"Су қорғау аймақтары мен белдеулерін белгілеу туралы" Жамбыл облысы әкімиятының 2008 жылғы 25 сәуірдегі № 113 қаулысына өзгерістер енгізу туралы
Жамбыл облысы әкімдігінің 2014 жылғы 27 наурыздағы № 79 қаулысы. Жамбыл облысының Әділет департаментінде 2014 жылғы 30 сәуірде № 2197 болып тіркелді. Күші жойылды - Жамбыл облысы әкімдігінің 2024 жылғы 26 ақпандағы № 35 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Жамбыл облысы әкімдігінің 26.02.2024 № 35 (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) қаулысымен.
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
Қазақстан Республикасының 2003 жылғы 9 шілдедегі Су Кодексіне және "Су қорғау аймақтары мен белдеулерiн белгiлеу ережесiн бекiту туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2004 жылғы 16 қаңтардағы № 42 қаулысына сәйкес Жамбыл облысының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. "Су қорғау аймақтары мен белдеулерін белгілеу туралы" Жамбыл облысы әкімиятының 2008 жылғы 25 сәуірдегі № 113 қаулысына (Нормативтік құқықтық актілерінің мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 1686 болып тіркелген, 2008 жылдың 10 маусымында № 90 "Ақ жол" және № 80 "Знамя труда" газеттерінде жарияланған) келесідей өзгерістер енгізілсін:
көрсетілген қаулыға 1-қосымшада:
2-тармақта:
кестеде:
"Көгал, пішендеме" деген жолдағы "30" деген сандар "35" деген сандармен ауыстырылсын;
"Орман, бұта" деген жолдағы "25" деген сандар "35" сандармен ауыстырылсын.
2. "Жамбыл облысы әкімдігінің табиғи ресурстар және табиғат пайдалануды реттеу басқармасы" коммуналдық мемлекеттік мекемесі заңнамада белгіленген тәртіппен:
1) осы қаулының әділет органдарында мемлекеттік тіркелуін;
2) осы қаулының мемлекеттік тіркеуден өткеннен кейін он күнтізбелік күн ішінде оны ресми жариялауға мерзімді баспа басылымдарына және "Әділет" ақпараттық-құқықтық жүйесіне жіберуді;
3) осы қаулының Жамбыл облысы әкімдігінің интернет-ресурсында орналастырылуын қамтамасыз етсін.
3. Осы қаулының орындалуын бақылау облыс әкімінің орынбасары М. Жолдасбаевқа жүктелсін.
4. Осы қаулы әділет органдарында мемлекеттiк тiркелген күннен бастап күшiне енедi және алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Облыс әкімі К. Көкрекбаев

О внесении изменений в постановление акимата Жамбылской области от 25 апреля 2008 года № 113 "Об установлении водоохранных зон и полос"
Постановление акимата Жамбылской области от 27 марта 2014 года № 79. Зарегистрировано Департаментом юстиции Жамбылской области 30 апреля 2014 года № 2197. Утратило силу постановлением акимата Жамбылской области от 26 февраля 2024 года № 35
Сноска. Утратило силу постановлением акимата Жамбылской области от 26.02.2024 № 35 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии с Водным кодексом Республики Казахстан от 9 июля 2003 года и постановлением Правительства Республики Казахстан от 16 января 2004 года № 42 "Об утверждении Правил установления водоохранных зон и полос", акимат Жамбылской области ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в постановление акимата Жамбылской области от 25 апреля 2008 года № 113 "Об установлении водоохранных зон и полос" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 1686, опубликовано 10 июня 2008 года в газетах "Ак жол" № 90 и "Знамя труда" № 80) следующие изменения:
в приложении 1 к указанному постановлению:
в пункте 2
в таблице:
в строке "Луга, сенокосы" цифры "30" заменить цифрами "35";
в строке "Лес, кустарник" цифры "25" заменить цифрами "35".
2. Коммунальному государственному учреждению "Управление природных ресурсов и регулирования природопользования акимата Жамбылской области" в установленном законодательством порядке обеспечить:
1) государственную регистрацию настоящего постановления в органах юстиции;
2) в течение десяти календарных дней после государственной регистрации настоящего постановления его направление на официальное опубликование в периодических печатных изданиях и в информационно-правовой системе "Әділет";
3) размещение настоящего постановления на интернет-ресурсе Акимата Жамбылской области.
3. Контроль за исполнением данного постановления возложить на заместителя акима области М. Жолдасбаева.
4. Настоящее постановление вступает в силу со дня государственной регистрации в органах юстиции и вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня их первого официального опубликования.
Аким области К. Кокрекбаев