"Мемлекеттік көрсетілетін қызмет регламентін бекіту туралы" Жамбыл облысы әкімдігінің 2014 жылғы 27 наурыздағы № 74 қаулысына толықтырулар енгізу туралы
Жамбыл облысы әкімдігінің 2014 жылғы 28 тамыздағы № 244 қаулысы. Жамбыл облысының Әділет департаментінде 2014 жылғы 7 қазанда № 2335 болып тіркелді. Күші жойылды - Жамбыл облысы әкімдігінің 2015 жылғы 27 шілдедегі № 156 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды – Жамбыл облысы әкімдігінің 27.07.2015 № 156 қаулысымен (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
"Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңына және "Мемлекеттік көрсетілетін қызметтер туралы" Қазақстан Республикасының 2013 жылғы 15 сәуірдегі Заңына сәйкес Жамбыл облысының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. "Мемлекеттік көрсетілетін қызмет регламентін бекіту туралы" Жамбыл облысы әкімдігінің 2014 жылғы 27 наурыздағы № 74 қаулысына (Нормативтік құқықтық актілердің мемлекеттік тіркеу тізіліміне № 2213 болып тіркелген, 2014 жылғы 17 мамырда "Ақ жол" облыстық газетінде № 72-74 (17929-17931) жарияланған) келесі толықтырулар енгізілсін:
жоғарыда аталған қаулысымен бекітілген "Облыстық және аудандық маңызы бар, сондай-ақ елді мекендердегі жалпы пайдаланымдағы автомобиль жолдарының бөлінген белдеуінде сыртқы (көрнекі) жарнама объектісін орналастыруға рұқсат беру" мемлекеттік көрсетілетін қызмет регламенті: "Қорытынды қағида" 5 бөлімімен толықтырылсын;
келесі мазмұнды 18 тармақпен толықтырылсын:
"18. Мемлекеттік қызмет көрсету процесінде рәсімдердің (іс-қимылдардың) ретін, көрсетілетін қызметті берушінің толық сипаттамасы құрылымдық бөлімшелерінің (қызметкерлерінің) өзара іс-қимылдарының, сонымен қатар өзге көрсетілген қызмет берушілермен халыққа қызмет көрсету орталықтарымен өзара іс-қимыл тәртібінің және мемлекеттік қызмет көрсету процесінде ақпараттық жүйелерді қолдану тәртібінің сипаттамасы осы регламентке 5 қосымшаға сәйкес мемлекеттік қызмет көрсетудің бизнес-процестерінің анықтамалығында көрсетіледі.";
осы қаулының қосымшасына сәйкес 5 қосымшамен толықтырылсын;
2. "Жамбыл облысы әкімдігінің құрылыс, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары басқармасы" коммуналдық мемлекеттік мекемесі заңнамада белгіленген тәртіппен:
1) осы қаулының әділет органдарында мемлекеттік тіркелуін;
2) осы қаулының мемлекеттік тіркеуден өткеннен кейін он күнтізбелік күн ішінде оны ресми жариялауға мерзімді баспа басылымдарына және "Әділет" ақпараттық-құқықтық жүйесіне жіберуді;

О внесении дополнений в постановление акимата Жамбылской области от 27 марта 2014 года № 74 "Об утверждении регламента государственной услуги"
Постановление акимата Жамбылской области от 28 августа 2014 года № 244. Зарегистрировано Департаментом юстиции Жамбылской области 7 октября 2014 года № 2335. Утратило силу постановлением акимата Жамбылской области от 27 июля 2015 года № 156
Сноска. Утратило силу постановлением акимата Жамбылской области от 27.07.2015 № 156 (вводится в действие по истечении 10 календарных дней после дня его первого официального опубликования).
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии с Законом Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Законом Республики Казахстан от 15 апреля 2013 года "О государственных услугах" акимат Жамбылской области ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в постановление акимата области "Об утверждении регламента государственной услуги" от 27 марта 2014 года № 74 (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 2213 и опубликованное в областной газете "Знамя Труда" от 17 мая 2014 года № 51-52) следующие дополнения:
дополнить регламент государственной услуги "Выдача разрешения на размещение объектов наружной (визуальной) рекламы в полосе отвода автомобильных дорог общего пользования областного и районного значения, а также в населенных пунктах" утвержденным указанным постановлением: разделом 5 "Заключительные положения";
дополнить пунктом 18 следующего содержания:
"18. Подробное описание последовательности процедур (действий), взаимодействий структурных подразделений (работников) услугодателя в процессе оказания государственной услуги, а также описание порядка взаимодействия с иными услугодателями и (или) центром обслуживания населения и порядка использования информационных систем в процессе оказания государственной услуги отражается в справочнике бизнес-процессов оказания государственной услуги, согласно приложению 5 к настоящему регламенту.";
дополнить приложением 5 согласно приложению к настоящему постановлению.
2. Коммунальному государственному учреждению "Управление строительства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог акимата Жамбылской области" в установленном законодательством порядке обеспечить:
1) государственную регистрацию настоящего постановления в органах юстиции;
2) в течении десяти календарных дней после государственной регистрации настоящего постановления его направление на официальное опубликование в периодических печатных изданиях и в информационно-правовой системе "Әділет";

3) осы қаулының Жамбыл облысы әкімдігінің интернет-ресурсында орналастырылуын қамтамасыз етсін.
3. Осы қаулының орындалуын бақылау облыс әкімі аппаратының басшысы Р.Рахманбердиевке жүктелсін.
4. Осы қаулы әділет органдарында мемлекеттiк тiркелген күннен бастап күшiне енедi және алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Облыс әкімі К.Көкрекбаев
"Облыстық және аудандық
маңызы бар сондай-ақ елді
мекендердегі жалпы
пайдаланымдағы автомобиль
жолдарының бөлінген белдеуінде
сыртқы (көрнекі) жарнама
объектісін орналастыруға рұқсат
беру" мемлекеттік көрсетілетін
қызмет регламентіне 5-қосымша
Мемлекеттік қызмет көрсетудің бизнес-процестерінің анықтамалығы
"Облыстық және аудандық маңызы бар, сондай-ақ елді мекендердегі жалпы пайдаланымдағы автомобиль жолдарының бөлінген белдеуінде сыртқы (көрнекі) жарнама объектісін орналастыруға рұқсат беру"
А. Көрсетілетін қызметті алушының кеңсе арқылы мемлекеттік қызметтік көрсетілуі
Б. ХҚКО арқылы мемлекеттік қызметтің көрсетілуі
В. Портал арқылы мемлекеттік қызметтің көрсетілуі
Шартты белгілер:

3) размещение настоящего постановления на интернет-ресурсе Акимата Жамбылской области.
3. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на руководителя аппарата акима области Рахманбердиева Р.
4. Настоящее постановление вступает в силу со дня государственной регистрации в органах юстиции и вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким области К. Кокрекбаев
Приложение 5
к регламенту государственной
услуги
"Выдача разрешения на
размещение объектов
наружной (визуальной)
рекламы в полосе отвода
автомобильных дорог общего
пользования областного
и районного значения, а также в
населенных пунктах"
Справочник бизнес-процессов оказания государственной услуги "Выдача разрешения на размещение объектов наружной (визуальной) рекламы в полосе отвода автомобильных дорог общего пользования областного и районного значения, а также в населенных пунктах" При оказании государственной услуги через канцелярию услугополучателя
Б. При оказании государственной услуги через ЦОН
В. При оказании государственной услуги через портал
Условные обозначения: