республики Казахстан от 7 марта 2014 года "О реабилитации и банкротстве" ПРИКАЗЫВАЕМ:
1. Утвердить прилагаемые:
1) форму проверочного листа деятельности временного администратора за проведением реабилитационной процедуры согласно приложению 1 к настоящему приказу;
2) форму проверочного листа деятельности реабилитационного управляющего за проведением реабилитационной процедуры согласно приложению 2 к настоящему приказу;
3) форму проверочного листа деятельности временного управляющего за проведением процедуры банкротства согласно приложению 3 к настоящему приказу;
4) форму проверочного листа деятельности банкротного управляющего за проведением процедуры банкротства согласно приложению 4 к настоящему приказу.
2. Комитету государственных доходов Министерства финансов Республики Казахстан (Ергожин Д.Е.) в установленном законодательством порядке обеспечить:
1) государственную регистрацию настоящего приказа в Министерстве юстиции Республики Казахстан;
2) в течение десяти календарных дней после государственной регистрации настоящего приказа его направление на официальное опубликование в периодических печатных изданиях и в информационно-правовой системе "Әділет";
3) размещение настоящего приказа на интернет-ресурсе Министерства финансов Республики Казахстан.
3. Настоящий приказ вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Министр финансов
Республики Казахстан
_________________ Б. Султанов
Министр национальной экономики
Республики Казахстан
_________________ Е. Досаев
Приложение 1
к совместному приказу
Министра финансов
Республики Казахстан

"Оңалту және банкроттық туралы" Қазақстан Республикасы Заңының 11-бабы 5-тармағында белгіленген адамдарды анықтауы
14
Кредиторға оның жазбаша сұрау салуы негізінде, банкроттық рәсімінің жүзеге асырылу барысы туралы хабарлау
15
Егер банкроттықты басқарушымен жасалған банкроттық рәсімін жүргізу туралы шартта өзгеше белгіленбесе, сот банкрот пен оның кредиторларының мүдделерін қозғайтын актіні шығарған жағдайда, кредиторлар комитетіне осы сот актісіне шағымдану туралы мәселені қарау үшін оның көшірмесін ұсынуы
16
Кредиторларды кредиторлар комитетінің жиналысын өткізу күні, уақыты мен орны туралы тиісінше хабардар етуі
17
Банкроттың банктік шоттарын жабуға, салық төлеуші куәлігінің және қосылған құн салығы бойынша есепке қою туралы куәліктің бланкілерін (олар бар болған кезде) салық органына тапсыру, банкроттың мөрін жою
18
Борышкерді банкрот деп тану туралы сот шешімі жойылған жағдайда, борышкерге құрылтайшылық құжаттарын, есепке алу құжаттамасын, мүлікке құқық белгілейтін құжаттарды, мөрлерді, мөртабандарды, материалдық және өзге де құндылықтарды беру
19
Банкроттықты басқарушы шеттетілген (босатылған) жағдайда, жаңадан тағайындалған банкроттықты басқарушыға құрылтайшылық құжаттарын, есепке алу құжаттамасын, банкроттың мүлкіне құқық белгілейтін құжаттарды, банкротқа тиесілі мөрлерді, мөртабандарды, материалдық және өзге де құндылықтарды беру
20
Жаңадан анықталған не борышкерге қайтарылған мүлікке (активтерге) қатысты түгендеу туралы есепті кредиторлар комитетіне ұсыну, банкроттың мүлкін қорғауды және бақылауды қамтамасыз етуді
21
Әкімшілік шығыстар сметасында көзделген ақшалай қаражатты асыра жұмсау не мақсатқа сай пайдаланбауы
22
Өз қызметі туралы қортынды есебін сотқа ұсыну
Уәкілетті органның лауазымды адам (-дар) ы:
_____________________ ______________ _______________________________
(лауазымы) (қолы) (тегі, аты-жөні)
_____________________ ______________ _______________________________
(лауазымы) (қолы) (тегі, аты-жөні)
Тексеру парағын алғаны туралы белгі
Банкроттықты бақарушы:
________________________________ _______________________
(тегі, аты-жөні) (қолы)
Күні "____" _______________ 20 ж.

Выявление лиц, установленных пунктом 5 статьи 11 Закона Республики Казахстан "О реабилитации и банкротстве"
14
Сообщения о ходе осуществления процедуры банкротства кредитору, при наличии письменного запроса
15
Представление комитету кредиторов, в случае вынесения судом судебного акта, затрагивающего интересы банкрота и его кредиторов, его копии для рассмотрения вопроса об обжаловании данного судебного акта, если иное не установлено договором о проведении процедуры банкротства с банкротным управляющим
16
Уведомление кредиторов о дате, времени и месте проведения собрания комитета кредиторов
17
Закрытие банковских счетов банкрота, сдачи в налоговый орган бланков свидетельства налогоплательщика и свидетельства о постановке на учет по налогу на добавленную стоимость (при их наличии), уничтожения печати банкрота
18
Передача должнику учредительных документов, учетной документации, правоустанавливающих документов на имущество, печати, штампов, материальных и иных ценностей, в случае отмены решения суда о признании должника банкротом
19
Передача вновь назначенному банкротному управляющему учредительных документов, учетной документации, правоустанавливающих документов на имущество банкрота, печати, штампов, материальных и иных ценностей, принадлежащих банкроту, в случае отстранения (освобождения) банкротного управляющего
20
Обеспечение охраны и контроля за имуществом банкрота, представления отчета об инвентаризации комитету кредиторов, в отношении вновь выявленного либо возвращенного должнику имущества (активов)
21
Перерасход либо нецелевое использование денежных средств, предусмотренных сметой административных расходов
22
Представление в суд заключительного отчета о своей деятельности
Должностное (-ые) лицо (-а) уполномоченного органа:
_____________________ _______________ _______________________________
(должность) (подпись) (фамилия, инициалы)
_____________________ _______________ _______________________________
(должность) (подпись) (фамилия, инициалы)
Отметка о получении проверочного листа
Банкротный управляющий:
________________________________ _______________________
(фамилия, инициалы) (подпись)
Дата "____"_______________20 г.