Мемлекеттік көрсетілетін қызмет регламенттерін бекіту туралы
Жамбыл облысы әкімдігінің 2014 жылғы 27 наурыздағы № 86 қаулысы. Жамбыл облысының Әділет департаментінде 2014 жылғы 4 мамырда № 2205 болып тіркелді. Күші жойылды - Жамбыл облысы әкімдігінің 2015 жылғы 15 мамырдағы № 102 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Жамбыл облысы әкімдігінің 15.05.2015 № 102 қаулысымен (алғашқы ресми жарияланған күннен күнтізбелік 10 күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
"Мемлекеттік көрсетілетін қызметтер туралы" Қазақстан Республикасының 2013 жылғы 15 сәуірдегі Заңына сәйкес Жамбыл облысының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Қоса беріліп отырған:
1) "Cпорт шеберiне кандидат, бірiншi спорттық разряд, біліктiлiгi жоғары және орта деңгейдегi бірiншi санатты жаттықтырушы, біліктiлiгi жоғары деңгейдегi бірiншi санатты нұсқаушы-спортшы, біліктiлiгi жоғары және орта деңгейдегi бірiншi санатты әдiскер, бірiншi санатты спорт төрешiсi cпорттық разрядтары мен санаттарын беру" мемлекеттік көрсетілетін қызмет регламенті 1-қосымшаға сәйкес;
2) "Екiншi және үшiншi разрядтар, бірiншi, екiншi және үшiнші жасөспiрiмдік разрядтар, біліктiлiгi жоғары және орта деңгейдегi екiншi санатты жаттықтырушы, біліктiлiгi жоғары деңгейдегi екiншi санатты нұсқаушы-спортшы, біліктiлiгi жоғары және орта деңгейдегi екiншi санатты әдiскер, спорт төрешiсi спорттық разрядтары мен санаттарын беру" мемлекеттік көрсетілетін қызмет регламенті 2-қосымшаға сәйкес бекітілсін.
2. "Жамбыл облысы әкімдігінің дене шынықтыру және спорт басқармасы" коммуналдық мемлекеттік мекемесі заңнамада белгіленген тәртіппен:
1) осы қаулының әділет органдарында мемлекеттік тіркелуін;
2) осы қаулының мемлекеттік тіркеуден өткеннен кейін он күнтізбелік күн ішінде оны ресми жариялауға мерзімді баспа басылымдарына және "Әділет" ақпараттық-құқықтық жүйесіне жіберуді;
3) осы қаулының Жамбыл облысы әкімдігінің интернет-ресурсында орналастырылуын қамтамасыз етсін.
3. Осы қаулының орындалуын бақылау облыс әкімінің орынбасары Ғ. Есқалиевке жүктелсін.
4. Осы қаулы әділет органдарында мемлекеттiк тiркелген күннен бастап күшiне енедi және алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Облыс әкімі К. Көкрекбаев
Жамбыл облысы әкімдігінің
2014 жылғы 27 наурыздағы
№ 86 қаулысына 1-қосымша
"Cпорт шеберiне кандидат, бірiншi спорттық разряд, біліктiлiгi жоғары және орта деңгейдегi бірiншi санатты жаттықтырушы, біліктiлiгi жоғары деңгейдегi бірiншi санатты нұсқаушы-спортшы, біліктiлiгi жоғары және орта деңгейдегi бірiншi санатты әдiскер, бірiншi санатты спорт төрешiсi" cпорттық разрядтарымен санаттарын беру"
мемлекеттік көрсетілетін қызмет регламенті

Об утверждении регламентов государственных услуг
Постановление акимата Жамбылской области от 27 марта 2014 года № 86. Зарегистрировано Департаментом юстиции Жамбылской области 4 мая 2014 года № 2205. Утратило силу постановлением акимата Жамбылской области от 15 мая 2015 года № 102
Сноска. Утратило силу постановлением акимата Жамбылской области от 15.05.2015 № 102 (вводится в действие по истечении 10 календарных дней после дня его первого официального опубликования).
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии с Законом Республики Казахстан от 15 апреля 2013 года "О государственных услугах" акимат Жамбылской области ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Утвердить прилагаемые:
1) регламент государственной услуги "Присвоение спортивных разрядов и категорий: кандидат в мастера спорта первый спортивный разряд, тренер высшего и среднего уровня квалификации первой категории, инструктор-спортсмен высшего уровня квалификации первой категории, методист высшего и среднего уровня квалификации первой категории, судья по спорту первой категории" согласно приложению 1;
2) регламент государственной услуги "Присвоение спортивных разрядов и категорий: второй и третий, первый, второй и третий юношеские, тренер высшего и среднего уровня квалификации второй категории, инструктор-спортсмен высшего уровня квалификации второй категории, методист высшего и среднего уровня квалификации второй категории, судья по спорту" согласно приложению 2.
2. Коммунальному государственному учреждению "Управление физической культуры и спорта акимата Жамбылской области" в установленном законодательством порядке обеспечить:
1) государственную регистрацию настоящего постановления в органах юстиции;
2) в течение десяти календарных дней после государственной регистрации настоящего постановления его направление на официальное опубликование в периодических печатных изданиях и в информационно-правовой системе "Әділет";
3) размещение настоящего постановления на интернет-ресурсе Акимата Жамбылской области.
3. Контроль за исполнением данного постановления возложить на заместителя акима области Искалиева Г.
4. Настоящее постановление вступает в силу со дня государственной регистрации в органах юстиции и вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Акима области К. Кокрекбаев
Приложение 1 к постановлению
акимата Жамбылской области
от 27 марта 2014 года № 86
Регламент государственной услуги
"Присвоение спортивных разрядов и категорий: кандидат в мастера спорта,
первый спортивный разряд, тренер высшего и среднего уровня квалификации
первой категории, инструктор-спортсмен высшего уровня квалификации
первой категории, методист высшего и среднего уровня квалификации
первой категории, судья по спорту первой категории"

1. Жалпы ережелер
1. Осы "Cпорт шеберiне кандидат, бірiншi спорттық разряд, біліктiлiгi жоғары және орта деңгейдегi бірiншi санатты жаттықтырушы, біліктiлiгi жоғары деңгейдегi бірiншi санатты нұсқаушы-спортшы, біліктiлiгi жоғары және орта деңгейдегi бірiншi санатты әдiскер, бірiншi санатты спорт төрешiсi" cпорттық разрядтары мен санаттарын беру" мемлекеттік көрсетілетін қызмет регламенті (бұдан әрі – регламент) "Мемлекеттік көрсетілетін қызметтер туралы" Қазақстан Республикасының 2013 жылғы 15 сәуірдегі Заңына, Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2014 жылғы 19 ақпандағы № 118 "Қазақстан Республикасы Спорт және дене шынықтыру істері агенттігі, жергілікті атқарушы органдар дене шынықтыру және спорт саласында көрсететін мемлекеттік көрсетілетін қызметтер стандарттарын бекіту және Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң кейбiр шешiмдерiне өзгерiстер енгiзу туралы" қаулысымен бектіліген "Cпорт шеберiне кандидат, бірiншi спорттық разряд, біліктiлiгi жоғары және орта деңгейдегi бірiншi санатты жаттықтырушы, біліктiлiгi жоғары деңгейдегi бірiншi санатты нұсқаушы-спортшы, біліктiлiгi жоғары және орта деңгейдегi бірiншi санатты әдiскер, бірiншi санатты спорт төрешiсi" cпорттық разрядтары мен санаттарын беру" мемлекеттік көрсетілетін қызмет стандартына (бұдан әрі - стандарт) сәйкес әзірленген.
2. "Cпорт шеберiне кандидат, бірiншi спорттық разряд, біліктiлiгi жоғары және орта деңгейдегi бірiншi санатты жаттықтырушы, біліктiлiгi жоғары деңгейдегi бірiншi санатты нұсқаушы-спортшы, біліктiлiгi жоғары және орта деңгейдегi бірiншi санатты әдiскер, бірiншi санатты спорт төрешiсi" cпорттық разрядтары мен санаттарын беру" мемлекеттік көрсетілетін қызмет (бұдан әрі - мемлекеттік көрсетілетін қызмет) Жамбыл облысы әкімдігінің дене шынықтыру және спорт басқармасымен (бұдан әрі – көрсетілетін қызметті беруші) көрсетіледі.
Құжаттарды қабылдау және мемлекеттік қызметті көрсету нәтижелерін беру Қазақстан Республикасы Көлік және коммуникация министрлігі Мемлекеттік қызметтерді автоматтандыруды бақылау және халыққа қызмет көрсету орталықтырының қызметін үйлестіру комитетінің "Халыққа қызмет көрсету орталығы" шаруашылық жүргізу құқығындағы республикалық мемлекеттік кәсіпорны (бұдан әрі – Халыққа қызмет көрсету орталығы) арқылы жүзеге асырады.
3. Мемлекеттік қызмет көрсету нысаны: қағаз түрінде.
4. Мемлекеттік көрсетілетін қызмет нәтижесі – спорттық разряд беру туралы, жаттықтырушыларға, әдіскерлерге, нұсқаушы-спортшыларға санаттар беру туралы, спорттан төреші санатын беру туралы бұйрықтан үзінді көшірме.
Мемлекеттік қызмет көрсету нәтижесін ұсыну нысаны: қағаз түрінде.

1. Общие положения
1. Настоящий регламент государственной услуги "Присвоение спортивных разрядов и категорий: кандидат в мастера спорта, первый спортивный разряд, тренер высшего и среднего уровня квалификации первой категории, инструктор-спортсмен высшего уровня квалификации первой категории, методист высшего и среднего уровня квалификации первой категории, судья по спорту первой категории" (далее - регламент) разработан в соответствии с Законом Республики Казахстан от 15 апреля 2013 года "О государственных услугах", Стандартом государственной услуги "Присвоение спортивных разрядов и категорий: кандидат в мастера спорта, первый спортивный разряд, тренер высшего и среднего уровня квалификации первой категории, инструктор-спортсмен высшего уровня квалификации первой категории, методист высшего и среднего уровня квалификации первой категории, судья по спорту первой категории", утвержденного постановлением Правительства Республики Казахстан № 118 от 19 февраля 2014 года "Об утверждении стандартов государственных услуг в сфере физической культуры и спорта, оказываемых Агентством Республики Казахстан по делам спорта и физической культуры, местными исполнительными органами в сфере физической культуры и спорта и о внесении изменений в некоторые решения Правительства Республики Казахстан" (далее - стандарт).
2. Государственная услуга "Присвоение спортивных разрядов и категорий: кандидат в мастера спорта, первый спортивный разряд, тренер высшего и среднего уровня квалификации первой категории, инструктор-спортсмен высшего уровня квалификации первой категории, методист высшего и среднего уровня квалификации первой категории, судья по спорту первой категории" (далее – государственная услуга) оказывается управлением физической культуры и спорта акимата Жамбылской области (далее – услугодатель).
Прием заявлений и выдача результатов оказания государственной услуги осуществляется через Республиканское государственное предприятие на праве хозяйственного ведения "Центр обслуживания населения" Комитета по контролю автоматизации государственных услуг и координации деятельности центров обслуживания населения Министерства транспорта и коммуникации Республики Казахстан (далее – Центр обслуживания населения).
3. Форма оказания государственной услуги: бумажная.
4. Результат государственной услуги – выписка из приказа о присвоении спортивного разряда, о присвоении категории тренерам, методистам, инструкторам-спортсменам, о присвоении судейской категории по спорту.
Форма предоставления результата оказания государственной услуги: бумажная.

2. Мемлекеттік қызмет көрсету процесінде көрсетілетін қызметті берушінің құрылымдық бөлімшелерінің (қызметкерлерінің) іс-қимыл тәртібінің сипаттамасы
5. Стандарттың 9-тармағында көрсетілген мемлекеттік қызмет көрсетуге қажетті құжаттармен қоса жеке тұлғаның (бұдан әрі - көрсетілетін қызметті алушы) өтініші не оның өкілінің сенімхатының болуы мемлекеттік қызмет көрсету жөніндегі рәсімді (іс-қимылды) бастау үшін негіз болып табылады.
6. Мемлекеттік қызмет көрсету процесінің құрамына кіретін әрбір рәсімнің (іс-қимылдың) мазмұны, оларды орындау ұзақтығы:
1) көрсетілетін қызметті берушінің кеңсе қызметкері көрсетілетін қызметті алушының өтінішін тіркеу және қағаз түрінде көрсетілетін қызметті алушының құжаттар топтамасы келген күні Жамбыл облысы әкімдігінің дене шынықтыру және спорт басқармасының басшысының орынбасарына (бұдан әрі – Басшының орынбасары) қарау үшін жіберу;
2) бір күнтізбелік күн ішінде Басшының орынбасарымен өтінішті және оған қоса берілген құжаттарды қарау және жауапты орындаушыға жіберу;
3) он күнтізбелік күн ішінде жауапты орындаушы біліктілік комиссиясы немесе спорт разрядтарын беру жөніндегі комиссия (бұдан әрі - Комиссия) отырысына көрсетілетін қызметті алушының құжаттар топтамасын қалыптастыруы және дайындау;
4) бір күнтізбелік күні ішінде көрсетілетін қызметті алушының өтінішін және оған қоса берілген құжаттарды Комиссияның қарауы және көрсетілетін қызметті алушының өтінішті Комиссияның қарау қорытындысы бойынша хатаммасын бекіту;
5) Комиссияның отырысының қорытындысы бойынша екі күнтізбелік күн ішінде спорттық разрядтарды және санаттарды беру туралы бұйрықты дайындау, қол қою және тіркеу;
6) көрсетілетін қызметті берушінің жауапты орындаушысымен бес күнтізбелік күн ішінде баспахана арқылы спорттық разряд беру туралы куәлік, жаттықтырушыларға, әдіскерлерге, нұсқаушы-спортшыларға санаттар беру туралы куәлік, спорттан төреші санатын беру туралы куәлікті дайындау;
7) көрсетілетін қызметті берушінің жауапты орындаушысымен мемлекеттік көрсетілетін қызмет нәтижесін бір күнтізбелік күн ішінде Халыққа қызмет көрсету орталығының курьерлік қызметі өкіліне беру немесе пошта байланысы арқылы жіберу.
7. Мынадай рәсімді (іс-қимылды) орындауды бастау үшін негіз болатын мемлекеттік қызмет көрсету жөніндегі рәсімнің (іс-қимылдың) нәтижелері:
1) кіріс нөмірі бар тіркелген сауал;
2) ұсынылған құжаттардың толықтығы;
3) тиісті комиссияның қарау нәтижелері бойынша шешімдері;

2. Описание порядка действий структурных подразделений
(работников) услугодателя в процессе оказания государственной услуги
5. Основанием для начала процедуры по оказанию государственной услуги является наличие заявления физического лица (далее – услугополучателя) о предоставлении государственной услуги либо его представителя по доверенности с приложением необходимых документов для получения государственной услуги, предусмотренных пунктом 9 Стандарта.
6. Содержание каждой процедуры (действия), входящих в состав процесса оказания государственной услуги, длительность выполнения:
1) регистрация сотрудником канцелярии услугодателя заявления услугополучателя и направление на рассмотрение заместителю руководителя управления физической культуры и спорта акимата Жамбылской области (далее – Заместитель руководителя) в день поступления пакета документов услугополучателя на бумажном носителе;
2) рассмотрение в течение одного календарного дня Заместителем руководителя заявления и приложенных к нему документов и направление их ответственному исполнителю;
3) осуществление в течение десяти календарных дней ответственным исполнителем подготовки и формирования пакета документов услугополучателя к заседанию квалификационной комиссии или комиссии по присвоению спортивных разрядов (далее - Комиссия);
4) рассмотрение Комиссией документов приложенных к заявлению услугополучателя и утверждение протокола заседания Комиссии по итогам рассмотрения заявления услугополучателя в течение одного календарного дня;
5) по результатам заседания Комиссии подготовка, подписание и регистрация приказа о присвоении спортивного разряда и категорий в течение двух календарных дней;
6) осуществление в течение пяти календарных дней ответственным исполнителем услугодателя посредством типографии изготовления удостоверения о присвоении спортивного разряда, удостоверение о присвоении категории тренерам, методистам, инструкторам-спортсменам, удостоверение о присвоении судейской категории по спорту;
7) передача в течение одного календарного дня ответственным исполнителем услугодателя результата государственной услуги представителю курьерской службы Центра обслуживания населения или отправка посредством почтовой связи.
7. Результаты процедуры (действия) по оказанию государственной услуги, который служит основанием для начала выполнения следующей процедуры (действия):
1) зарегистрированный запрос с входящим номером;
2) полнота представленных документов;
3) решения по результатам рассмотрения документов соответствующей Комиссией;

4) көрсетілетін қызметті берушінің басшысы спорттық разряд немесе санат беру бойынша шешіміне қол қою;
5) мемлекеттік көрсетілетін қызмет нәтижесін қағаз тасығышта жіберу.
3. Мемлекеттік қызмет көрсету процесінде көрсетілетін қызметті берушінің құрылымдық бөлімшелерінің (қызметкерлерінің) өзара іс-қимыл тәртібінің сипаттамасы
8. Мемлекеттік қызмет көрсету процесіне қатысатын көрсетілетін қызметті берушінің құрылымдық бөлімшелері және қызметкерлері:
1) көрсетілетін қызметті берушінің кеңсесі;
2) Басшының орынбасары;
3) жоғарғы спорт жетістіктері бөлімінің, бұқаралық және ұлттық спорт түрлері бөлімінің жауапты орындаушылары;
4) біліктілік комиссиясы немесе спорт разрядтарын беру жөніндегі комиссия;
5) көрсетілетін қызметті берушінің басшысы;
9. Әрбір іс-қимылының орындау мерзім көрсетілген іс-қимылдар реттілігінің сипаттамасы осы мемлекеттік көрсетілетін қызмет регламентіне 1-қосымшада келтірілген.
4. Мемлекеттік қызмет көрсету процесінде халыққа қызмет көрсету орталығымен, өзара іс-қимыл тәртібінің, сондай-ақ ақпаратты жүйені пайдалану тәртібінің сипаттамасы
10. Халыққа қызмет көрсету орталығына және (немесе) өзге де көрсетілетін қызметті берушілерге өтініш беру тәртібінің сипаттамасы, көрсетілетін қызметті алушының сұрауын өңдеу ұзақтығы Халыққа қызмет көрсету орталығы функционалдық өзара iс-қимылдың схемасы осы мемлекеттік көрсетілетін қызмет регламентіне 2-қосымшада келтірілген.
Көрсетілетін қызметті алу үшін көрсетілетін қызметті алушы тіркелген жері бойынша Халыққа қызмет көрсету орталығына өтініш береді.
Халыққа қызмет көрсету орталығында қабылдау "электрондық кезек" тәртібімен жеделтетілген қызмет көрсетусіз жүзеге асырылады. Мемлекеттік көрсетілетін қызметті алушының қалауы бойынша портал арқылы электрондық кезекті "броньдауға" болады.
Тізілімдеме өтініштің қабылданғанын растау болып табылады, оның көшірмесі аталған органның құжатты қабылдаған күні және нәтижені берудің жоспарланған күні туралы белгісін қоя отырып, көрсетілетін қызметті алушыға беріледі.
Халыққа қызмет көрсету орталығында көрсетілетін қызметті алушының сұрауын өңдеу ұзақтығы – 15 минут.
11. Мемлекеттік қызметті көрсетудің нәтижесін Халыққа қызмет көрсету орталығы арқылы алу процесінің сипаттамасы, оның ұзақтығы:
1) мемлекеттік қызмет көрсетудің нәтижесін алу үшін көрсетілетін қызметті алушы өтініш берген кезде өзіне берілген құжаттардың тізілімдемесімен Халыққа қызмет көрсету орталығына өтініш жасайды;
2) мемлекеттік қызмет көрсетудің нәтижесін алудың ұзақтығы – 15 минут.
12. Халыққа қызмет көрсету орталығы арқылы қадамдық әрекет және шешiмi:

4) подписание руководителем услугодателя решения по присвоению спортивного разряда или категории;
5) направление результата оказания государственной услуги на бумажном носителе.
3. Описание порядка взаимодействия структурных подразделений
(работников) услугодателя в процессе оказания государственной услуги
8. Структурные подразделения и работники услугодателя, которые участвуют в процессе оказания государственной услуги:
1) канцелярия услугодателя;
2) Заместитель руководителя;
3) ответственные исполнители отдела высших спортивных достижений, отдела массового и национального видов спорта;
4) квалификационная комиссия и комиссия по присвоению спортивных разрядов;
5) руководитель услугодателя.
9. Описание последовательности действий с указанием срока выполнения каждого действия приведены в приложении 1 к настоящему регламенту государственной услуги.
4. Описание порядка взаимодействия с центром обслуживания
населения, а также порядка использования информационных систем
в процессе оказания государственной услуги
10. Описание порядка обращения в Центр обслуживания населения и (или) к иным услугодателям, длительность обработки запроса услугополучателя, схема функционального взаимодействия с Центром обслуживания населения прилагается согласно приложению 2 к настоящему регламенту государственной услуги.
Для получения услуги услугополучатель обращается в Центр обслуживания населения по месту регистрации.
Прием в Центре обслуживания населения осуществляется в порядке "электронной очереди" без ускоренного обслуживания. При желании услугополучателя возможно "бронирование" электронной очереди посредством портала.
Подтверждением принятия заявления является опись, копия которой вручается услугополучателю с отметкой о дате приема документов указанным органом и датой планируемой выдачи результата.
Длительность обработки запроса услугополучателя в Центре обслуживания населения – 15 минут.
11. Описание процесса получения результата оказания государственной услуги через Центр обслуживания населения, его длительность:
1) для получения результата оказания государственной услуги услугополучатель с описью документов которая была ему вручена при подаче заявления обращается в Центр обслуживания населения;
2) длительность выдачи результата оказания государственной услуги – 15 минут.
12. Пошаговые действия и решения через Центр обслуживания населения:

1) көрсетілетін қызметті алушы Халыққа қызмет көрсету орталығы өтінішін береді;
2) Халыққа қызмет көрсету орталығы қызметкері көрсетілетін қызметті алушының жеке басын не оның өкілінің сенімхаты бойынша жеке басын сәйкестендіреді және мемлекеттік көрсетілетін қызмет стандарты көздейтін құжаттар тізіміне сәйкес құжаттар топтамасын толық болуын тексереді, өтінішін тіркеуді жүргізеді.
Көрсетілетін қызметті алушы құжаттар топтамасын толық ұсынбаған жағдайда, Халыққа қызмет көрсету орталығы қызметкері өтініш қабылдаудан бас тартады;
3) Халыққа қызмет көрсету орталығының жинақтау бөлімінің инспекторы көрсетілетін қызметті берушіге құжаттарды пошта, не курьерлік қызмет арқылы жібереді;
4) көрсетілетін қызметті беруші спорттық разрядтарды, санаттарды беруді қарау, рәсімдеу процедурасын жүргізеді және мемлекеттік көрсетілетін қызмет нәтижесін жауапты орындаушы арқылы поштамен не курьерлік қызмет арқылы Халыққа қызмет көрсету орталығына жібереді;
5) Халыққа қызмет көрсету орталығы көрсетілетін қызметті алушыға спорттық разряд беру туралы куәлік, жаттықтырушыларға, әдіскерлерге, нұсқаушы-спортшыларға санаттар беру туралы куәлік, спорттан төреші санатын беру туралы куәлік немесе спорттық разряд, санаттар беру туралы бұйрықтың көшірмесін береді.
"Cпорт шеберiне кандидат,
бірiншi спорттық разряд,
біліктiлiгi жоғары және орта
деңгейдегі бірiншi санатты
жаттықтырушы, біліктiлiгi
жоғары деңгейдегi бірiншi
санатты нұсқаушы-спортшы,
біліктiлiгi жоғары және орта
деңгейдегi бірiншi санатты
әдiскер, бірiншi санатты спорт
төрешiсi" cпорттық разрядтары
мен санаттарын беру"
мемлекеттік көрсетілетін қызмет
регламентіне 1-қосымша
"Cпорт шеберiне кандидат,
бірiншi спорттық разряд,
біліктiлiгi жоғары және орта
деңгейдегі бірiншi санатты
жаттықтырушы, біліктiлiгi
жоғары деңгейдегi бірiншi
санатты нұсқаушы-спортшы,
біліктiлiгi жоғары және орта
деңгейдегi бірiншi санатты
әдiскер, бірiншi санатты спорт
төрешiсi" cпорттық разрядтары
мен санаттарын беру"
мемлекеттік көрсетілетін қызмет
регламентіне 2-қосымша
5. Қорытынды ережелер
Ескерту. Регламент 5-тараумен толықтырылды – Жамбыл облысы әкімдігінің 25.09.2014 № 274 қаулысымен.
13. Мемлекеттік қызмет көрсету процесінде рәсімдердің (іс-қимылдардың) ретін, көрсетілетін қызметті берушінің толық сипаттамасы құрылымдық бөлімшелерінің (қызметкерлерінің) өзара іс-қимылдарының, сонымен қатар өзге көрсетілген қызмет берушілермен халыққа қызмет көрсету орталықтарымен өзара іс-қимыл тәртібінің сипаттамасы осы регламентке 3-қосымшаға сәйкес мемлекеттік қызмет көрсетудің бизнес-процестерінің анықтамалығында көрсетіледі. Мемлекеттік қызмет көрсетудің бизнес-процестерінің анықтамалығы "электрондық үкімет" веб-порталында, көрсетілетін қызметті берушінің интернет-ресурсында орналастырылады.
"Cпорт шеберiне кандидат,
бірiншi спорттық разряд,
біліктiлiгi жоғары және орта
деңгейдегi бірiншi санатты
жаттықтырушы, біліктiлiгi
жоғары деңгейдегi бірiншi
санатты нұсқаушы-спортшы,
біліктiлiгi жоғары және орта
деңгейдегi бірiншi санатты
әдiскер, бірiншi санатты спорт
төрешiсi" cпорттық разрядтары
мен санаттарын беру"
мемлекеттік көрсетілетін қызмет
регламентіне 3-қосымша
Мемлекеттік қызмет көрсетудің бизнес-процестерінің анықтамалығы
"Cпорт шеберiне кандидат, бірiншi спорттық разряд, біліктiлiгi жоғары және орта деңгейдегi бірiншi санатты жаттықтырушы, біліктiлiгi жоғары деңгейдегi бірiншi санатты нұсқаушы-спортшы, біліктiлiгi жоғары және орта деңгейдегi бірiншi санатты әдiскер, бірiншi санатты спорт төрешiсi" cпорттық разрядтары мен санаттарын беру"
*ҚФБ - құрылымдық-функционалдық бірлік: көрсетілетін қызметті берушінің құрылымдық бөлімшелерінің (қызметкерлерінің), халыққа қызмет көрсету орталықтарының, "электрондық үкімет" веб-порталының өзара іс-қимылы;
Жамбыл облысы әкімдігінің
2014 жылғы 27 наурыздағы
№ 86 қаулысына 2-қосымша
"Екiншi және үшiншi разрядтар, бірiншi, екiншi және үшiншi жасөспiрiмдік
разрядтар, біліктiлiгi жоғары және орта деңгейдегi екiншi санатты жаттықтырушы, біліктiлiгi жоғары деңгейдегi екiншi санатты нұсқаушы-спортшы, біліктiлiгi
жоғары және орта деңгейдегi екiншi санатты әдiскер, спорт төрешiсi спорттық
разрядтары мен санаттарын беру" мемлекеттік көрсетілетін қызмет регламенті

1) услугополучатель подает заявление в Центр обслуживания населения;
2) сотрудник Центра обслуживания населения осуществляет идентификацию личности услугополучателя либо его представителя по доверенности и проверяет полноту пакета документов, согласно перечню документов, предусмотренному стандартом государственной услуги, проводит регистрацию заявления.
В случае предоставления услугополучателем неполного пакета документов сотрудник Центра обслуживания населения отказывает в приеме заявления.
3) инспектор накопительного отдела Центра обслуживания населения передает документы услугодателю по почте, либо курьерской службой;
4) услугодатель проводит процедуру рассмотрения, оформления, присвоения спортивных разрядов, категорий и направляет результат государственной услуги через ответственного исполнителя услугодателя в Центр обслуживания населения по почте, либо курьерской службой.
5) Центр обслуживания населения выдает услугополучателю удостоверение о присвоении спортивного разряда, удостоверение о присвоении категории тренерам, методистам, инструкторам-спортсменам, удостоверение о присвоении судейской категории по спорту или копию приказа о присвоении спортивного разряда и категорий.
5. Заключительные положения
Сноска. Регламент дополнен главой 5 - в соответствии с постановлением от 25.09.2014 № 274 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
13. Подробное описание последовательности процедур (действий), взаимодействий структурных подразделений (работников) услугодателя в процессе оказания государственной услуги, а также описание порядка взаимодействия с иными услугодателями и (или) центром обслуживания населения отражается в справочнике бизнес-процессов оказания государственной услуги согласно приложению 3 к настоящему регламенту. Справочник бизнес-процессов оказания государственной услуги размещается на веб-портале "электронного правительства", интернет – ресурсе услугодателя.
Приложение 1 к регламенту
государственной услуги
"Присвоение спортивных
разрядов и категорий: второй и
третий, первый, второй
и третий юношеские, тренер
высшего и среднего уровня
квалификации второй категории,
инструктор-спортсмен высшего
уровня квалификации второй
категории, методист
высшего и среднего уровня
квалификации второй категории,
судья по спорту"
Приложение 3 к регламенту
государственной услуги
"Присвоение спортивных
разрядов и категорий:
кандидат в мастера спорта,
первый спортивный разряд,
тренер высшего и среднего
уровня квалификации
первой категории, инструктор-
спортсмен высшего уровня
квалификации первой категории,
методист высшего и среднего
уровня квалификации первой
категории, судья по спорту
первой категории"
Сноска. Регламент дополнен приложением 3 в соответствии с постановлением акимата Жамбылской области от 25.09.2014 № 274 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
Справочник бизнес-процессов оказания государственной услуги "Присвоение спортивных разрядов и категорий: кандидат в мастера спорта, первый спортивный разряд, тренер высшего и среднего уровня квалификации первой категории, инструктор-спортсмен высшего уровня квалификации первой категории, методист высшего и среднего уровня квалификации первой категории, судья по спорту первой категории"
Примечание:
СФЕ - структурно-функциональная единица: взаимодействие структурных подразделений (работников) услугодателя, центра обслуживания населения, веб-портала "электронного правительства".
Приложение 2 к постановлению
акимата Жамбылской области
от 27 марта 2014 года № 86
Регламент государственной услуги
"Присвоение спортивных разрядов и категорий: второй и третий, первый,
второй и третий юношеские, тренер высшего и среднего уровня квалификации
второй категории, инструктор-спортсмен высшего уровня квалификации
второй категории, методист высшего и среднего уровня квалификации
второй категории, судья по спорту"

1. Жалпы ережелер
1. Осы "Екiншi және үшiншi разрядтар, бірiншi, екiншi және үшiншi жасөспiрiмдік разрядтар, біліктiлiгi жоғары және орта деңгейдегi екiншi санатты жаттықтырушы, біліктiлiгi жоғары деңгейдегi екiншi санатты нұсқаушы-спортшы, біліктiлiгi жоғары және орта деңгейдегi екiншi санатты әдiскер, спорт төрешiсi спорттық разрядтары мен санаттарын беру" мемлекеттік көрсетілетін қызмет регламенті (бұдан әрі – регламент) "Мемлекеттік көрсетілетін қызметтер туралы" Қазақстан Республикасының 2013 жылғы 15 сәуірдегі Заңына, Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2014 жылғы 19 ақпандағы № 118 "Қазақстан Республикасы Спорт және дене шынықтыру істері агенттігі, жергілікті атқарушы органдар дене шынықтыру және спорт саласында көрсететін мемлекеттік көрсетілетін қызметтер стандарттарын бекіту және Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң кейбiр шешiмдерiне өзгерiстер енгiзу туралы" қаулысымен бектіліген "Екiншi және үшiншi разрядтар, бірiншi, екiншi және үшiншi жасөспiрiмдік разрядтар, біліктiлiгi жоғары және орта деңгейдегi екiншi санатты жаттықтырушы, біліктiлiгi жоғары деңгейдегi екiншi санатты нұсқаушы-спортшы, біліктiлiгi жоғары және орта деңгейдегi екiншi санатты әдiскер, спорт төрешiсi спорттық разрядтары мен санаттарын беру" мемлекеттік көрсетілетін қызмет стандартына (бұдан әрі - стандарт) сәйкес әзірленген.
2. "Екiншi және үшiншi разрядтар, бірiншi, екiншi және үшiншi жасөспiрiмдік разрядтар, біліктiлiгi жоғары және орта деңгейдегi екiншi санатты жаттықтырушы, біліктiлiгi жоғары деңгейдегi екiншi санатты нұсқаушы-спортшы, біліктiлiгi жоғары және орта деңгейдегi екiншi санатты әдiскер, спорт төрешiсi спорттық разрядтары мен санаттарын беру" мемлекеттік көрсетілетін қызмет Жамбыл облысы аудандары әкімдіктерінің және Тараз қаласы әкімдігінің дене шынықтыру және спорт бөлімдерімен (бұдан әрі – көрсетілетін қызметті беруші) көрсетіледі.
Құжаттарды қабылдау және мемлекеттік қызметті көрсету нәтижелерін беру Қазақстан Республикасы Көлік және коммуникация министрлігі Мемлекеттік қызметтерді автоматтандыруды бақылау және халыққа қызмет көрсету орталықтырының қызметін үйлестіру комитетінің "Халыққа қызмет көрсету орталығы" шаруашылық жүргізу құқығындағы республикалық мемлекеттік кәсіпорны (бұдан әрі – Халыққа қызмет көрсету орталығы) арқылы жүзеге асырады.
3. Мемлекеттік қызмет көрсету нысаны: қағаз түрінде.
4. Мемлекеттік көрсетілетін қызмет нәтижесі – спорттық разряд беру туралы, жаттықтырушыларға, әдіскерлерге, нұсқаушы-спортшыларға санаттар беру туралы, спорттан төреші санатын беру туралы бұйрықтан үзінді көшірме.
Мемлекеттік қызмет көрсету нәтижесін ұсыну нысаны: қағаз түрінде.

1. Общие положения
1. Настоящий регламент государственной услуги "Присвоение спортивных разрядов и категорий: второй и третий, первый, второй и третий юношеские, тренер высшего и среднего уровня квалификации второй категории, инструктор-спортсмен высшего уровня квалификации второй категории, методист высшего и среднего уровня квалификации второй категории, судья по спорту" (далее - регламент) разработан в соответствии с Законом Республики Казахстан от 15 апреля 2013 года "О государственных услугах", Стандартом государственной услуги "Присвоение спортивных разрядов и категорий: второй и третий, первый, второй и третий юношеские, тренер высшего и среднего уровня квалификации второй категории, инструктор-спортсмен высшего уровня квалификации второй категории, методист высшего и среднего уровня квалификации второй категории, судья по спорту", утвержденного постановлением Правительства Республики Казахстан № 118 от 19 февраля 2014 года "Об утверждении стандартов государственных услуг в сфере физической культуры и спорта, оказываемых Агентством Республики Казахстан по делам спорта и физической культуры, местными исполнительными органами в сфере физической культуры и спорта и о внесении изменений в некоторые решения Правительства Республики Казахстан" (далее - стандарт).
2. Государственная услуга "Присвоение спортивных разрядов и категорий: второй и третий, первый, второй и третий юношеские, тренер высшего и среднего уровня квалификации второй категории, инструктор-спортсмен высшего уровня квалификации второй категории, методист высшего и среднего уровня квалификации второй категории, судья по спорту" (далее – государственная услуга) оказывается отделами физической культуры и спорта акимата города Тараз и акиматов районов Жамбылской области (далее – услугодатель).
Прием заявлений и выдача результатов оказания государственной услуги осуществляется через Республиканское государственное предприятие на праве хозяйственного ведения "Центр обслуживания населения" Комитета по контролю автоматизации государственных услуг и координации деятельности центров обслуживания населения Министерства транспорта и коммуникации Республики Казахстан (далее – Центр обслуживания населения).
3. Форма оказания государственной услуги: бумажная.
4. Результат государственной услуги – выписка из приказа о присвоении спортивного разряда спортсменам, о присвоении категории тренерам, методистам, инструкторам-спортсменам, о присвоении судейской категории по спорту.
Форма предоставления результата оказания государственной услуги: бумажная.

2. Мемлекеттік қызмет көрсету процесінде көрсетілетін қызметті берушінің құрылымдық бөлімшелерінің (қызметкерлерінің) іс-қимыл тәртібінің сипаттамасы
5. Стандарттың 9-тармағында көрсетілген мемлекеттік қызмет көрсетуге қажетті құжаттармен қоса жеке тұлғаның (бұдан әрі - көрсетілетін қызметті алушы) өтініші не оның өкілінің сенімхатының болуы мемлекеттік қызмет көрсету жөніндегі рәсімді (іс-қимылды) бастау үшін негіз болып табылады.
6. Мемлекеттік қызмет көрсету процесінің құрамына кіретін әрбір рәсімнің (іс-қимылдың) мазмұны, оларды орындау ұзақтығы:
1) көрсетілетін қызметті берушінің кеңсе қызметкері көрсетілетін қызметті алушының өтінішін тіркеу және қағаз түрінде көрсетілетін қызметті алушының құжаттар топтамасы келген күні Жамбыл облысы аудандары әкімдіктерінің және Тараз қаласы әкімдігінің дене шынықтыру және спорт бөлімінің басшысына (бұдан әрі – көрсетілетін қызметті берушінің басшысы) қарау үшін жіберу;
2) бір күнтізбелік күн ішінде көрсетілетін қызметті берушінің басшысымен өтінішті және оған қоса берілген құжаттарды қарау және жауапты орындаушыға жіберу;
3) он күнтізбелік күн ішінде жауапты орындаушы аудандық (қалалық) спорттық разрядтарды және санаттарды беру бойынша комиссияның (бұдан әрі - Комиссия) отырысына көрсетілетін қызметті алушының құжаттар топтамасын қалыптастыруы және дайындау;
4) бір күнтізбелік күні ішінде көрсетілетін қызметті алушының өтінішін және оған қоса берілген құжаттарды Комиссияның қарауы және көрсетілетін қызметті алушының өтінішті Комиссияның қарау қорытындысы бойынша хатаммасын бекіту;
5) Комиссияның отырысының қорытындысы бойынша екі күнтізбелік күн ішінде спорттық разрядтарды және санаттарды беру туралы бұйрықты дайындау, қол қою және тіркеу;
6) көрсетілетін қызметті берушінің жауапты орындаушысымен бес күнтізбелік күн ішінде баспахана арқылы спорттық разряд беру туралы куәлік, жаттықтырушыларға, әдіскерлерге, нұсқаушы-спортшыларға санаттар беру туралы куәлік, спорттан төреші санатын беру туралы куәлікті дайындау;
7) көрсетілетін қызметті берушінің жауапты орындаушысымен мемлекеттік көрсетілетін қызмет нәтижесін бір күнтізбелік күн ішінде Халыққа қызмет көрсету орталығының курьерлік қызметі өкіліне беру немесе пошта байланысы арқылы жіберу.
7. Мынадай рәсімді (іс-қимылды) орындауды бастау үшін негіз болатын мемлекеттік қызмет көрсету жөніндегі рәсімнің (іс-қимылдың) нәтижелері:
1) кіріс нөмірі бар тіркелген сауал;
2) ұсынылған құжаттардың толықтығы;
3) Комиссияның қарау нәтижелері бойынша шешімдері;

2. Описание порядка действий структурных подразделений
(работников) услугодателя в процессе оказания государственной услуги
5. Основанием для начала процедуры по оказанию государственной услуги является наличие заявления физического лица (далее – услугополучателя) о предоставлении государственной услуги либо его представителя по доверенности с приложением необходимых документов для получения государственной услуги, предусмотренных пунктом 9 Стандарта.
6. Содержание каждой процедуры (действия), входящих в состав процесса оказания государственной услуги, длительность выполнения:
1) регистрация сотрудником канцелярии услугодателя заявления услугополучателя и направление на рассмотрение руководителю отдела физической культуры и спорта акимата города Тараз и акиматов районов Жамбылской (далее – руководитель услугодателя) в день поступления пакета документов услугополучателя на бумажном носителе;
2) рассмотрение в течение одного календарного дня руководителем услугодателя заявления и приложенных к нему документов и направление их ответственному исполнителю;
3) осуществление в течение десяти календарных дней ответственным исполнителем подготовки и формирования пакета документов услугополучателя к заседанию районной (городской) комиссии по присвоению спортивных разрядов и категорий (далее - Комиссия);
4) рассмотрение Комиссией документов приложенных к заявлению услугополучателя и утверждение протокола заседания Комиссии по итогам рассмотрения заявления услугополучателя в течение одного календарного дня;
5) по результатам заседания Комиссии подготовка, подписание и регистрация приказа о присвоении спортивного разряда и категорий в течение двух календарных дней;
6) осуществление в течение пяти календарных дней ответственным исполнителем услугодателя посредством типографии изготовления удостоверения о присвоении спортивного разряда, удостоверение о присвоении категории тренерам, методистам, инструкторам-спортсменам, удостоверение о присвоении судейской категории по спорту;
7) передача в течение одного календарного дня ответственным исполнителем услугодателя результата государственной услуги представителю курьерской службы Центра обслуживания населения или отправка посредством почтовой связи.
7. Результаты процедуры (действия) по оказанию государственной услуги, который служит основанием для начала выполнения следующей процедуры (действия):
1) зарегистрированный запрос с входящим номером;
2) полнота представленных документов;
3) решения по результатам рассмотрения документов Комиссией;

2) Халыққа қызмет көрсету орталығы қызметкері көрсетілетін қызметті алушының жеке басын не оның өкілінің сенімхаты бойынша жеке басын сәйкестендіреді және мемлекеттік көрсетілетін қызмет стандарты көздейтін құжаттар тізіміне сәйкес құжаттар топтамасын толық болуын тексереді, өтінішін тіркеуді жүргізеді.
Көрсетілетін қызметті алушы құжаттар топтамасын толық ұсынбаған жағдайда, Халыққа қызмет көрсету орталығы қызметкері өтініш қабылдаудан бас тартады;
3) Халыққа қызмет көрсету орталығының жинақтау бөлімінің инспекторы көрсетілетін қызметті берушіге құжаттарды пошта, не курьерлік қызмет арқылы жібереді;
4) көрсетілетін қызметті беруші спорттық разрядтарды, санаттарды беруді қарау, рәсімдеу процедурасын жүргізеді және мемлекеттік көрсетілетін қызмет нәтижесін жауапты орындаушы арқылы поштамен не курьерлік қызмет арқылы Халыққа қызмет көрсету орталығына жібереді.
5) Халыққа қызмет көрсету орталығы көрсетілетін қызметті алушыға спорттық разряд беру туралы куәлік, жаттықтырушыларға, әдіскерлерге, нұсқаушы-спортшыларға санаттар беру туралы куәлік, спорттан төреші санатын беру туралы куәлік немесе спорттық разряд, санаттар беру туралы бұйрықтың көшірмесін береді.
"Екінші және үшінші разрядтар,
бірінші, екінші және үшінші
жасөсперімдік разрядтар,
біліктілігі жоғары және орта
денгейдегі екінші санатты
жаттықтырушы, біліктілігі
жоғары деңгейдегі екінші
санатты нұсқаушы-спортшы,
біліктілігі жоғары және орта
деңгейдегі екінші санатты
әдіскер спорт төрешісі спорттық
разрядтары мен санаттарын
беру" мемлекеттік көрсетілетін
қызмет регламентіне 1-қосымша
"Екінші және үшінші разрядтар,
бірінші, екінші және үшінші
жасөсперімдік разрядтар,
біліктілігі жоғары және орта
денгейдегі екінші санатты
жаттықтырушы, біліктілігі
жоғары деңгейдегі екінші
санатты нұсқаушы-спортшы,
біліктілігі жоғары және орта
деңгейдегі екінші санатты
әдіскер спорт төрешісі спорттық
разрядтары мен санаттарын беру" мемлекеттік көрсетілетін
қызмет регламентіне 2-қосымша
5. Қорытынды ережелер
Ескерту. Регламент 5-тараумен толықтырылды – Жамбыл облысы әкімдігінің 25.09.2014 № 274 қаулысымен.
13. Мемлекеттік қызмет көрсету процесінде рәсімдердің (іс-қимылдардың) ретін, көрсетілетін қызметті берушінің толық сипаттамасы құрылымдық бөлімшелерінің (қызметкерлерінің) өзара іс-қимылдарының, сонымен қатар өзге көрсетілген қызмет берушілермен халыққа қызмет көрсету орталықтарымен өзара іс-қимыл тәртібінің сипаттамасы осы регламентке 3-қосымшаға сәйкес мемлекеттік қызмет көрсетудің бизнес-процестерінің анықтамалығында көрсетіледі. Мемлекеттік қызмет көрсетудің бизнес-процестерінің анықтамалығы "электрондық үкімет" веб-порталында, көрсетілетін қызметті берушінің интернет-ресурсында орналастырылады.
"Екiншi және үшiншi разрядтар,
бірiншi, екiншi және үшiншi
жасөспiрiмдік разрядтар,
біліктiлiгi жоғары және орта
деңгейдегi екiншi санатты
жаттықтырушы, біліктiлiгi
жоғары деңгейдегi екiншi
санатты
нұсқаушы-спортшы,біліктiлiгi
жоғары және орта деңгейдегi
екiншi санатты әдiскер, спорт
төрешiсi спорттық разрядтары
мен санаттарын беру"
мемлекеттік көрсетілетін қызмет
регламентіне 3-қосымша
Мемлекеттік қызмет көрсетудің бизнес-процестерінің анықтамалығы "Екiншi және үшiншi разрядтар, бірiншi, екiншi және үшiншi жасөспiрiмдік разрядтар, біліктiлiгi жоғары және орта деңгейдегi екiншi санатты жаттықтырушы, біліктiлiгi жоғары деңгейдегi екiншi санатты нұсқаушы-спортшы, біліктiлiгi жоғары және орта деңгейдегi екiншi санатты әдiскер, спорт төрешiсi спорттық разрядтары мен санаттарын беру"
*ҚФБ - құрылымдық-функционалдық бірлік: көрсетілетін қызметті берушінің құрылымдық бөлімшелерінің (қызметкерлерінің), халыққа қызмет көрсету орталықтарының, "электрондық үкімет" веб-порталының өзара іс-қимылы;

2) сотрудник Центра обслуживания населения осуществляет идентификацию личности услугополучателя либо его представителя по доверенности и проверяет полноту пакета документов, согласно перечню документов, предусмотренному стандартом государственной услуги, проводит регистрацию заявления.
В случае предоставления услугополучателем неполного пакета документов сотрудник Центра обслуживания населения отказывает в приеме заявления.
3) инспектор накопительного отдела Центра обслуживания населения передает документы услугодателю по почте, либо курьерской службой;
4) услугодатель проводит процедуру рассмотрения, оформления, присвоения спортивных разрядов, категорий и направляет результат государственной услуги через ответственного исполнителя услугодателя в Центр обслуживания населения по почте, либо курьерской службой.
5) Центр обслуживания населения выдает услугополучателю удостоверение о присвоении спортивного разряда, удостоверение о присвоении категории тренерам, методистам, инструкторам-спортсменам, удостоверение о присвоении судейской категории по спорту или копию приказа о присвоении спортивного разряда и категорий.
5. Заключительные положения
Сноска. Регламент дополнен главой 5 - в соответствии с постановлением от 25.09.2014 № 274 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
13. Подробное описание последовательности процедур (действий), взаимодействий структурных подразделений (работников) услугодателя в процессе оказания государственной услуги, а также описание порядка взаимодействия с иными услугодателями и (или) центром обслуживания населения отражается в справочнике бизнес-процессов оказания государственной услуги согласно приложению 3 к настоящему регламенту. Справочник бизнес-процессов оказания государственной услуги размещается на веб-портале "электронного правительства", интернет – ресурсе услугодателя.
Приложение 1 к регламенту
государственной услуги
"Присвоение спортивных
разрядов и категорий: второй и
третий, первый, второй
и третий юношеские, тренер
высшего и среднего уровня
квалификации второй категории,
инструктор-спортсмен высшего
уровня квалификации второй
категории, методист высшего и
среднего уровня квалификации
второй категории, судья по
спорту"
Приложение 3 к регламенту
государственной
услуги"Присвоение спортивных
разрядов и категорий: второй и
третий, первый, второй и третий
юношеские, тренер высшего и
среднего уровня квалификации
второй категории, инструктор-
спортсмен высшего уровня
квалификации второй категории,
методист высшего и среднего
уровня квалификации второй
категории, судья по спорту"
Сноска. Регламент дополнен приложением 3 в соответствии с постановлением акимата Жамбылской области от 25.09.2014 № 274 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
Справочник бизнес-процессов оказания государственной услуги "Присвоение спортивных разрядов и категорий: второй и третий, первый, второй и третий юношеские, тренер высшего и среднего уровня квалификации второй категории, инструктор-спортсмен высшего уровня квалификации второй категории, методист высшего и среднего уровня квалификации второй категории, судья по спорту"
Примечание:
СФЕ - структурно-функциональная единица: взаимодействие структурных подразделений (работников) услугодателя, центра обслуживания населения, веб-портала "электронного правительства".